بازدید 13700

آخرین جزییات پرونده همسر خانم بازیگر

کد خبر: ۸۸۳۲۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱ 05 March 2019
رئیس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر با اشاره به پرونده یاسین رامین گفت: منتظر صدور رأی توسط قاضی هستیم.

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، فرجی در ارتباط با اخرین جزییات پرونده یاسین رامین اظهارداشت: این پرونده در مرحله صدور رای قرار دارد و اخذ آخرین دفاع صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه منتظر صدور رأی توسط قاضی هستیم، افزود: همچنین این پرونده در دیوان محاسبات در حال بررسی است.

فرجی در ارتباط با ذخیره دارویی در کشور گفت: خوشبختانه ذخیره مناسبی به صورت نسبی فراهم شده و اکنون در حال توسعه انبار‌ها هستیم و برای تعطیلات نوروز و دو ماهه ابتدای سال آینده با این ذخیره مشکلی نخواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه کمبودی در زمینه دارو نداریم، گفت: تنها کمبود موجود به دلیل اقلام معدودی است که همیشه وجود داشته و جای نگرانی در این زمینه نیست.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی در مورد ساعات کار داروخانه‌های هلال‌احمر، گفت: در تعطیلات رسمی داروخانه مرکزی هلال‌احمر از ۸ صبح تا یک بعدازظهر و داروخانه تهرانپارس فعالیتی ندارد.

فرجی خاطرنشان کرد: در ایام تعطیل غیررسمی داروخانه مرکزی و شماره ۲ تهرانپارس از ۷:۳۰ تا یک بعدازظهر و سایر داروخانه‌ها از ۷:۳۰ صبح تا ۱۶:۳۰ بعدازظهر دایر است.

وی با اشاره به اینکه هلال‌احمر ۳۳ داروخانه دارد که در ایام تعطیل فعال است و دارو‌های مختلف از جمله دارو‌های بیماران خاص را ارائه می‌کند، گفت: سازمان تدارکات پزشکی سه داروخانه مرکزی، تهرانپارس و جزیره کیش دارد.
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم