بازدید 11380
اول آسیاییم،چراشانس قهرمانی نداریم؟

پاسخ تندِکریمی به کی روش:نیاز به دعوت ندارم

ما مگر تیمی قوی‌تر از تیم سال ۱۹۹۰ که در پکن بود داریم؟ آن تیم در دوره بعدی و در مسابقات هیروشیما از گروه خودش هم صعود نکرد. آن زمان بازیکنان بزرگی بودند که ما عکس‌های آنها را جمع می‌کردیم
کد خبر: ۸۶۶۸۳۰
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶ 05 January 2019

سرمربی تیم سپیدرود رشت گفت: تیم ملی شانس قهرمانی دارد، مگر ما تیم اول آسیا نیستیم؟ آن وقت نباید شانس اول قهرمانی باشیم؟ مگر غیر از این است؟

به گزارش تابناک ورزشی، علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود رشت درباره کلاس‌های مربیگری که در آن شرکت کرده گفت: این کلاس‌ها تازه آغاز شده و در این شرایط من چه صحبتی دارم که انجام دهم. من در کلاس مربیگری حضور دارم و تازه این کلاس‌ها شروع شده است، در این شرایط چه صحبتی می‌توانم انجام دهم؟

تیم ملی موفق نشود چه سودی عاید من می شود؟

وی در مورد وضعیت تیم ملی عنوان کرد: برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم و تیم ملی شرایط خوبی دارد و می‌تواند به موفقیت برسد. من دوست دارم تیم ملی نتایج خوبی بگیرد و مثل همه ایرانیان، آرزویم موفقیت این تیم است. اینکه تیم ملی موفق نشود چه سودی عایدی من می‌شود؟ قطعا سود موفقیت تیم ملی برای همه بیشتر از ناکامی آن است.

چرا نباید توقع قهرمانی از تیم ملی داشت؟

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد اینکه گفته شده که نباید از تیم ملی توقع زیادی داشت، عنوان کرد: چرا نباید اینطور باشد، تیم ملی شرایط بسیار خوبی داشته و می‌تواند به قهرمانی برسد، همه این انتظار را دارند، با این شرایطی که تیم ملی دارد، آنها شانس اول هستند، تیم بسیار خوب است و چرا نباید قهرمان شود.

نیازی به دعوت کسی نداریم

کریمی در رابطه با اینکه از او برای حضور در امارات جهت حمایت از تیم ملی دعوت شده، اظهار داشت: ما نیازی به دعوت کسی نداریم. تیم ملی شانس قهرمانی دارد، مگر ما تیم اول آسیا نیستیم؟ آن وقت نباید شانس اول قهرمانی باشیم؟ مگر غیر از این است؟کریمی در رابطه با اینکه ما دو تیم ملی داریم، عنوان کرد: مگر تیم دومی تشکیل شده؟ آیا تیم جدیدی درست شده که ما خبر نداریم؟ وی در مورد اینکه تیم ملی آنقدر بازیکن خوب دارد که می‌تواند دو تیم تشکیل دهد، تصریح کرد: همین تیم اصلی شرایط خوبی دارد و اگر شرایط خوب باشد می‌توانند قهرمان شوند.

پاسخ تندِکریمی به کی روش:نیاز به دعوت ندارم

تیمی قوی تر از سال 90 پکن داریم؟

پیشکسوت فوتبال ایران در رابطه با اینکه تیم ملی در سال ۲۰۰۰ و ۲۰۰۴ بازیکنان خیلی بهتری داشت، اظهار داشت: اینطور نیست، در هر دوره بازیکنان خوبی هستند و این حرف‌ها را رسانه‌ها درست می‌کنند، ما مگر تیمی قوی‌تر از تیم سال ۱۹۹۰ که در پکن بود داریم؟ آن تیم در دوره بعدی و در مسابقات هیروشیما از گروه خودش هم صعود نکرد. آن زمان بازیکنان بزرگی بودند که ما عکس‌های آنها را جمع می‌کردیم، ولی فوتبال شرایط خودش را دارد و همه بازیکنان قابل احترام هستند.

لطفا از مردم برای نظر دادن مایه نگذارید

کریمی در ارتباط با اینکه مردم از تیم ملی سرد شده‌اند، گفت: در این مورد از مردم سؤال کنید، چرا از من سؤال می‌پرسید؟ من هم نظرم را به عنوان یک عضو جامعه بیان کردم، چرا در این موارد پای مردم را وسط می‌ کشید؟ لطفا از مردم مایه نگذارید،‌ اگر به دنبال نظر مردم هستید، به میدان آزادی تشریف ببرید و آنجا مردم زیادی هستند که می‌توانید نظرشان را بپرسید.

واکنش تند کریمی به سوالات حاشیه ای

کریمی در مورد صحبت‌های کی‌روش مبنی بر اینکه پرچم صلح بالا آورده است تصریح کرد: من در مورد کی‌روش حرف‌هایم را زده‌ام، همین صحبت‌ها را می‌کنید که به شما می‌گویم که قصد مصاحبه ندارم، آن زمانی که شما به مدرسه می‌رفتید من فوتبال بازی می‌کردم و با خبرنگاران بزرگی که خیلی از شما دوستان سرشناس‌تر بودند و اسم‌شان را تریلی نمی‌کشید، ارتباط داشتم. خدا رحمت کند برخی از ‌آنها دیگر در این جمع زنده نیستند، این کارها را برای این جوان‌ها (بازیکنان تیم امید) می‌توانید انجام دهید، اما من می‌دانم که شما چه حرف‌هایی دوست دارید بشنوید. برای چه پای مردم را وسط می‌کشید؟ ما هر وقت گیر می‌‌کنیم، اسم مردم را به میان می‌آورید. چرا جاهای دیگر به مردم توجه نمی‌کنید؟ در همین سایت‌ پربیننده خودتان اخبار اشتباه زیادی درج می‌کنید، چرا قبل از اینکه اخبار را مطرح کنید، از صحت آن به طور صددرصد اطلاع کسب نمی‌کنید که بعد از چند دقیقه خبر را حذف کنید، اینها همه مشکل و معضل است، شما کارتان همین است که دنبال این مسائل بگردید.آیا شرایط بدین جا رسیده که به ما بگویند من و امثال من دوست نداریم که تیم ملی نتیجه نگیرد، مگر با نتیجه گرفتن تیم ملی نان ما سنگ می‌شود؟ تیم ملی نتیجه بگیرد چه لطمه‌ای به من می‌خورد؟ موفقیت تیم ملی باعث شادی مردم می‌شود و ما از این مسئله خوشحال می‌شویم. وقتی تیم ملی در جام ملت‌های ۲۰۱۹ موفق شود این قهرمانی متعلق به همه مردم است و باعث می‌شود که مردم سرشان را بالا بگیرند.

(کریمی قبل از این پرسش به خبرنگاران اعلام کرده بود که قصد مصاحبه ندارد و پیش از این حرف هایش را زده است و به همین دلیل با سوال در مورد کی روش ناراحتی خود را نشان داد)

تیم ملی قهرمان شود به اسم شخص خاص نیست برای همه هست

وی در مورد اینکه از او دعوت شده به امارات برود، تصریح کرد: من در کلاس مربیگری هستم و نمی‌توانم جایی بروم، اما برای تیم ملی دعا می‌کنم که موفق شود، تیم ملی متعلق به مربی یا بازیکن خاصی نیست، تیم ملی متعلق به مردم است و اگر موفق شود، در آینده از قهرمانی تیم ملی صحبت می‌شود نه از اسم شخص خاصی، برای همین ما دوست داریم مردم شاد شوند.

زمان ما در تیم ملی این امکانات فعلی نبود

وی در مورد امکانات تیم ملی عنوان کرد: امکانات تیم ملی بسیار خوب است، چه تیم‌های قبل از این و چه در سال‌های اخیر، بهترین امکانات برای تیم ملی فراهم بوده است. زمانی که ما بازی می‌‌کردیم این امکانات وجود نداشتند. آیا قرار است تیمی که هفت هشت سال در رده اول آسیا بوده شانس قهرمانی نداشته باشد؟ ما در جام جهانی هم عملکرد خوبی داشتیم و اکنون باید شانس اول قهرمانی باشیم، هر کسی که بهانه می‌آورد، به دنبال بهانه خودش است و نباید به این مسائل توجه کرد.

دنبال اخبار داغ هستید و از من چیزی کاسب نمی شوید

وی در پایان صحبت‌های خود گفت: باز هم می‌گویم امیدوارم تیم ملی قهرمان شود، شما به دنبال اخبار داغی می‌گردید که در این شرایط چیزی کاسب نیستید و نمی‌تواند از من چیزی بشنوید، خدا روزی شما را جای دیگری بدهد.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی