بازدید 25744
۸

خبر خوش برای کارکنان و بازنشستگان نیرو‌های مسلح

کد خبر: ۹۰۷۲۹۵
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰ 23 June 2019

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از خانه‌دار کردن کارکنان و بازنشستگان نیرو‌های مسلح طی ۱۵ سال خدمت خبر داد.

قه گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، امیر حاتمی در حاشیه امضای تفاهمنامه ساخت مسکن برای نیروهای مسلح توسط وزارت راه و شهرسازی در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی بر اینکه قرار است در این طرح کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح در چه بازه زمانی صاحب خانه شوند اظهار کرد: زمان اجرای این طرح سه ساله است که البته ما طرح‌های کلی‌تری را برای خانه‌دار کردن نیروهای مسلح در دست اجرا داریم که یکی از آنها طرح حکمت است.

وی بیان کرد: در مجموع کارکنان پس از 15 سال خدمت، صاحب مسکنی می‌شوند که با مشارکت خودشان بانک‌ها و کمک سازمان ساخته شده است.

وزیر دفاع با بیان اینکه سالانه 10 تا 30 هزار نفر نیروی جدید وارد نیروهای مسلح می‌شوند گفت: به همین میزان به تعداد متقاضیان مسکن نیز افزوده می‌شود و برای آنها برنامه داریم.

امیر حاتمی با بیان اینکه در تفاهم با وزارت راه کارگروه مشترکی ایجاد می‌شود گفت: این کارگروه مقدمات همکاری وزارت راه و دفاع را فراهم می‌کند و با هم‌افزایی طرح ساخت 100 هزار واحد مسکن اجرایی می‌شود.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۲
انتشار یافته: ۸
فقط بخش خصوصی بدبخته و بازنشسته تامین اجتماعی...
اقدام خوبی هست
دم فرماندهان خدوم نيروهاي مسلح گرم كه به فكر كاركنانشان هستند برعكس مديران بي عرضه بعضي ستگاههاي پر طمطراق كه فقط به فكر جيب خودشان هستند و كارمندانشان با بيست سي سال سابقه هنوز تو حاشيه شهر مستاجر هستند.
مبارکه 30 درصد که حقوقشون اضافه شد امسال خونه دارم میشن
گوش همه پره ازاین همه وعده ووعید.
واقعا امیدی نیست... نور چشمی ها همه جا هستند
امان از بانکها...
ازافزابش حقوق سربازان چه خبر?
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه