بازدید 17992
۶

نارضایتی مهدی هاشمی از سریال «علی البدل»

کد خبر: ۶۸۲۴۸۳
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱ 06 April 2017
مهدی هاشمی بازیگر سریال «علی البدل» درباره پایان این مجموعه تلویزیونی با روزنامه شرق مصاحبه کرد.

بخشی از این مصاحبه را می خوانید:

‌پیش از این زمانی که درباره کیفیت فیلم‌نامه در مجموعه‌های تلویزیونی صحبت می‌کردیم، نقد شما بیشتر متوجه زمان بسیار کم برای نگارش فیلم‌نامه‌ها و در نهایت کیفیت پایین آنها بود، زمانی که پشت صحنه سریال «علی‌البدل» پخش شد و صحبت‌های شما درباره کلیت ساخت مجموعه را شنیدم، تصور می‌کنم در مرحله اول فیلم‌نامه‌ این سریال برای شما رضایت‌بخش بوده.
مشکلی که درباره فیلم‌نامه‌ها گفتم همچنان وجود دارد و در این سریال هم وجود داشت. صحبت‌های من در پشت صحنه سریال مربوط به چند قسمت ابتدایی بود و ذهنیتی درباره کلیت کار نداشتم چراکه متن هم‌زمان نوشته می‌شد و اینجا هم مشکلی که درباره کیفیت پایین سریال‌ها گفتم، وجود داشت. متأسفانه «علی‌البدل» هم دچار پراکنده‌گویی بود و در ١٣ قسمت، داستان تازه از قسمت هفت یا هشت سریال آغاز شد. برای ساخت این سریال زحمت زیادی کشیده شد، اما متأسفانه فیلم‌نامه در شخصیت‌پردازی مشکل داشت و همه‌چیز تکه و پاره بود و آخر هم ‌جور بدی تمام شد و من از متن رضایت نداشتم و برای من پخش ناامیدکننده‌ای بود. امیدوارم دفعات بعد به متن دقت بیشتری داشته باشند یا دست‌کم سعی کنند متن را هم‌زمان با تصویربرداری ننویسند.
 
‌پس می‌توان گفت همکاری خوبی برای شما نبود؟
 
گروه بسیار خوبی بود و آدم‌های بسیار خوبی کنار هم جمع شدند. اما اگر می‌دانستم روند داستان به این شکل است، بازی نمی‌کردم.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۶
طبق معمول با توهین به شعور تماشاگر اخر سریال را ماستمالی کردند...
آقاي هاشمي حق دارد. البته زماني بود كه هنرپيشه گان معروف قبل از اينكه در كاري بازي كنند اول سناريو را ميخواندند بعد نظر خود را ميدادند كه بازي ميكنند يا خير. الان ديگر چون هنرپيشگان كيلويي زياد شده اند و اگر كاري را زود نپذيري آنرا به ديگري ميدهند، ناچاري هر اثر بي سر و ته اي را بپذيري وگرنه كو تا چند سال ديگر يكي سراغت بيايد. خصوصا اگر نامهاي معروف در بين عوامل باشد!
سریال بیخودی بود ولی تیتراژش باحال بود که می گفت اگه بارون بیاد چی میشه و از این حرفا. کلا سریالهای امسال کلا بیخود بودن تکرار پایتخت رو نشون میدادن شرف داشت.
این همه هنر پیشه معروف مثل هاشمی - فخیم زاده و تنابنده چطور حاضر شدند در این سریال بی محتوا و بی سر وته بازی کنند بازی اقای فخیم زاده در فیلم نمکی وبازی هنرمندانه محسن تنابنده در سریال پایتخت را با ایفای نقش در این سریال را نمیتوان مقایسه کرد کاش هنرمندان بزرگ قبل از قبول نقش سریال را تجزیه وتحلیل میکردند
هر سه سریال امسال کلهم اشغال بودند.
سریال بسیار جالبی بود سناریو هم با توجه به شرایط صدا و سیما و حساسیتهای بی جهت اجتماعی بسیار خوب بود به خصوص که پر بود از استعاره و مدل سازی از روی نمونه ها اجتماعی بازی ها عالی بود البته از آقای هاشمی و فخیم زاده و تنابنده توقعی جز این نبود مهران فر یک سطح جدید از بازیگری را نشان داد که با مرحوم فنی زاده می تواند رقابت خود را آغاز کند یکبار دیگر ثابت شد دود از کنده بلند می شود جعفری محب اهری رمضان فر سنگ تمام گذاشتند.
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی