بازدید 7509
۹

دادستان تهران: زن توهین‌کننده به مقدسات بازداشت شد

دادستان تهران گفت: زنی که به ائمه اطهار و مقدسات دینی توهین کرده بود با دستور قضایی و تلاش نیرو‌های مجاهد فراجا بازداشت شد.
کد خبر: ۱۱۸۶۰۶۷
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۶ 02 August 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، علی صالحی دادستان تهران اظهار کرد: زنی که به ائمه اطهار و مقدسات دینی توهین کرده بود با دستور قضایی و تلاش نیرو‌های مجاهد فراجا بازداشت شد.

طی روزهای اخیر تصویری از یک خانم در مکان عمومی که به ائمه اطهار و مقدسات دینی توهین می‌کرد در فضای مجازی پخش شد؛ بلافاصله پس از انتشار این تصویر در فضای مجازی، دادستان تهران دستور شناسایی و بازداشت این فرد را صادر کرد.

صالحی دادستان تهران، گفت: از طریق نیابت قضایی ارسالی از سوی استان لرستان با تلاش نیروهای مجاهد فراجا این خانم در زمان کوتاهی شناسایی و ساعتی پیش بازداشت شده است.

با بازداشت این خانم، پرونده برای وی تشکیل و در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶
در انتظار بررسی: ۱۹
انتشار یافته: ۹
مثل همیشه پاک کردن صورت مسئله و نان به هم قرض دادن و تشکر
این خانم دوحالت داره یا مشکل روانی دارد که تبرئه هست و یا در صحت کامل است در صورت سلامتی کامل دوحالت میشه یا از شدت مشکلات و گرانی و معیشت که مقصر مسوولین هستند این کار رو کرده که باز تبرئه هست و یا از روی عمد و بدون مشکلات اقتصادیست که باید طبق قانون با ایشان برخورد بشه
از اسید پاشی اصفهان چند سال گذشته ، جهت یادآوری و جنبش رگ غیرت
ولی طبری در زندان نیست
سارقان و زورگیران را هم به همین سرعت دستگیر می کنید؟!
خدا سوسکش کنه عذاب‌آور زیاد کنه
از اسیدپاش های اصفهان چه خبر؟ نیروهای مجاهد فراجا سراغشون نرفتن؟
این نیروهای مجاهد فراجا چرا تلاشی برای دستگیری مفسدان اقتصادی نمی کنند ؟
خیلی خوبه در همه امور مثل اسید پاشی اصفهان و مسموم کردن بچه های مردم در مدارس سریع عمل میکردید
با اهل ابا هرکه درافتاد ورافتاد انشالله
آقای داداستان محترم لطفا به همکارانتون دراستان ها سفارش دهید همانطور که توهین کنندگان‌ به ائمه با زبان را دستگیر گردید .توهین کنندگان به دین و ائمه و قشر محترم جامعه با عمل ورفتار را هم درهر پستی هستند دستگیر واعلام کنند .اگر این اعلام شود بازتاب خوب و اطمینان به مردم دست خواهد داد اگرمخفی شود نتیجه عکس خواهد داد .چون الان همه مردم دنیا هم که فهمیدند .پس باید شفاف سازی شود که این به نفع کشور از لحاظ سیاسی خواهد بود .با تشکر
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی