بازدید ۴۵۴۲۴
سه هزار و پنجاه و پنجمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک»، تیتر‌هایی مانند آیت الله محسن اراکی: توصیه اسلام به در خانه ماندن زن به معنی ترک محل مسئولیت است / مرندی: مشخص نیست مذاکرات بعدی در کجا برگزار می‌شود/ صادق کوشکی: مردم به جای دل بستن به برجام به دولت رئیسی دل ببندند/ کنایه نیش‌دار داماد روحانی به نظرسنجی روزنامه دولت... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۲۸۱۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰ 04 July 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

معاون دادستان مشهد: از ادارات خواستیم به افراد بدحجاب خدمات ندهند
اسماعیل رحمانی معاون دادستان مشهد با ارسال نامه‌ای به فرمانداری مشهد از فرماندار خواست که ارائه خدمات به افراد بدحجاب را در «اداره‌ها و بانک‌ها» ممنوع کنند. وی گفت: در این‌باره مدیران و رؤسای اداره‌ها و بانک‌ها موظف هستند به افرادی که بدون حجاب شرعی در اداره‌ها و ... حاضر می‌شوند خدمتی ارائه ندهند.

توییچ، پرمخاطب‌ترین سرویس استریم بازی دنیا از دسترس خارج شده
دسترسی به توییچ، پرمخاطب‌ترین سرویس استریم بازی دنیا از چند روز پیش در ایران مسدود شده است. همچنین اخباری از فیلترینگ دیسکورد به گوش می‌رسد. یک هفته گذشته بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی، خبر فیلتر شدن توییچ (Twitch) را مطرح کردند و از آن زمان تاکنون هیچ‌کدام از مسئولان دولتی و حاکمیتی نسبت به این موضوع واکنش نشان نداده‌اند. حالا یک هفته پس از انتشار این خبر، دوباره کاربران در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ «نه به فیلترینگ» اعلام می‌کنند که توییچ برای همیشه فیلتر شده است. پیگیری ما از کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه یا کمیته فیلترینگ هم تاکنون بدون نتیجه مانده است.

روزنامه دولت: ۶۹ درصد مردم از زندگی خود لذت می‌برند
به دنبال نظرسنجی «گروه استاسیس» که در هفته آخر خرداد ماه سال ۱۴۰۱ انجام شد، میزان رضایت از عملکرد ابراهیم رئیسی، ۲۸ درصد اعلام گردید. روزنامه ایران در واکنش به این خبر گزارشی منتشر کرده که در بخشی از آن آمده است: یافته‌های نظرسنجی‌های مراکز معتبر داخلی، وضعیت کاملاً متفاوتی در زمینه رضایت عمومی یا شادی ایرانیان در زندگی ارائه می‌کند. برخلاف سیاه‌نمایی مؤسسه‌های خارجی و تکرار آن از سوی برخی غربگرایان داخلی، بررسی‌ها نشان می‌دهد در سال ۱۴۰۱ میانگین نمره شادکامی ۶۴.۴۱ از ۱۰۰ بوده است. در همین رابطه، سنجه‌های «خودم را فردی فعال و تأثیرگذار می‌بینم» با امتیاز ۷۲.۳، «نسبت به آینده امیدوار هستم» با امتیاز ۶۹.۴، «از زندگی خود لذت می‌برم» با امتیاز ۶۸.۷ و «احساس می‌کنم زندگی ارزشمندی دارم» با نمره ۶۸.۵ از ۱۰۰، نشان می‌دهد که ایرانیان در محدوده انسان‌های شاد قرار دارند.

توضیح علی باقری درباره علت سفرش به مسکو پس از پایان مذاکرات دوحه
مذاکره‌کننده ارشد ایران گفت: ما در طول دوران مذاکرات، با همه طرف‌های مذاکره از جمله چین و روسیه رایزنی و مشورت می‌کنیم روس‌ها، چون محدودیت کرونایی ندارند، بعضا یا آن‌ها می‌آیند یا ما می‌رویم. علی باقری‌کنی معاون سیاسی وزارت خارجه و مسئول تیم مذاکره‌کننده ایران در پاسخ به این که هدف شما از سفر به روسیه بعد از پایان مذاکرات دوحه چه بود، گفت: ما در طول دوران مذاکرات، با همه طرف‌های مذاکره از جمله چین و روسیه رایزنی و مشورت کردیم. وی افزود: چین به دلیل وضعیت کرونا شرایط مناسبی برای سفر ندارد به این جهت ما با چینی‌ها از طریق سفارت آن‌ها در تهران و سفارت ما در پکن و از طریق تلفن رایزنی‌های مستمری داریم و به علت آنکه روس‌ها محدودیت کرونایی ندارند بعضی وقت‌ها یا آن‌ها می‌آ‌یند یا ما می‌رویم. /ایلنا

اولتیماتوم استاندار فارس به بدحجاب‌ها: اگر نمی‌توانید چارچوب را رعایت کنید مرخصی بدون حقوق بگیرید
ایمانیه، استاندار فارس ضمن بیان اینکه با برخورد‌های احساسی و ناصحیح و رها کردن مشکلات اجتماعی نمی‌توانیم مسائل را حل کنیم، تاکید کرد: انتظار می‌رود در ادارات کل، فرمانداری‌ها و بدنه دولت رعایت پوشش اسلامی مدنظر باشد. استاندار فارس به سازمان‌ها و ادارات هم تا پایان تیرماه برای برطرف کردن مسائل مرتبط با حجاب و پوشش و رفع ایرادات احتمالی مهلت داد و گفت: کسانی که نمی‌توانند در چارچوب حرکت کنند، بروند مرخصی بدون حقوق بگیرند تا زمانی که بتوانند به قوانین احترام بگذارند. ایمانیه تاکید کرد: در بحث قوانین دینی برخورد‌های غیرعقلانی و غیرمنطقی نداریم و هرچه در دین خدا گفته شده از سر دلسوزی برای مردم است و اگر تذکری هم داده می‌شود برای جلوگیری از تباهی‌هاست.

توصیه اسلام به در خانه ماندن زن به معنی ترک محل مسئولیت است
آیت الله محسن اراکی، عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه به بیان برخی روایات توجه داد و افزود: در برخی روایات ما، از ازدواج به «ما بُنی فی الاسلام بیت افضلُ مِن النّکاح» تعبیر شده؛ به این معنا که ازدواج ساختن نهاد خانه است. وی اضافه کرد: خانه در نگاه غربیان، خوابگاه است، اما همین خانه در نگاه اسلام، یک نهاد و محل رشد و پرورش انسانیت و آرامش تعریف می‌شود و خانواده نیز در درون همین خانه شکل می‌گیرد. رییس هیأت امنای اتحادیه جهانی زنان مسلمان در ادامه عنوان کرد: در نگاه اسلامی و بر پایه تقسیم کار، مسئول درون خانه یا همان ربّه البیت، خانم خانه و مسئول برون خانه، مرد است. وی در توضیح بیشتر این مطلب گفت: این که می‌گویند مسجد زن، خانه اش است یا توصیه می‌شود زن از خانه بیرون نیاید، به معنای حبس خانم در خانه نیست، بلکه به معنای عدم ترک محل مسئولیت است.

علم‌الهدی: تعداد مقلدان رهبر معظم انقلاب در کشور‌های اسلامی حتی از جمعیت ملت ایران هم بیشتر است
 علم‌الهدی گفت: امروزه دیگر قلمروی فرماندهی رهبر معظم انقلاب در جغرافیای ایران اسلامی محدود نیست و تعداد مقلدان رهبر معظم انقلاب در کشور‌های اسلامی حتی از جمعیت ملت ایران نیز بیشتر است. نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: زمانی خط مقدم جبهه ما در دزفول بود، اما هم‌اکنون رزمندگان اسلام در ساحل مدیترانه پنجه در پنجه دشمنان انقلاب هستند. برای همین امروز، وجود سیاسی مستکبران عالم به براندازی ما بستگی پیدا کرده است. وی ادامه داد: اکنون که زمزمه فروپاشی آمریکا و برگزاری همه‌پرسی برای استقلال ایالت‌های آن مطرح است، حفظ حیات سیاسی این کشور به عنوان یک ابرقدرت منوط به آن است که ایران به عنوان کشور داعیه‌دار دشمنی با شیطان بزرگ، نتواند به انقلاب خود پایبند بماند و بدین علت آمریکا تمام تلاش خود را بر این متمرکز کرده که دینداری را از جوانان ما بگیرد تا این ملت به انقلاب خود وفادار نباشد.


مرندی: مشخص نیست مذاکرات بعدی در کجا برگزار می‌شود
محمد مرندی تحلیلگر سیاسی در گفتگو با خبرگزاری روسی «اسپوتنیک» ضمن اعلام این خبر که محل برگزاری دور بعدی مذاکرات رفع تحریم‌های ایران هنوز نامشخص است و توافقی در خصوص آن صورت نگرفته، گفت که آمریکا و اروپا به دلیل شیوع کرونا و بحرانی که در اوکراین ایجاد کرده‌اند تحت فشار قرار دارند و به توافق با ایران نیاز دارند. /فارس


صادق کوشکی: مردم به جای دل بستن به برجام به دولت رئیسی دل ببندند
فعال سیاسی اصولگرا: مردم می‌گویند آیا برجام مشکل ما را حل خواهد کرد؟ من به عنوان یک دانشجو در این حوزه می‌گویم به آمریکا هیچ اعتمادی نیست و دولت هم باید در حوزه اقتصاد به گونه‌ای عمل کند که مردم به جای دل بستن به برجامی که سر و ته ندارد به دولت خودشان دل ببندند.

کمال خرازی: آمادگی کامل برای گفت‌وگو با دولت عربستان در همه موضوعات داریم
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی:کشور‌های منطقه خلیج فارس به اندازه کافی بالغ هستند که بتوانند بر اختلافات خود غلبه کنند، مکمل یکدیگر باشند و از طریق طراحی یک سازوکار امنیت منطقه‌ای رقابت‌های تاریخی خود را به همکاری تبدیل نمایند. ما آمادگی کامل را برای گفت‌‌وگو با دولت عربستان در همه موضوعات دوجانبه و منطقه‌ای داریم و خرسندیم که با مساعی جمیله دولت عراق، تاکنون چند دور گفت‌‌وگو میان دولت‌های طرفین برگزار شده است. /ایسنا

انتقاد یک نماینده از انتصاب‌های رفاقتی: رئیس‌جمهور حواسشان به تمام وزارتخانه‌ها باشد
نماینده اردبیل در مجلس گفت: در اکثر وزارتخانه‌ها چارچوب و ضوابط خاصی برای انتصابات تعریف نکردند، یعنی یک نفر را که می‌آورند یا رفاقتی است یا سفارش شده. به نظر من شاید آقای رئیسی باید یک فکر دیگری کنند و نظارت جدی بر عملکرد وزرا داشته باشد. اطلاعات را هم خودشان از وضعیت موجود دارند، اما اگر بخواهند ما به ایشان اطلاعات می‌دهیم.

سردبیر سابق کیهان از «کرباسچی» عذرخواهی کرد
مهدی نصیری، مدیر سابق روزنامه‌ی کیهان و هفته نامه‌ی صبح که در دهه‌ی هفتاد منتشر می‌شد، از غلامحسین کرباسچی به دلیل مواضع علیه او به اتهام فساد عذرخواهی کرد. مهدی نصیری در لایو اینستاگرامی درباره‌ی سوت‌زنی و مبارزه با فساد، گفت: بعد‌ها معلوم شد که برخورد با آقای کرباسچی کاملا سیاسی بود. در دادگاه هم تقریبا معلوم شد که آن کار‌ها تخلفی نبود یا عمدتا در حدی بود که بودجه‌ای از اینجا به آنجا رفته؛ البته از لحاظ اداری تخلف بود، اما این را با اتفاقات و فساد‌های دیگر مقایسه کنید. همینجا از آقای کرباسچی عذرخواهی می‌کنم. این برخورد‌ها را با دیگران هم می‌توانستند، انجام بدهند، اما ندادند.

کنایه نیش‌دار داماد روحانی به نظرسنجی روزنامه دولت
کامبیز مهدیزاده به نظرسنجی روزنامه دولت کنایه زد. داماد روحانی در واکنش به نظرسنجی روزنامه «ایران» نوشت: اشخاصی که این نظرسنجی‌ها را به جامعه ارائه می‌دهند یا در ایران زندگی نمی‌کنند و یا مثل رفقایشان در کیهان سیر می‌کنند. نه این نظرسنجی واقعیت جامعه است نه آن نظرسنجی واهی فرنگی‌ها. بهترین نظرسنجی قیمت گوشت، مرغ و برنج است. چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.

سیمان را گران‌تر از ۵۰ هزار تومان نخرید
مدیرکل دفتر صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به قیمت عرضه سیمان در بورس کالا در هفته گذشته گفت: هفته گذشته هر تن سیمان به قیمت ۴۹۵ هزار تومان و هر کیسه سیمان ۵۰ کیلویی به قیمت ۳۶ هزار تومان عرضه شد. امیری با اشاره به اینکه برخی ممکن است بگویند قیمت سیمان در بازار بیش حدود ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است، گفت: همانطور که اشاره شد، دلالان در هفته‌های قبل خرید‌هایی را انجام دادند تا با قیمت بالا سیمان را بفروشند، ولی آن‌ها با عرضه مداوم سیمان، فرصت گران فروشی ندارند. مدت زمان نگهداری سیمان سه ماه است و بعد از آن این محصول خراب می‌شود، اکنون هم عرضه مداوم انجام می‌شود. مدیرکل دفتر صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به سوالی که قیمت عرضه سیمان در بازار باید چقدر باشد، گفت: فردی که در هفته گذشته هر کیسه سیمان ۵۰ کیلویی را از بورس کالا به قیمت ۳۶ هزار تومان خریداری کرده است، حداکثر باید این محصول را به قیمت ۵۰ هزار تومان عرضه کند.  سازمان‌های نظارتی و بازرسان و همچنین سازمان حمایت مداوم در حال رصد بازار هستند و با هر گونه گران فروشی در قیمت سیمان برخورد می‌کنند. فروش سیمان به قیمت‌های ۸۰ هزار و یا بیشتر از آن غیرقانونی است و با این متخلفان برخورد می‌شود. قیمت هر کیسه سیمان ۵۰ کیلویی برای مصرف کننده نهایی بین ۴۵ تا ۵۰ هزار تومان است و فروش با بیش از این قیمت غیرقانونی است.  

حباب سکه کمی خالی شد
کشتی آرای کارشناس بازار طلا و سکه با اشاره به افت قیمت سکه امامی به رقم ۱۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان گفت: کاهش قیمت سکه و طلا باعث شد تا امروز شاهد افت حباب سکه باشیم. به گونه‌ای که دیروز هر قطعه سکه حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دارای حباب بود، ولی امروز حباب سکه با ۴۰۰ هزار تومان کاهش، به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید.

دلار از ۳۳ هزار تومان به کانال ۳۰ هزار تومان برگشت
کامران سلطانی‌زاده دبیر کل کانون صرافان کشور با اشاره به اینکه در ابتدای هفته با افزایش نسبی نرخ ارز به دلایل غیراقتصادی و سیاسی مواجه بودیم، اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به افزایش عرضه ارز صادرکنندگان به نرخ توافقی در صرافی‌های تحت نظارت بانک مرکزی در سراسر کشور، شاهد بودیم که اوج‌گیری قیمت‌ها که اکثرا در فضای غیررسمی و کاذب معاملاتی و سفته‌بازی ملاحظه کردیم، با ریزش همراه شده و قیمت غیررسمی ارز از کانال نزدیک به ۳۳ هزار تومان به کانال ۳۰ هزار تومان برگشته است.

رستم قاسمی: تنها ۶۰ نفر به شناسایی ۶۰۰ هزار واحد خانه خالی اعتراض کرده‌اند
رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی با یادآوری این که در سامانه املاک و اسکان تاکنون ۲ میلیون نفر خوداظهاری کرده‌اند، اضافه کرد: سال گذشته این سامانه هک و مشکلاتی در این بخش ایجاد شد. طبق قانون باید تمامی مردم در این سامانه ثبت‌نام کنند و در صورتی که ثبت‌نام انجام نشود طبق قانون، خدمات بانکی نباید ارائه شود و تمامی ثبت‌نام مدارس هم از طریق ثبت اطلاعات این سامانه باید انجام شود. این سامانه زیرساخت بنیادی و اساسی است که تاکنون کمتر دستگاه‌ها برای اتصال به آن توجه کرده‌اند. وی ابراز کرد: اطلاعات ۶۲ میلیون نفر را تاکنون در سامانه املاک و اسکان داریم و برای تمامی این متقاضیان پیامک ارسال می‌شود. طی چند ماه گذشته ۶۰۰ هزار واحد خانه خالی را شناسایی کرده‌ایم و این واحد‌ها به سازمان امور مالیاتی معرفی شده‌اند که از این تعداد تنها ۶۰ نفر اعتراض کرده‌اند.

دردسر اضافی برای ایلان ماسک
آژانس ترافیک جاده‌ای آلمان اعلام کرد که ۵۹ هزار خودروی تسلا نقص نرم‌افزاری دارند. این آژانس افزود که مدل‌های Y و ۳ تسلا را به دلیل نقص در سیستم تماس اضطراری خودکار که بر ۵۹ هزار وسیله نقلیه در سراسر جهان تاثیر می‌گذارد، فراخوان می‌کند. ناظران اعلام کردند که یک نقص نرم‌افزاری باعث از کار افتادن امکان امدادرسانی فوری در مواقع اضطراری (eCall) شده که برای تماس خودکار با امدادگران اضطراری در صورت تصادف جدی طراحی شده است. ۵۹ هزار و ۱۲۹ وسیله نقلیه در سراسر جهان تحت تاثیر قرار گرفته‌اند، اما مشخص نیست چه تعداد از آن‌ها در آلمان ثبت شده است. این مشکل نرم‌افزاری یک دردسر اضافی برای ایلان ماسک، مدیر عامل تسلاست. این شرکت روز شنبه اعلام کرد در سه ماهه دوم ۱۷.۹ درصد خودرو‌های الکتریکی کمتری نسبت به سه ماهه قبل تحویل داده است، زیرا تعطیلی مرتبط با کووید-۱۹ چین باعث اختلال در زنجیره تولید و عرضه آن شده است.

نرخ تورم ترکیه به بالاترین سطح در ۲۴ سال اخیر رسید
آمار‌های رسمی ترکیه که امروز دوشنبه منتشر شد، نشان می‌دهد که نرخ تورم در ترکیه در ماه ژوئن ۲۰۲۲ به ۷۸.۶ درصد که بالاترین نرخ از سال ۱۹۹۸ است، رسید.  بخش عمده‌ای از افزایش بسیار قیمت‌ها در ترکیه، به فروپاشی لیر ترکیه بازمی گردد که طی یک سال تقریبا نیمی از ارزش خود را در مقابل دلار از دست داد. بر اساس داده‌های بلومبرگ، در معاملات، نرخ دلار در برابر لیر ۰.۳۵ درصد افزایش یافت و به ۱۶.۸۰۸۳ لیر رسید.

هشدار جیره‌بندی گاز در سوئیس
وزیر انرژی سوئیس از احتمال کمبود عرضه گاز و در نتیجه جیره‌بندی مصرف آن خبر داد. سیمونتا سوماروگا با اشاره به اینکه دولت نمی‌تواند تضمین دهد که همواره گاز کافی برای مصرف باشد، اعلام کرد: کسب‌وکار‌های سوئیس اولویت نخست جیره‌بندی انرژی در صورت کمبود عرضه هستند. سوئیس کشوری محصور در خشکی است و گاز مورد نیاز خود را از طریق مراکز معاملاتی در کشور‌های همسایه واقع در اتحادیه اروپا تأمین می‌کند، بنابراین اختلال در عرضه گاز این منطقه، سوئیس را نیز تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. بر اساس داده‌های دولتی، تقاضای گاز این کشور به نسبت کم است و حدود ۱۵ درصد از کل مصرف انرژی سوئیس را به خود اختصاص می‌دهد. حدود ۴۲ درصد از گاز برای گرم کردن خانه‌ها و باقی آن در صنایع و بخش‌های خدمات و حمل‌ونقل استفاده می‌شود. با این حال، این کشور همچنان به واردات نفت و گاز وابسته است. به گفته سوماروگا، به همین دلیل است که هیچ‌کس نمی‌تواند تضمین کند همیشه گاز کافی برای همه باشد. اظهارات وی پس از آن بیان شد که دولت سوئیس با اعلام طرح‌های خود برای رفع کمبود احتمالی گاز طبیعی در زمستان امسال، گفت دولت در صورت ناکافی بودن دیگر اقدام‌ها، به جیره‌بندی انرژی روی می‌آورد. در صورت کمبود گاز و برق در سوئیس، ابتدا انرژی مصرفی کسب‌وکار‌ها جیره‌بندی می‌شود.
 

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۰۵
در انتظار بررسی: ۷۳
انتشار یافته: ۲۸۲
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
۲۸ درصد رضایت از رییسی کجاش سیاه‌نماییه؟ این تازه سفیدنماییه!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
شیش کلاسه
صد رحمت به روحانی.احمدی نژاد.خاتمی.رفسنجانی.
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
مشکل دقیقا همین نگاهه. اون‌جایی که غربیا می‌خوابن، مسئولان ما تصمیم می‌گیرن و اون‌جایی که اونا می‌شینن تصمیم می‌گیرن، مسئولان ما می‌خوابن.
دانیال
|
United Kingdom
|
۲۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
همین تیترهای خبری برای عدم لذت از زندگی کافیست
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
این که بدتر شد! یعنی اسلام می‌گه مسئولیت زن، تو خونه موندنه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
استانداری
فرمانداری
نیروی انتظامی
قوه قضاییه
صدا و سیما
شهرداری
بسیج
سپاه
...
همه بسیج شدند برای ججاب
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
بردار جان آخه همه مشگلات مملکت حل شده فقط همین مشگل حجاب وعفاف از 40سال پیش مانده روی
ناشناس
| Germany |
۱۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
دزدی.اختلاس.ربا.نزول.رشوه .پارتی بازی.اصطبل خوابی.گور خوابی.ترک تحصیل 1 میلیون دانش آموز.و.....همه اینها را ول کنید .فقط چادرو چارقد بانوان بچسبید.
ناشناس
| United Kingdom |
۱۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
به امید روزی که حجاب اجباری را جهانی کنیم
زینال بندری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
با امام جمعه محترم فارس در زمینه اعطای مرخصی بدون حقوق و اخراج احتمالی کارمندان مرد و زن بی حجاب کاملا موافقم اگر چنین نشود بی گمان پس لرزه های زلزله هرمزگان گریبان فارس را هم خواهد گرفت ولی با ریشتری بسیار قوی‌تر در حد ۱۱ ریشتر
اقازاده
|
Slovakia
|
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
این امار روزنامه دولت طبیعتا بین خودشان و اقا زاده ها انجام شده که خدا را شکر همه راضی و در ناز و نعمتند. مبارکه.
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
نه بابا ۹۹ درصد از مردم رضایت دارند . اون یک درصد هم مسئولین هستند که از حجم خدماتی که اراعه میدهند خسته شده اند اما با قدرت دارند به خدمت رسانی به مردم ادامه میدهند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
89% مردم حالشون از زندگی و معیشت خودشون بهم میخوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
روزنامه ایران واقعا شرم نمیکند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
روزنامه ایران مثل دیوی کلاه قرمزی میمونه - همه را برعکس میگه
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
دقیقا 69 %
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
لذت رو فقط اون کسی داره میبره که با ۶ کلاس سواد داره ریاست میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
چه کسی به این «گروه استاسیس» رانتی اعتماد می کند: چند میگیری گریه کنی: چند میگیری آمارسازی کنی!!!!
مقدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
لطفا با انتشار افاضه نظرات برخی آقایان روان نابود شده ما را نابودتر نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
این نظر سنجی دولت از کجا انجام شده ما هم بریم از همونجا گوجه بخریم!
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
99 درصد مردم دارند از زندگی خودشان لذت می برند شدید و اون 1 درصد هم که در حال مهاجرتند رهاشون کنید بروند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
بهترین است یک نظر سنجی یا رفرادم صورت بگیرد همه چیز مشخص می شود در باره نظر مردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
69درصد از زندگی خود لذت میبرند چه آرزوی قشنگی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
اون آمار فکر کنم ۶و نه دهم درصد بوده که از وضعیت ت راضی هستند و اون ها هم اطرافیان و دارو دسته خودشانند که از بهترین سود را از تحریم ها می برند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
کار دولت و استاندارهاش شده رسیدگی به حجاب مردم
از رفع مشکلات معیشتی و پروژه های عمرانی که خبری نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
به روزنامه دولت بگید: بخاطر شاد بودن است که میزان دزدی، قتل و جنایت اینقدر درجامعه زیاد شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
۹۹ درصد راضی اند!!!
آمار بالای سرقت و خشونت و اعتیاد در جامعه هم در این رضایت تاثیر داشته اند!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
۶۹ درصد مردم به فکر پایان دادن به این لذت ! هستند
رضا اهوازی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
یعنی ما ۶۹ درصد ساندیس خور و جیره بگیر دولت داریم؟!!
من نوعی ۴۳ سالمه متاهلم مستاجرم بیکارم تو شهری هم زندگی میکنم که نفتش بودجه مملکت رو تامین میکنه و اصلا هم از زندگیم راضی نیستم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
باید دید آن کسی که آمار لذت 69 درصد مردم را داده چی زده اینطور شنگول بوده . ظاهرا کم نیستند کسانی که تو این شرایط میخواهند سوهان روح مردم باشند چرا به شعور مردم توهین میکنند معلوم نیست.
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
معاون دادستان مشهد: از ادارات خواستیم به افراد بدحجاب خدمات ندهند.
ما‌هم درخواست داریم به افراد با حجاب خدمات ندهند ، مملکت ارث پدریه شماهاست مگه ؟ سانسور کن آفرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
چر ا زنها عرب و بخصوص زنان و دختران عراقی در مشهد با پوشش زننده هستند
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
اولتیماتوم استاندار فارس به بدحجاب‌ها
فقط باید فرار کرد از اینجا ، رسما اصلاح ناپذیره
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۱۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
امثال شماها که نمی خواهید مبارزه کنید و راحت طلب هستید دم از فرار می زنید مشکل ما همین شماها هستید که فقط دم از فرار و پناهنده شدن و مهاجرت می زنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
چرا شکست نفسی میکنید ۶۹ درصد نه بلکه ۱۰۰ درصد راضی هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
درستش 110 درصد هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
این جماعت اصلاحطلب هرجا که به نفعش نباشه میگه تقلب شده.دارند براشون از جایی که خودشون قبولش دارند سند میارن قبول نمیکنن،بیست سی که اینو نگفته.امار غربی ها مو لا درزش نمیره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
یه بار دیگه برو متن خبرو بخون ببین امار از کجا اومده
درسته 6 کلاس سواد داری اما کور که نیستی
بختیاری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
عزیزم من اصلاح طلب نیستم. و بنظرم بین اصلاح طلب و اصولگرا فرقی نیست و صحت آمار رو هم از همین کامنت ها میشه فهمید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
حالت خوبه؟!اصلاح طلب و اصول گرا کیلو چنده؟!اینها دو روی یک سکه هستند و اکثر مردم خیلی وقت است با اینها کاری ندارند!
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
روزنامه دولت شماها چه رویی دارید آخه ، وقاحت تا کجا ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
این کارهاتون درباره حجاب نتیجه معکوس خواهد داشت چون مردم زیر بار زور نمیرن
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
روزنامه دولت به همت دولت آقای رئیسی فعلا وضع دلرودسته خودش ویارانش عالی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
آخ و ای دستور استاندار فارس واقعا دستمریزاد
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
این نیز بگذرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
روزنامه ایران خجالت نمیکشی از این همه دروغگویی
بری وسط خیابون و بین مردم میفهمی نود درصد مردم ناراضی و ناراحت هستن
سیروس
|
France
|
۲۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
کسانیکه به سایرکشورهای اسلامی دیده اندکه وضع حجاب درانها بسیاربهتر ازایران است.یکی ازدلایل شکست حجاب درایران افراط بیش ازحد دراین مورد است.تقریبا روزی نیست که از ائمه جمعه وبتدریج مقامات نظامی وسیاسی ومدیران دستگاههای غیرمربوط خبری درمورد بیحجابی وپیامدهای مختلف آن نشنویم.قرارگاهها وستادهای مختلف امربه معروف و دستگاههای مختلف با پسوندفرهنگی و اجتماعات مثلا مردمی واعتراض امت همیشه درصحنه و.....باعث وضعیت فعلی شده.آیا اینها یادشان رفته برخوردهای شدید دهه 60 ونتیجه آنرا.پس چرا بازدرس نمیگیرند. چه خوب گفته فردوسی : هرکه نیاموخت ازروزگار هرگز نیاموزد ازهیچ آموزگار
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
سوالات شخصی پرسیدید و کافی بود سوال کنید از وضعیت اجتماعی راضی هستید؟
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
به ملانصرالدین گفتند وسط زمین کجاست و گفت همین جا... حالا اگر می تونید برید ثابت کنید آمار علم الهدی اشتباهه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
نمیخوام بگم آمار ۶۹ درصد دروغه ولی مطمئنن جامعه هدفش نماینده ایران نیست. مثلا رفتید جردن یا فرشته از چند نفر آمار گرفتید
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
این مناطق محل جولان آغا زاده هاست
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
خسته شدیم. به خدا. اصلا برای حجاب رفراندوم بزارید. مگر سر نماز خوندن و نخوندن مردم اینجور سخت گیری ها رو دارید تازه اون از واجبات. یه آیه محکم و دلیل منطقی بیارید چرا حجاب باید باشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
۶.۹ درصد درست است نه ۶۹درصد احتمالا اشتباه گفتاری یا تایپی بوده است
خرمی
|
France
|
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
روزنامه دولت ننوشته منبع نظرسنجی وشیوه انجام آن چگونه بوده.ضمنا درمورد مسائل مختلف داخلی وخارجی هم بهتراست درمورد عملکرد وسیاست مسئولان نظرسنجی کنند.با امکانات فعلی کارخیلی ساده ای است.مثل نظرسنجی همین تابناک. یامثل برنامه های تلویزیونی گزینه های مختلف رامطرح وازمردم بخواهند عدد موردنظر را پیامک کنند. اینها که ادعا دارند طبق خواست مردم عمل میکنند چرااینکارساده راانجام نمیدهند.؟ آنکه حسابش پاک است ازمحاسبه چه باک است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
چقدر توضیح آقای باقری در باره سفر به روسیه کامل و واضح هستش : چون محدویت کرونایی ندارن ما میریم اونجا یا اونا میان اینجا ،
البته ذکر این نکته مهم که پوتین وروسیه بندگان خدا در جنگ هستن وما باید به فکر منافع روسیه باشیم
را فراموش،کردن بگن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
خوشتون بیاد یا نه، به نظرسنجی گروه استاسیس بیشتر اعتماد دارم. البته خودتون هم میدونید. خودتون رو به خواب زدید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
همینجا کامنتها رو بخون. اینم یه جامعه آماریه دیگه !
ناشناس
| Oman |
۱۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
عزیز به هیچ نظر سنجی نیاز نیس اعتماد کنی اگر تو جامعه باشی...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
مردم به جای دل بستن به برجام به دولت رئیسی دل ببندند!!!!
کمرم رگ به رگ شد
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
این نظرسنجی کی و بین چه قشری انجام شده؟! مسئولین و آقازاده هاشون؟!
با این گرانی و تورم و مشکلات عدیده من از زندگی لذت نمی‌برم. لطفا بقیه هم بیان نظر بدن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
آقای رییسی خیلی در حق جامعه مظلوم ظلم کردی ؟ رتبه بندی شده حقه بندی به خدا قسم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
"روزنامه دولت: ۶۹ درصد مردم از زندگی خود لذت می‌برند" احتمالاً نظر سنجی مورد ادعای این روزنامه در یکی از دورهمی ها یا گعده های مسئولین انجام شده است، فقط در صد افراد موافق واردات سیسمونی از قلم افتاده که حدس زده می شود حدود 4 در صد باشد!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
تو را بخدا اینا جوکه یا خبر؟؟؟؟؟
علی
|
United States
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
آقای باقری علت سفرش به روسیه رو خوب پیچوند. یعنی چی یا ما میریم یا اونا میان…. این جواب سئوال نبود. اگه موضوع امنیتیه که وزارت اطلاعات باید پیگیر باشه. وگر نه سئوال اینه که اونجا رفتی چی گفتی و چی شنیدی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
ک‌وشکی جان! اونی که به برجام دل بسته هیأت مذاکره کننده شما است نه ما. اشتباه گرفتید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
خدایا!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
وقتی عرضه مملکت داری نداری گیر بده به حجاب و قدرتت رو‌نشون بوده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
منظور روزنامه دولت ۶۹ درصد از کارکنان روزنامه دولت بوده.
پاسخ ها
بختیاری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
باور کن اونها هم راضی نیستند
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
یک روزنامه بخاطر تملق اعتبار خودش رو از بین نمیبرد واقعا متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
من جزو ۶۹ درصد بسیار بسیار بسیار .... خوشحال از وضع فعلی هستم که خیلی خیلی خیلی ... از زندگی خودم لذت میبرم ، میخوام از خوشحالی و لذت بی حد و حصر سر به بیابان بذارم . از خدا میخوام این خوشحالی و لذت را نصیب هیچ مخلوقی نکنه .
محمد
|
France
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
روزنامه دولت نوشته ۶۹ درصد مردم ایران از زندگی خود راضی و شادمان هستند
بهتر هست نویسنده مجدداً برود سرکلاس اول بنشیند چون یا مفهوم شادکامی را نمی داند و یا معنی درصد را
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
به به بالاخره فهمیدیم زن ها برای چی باید تو خونه بمونند. تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
گروه استاسیس واقعا اشتباه کرده میزان شادی مردم ازاقدامات دولت کمتراز 10درصد هست همین سایت تابناک یه نظرسنجی بزاره تا ببینیم چی میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
جناب باقری ما هم یک عده گوش مخملی هستیم.
علش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
به استاندار فارس هم بگین امثال شما هم اگه نمیتونین مملکتو اداره کنین مرخصی بگیرین
والا حاضریم به شما مرخصی با حقوق بدن فقط نیاین سرکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
جناب مرندی با توجه به توصیه صادق کوشکی به ملت دایر بر دل نبستن به برجام‌ بهتر نیست شما هم به برجام دل نبندید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
همین که نمی فهمید خودش خیلیه ۶۹ درصد از زندگی راضی هستند احتمالا جامعه آماری مورد نطر همان قشر خواص رای دهنده و سهمیه بگیر و موفق جامعه هست
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
روزنامه دولت: ۶۹ درصد مردم از زندگی خود لذت می‌برند !!!!
به خدا شنیدن این حرفها از شنیدن بدترین ناسزاها سخت تر و دردناکتر هست
اگر کاری نمیکنید حداقل روی زخم مردم نمک نپاشید !!!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
کمال خرازی: آمادگی کامل برای گفت‌وگو با دولت عربستان در همه موضوعات داریم.
راستی این همون عربستانی نیست که گفته میشد اگر از مسئله قدس بگذریم و اگر از صدام بگذریم و ... از آل سعود نخواهیم گذشت؟!!!!!!!!
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
اگر خوردنً نان و يونجه جز خوشبختى در دهات كشور محسوب ميشود خواهش ميشود كه روزنامه دولت در صفحه اول اعلان نمايد
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
روزنامه دولت: ۶۹ درصد مردم از زندگی خود لذت می‌برند.
این خیلی طبیعیه وقتی رییس دولت و وزراش حرفهایی میزنند و ادعاهایی میکنن که از کله ت دود بلند میشه از خبرگزاری دولت انتظاری بیشتر از این نمیشه داشت!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
باید به روزنامه دولت گفت رو که نیست ، سنگ...؟
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
نرخ تورم ترکیه به بالاترین سطح در ۲۴ سال اخیر رسید
آمار‌های رسمی ترکیه که امروز دوشنبه منتشر شد، نشان می‌دهد که نرخ تورم در ترکیه در ماه ژوئن ۲۰۲۲ به ۷۸.۶ درصد که بالاترین نرخ از سال ۱۹۹۸ است
نرخ تورم اونها واقعیه و افزایش حقوقشان هم متناسب با نرخ تورمه نه مثل ما که ۳۰۰-۲۰۰ درصد تورم داریم وسر اخر ۱۰ درصد به حقوق بازنشسته ها اضافه میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
روزنامه دولت: ۶۹ درصد مردم از زندگی خود لذت می‌برند!
اصلا" ارزش اظهار نظر نداره.....چون مشخصه چه ذهنی این فرمایش رو فرموده!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
روزنامه دولت: ۶۹ درصد مردم از زندگی خود لذت می‌برند!
اصلا" ارزش اظهار نظر نداره.....چون مشخصه چه ذهنی این فرمایش رو فرموده!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
روزنامه دولت اشتباه می کنند، ۹۹ درصد مردم از زندگی خود لذت می برند !!!!!!!!!!!!!!!!!! و اون یک درصد که لذت نمی برند مسئولین محترم هستند که برای رفاه و اسایش ما تلاش می کنند، بخدا گناه داره
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
رضایت عمومی یا شادی ایرانیان در زندگی زمانی محقق میشود که تکلیف بدهکاران بانکی ومفسدان اقتصادی مشخص به سزای عمالشان رسانیده شوند ومسئولین کشور و مدیران یا حقوق بالا همانند دیگر هموطنان و رهبری زندگی عادی داشته باشند نه اینکه زندگی اشرافی ،فعلاٌ بجای 69 درصدر 31 درصد رضایت از زندگیشان دارند .پس عدالت کجاست در کجا میبایست این جامعه آرمانی و مدینه فاضله کی در کشور تحقق میبابد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
چرا حجاب اینقدر مهم شده؟
چون بهانه خوبی است برای انحراف اذهان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
خیلی بده که روزنامه دولت و بعضی دولت مردان مردم رو ....فرض میکنن. والا مردم نه گوش دراز دارن نه دم! فکر کنم روزنامه دولت از خود دولتمردان فعلی و قبلی آمارگرفته و درصد رضایت اونا رو نوشته!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
نه به حجاب اجباری
جمال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
شاید منظور روزنامه دولت ۶۹ درصذ از ۴ درصدی که قشر مرفه را تشکیل میدهند وگرنه نحوه امارگیری این روزنامه را اعلام میکرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
علی باقری کنه، اونچوری که در مورد مردم فکر میکنی خودتی و همفکرانت.
اگر بخاطر این بود که میکی، قایم کوشک بازی در نمی آوردی، آیا مردم ما باید از رسانه های روسیه خبردار بشن؟! کاربلد که نیستید،.حیف ظریف و عراقچی، طلا رفت،آهن قراضه جاش گذاشتند.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
چه لذتی؟ داشتن پراید رو جزو لذت ها حساب کردید؟
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
جناب اراکی چرا مردم را در برابر دین قرارمیدهی؟ توصیه شما برای اهل بیت شما هم قابل هضم نیست.
از نظر شما نقش زنان در جبهه و جنگ، پرستاران و… مسوولیت رها کردن است و نشان از تعبیر غلط شما دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
این تیتر ها خود بیان کنند وضع کشوره!!

همش هم خوبی دولت و مسولان و بدی زنهاست!!!

یه کم زود به خودتون بیاد تا دیر نشده!
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
از اون یک میلیونی که اونا جزء مردم حساب می کنن 69 درصدش می شه 690 هزار نفر
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
از اون یک میلیونی که اونا جزء مردم حساب می کنن 69 درصدش می شه 690 هزار نفر
ناشناس
|
Luxembourg
|
۲۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
ترکعلی خان.
بجای "عدم ترک " نوشتی " ترک....
سرباز امام زمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
با آمارهای الکی مردم شاد نمیشن
با این کارها و دروغ ها مردم بیشتری را از خودتان دور میکنید
شاید هم این آمار را فقط از آقا زاده ها ی خودتان گرفتید که 69 درصد در آمده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
" روزنامه دولت: ۶۹ درصد مردم از زندگی خود لذت می‌برند " مقداری خندیدیم !!!!!!!
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
نزدیک اولین سال روی کار اومدن دولت سیزدهم هستیم


شعار آقای رئیسی(سلامت و اقتصاد) هنوز یادمون نرفته که
از ملت شش ماه فرصت خواسته بودممنون از آقای رئیسی تا حدودی بخاطر تامین واکسن سلامت(کرونا)با حدود هشتصد کشته در روز


اما اقتصاد


آقای رئیسی لطفا جراحی اقتصادی تون بیشکش
اما شما رو به اون سوگندی که یاد کردید دست از سر و جیب این ملت بر دارید.حدود هشتاد درصد ملت نون برای خوردن ندارند.چه آوردید به سر این ملت مظلوم و ستمدیده؟برای ما که خدا هست ولی برای شماها آیا خدایی هست؟
اموزگار
|
Canada
|
۲۳:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
خارجنشینان میگویند هفتاد درصد ناراضی داخلیها میگویند هفتاددرصد راضی برای اینکه حقیقت روشن شود لازم است نظر سنجی بوسیله سازمال ملل انجام تا حقیقت معلوم شود وهرکس مخالفت کند دروغگوست وباید شرمنده باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
ترجمه نکاح میشه ازدواج ؟!
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
نگاه آقایان کماکان همان نگاه طالبانی است. فقط زبان گفتاری اندکی تفاوت دارد. خداوند کریم زن و مرد را بانهایت احترام و برابر آفرید. پیامبر اکرم جایگاه والایی برای زن قایل بود. زن نیمی از پیکر جامعه است. دارای تفکر و اندیشه های والا و شایستگی های بسیار بزرگ می باشد. باید برای حذف زن از جامعه فکری و اندیشه و کار افسوس خورد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
چرا 69 درصد
برا چی 99 درصد نه.
یعنی حالا مثلا اون 31 درصد را
برا رعایت حال ملت کم کردی.
سيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
اگر روزنامه ايران چنين امارى را منتشر نكند ، پس چه كسى منتشر كند ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
در همين صفحه چندين خبر بود كه تقريبا همه تكرار مكررات بود و مايه ياس و تاسف!يك مشت صحبتهايي كه دردي از مردم دوا نمي كند و فقط باعث سرگرمي عده اي است!
احمد
|
Norway
|
۰۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
باز علم الهدی شروع به موعظه نمودند.
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
احتمالا اشتباهی در اعلام رضایتمندی مردم در روزنامه دولت صورت گرفته است و 96 درصد را به اشتباه 69 درصد اعلام کرده اند،لطفا دقت کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
69درصد از وابستگان به مسئولین و وزرا و حاکمان .برای همین است که این همه آقازاده میروند اروپا و امریکا و… که ریاضت بکشند. خدایی این آمار از کجاتون در آوردید
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
بالاخره رییسمون رو باید از جریان مذاکرات مطلع کنیم یا نه؟
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
خداوند متعال پدر و مادر و فرزندان و خانواده و خود شخصی که با نشر اکاذیب و ارائه آمار دروغ با اعصاب و روان مردم بازی میکند و کشور را مضحکه غربی ها و شرقی ها میکند را لعنت کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
چرا آنقدر دوروغ کدام آمار میگوید 69درصد مردم از زندگی لذت می‌برند ما که به خاطر سیر کردن شکمشان شدیم شرمنده خانواده لطفاً نمک روی زخم مان نپاشید لطفاً
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
دروغ بزرگ تاریخی لذت بردن از زندگی یا زنده ماندن نمک نپاشید. روی زخم مان
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
چیزی اضافه نمی کنم ....کامنت ها و مثبت و منفی ها گویا است ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
از کی امار گرفتی؟ روزنامه کیهان؟؟؟؟
ماهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
این نظر سنجی از لحاظ تکنیک های روش تحقیق ایراد دارد و در واقع سوالات مستقیم پرسیده شده است. عامه مردم در نظرسنجی ها سعی می کنند خود را فردی موفق ، امیدوار و شاد نشان دهند درحالیکه اینطور نیست و ما در جمع مردمان شاد دنیا قرار نمی گیریم. چطور می شود در جمع مردم شاد دنیا قرار بگیریم در حالیکه با افزایش 10% حقوق شاهد افزایش 100% خدمات و کالا هستیم!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
این که می‌گویند مسجد زن، خانه اش است یا توصیه می‌شود زن از خانه بیرون نیاید، به معنای حبس خانم در خانه نیست، بلکه به معنای عدم ترک محل مسئولیت است.
.......‌..........
پس چرا تیتر را اشتباه نوشتی ؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
کنتور که‌ نمیندازه شما بگو ۹۹ درصد
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
از کی تا حالا مسئولان و آقا زاده هاشون شدن ۶۹ درصد مردم!!!؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
مخصوصا خانم‌ها که در دمای ۴۰ درجه تابستون حسابی زیر پوشش اسلامی در حال آب پز شدن ااا ببخشید لذت بردن‌هستن
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
خیالت راحت باشه آقای کوشکی مردم کلا به هیچی دل نبستن چون برجام هم که به سرانجام‌برسه‌عوایدش نصیب مردم نمیشه رئیسی هم که جای خود داره
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
از تورم ایران چه خبر؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
دروغ که خرج نداره ، میگن دیگه ، ما عادت کردیم شدیدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
پس طبق نظر آیت الله اراکی مرد هم نباید ترک محل مسئولیت کند و به خانه بیاید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
به عنوان یک زن محجبه میگم با این کارهاتون دارین حتی امنیت و آرامش امثال من رو هم به خطر میندازین تمومش کنین
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
همینکه میگی "روزنامه دولت میگه" خودش بیانگر همه چیزه.....
کرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
چقدر وقیحانه
هرمز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
استاندار فارس نماد علت و چرایی عقب ماندگی کشور در ابعاد سیاسی و اجتماعی و اقتصادی هست.
مرسی که استاندار استان ما نیستی.
ناشناس
|
Oman
|
۰۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
واقعا مسخره است، یعنی قبلا از اینکه با خودشون مشورت کنن میره از روسیه اجازه بگیره؟ کلمه ای نمیتونم در مورد این ادم پیدا کنم که بتونم توی متن بیارم...
محسن
|
Belgium
|
۰۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
واقعا؟؟؟ شما همین طور که در خیابان قدم می زنید یک نگاه توی چهره مردم بیندازید ؟؟؟!!! شادی و خنده و خوشحالی و خوشبختی توی چهره همه داد می زند لازم نیست کارشناس باشید و لازم نیست که روزنامه دولت از خودش چرندیات بگوید و یا خبر گذاری خارجی بگوید با یک نگاه کوتاه همه می فهمند و مردم با جان و روح خود حس می کنند که فقط زنده هستند و دیگر هیچ؟؟؟؟؟؟..........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
می دونی آقای کامبیز مهدیزاده مشکل کجاست وقتی کسی رمقی ندارد نفسش بالا نمی آید و در حال احتضار است برایش همه کار میکنن بجایش نظر سنجی میکنند بجایش ابراز شادی و رضایت می کنند و بجایش ..... اما حالا چرا نفس ما بالا نمی آید چون آقای روحانی و تیم دولتش اصلا تیر اندازی بلد نبودن و نتوانستن تیر ارز ترجیحی را به هدف بزنند وباعث شد رانت و قاچاق و اختلاف طبقاتی زیاد شود و مردم عادی زندگی معمولی داشتن اما آقای رئیسی و تیمش تیر اندازهای ماهری بودن و چنان تیر ارز ترجیحی را به هدف زدن که دیگر نفسی برای فقرا و متوسطین نمانده و بزودی مردم عادی زیر گل می روند و دیگر اختلاف طبقاتی نیست و باقیمانده افراد شادمان و با رضایت کامل به زندگی ادامه می دهند
ناشناس
|
Canada
|
۰۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
"روزنامه دولت: ۶۹ درصد مردم از زندگی خود لذت می‌برند" من همین فردا فراخوان میگذارم که کل کاناداییها اقدام به مهاجرت به ایران کنند
ا.م
|
Germany
|
۰۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
دلبستگی مردم به وضع خوب معیشتی حاصل میشود حال چه برجام باشد یانباشد باید ارز حاصل از صادرات نفت طبق سهمیه اوپک در سفره مردم گشایش محسوس باشد و نیزمراودات بین بانکهای بین المللfatf وسویفت نیز برقرار تا اقتصاد ملی به روال عادی با بین الملل صورت پذیرد.
ایا الان این موضوعات صورت میپذیرد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
جناب روزنامه دولت یادت رفته که اشاره کنی این نظر سنجی را در قبرستان تهیه کردی چون این نظرات حال و روز امواتی است که از این دنیای مشقت بار و حسرت یک لقمه نان خلاص شدن و زندگی ابدی خود را بدور از شما و این دولت مردان در نزد پروردگار مهربان آغاز کردن به امید آن روز که قسمت ما هم بشود
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
چقدر بی معرفت هست نویسنده این مطلب که گفته عموم مردم ایران از زندگی خود راضی هستند.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
آقای باقری شما که راست میگی
ناشناس
|
Canada
|
۰۳:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
علم‌الهدی جان ، داماد جانت داره عالی کشور را اداره میکنه خدا حفظش کند از وقتی آمده مردم بسیار راضی هستند از ایشان و دولت توانای ایشان خصوصا در حیطه اقتصاد. با این فرمان پیش بروند مردم را حتما از این وضعیت بد اقتصادی که بعضا مجبور به خوردن غذای درون ظرف زباله هستند نجات میدهند. انشالله که سال آینده مردم بتوانند حداقل اشکنه بخورند و از اسغال کردی نجات پیدا کنند.
ناشناس
|
Canada
|
۰۳:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
در سال ۱۴۰۱ میانگین نمره شادکامی ۶۴.۴۱ از ۱۰۰ بوده است
دقیقا درست است چون آمار ها در جردن، کامرانیه،فرشته، نیاوردن گرفته شده اند.
بنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
همه چیز آرومه من چقدر خوشحالم
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۴:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
روزنامه دولت بله میتونه حتی صد در صد راضی باشند ولی خود ملت صد در صد ناراضی هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
کامبیز خان این قیمت گوشت، مرغ و برنج و امثالهم صدای دهل هشت سال مدیریت قبلیست
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۵:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
٩.۶ درصد مردم از زندگی خود راضی هستند که آنها هم مسئولین مادالعمر و فرزندان آنها هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
باید حتماً بریزند توی خیابان ها تا شما بفهمید راه را اشتباه می روید آن موقع هم هزار افترا وتهمت می زنید به مردم و فرا افکنی می کنید و باز هم مقصر مردم را می دانید باید در هر صورت بگویند همه چیز خوب هست تا شما از این مردم راضی باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
منظور از لذت چیه یکی برامون توصیح بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
خواهشا با بدحجابها برخورد کنید ما جوانها هر روز در آتش شهوت میسوزیم بیرون آمدن از خونه برای مثل رفتن در داخل جهنمه دیگه تحمل نداریم چقدر باید خودمون رو نگه داریم چقدر تحریک بشیم به داد ما جوونها برسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
احتمالا شش ممیز نه درصد بوده
ممیز اش جا افتاده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
نه داداش شکسته نفسی نکن صد در صد مردم از زندگی خود لذت می برن....

من خودم چند وقتی بود که یک کم , کمتر از قبل احساس لذت می کردم وقتی نون رو کپنی کردن دیگه الان به لذت کامل رسیدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
ایالان ماسک یک بادکنک است که توسط دست های پشت پرده باد شده و به زودی می ترکد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
"صادق کوشکی: مردم به جای دل بستن به برجام به دولت رئیسی دل ببندند"جناب کوشکی نظرت چیه که مردم کلا دیگه به چیزی دل نبندد؟؟؟؟؟
چون خیلی وقته از همه تون قطع امید کردند!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
-
|
۰۶:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
خوب برای هم نوشابه باز میکنید مرد هستید بروید دربین مردم نظر سنجی کنید با تورم بالای 300% مردم راضی هستند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
۶۹ درصد مردم آرزوی فرار از این زندگی لذت بخش !!! رو دارن
منوچهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
"روزنامه دولت: ۶۹ درصد مردم از زندگی خود لذت می‌برند" ممکنه روزنامه دولت بفرمایند که این آمار را از کدام مردم گرفته اید و نظر سنجی کرده اید، من با پرسش از مردم بطور تصادفی در اماکن و زمان های مختلف تنها 1 درصد مردم اظهار رضایت کرده اند، هر کسی هم می تواند این نظر سنجی را انجام دهد تا به کذب نظر سنجی روزنامه دولت پی ببرد.
" توصیه اسلام به در خانه ماندن زن به معنی ترک محل مسئولیت است" این موضوع زمانی صحیح است که تمامی احکام اسلام به درستی در جامعه اجرا شود و یکی از آنها این است که حقوق دریافتی مکفی باشد تا زن در خانه بماند.
"نرخ تورم ترکیه به بالاترین سطح در ۲۴ سال اخیر رسید" البته ناگفته نماند که دولت ترکیه با دو بار افزایش حقوق کارکنان خود در سال جاری اثرات منفی تورم را برای مردمش خنثی کرد، به این میگن عدالت که قرآن و عترت آن را توصیه می کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
حجاب دستوری!!!!
احمدزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
اختلاس گرها ! اگر نمی توانید اختلاس نکنید برای سقوط و مجازات آماده شوید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
. باید به روزنامه دولت گفت : با حلوا، حلوا گفتن شما دهان مردم شیرین نمی شود. مردم مشکل دارن ناراضی هستند. اولین شرط حل مشکل پذیرش آن است، وقتی روزنامه دولت هنوز نپذیرفته که مشکل وجود داره، پس امیدی به حلشون نباید داشت.
آرش
|
Germany
|
۰۷:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
رو اعصاب مردم راه میرن..من که هیچ امیدی ندارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
در عصر ارتباطات ، آقاس باقری نمی دانند روش های دیگری بجز مراجعه حضوری و عرض بندگی وجود دارد؟
آقای کوشکی به هر که می خواهد دل ببندد. زندگی ایشان از درآمدهای خاص می چرخد.
ضمنا پیشنهاد می کنم با افغانستان یک دولت متحد را تشکیل دهیم . هم اقتصادمان بهتر می شود و هم سخت گیری های مذهبی.
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
روزنامه دولت راست میگوید از اون 10 درصدی که به ایشان رای دادند 69 درصد رضایت داشته اند
احمدزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
اگر نمی توانید نیازهای اولیه ملت را فراهم کنید زبان در کام بگیرید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
الان من متوجه نشدم ترک خانه برای زن ترک محل مسئولیت است یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟
می خواین زن رو توی محل مسئولیتش زندانی کنید راحت بشید؟ یا اگه محل مسئولیت رو ترک کرد جریمه اش کنید ؟
رضایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
آقای علم الهدی ، پس وقتی مشکلی هم برای شما پیش آمد سراغ ملت ایران نیایید. از همان مقلدین یاری بگیرید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
اولتیماتوم به استاندار فارس : اگه نمی توانید تمام سلایق را تحمل کنید استعفا دهید
چون شما خادم همه مردم استان هستید نه فقط هم فکر های خودتان
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
خوش به حال اون ۶۹ درصد که با این تورم وگرونی وحقوق پایین ونبود خونه وگرون بودن اجاره ها وگرفتاری وبیماری ونبوددارو وگرون بودن ویزیت و....بازم راضی هستن...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
ببینید چقدر اوضاع بده که از مردم خودشون هم فقط ۶۹ درصد راضی هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
69 درصد خوشحال از زندگی !!! دروغ که حناق نیس . مالیات هم که نمیگیرن . 69 درصد چرا ؟ تو بگو 96 درصد . بعد 69 هستش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
استاندار فارس شکر خورده
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
اولتماتوم استاندار فارس به بدحجابها؟!!!
آخه این چه تیتری هست؟ ایشان با 40 کیلیو وزن کی باشه که بخاد به ملت اولتیماتوم بده؟ به شخصه خانواده با حجابی هستیم ولی اون خانواده بدحجاب دارای پدر و همسر است و ایشان کی هست که در خصوص ناموس افراد اولتیماتوم میده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
یکم بخندیم 69 درصد مردم از زندگی خود راضی هستن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
آره جون عمه ت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
ظاهرا شماها از قوانین اسلام حجابش را خوب درک کرده اید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
فرکنم رفتن از خانواده مسئولین آمار گرفتن که در حال خوشی هستن و گرنه وضع مردم توی خیابانها جنوب شهر و متروها ببینن چقدر خوشحال هستن
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
روز نامه دولت نوشته69 درص از مردم از زندگی خود لذت میبرند: !!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته یادش رفته یک خط ممیزی را وسط ای دوتا عدد شاد و شنگول بزاررررررررررررررررررررررره حالا شما مردم عزیز ببخشی اشتباه شده پیش میاد دگه یک اعشار یا همان ممیز بچه گی هایمان جا افتاد . چیزی نیست که . جا افتاده . شما مردم فهیم و بزرکوار ببخشید . میلیاردی اختلاص میشه حالا یک اعشار ناقابل کوچلو موچلو چیز مهمی نیست .. روزنامه دولت عزیزززززززززززززززز اگر ممیزی را میزاشتی میشدددددددددددددددددددددد 6/9 درص یعنی همان حداقلی 4 درصدی جنااااااااااااااااااااب آقای قالیباف .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
" روزنامه دولت: ۶۹ درصد مردم از زندگی خود لذت می‌برند "
رفراندوم بذارید ....
از مردم بپرسید
البته اگر اصلا براتون نظرشون مهمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
مرخصی بدون حقوق تا کی؟ منظورش استعفا است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
فکر کنم این نظرسنجی شبانه انجام شده است که 69 درصد مردم از شب ها و خوابشان لذت می برند.
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
از نظر این حضرات مردم فقط خودی ها و نور چشمی ها هستند که حداکثر ۵ درصد مردم هستند
از بین اون ۵ درصد ۶۹ درصد از زندگی لذت می برند و مابقی خوشی زده زیر دلشون و لذت نمی برند
اون ۹۵ درصد بیخودی و نخودی که کلا جزو مردم نیستند و باید جمع کنن از ایران برن بیرون !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
از آنجا که مشت‌نمونه خروار است ازسایت وزین تابناک درخواست دارم جهت اثبات ادعای دولت یک نظر سنجی با همین مواردی که در نظر سنجی روزنامه ایران آمده در سایت خود بر گزار کند تا میزان درستی نظر سنجی دولت محک بخورد !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
آره ما هم لذت می بریم منتها تعداد کمه،یک مقداری اگه تعداد را زیاد کنند در صف زیاد معطل نمیشیم،با تشکر .
خداداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
آیا از زندگی خود لذت می برید ؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
نه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
ارائه اینگونه عددسازیها توهین به شعور مردم است
سیدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
دل نوشته:
با سلام واحترام
هر روز صبح که برای رسیدن به محل کار از مسیری عبور می کنم.شاهد مردمی هستم که اکثرآنها،چهره رنجوری دارند.بویژه جوانان که اکثرا،افسرده هستندوامیدی به آینده ندارند.از دیدن این مناظر،قلبم به درد می آید.وبا خود می اندیشم که چگونه است که مسئولین این مردم وجوانان را نمی بینند.واگر می دیدن خواب به چشمشان نمی آمد. برای ایجاد امید برای جوانان، اول باید کار ایجاد شود. وبرای ایجاد کار باید سرمایه گذاری کلان شود. ودر این شرایط تحریم، دولت توان سرمایه گذاری ندارد.پس باید بدون حتی یک ثانیه وقت تلف کردن،تحریم ها را با مذاکره لغو کنیم. زیرا هر روز تاخیر در توافق معادل 300میلیون دلار به کشور خسارت وارد می کند وبه همان اندازه ایجاد اشتغال ورفع مشکلات اقتصادی را به تاخیر می اندازد.واقعا ضرر وضیان ناشی از تحریم که نمونه آن فروش نفت ایران با قیمتی حدود 30درصد کمتر به چین است را چه کسی پاسخگو است.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
چرا می نویسید اگر رایت هست یک رفراندوم رضایتمندی معیشتی انجام دهید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
میشه بگی از چی لذت می‌بریم. گرونی. بیکاری. تحریم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
گیر دادن های بیمورد رو هم اضافه کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
همین امسال پانصد هزار کلاس اول ذایرانی و دویست و پنجاه هزار افغانی بور،پرورش اضافه شده مشکل کجان؟؟؟؟ به نظرتان تحمبل حداقل صدهزار معلم اضافه به آموزش پرورش تا سی سال خدمت و سی سال بازنشستگی شصت سال
ایران اگر ارث پدری مسؤلان هم بود این همه بذل و بخشش حرام بود کار خیر حرام مسؤلان

آمار مستاجران را مهاجران بالا بردن وگرنه آنهابه کشورشان برگردند ما کمبود مسکن نداریم

