بازدید 16133

پشت پرده حمله به «پایتخت» به روایت محسن تنابنده

محسن تنابنده تکه‌هایی از مصاحبه اش با امید روحانی در استودیوی مجله فیلم را منتشر کرده است که در آن خیلی صریح حملات به «پایتخت» را جنگ میان مدیران دانست.
کد خبر: ۹۷۵۳۶۷
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵ 30 April 2020
به گزارش تابناک به نقل از انتخاب، محسن تنابنده در این چند دقیقه‌ای که از مصاحبه‌اش با امید روحانی منتشر کرده تأکید دارد آن‌ها که برنامه «نود» را پس از ۲۰ سال حذف می‌کنند و به هزینه‌هایی که برای این برنامه شده توجهی ندارند می‌خواهند برای پس زدن مدیران قدیمی این کار را با او و سریال «پایتخت» نیز انجام دهند.

تنابنده در این مصاحبه می‌گوید: «من حقیقتا در تعدادی نقد‌ها به «پایتخت» نیت کمک نمی‌بینم. یک دوستانی می‌خواهند یک دوستان دیگری را بزنند. یک بابایی گفته محسن تنابنده تف انداخته توی صورت تلویزیون و تلویزیون جرات ندارد و بعد می‌رسد به نقد مدیریت.»

وی در جای دیگری می‌گوید: «ماجرا بین خودشونه، آن‌ها نقدی دارند به مدیریت و فکر می‌کنند از خودشان و تیم‌های خودشان باید جانشین این مدیریت شوند و تغییرات صورت گیرد. ما را می‌کنند بهانه و می‌اندازند وسط، بدون اینکه هیچ نقد درستی راجع به کار صورت گیرد.»

اظهارات تنابنده را می‌توان صریح‌ترین اظهارات درباره حواشی سریال «پایتخت» دانست. به نظر می‌رسد در این گفتگو به مسائل حاشیه‌ای دیگری نیز پرداخته شده که هنوز مشروح آن به طور کامل منتشر نشده است.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو