بازدید 12180
با تحولات منطقه و جهان

اعلام تحریم‌های جدید آمریکا علیه سپاه، انصارالله و حزب الله/ مخالفت آمریکا با خط لوله گاز پاکستان و ایران/ اظهارات توهین آمیز بایدن درباره پوتین/ شهید و زخمی شدن ۴۰ تن در حمله آمریکا به «دیرالزور»

اعلام تحریم‌های جدید آمریکا علیه سپاه، انصارالله و حزب الله، مخالفت آمریکا با خط لوله گاز پاکستان و ایران، اظهارات توهین آمیز بایدن درباره پوتین، شهید و زخمی شدن ۴۰ تن در حمله آمریکا به «دیرالزور» و برگزاری رزمایش نیرو‌های سه گانه ارتش تایوان، از مهم‌ترین خبر‌ها و رویداد‌های منطقه‌ای و بین المللی در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.  
کد خبر: ۱۲۲۹۰۰۷
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۹ 27 March 2024

اعلام تحریم‌های جدید آمریکا علیه سپاه، انصارالله و حزب الله/ مخالفت آمریکا با خط لوله گاز پاکستان و ایران/ اظهارات توهین آمیز بایدن درباره پوتین/ شهید و زخمی شدن ۴۰ نفر در حمله آمریکا به «دیرالزور»

بین الملل تابناک: اعلام تحریم‌های جدید آمریکا علیه سپاه، انصارالله و حزب الله، مخالفت آمریکا با خط لوله گاز پاکستان و ایران، اظهارات توهین آمیز بایدن درباره پوتین، شهید و زخمی شدن ۴۰ تن در حمله آمریکا به «دیرالزور» و برگزاری رزمایش نیرو‌های سه گانه ارتش تایوان، از مهم‌ترین خبر‌ها و رویداد‌های منطقه‌ای و بین المللی در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.  

اعلام تحریم‌های جدید آمریکا علیه سپاه، انصارالله و حزب الله 

وزارت خزانه داری آمریکا در تداوم سیاست های یکجانبه این کشور به بهانه حمایت مالی از گروه انصارالله یمن، تحریم هایی را علیه این گروه، نیروی قدس سپاه پاسداران ایران و حزب الله لبنان به بهانه تامین مالی این گروه وضع کرد.

 سه‌شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳ برابر با ۲۶ مارس ۲۰۲۴، وزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا در تداوم سیاست های تحریمی خود اعلام کرد، تحریم‌هایی را علیه شبکه‌ تسهیل‌کننده حواله‌های مالی برای حوثی‌ها (انصارالله یمن) حزب‌الله لبنان و نیروی قدس سپاه پاسداران ایران اعمال کرد. تحریم‌های جدید آمریکا شامل شش نهاد، یک فرد و دو نفتکش می‌شود.

در بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا آمده است: اداره کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری (OFAC) شش نهاد، یک فرد و دو نفتکش را که در لیبریا، هند، ویتنام، لبنان و کویت مستقر یا ثبت شده اند و در تسهیل حمل و نقل کالا و تراکنش های مالی برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حوثی ها و حزب الله فعالیت می کنند، تحریم می کند.

بر اساس اعلام و ادعای وزارت خزانه داری آمریکا، «این ششمین دور تحریم‌هاست که شبکه ساعد الجمال، تسهیل‌کننده مالی حوثی‌های مستقر در ایران را هدف قرار می‌دهد و گام دیگری در یک عملیات هماهنگ برای ایجاد اخلال در امور مالی سپاه پاسداران انقلاب اسلام و نیروهای وابسته به آن مانند گروه تروریستی حوثی هاست.»

برایان نلسون، معاون وزیر خزانه داری آمریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی گفت: «ما به استفاده از ابزارهایمان علیه کسانی که به دنبال تأمین مالی فعالیت های غیرقانونی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و گروه های نیابتی بی ثبات کننده آن هستند، متعهد هستیم.»

این مقام ارشد وزارت خزانه داری آمریکا ادامه داد: «ایالات متحده آمریکا به اقدامات خود برای ایجاد اختلال در روش های استفاده از بازارهای بین المللی انرژی برای تسهیل فعالیت های تروریستی ادامه خواهد داد.»

 وزارت خزانه داری آمریکا در اولین روز سال ۱۴۰۳ هجری شمسی برابر با ۲۰ مارس ۲۰۲۴ تحریم‌های جدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران به بهانه برنامه موشکی بالستیک، هسته ای و دفاعی تهران وضع کرد.

مخالفت آمریکا با خط لوله گاز پاکستان و ایران

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که واشنگتن از ادامه اجرای طرح ساخت خط لوله انتقال گاز میان ایران و پاکستان حمایت نمی‌کند.

متیو میلر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز سه شنبه به وقت محلی، این مطلب را در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال بیان کرد، پاکستان در حال مشاوره با نهاد های قانونی برای بررسی یک معافیت درباره انتقال خط لوله گاز با ایران است. آیا آمریکا در این زمینه معافیتی صادر خواهد کرد؟

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به این پرسش، ابتدا گفت: من در مورد هیچ اقدامی زودهنگام صحبت نخواهم کرد؛ اما ما همیشه به همه هشدار می دهیم که تجارت با ایران خطر برخورد با تحریم های ما را به دنبال دارد و به همه توصیه می‌کنیم این موضوع را با دقت بررسی کنند.»

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا همچنین گفت: ما از ادامه انجام این پروژه خط لوله حمایت نمی کنیم.

وزیر نفت پاکستان با اعلام اینکه کار روی احداث خط لوله مرتبط با پروژه مشترک گازی با جمهوری اسلامی ایران به زودی آغاز می‌شود، گفته است: اسلام‌آباد قاطعانه به دنبال دریافت معافیت تحریمی از آمریکا خواهد بود.

اظهارات توهین آمیز بایدن درباره پوتین

رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر به همتای روس خود توهین و او را «قصاب» خواند.

«جو بایدن»، رئیس‌جمهور آمریکا در یک سخنرانی در تجمعی در کارولینای شمالی مدعی شد «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهور روسیه یک «قصاب» است و واشنگتن می‌تواند در صورت افزایش مالیات‌های میلیاردرها از اوکراین همچنان حمایت کند.

پایگاه اطلاع‌رسانی کاخ سفید نوشت که جو بایدن در سخنرانی خطاب به رای‌دهندگان در کارولینای شمالی در عین حال از یک طرح برای افزایش مالیات بر درآمد افراد قشر پردرآمد و رساندن نرخ این مالیات از ۸.۲ درصد به ۲۵ درصد صحبت کرده است.

به گفته رئیس جمهور آمریکا، این طرح می‌تواند باعث کسب ۴۰۰ میلیارد دلار از راه این مالیات در ده سال آینده شود.

رئیس جمهور آمریکا اظهار کرد: «تصور کنید ما با این پول چه کارهایی می‌توانستیم انجام دهیم. ما می‌توانستیم به شکلی اساسی کسری بودجه فدرال را کم کنیم. ما می‌توانستیم خدمات مراقبت در منزل را تضمین کنیم. ما می توانستیم خیلی کارهای اساسی دیگر را انجام دهیم از جمله اینکه سرانجام حمایت از اوکراین در برابر پوتین قصاب را تضمین کنیم.»

بایدن که تا کنون توهین‌های مکرری به رئیس جمهور روسیه داشته، پیش از این نیز از پوتین با لفظ قصاب و خونریز توصیف کرده بود. رئیس‌جمهور آمریکا در جریان دیدار از یک اردوگاه آوارگان اوکراینی در ورشو با  این پرسش از سوی خبرنگاران درباره اینکه پوتین مواجه شده و پاسخ داد: «او یک خونریز است.»

اوایل اسفند ماه گذشته نیز رئیس جمهور آمریکا به پوتین در یک مراسم خصوصی در سان فرانسیسکو توهین کرده و او را «دیوانه» و «حرامزاده» خوانده بود.

«دیمیتری پسکوف»، سخنگوی دفتر ریاست‌جمهوری روسیه در آن زمان در واکنش به این توهین بایدن گفت: «این اظهارات سخیف از زبان رئیس دولت آمریکا بعید بود. توهین او به رئیس‌جمهور یک کشور مانند پوتین ننگ بزرگ برای خود ایالات متحده است.»

شهید و زخمی شدن ۴۰ تن در حمله آمریکا به «دیرالزور»

وزارت دفاع سوریه روز (سه‌شنبه) از شهادت و زخمی شدن ۴۰ سوری در حملات جنگنده های آمریکا به مناطق مختلف در استان دیرالزور خبر داد.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) در این باره به نقل از یک منبع در وزارت دفاع این کشور اعلام کرد: نیروهای اشغالگر آمریکا بامداد امروز با استفاده از جنگنده‌ها و پهپادهای خود، تعدادی شهرک، روستا و اماکن نظامی را در استان دیرالزور و حومه آن هدف قرار دادند.

این منبع گفت: این تجاوز منجر به کشته شدن هفت نظامی و یک غیرنظامی، زخمی شدن ۱۹ نظامی و ۱۳ غیرنظامی و نیز وارد شدن خسارات مادی شدید به اموال عمومی و خصوصی شد.

همچنین خبرگزاری «اسپوتنیک» بامداد امروز به نقل از منابع محلی در استان دیرالزور اعلام کرده بود: «ساعت ۰۱:۴۹، جنگنده‌های آمریکایی با انجام ده حمله هوایی همزمان چند منطقه را در این استان و حومه آن هدف قرار دادند.»؛ این حملات خیابانی در قلب شهر دیرالزور و همچنین محله «التمو» در شهر «المیادین»، منطقه «السویعیه»، روستای «الصالحیه» و خیابان «الهجانه» در شهر «البوکمال» انجام گرفت.

طبق گفته این منابع، لحظاتی قبل از این حملات نیز انفجارهای شدید همزمان شهرهای «المیادین»، «البوکمال» و داخل شهر دیرالزور در شرق سوریه را لرزاند که گفته می‌شود ناشی از حملات آمریکا بوده است.

برگزاری رزمایش نیروهای سه گانه ارتش تایوان 

وزارت دفاع تایوان در بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروی‌های سه‌گانه ارتش این جزیره سه‌شنبه در واکنش به گزارش‌های دریافتی مبنی بر افزایش فعالیت نظامی پکن در نزدیکی تایوان، رزمایش دفاعی با تمرکز بر دفاع هوایی انجام داده‌اند.

به گزارش راشا تودی، در بیانیه وزارت دفاع تایوان آمده است: هدف از برگزاری این رزمایش، بررسی و برآورد توان رزمی مشترک دفاع هوایی نیروهای سه‌گانه زمینی، دریایی و هوایی تایوان است و این رزمایش‌ها برای مقابله با تهدیدهای احتمالی، ادامه خواهد داشت.

در همین ارتباط، نیروی هوایی تایوان نیز با انتشار بیانیه‌ای از انجام رزمایش پدافند هوایی همه‌جانبه نیروهای هوایی، دریایی و زمینی ارتش تایوان در ساعات اولیه صبح سه‌شنبه (به وقت محلی) با استفاده از موشک‌های بومی زمین به هوای اسکای باو و موشک‌های پاتریوت ساخت آمریکا خبر داد.

 

 

 

 

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۶
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۸۰
بایدن به اسناد فوق طیقه بندی شده دسترسی داره و دقیقا می داند که خیلی از مصائب امروز دنیا از کرملین بلند میشه ولی بدلایل متعددی از جمله کاهش خطر رودر رو نمی تواند انها را علنی کند
پاسخ ها
ناشناس
| Oman |
۱۶:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
برگ چنار همیشه در صحنه حاضر
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
اقایی که اماده حمله به این واونی و به هرکدوم
اتهام برگ چنار و البانی و برگ انجیر و و و میزنی و با پرچم بیگانه دائم الحضوری

از خودت خجالت بکش
بخودت اجازه میدی به اکثریت ملت کاربر توهین بکنی

سرکارت با کرام الکاتبین است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
قصاب خطاب کردن پوتین نه فقط توهین نیست بلکه محترمانه ترین توصیف از پوتین است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
زیاد به مخت فشار نیار
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
مگه آمریکا طی این چند سال سپاه و حزب الله را تحریم نکرده بود.طی این چهل سال هر روز تیتر می زنند تحریم جدید آمریکا علیه سپاه.گویا امروز تحریم میکنه و فردا کنسل میکنه.وقتی کنسل میکنه را تیتر نمیکنند ولی وقتی تحریم میکنه را تیتر می کنند .
ناشناس
| Oman |
۰۸:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
ناشناس عزیز 21:09
شما چرا از یک غربگدای معلوم الحال که همیشه با تحلیل های بی پایه و اساس سعی در تحریف واقعیت به نفع اربابانش می کند دفاع می کنید.
خدایی این همه آمریکا ما رو تحریم کرد خسته نشده کی سوزشش خوب میشه معلوم نیست
پاسخ ها
سامان
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
نکته اینجاست که پاکستان اتمی ، برای رهایی از بحران شدید انرژی که با اون دست بگریبان هست و شب های سراسری تاریکی و خاموشی و نجات کشور ورشکسته اش، با اینهمه دبدبه و کبکبه باید برای حل مشکلش از آمریکا اجاره بگیره ،
ناشناس
| Germany |
۱۶:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
سوزش آمریکا باسوزش شما نسبت لگاریتمی دارد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
والا دلار 62 تومنی دودمان ما رو سوزونده شما لابد آغازاده ای که خوشحالی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
واستون سوال نشد پاکستان اتمی دنبال تامین انرژی هست ما خودمون رو داریم میکشیم اتمی بشیم حالا
آلمان هم همه نیروگاه های اتمی شو جمع کرده
تاریخ انرژی اتمی گذشته ، ما هنوز همه هستی مونو فدای هسته ای کردیم
اگرجلوی اختلاسات گرفته بشه آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
درامد سرانه ایرانی ها پایین است و جلوگیری از اختلاس ها آنرا درمان نخواهد کرد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
والا آمریکا از بعد از جنگ جهانی دوم تا حالا هر غلطی دلش خواسته تو جهان کرده .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
ببخشید که امریکا برای انجام امور ابرقدرتی دنیا از حضرتعالی کسب اجازه نکرده
فرزاد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
الان اینهایی که منفی دادن یعنی دوست ندارن جلو اختلاس و فساد گرفته بشه؟؟؟
با کی ها شدیم ۸۵میلیون نفر
صدیقی برکنار شد ؟
پاسخ ها
سامان
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
به توچه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
چقد مودب جواب داده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
قراره یه هدیه دیگه هم بهش بدیم و به کسی ربطی نداره
احد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
در مقابل هکتارها زمین سایرین چیزی نبود
توهین به پوتین کرده چه ربطی به ماداره .کارخوبی کرده ودرست گفته است .پوتین جنگ افروز است .خونریزاست .کاملا درست گفته است .
پاسخ ها
سامان
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
اونوقت نتانیاهو لابد ناز پرورده هست و لالایی خوان بچه هاست !؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
دیگه به دیگ میگه روت سیاه امریکایی که یمن لیبی ویتنام امریکا حتی بمب اتم زده حق ندار کسی نصیحت کنه چرا شما جماعت کر تشریف دارید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
غربگداها از بایدن بهترن؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
گفتن قصاب به پوتین به هیچ وجه توهین نیست
جسارتاً در میان آن هفت نظامی سوری یک ایرانی نیز وجود نداشت؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
مستشار بوده ، از ارتش سوریه مستشارهای ما بیشتره تو سوریه
حمله به دیرالزور توسط جنگنده های اسراییل صورت گرفته، نه آمریکا.
تلفات گروههای مقاومت نیز بیشتر از آنچه بوده که وزارت دفاع سوریه اعلام نموده است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
خدا بده برکت
ناشناس
| Germany |
۱۱:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
هر چه بيشتر بهتر
آمریکا وقتی آقای خاتمی کوتاه آمد ایران را محور شرارت خواند
وقتی آقای روحانی وظریف تمام خواسته های آنان را عملی کردند، بدترین تحریم ها را علیه ایران انجام داد که حتی 200 هزار بشکه نفت هم نمی توانستیم بفروشیم
حالا از یک طرف تحریم های آبکی می کند و از طرف دیگر چراغ سبز های قوی نشان می دهد.
چون طرف مقابل خود را مرد می بیند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
در زمان روحانی تحریم ها لغو شدند و این موضوع باعث ناراحتی عده ای شد فکر می کند چه چیزی نرخ تورم را در آن سال‌ها به ده درصد کاهش داد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
اقلا ماه مبارک دروغ نگو
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
تورم سال اول و دوم روحانی 11 درصد ، زمان خاتمی کمترین تورم ، تو هم با دلار 62 تومنی مرد مرد کن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
آخر شاهنامه کوتاه آمدن روحانی افزایش بیسابقه تحریم بود
روحانی هیچ پلن بی به جز برجام و باج دادن نداشت
در بحث مسکن هم هشت سال تولید مسکن رو خوابوند چون برخی از مسئولین وقت اعتقاد شون و منافعشون در تولید و کاهش قیمت مسکن نبود
اسرائیل هیمنه آمریکا را به خاطر عدم آتش بس از بین برد.
آمریکا را با یمنی ها درگیر کرد و به قول ترامپ آبروی آمریکا را به خطر جدی انداخت.
از همین رو آمریکا دل خوشی از اسرائیل هم ندارد.
اسرائیل چک های آمریکا را تلف کرده است
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۶:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
اگر با دیده درایت و بی طرفی به مسئله نگاه کنیم، به این واقعیت پی می بریم که اسراییل تا آن اندازه قدرتمند و مستقل شده است که حتی نیاز به کمک آمریکا ( بعنوان ابرقدرت جهان) هم ندارد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
اگر با دیده درایت ببینیم میفهمیم که روسای جمهور آمریکا برای رای آوری مجدد نیاز به لابی قدرتمند یهود و صهیون دارند
قبل از اینکه آمریکا با خط لوله گاز بین ایران و پاکستان مخالفت کند، چند سال قبل اسلام آباد رسما این پروژه را کنسل کرده بود
پاسخ ها
سامان
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
الان پاکستان در خاموشی های سراسری و طولانی بسر میبره و از طرفی سال گذشته اعلام ورشکسته گی کرد و کلی بدهی سنگین هم به چین داره . حالا چاره ای نداره برای روشن شدن چرخ صنعتش به انرژی ایران دست پیدا کنه ، ولی افسوس که حتا برای بقا هم باید از آمریکا اجازه بگیره چون استقلال نداره.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
علی رغم داشتن بمب هسته ای
این خط لوله گاز ایران پاکستان هم به طور یک طرفه از طرف ایران و بدون یک قرارداد درست و حسابی با پاکستان و تنها بر مبنای توهمات دولتمردان ایرانی کشیده شد.

در ابتدا اسمش خط لوله دوستی بود و قرار بود به پاکستان و هند گاز رسانی کند. بعد هند خودش را کنار کشید و حالا پاکستان هم ناز می کند و ایران ماند و یک خط لوله بی حاصل و میلیاردها دلاری که در این پروژه خرج شده است.
بایدن حرف عجیبی راجع به پوتین نزده است زیرا او واقعا یک قصاب جنایتکار است و انشاالله بزودی همچون صدام در یک دادگاه جنایی محاکمه خواهد شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
اگه پوتین قصابه نتانیاهو چیه؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
آمریکا وروسیه و اسراییل وانگلیس قصابند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
خود بایدن چه جونوریه؟
حملات کار اسراییل بوده .
اسلام‌آباد قاطعانه به دنبال دریافت معافیت تحریمی از آمریکا خواهد بود.

چه جمله زیبایی! باید با آب طلا نوشت. پاکستان از آمریکا درخواست خواهد کرد که اجازه دهد از ایران گاز وارد کند ولی این درخواست را «قاطعانه» انجام خواهد داد.
تازه میخوان برگردن به سیاست های ترامپ ، زحمت نکشید خودش به زودی میاد .
«مقاومت سوریه» باز هم این دور باطل حملات بی تأثیر به اطراف پایگاه های آمریکایی و حملات پر تلفات نیروهای آمریکایی به آنها را شروع کرده است. چیزی که هم رزمان عراقی شان دیگر مدتی است آن را کنار گذاشته اند. احتمالاً نوعی فشار سیاسی خارج از سوریه در کار بوده.
وزیر نفت پاکستان با اعلام اینکه کار روی احداث خط لوله مرتبط با پروژه مشترک گازی با جمهوری اسلامی ایران به زودی آغاز می‌شود، گفته است: اسلام‌آباد قاطعانه به دنبال دریافت معافیت تحریمی از آمریکا خواهد بود.

دولت پاکستان از ترس آمریکا جرات هیچ کاری رو ندارد و از این واهمه دارد که پول مفت سالانه اش از آمریکا قطع گردد ایکاش میتونستیم از تجربه روسیه در انتقال لوله زیر دریا به اروپا ما هم لوله گاز رو از بندر چابهار به هند میرساندیم.
برای ایران بهترین کشور هند است نه پاکستان سلفی!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
بهترین کار اینه که بهشون گاز ندهید تا کارخانه هاشون را بیاورند توی ایران.یا اینکه نیروگاه گازی را توی ایران احداث کنید و برق با قیمت بالا بهشون بفروشید
صدیقی و امثال صدیقی که شدیدترین تحریم ها هم روشون کوچکترین اثری نداره .
بیچاره و بدبخت این مرردم مظلوم اند که زیر بار تحریم ها له میشوند
تحریم های وسیع آمریکا در ۲ دهه گذشته کوچکترین خللی در عزم شیخ دائم الگریه ایجاد نکرد و همواره به راه خودش ادامه داد و ثابت قدم بود
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۶:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
ایول
آیا اوضاع معیشتی و اقتصادی صدیقی ک امثالهم در اثر این فشار تحریم ها ؛ ۲ میلی متر تکان خورده است ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
خدا عالم است

صدیقی مرد خداست

درموردش با احتیاط نظر بدید مسئولیت شرعی داره عزیزان
از نظر بایدن پوتین قصاب بعد نتانیاهو چیه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
اون بچه کشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
اون دلیل داره واسه کشتن پوتین چی؟
کمر مردم زیر بار تحریم ها خرد شده و عده ای هم به غارت اموال و خوردن زمین مشغولند
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۶:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
الحمدولله علم الهدی و صدیقی مشکلی ندارند پس میتوان نتبجه گرفت که مملکت از نظر اقتصادی شکوفا شده است
دولت امریکا برای تحت فشار قرار دادن تجارت ایران به هر کشوری حاضر است رشوه دهد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
رشوه نمی دهد، جانم. تهدید به تحریم می کند و این تهدید اثر هم می کند.
ناشناس
| Germany |
۱۶:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
شما با چشم خودت دیدی که رشوه داده؟ اگر جوابت منفیه، پس سریعا ببند اونجا رو
تحریم ها :
فکرکنم تنها لغتی که برای مردم ایران بی اهمیت و تکرار مکررات شده است البته قبلا مهم بود اما الان نه و لوث شده است
آیا واقعا این تحریم ها که احتمالا دارای ساختار ییچیده برای کنترل آن است موثر است؟
رسانه های آمریکایی درباه آن چه می گویند آیا برداشت آنها چیست؟نسبت به هزینه ها و اثرپذیری آنها
آیا خودشان خسته نشدند
در مورد ما نمی دانم که آیا تحریم ها (با توجه به مستقل شدن در صنایع نظامی و ...) به نفع ما یا به ضرر ما شده است اما آیا بهتر نیست حداقل برای خودشان هزینه تراشی نکنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۶:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
اصلا میفهمی چی داری میگی؟ مستقل شدن در صنایع نظامی چه ربطی دارد به اثر تحریمها و فقر فزاینده مردم؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۸
احتمالا کاسب تحریم تشریف دارن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
بزرگوار چقدر به آنچه که نوشتی باور داری؟
مشعل کجاست؟
کسی جنایات روسها را در شمال ایران از یاد نبرده. میرزا کوچک خان جنگلی و بزرگ مردان دیگر...
حالا جناب پوتین در مقابل آمریکا برای ما شده کشور دوست و برادر.
مسوولان محترم تاریخ بخوانند.
از دلارهای بابک زنجانی چ خبر ؟
پس کی آمریکا رو برای تامین مستقیم اسرائیل و نسل کشی تحریم کنه؟ تمام کودکان و زنان و مردان با بمب های آمریکایی کشته شدن
عمرا پاکستان خط لوله گاز را اندازی کند . این خبرها عمدتا کار تبلیغاتی برای دولت است . منافع پاکستان با آمریکا بیش از حد تصور است .
ملت رو خسته کردین
انرژی نگذاشتین
هنوز افزایش حقوق اعمال نشد دلار ۴۰درصد گرون شد از ۴۸هزار دیماه رسید به ۶۲هزار یعنی ملت ۲۰درصد فقیر تر شدن
بابا همه مثل شما باغ ازگل ندارن ؟؟؟
ماشالله صدیقی یک تنه چای دبش رو به حاشیه برد
کرملین مرکز استعمار ،شرارت،تجاوزات و اشغالگری علیه مردمان جهان است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۹
مطمئنی تفاوت رنگ سفید و کرمی‌رو متوجه
میشی؟ چون اینی میگی کاخ سفیده
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات # حج
وب گردی