ما ایرانی ها نژاد پرست نیستیم اما مهاجرت حساب کتاب دارد آهسته ویپوسته انجام میشود این و ورد افغان ها بیشتر کشورگشایی است
نادان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
"" رییس هیأت امنای اتحادیه جهانی زنان مسلمان ""
آیت الله محسن اراکی می باشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
من چقدر خوشحالم! دارم بال در میارم از این همه گرونی و عملکردها غلط و بی تدبیری مسئولان!
ناشناس
|
-
|
۰۸:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
69 درصد مردم از زندگی خود لذت می برند ! بکنش 70 درصد خیرشو ببینی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
باشه زن بمونه خونه. خانه هم خوابگان نباشه. خب شما این بلا رو سر مردم اوردید. همه مشاغل رو ریختین تهران. همه مجبر.م بیان تهران مثل خوابگاه زندگی کنن. خیلی ها هم خونه ندارن واقعا تو خوابگاه هستن. زن و مرد با هم کار میکنن کفاف زندگیشون رو نمیده. با اینتورم و افزایش حقوق هاتون. بعد بمونه خونه برن گدایی کنن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
نه 29 اون موسسه آمریکایی و نه 69 شما به نظر من 99 من از همه دقیق تره!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
من هم جزء 69 درصدی هستم واقعا" خوشحالم چون : با سگ دوی شب و روز میتوانم شکمم را سیر کنم ، با هزار زحمت یک مخروبه جهت اجاره گرفتم، با هزار زحمت توانستم بچه ام را در دبستان دولتی ثبت نام کنم ، با اشک و ناله به دنبال دارو هستم، با تب و لرز در شهر تردد میکنم که ناگه مورد دستبرد و قمه های عریان اربده کشان قرار نگیرم و....؟؟؟!!! پس من خوشحالمممممم!!!!! خجالتی هم خوب چیزی هست؟؟!!
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
بعضی وقت‌ها ما می‌رویم. !!!!!!!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
69 درصد مردم از زندگی خود لذت می برند.... حتی اگر این عدد درست باشد، برای 31 درصد بقیه چه فکری دارید؟... حتماً از ایران بروند...!!!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
صادق کوشکی مقابل سفارت عربستان فریاد می زد و تشویق به بالا رفتن از دیوار و آتش زدن سفارت عربستان می کرد!!

بهتر است خاموش شود!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
پیشنهاد می کنم مثل اماکن زیارتی، جلوی بانکها چادر بگذارند که هر خانمی خواست وارد شود، چادر سرش کند !!!... گر مسلمانی به این است که حافظ دارد، وای اگر از پی امروزبود فردایی !!!
asd
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
69 درصد مردم از زندگی خود لذت می برند من را یاد این نوشته طنز انداخت:

دکتر ازم پرسید کسی در خانواده ی شما از بیماری روانی رنج می برد؟
گفتم نه خدا را شکر همه لذت می برند !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
علی باقری نگفت که چرا ما به روسیه رفتیم و آنها نیامدند؟ آیا با سایر طرفهای برجامی هم همین رفتار را می کنیم؟ نه علی جون....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
(روزنامه دولت: ۶۹ درصد مردم از زندگی خود لذت می‌برند)

بخدا هیچی نداریم در این باره بگیم فقط بگوئیم

از روزنامه دولت هم متشکریم

و قدر شناسی میکنیم .نمی دانیم دیگر چه بگوئیم

چون این مطلب روزنامه انقدر حجیم وسنگین هست که خود رئیس دولت هم در این باره

چنیدن باره گفته که مردم در رنج و زحمت هستند ولی ما داریم تلاش خودمان را می کنیم

حالا این روزنامه چطوری به این نتیجه رسیده

خودش میداند و امار سنجش هایش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
وای خدا مردیم از خوشی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این لذت و خوشی و بدبختی رو که ما داریم میبریم نصیب این روزنامه دولت و مسئولین بی کفایت کن !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
اتفاقا ادارات به بدحجابها خیلی هم بهتر خدمات ارائه می دهند. این روزها با حجابها در جامعه در محدودیت قرار گرفته اند حتی در مراکز دولتی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
جناب استاندار شما هم که نمی توانید مملکت را اداره کنید لطفا مرخصی استعلاجی بگیرید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
درودبرمجریان محترم قانون باآرزوی موفقیت وسلامتی برای این عزیزان اجرای قانون یعنی احترام به قانون .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
اره راست گفتی 69 درصد راضی هستند منتهی بعد از عدد شش یه اعشار جا افتاده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
ای نظر سنجی هم مثل همه نظرسنجی هایی که مرازک وابسته به دولتها انجام میدهند یا در جاهای خاص تهیه شده و یا چون توسط کارمندان تهیه شده است خودشان پشت میز نشسته اند و فرمها را مطابق میل دولت و دستوراتی که به انها داده شده پر کرده اند. البته در دولتها یقبل و از جمله دولت جناب کدخدا روحانی هم همینطور بوده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
مشهد برای خودش یه ایالت خودمختار شده بعد به استان های دیگه انگ تجزیه طلبی میزنیم. تجزیه طلبی ارضی داریم که محکوم به شدیدترین برخورد هست و تجزیه طلبی دیوانی و اداری داریم که مشهد یه نمونه اش هست که با این نوع تجزیه طلبی هم باید به شدت برخورد بشه.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
روزنامه دولت جفنگ گفته
از مردم بپرسن از کارمندان بپرسن ببینند چنددرصد راضی هستن
از کارمندان بپرسید چگونه میتوانند وقتی تورم بیش از 60درصد است با ده درصد افزایش چگونه میگذارنند در حالی همه ساله همین طور بهشون ظلم شده و هر ساله حقشون را کمتر از آنچه باید بدهند دادند دراین دولت که دیگر علنا
از خودتان بپرسید چگونه میتوانید حرف دولتی که مدعی عدالت است و مدعی اجرای قانون است را قبول داشته باشید وقتی تورم بیش از60 درصد و افزایش حقوق کمتر از 10درصد
چطور توقع دارید مردم به عدالت و انصاف این دولت و در راس آن رئیس جمهور اعتقاد داشته باشند که حد اقل برای حفظ شعار نه انسانیت هم که شده این تناقض را برطرف نمیکند و حرف از عدل وانصاف میزند
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
آقای باقری جوان خوبی بنظر میان فقط باید سعی کنند به غرور ملی و شعور ما ایرانیها توهین نکنند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
بابا دیگه مریم رجوی و دار و دسته اش هم حجاب هاشون کامله!
زنهای ما به کی کشیدن؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
گور پدر مریم رجوی
سلحشور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
چرا کامنت های مردم را منتشر نمیکنید تا سیه روی شود هر که در او غش باشد؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
69 درصد؟
خیلی کمه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
عجیب داریم لذت میبریم فقط نمیدونیم از اینهمه خوشبختی چیکار کنیم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
مسولین با لذت و مردم با ذلت زندگی میکنن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
«توصیه اسلام به در خانه ماندن زن به معنی ترک محل مسئولیت است»
تابناک اصلاح کن! [عدم] جا افتاده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
آقایان مسؤل طبق فرمایش شما ملت زندگی آرام و راحت دارند و با شما همراه هستند درست پس چرا شما اینقدر بودجه صرف تهیه نیرو و تجهیزات سرکوب آنها می کنید، بدانید که با پذیرش واقعیت‌ها است که می‌توان مدیریت عاقلانه داشت نه با انکار آنها
کارگر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
واقعآ آنهایی که این نظر سنجی را کرده اند در ایران زندگی می‌کنند بیایید داخل ایران یک گشتی در بازار حتما بزنید خیلی از چیزها را مردم از سبد خرید حذف کردن گوشت میوه شیر لبنیات تفریح میهمانی صله رحم کجائید شما خواب تشریف دارید
ناشناس
|
Azerbaijan
|
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
روزنامه دولت: ۶۹ درصد مردم از زندگی خود لذت می‌برند
این کلمه ی «مردم» برای یک عده، به ویژه مسؤولین دارای معنایی متفاوت از آن چیزی است که عامه ی مردم از این واژه برداشت می کنند. برای آنها مردم یعنی خودشان، اعضای خانواده شان و هم محفلی هایشان. وقتی از این واژه رمز گشایی می شود می بینیم که کاملاً درست می فرمایند. حتی می توان گفت درصد بالایی از از این 69 درصد در خارج از کشور از زندگی خود لذت می برند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
الگوی حجاب: فائزه هاشمی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
"مسئول درون خانه یا همان ربّه البیت، خانم خانه و مسئول برون خانه، مرد است"
مرد و زن هرکدام 10 تا 12 ساعت کارمیکنند تا بتوانند مخارج زندگی را تامین کنند!!!
ایشان و سایر همکسوتان ایشان چند ساعت کار میکنند و چگونه
هزینه های زندگی را به تنهای تامین میکنند ؟؟؟!!!
تا همسرانشان با آرامش فقط در خانه مشغول امور ربه البیت باشند ؟؟؟
آقای عزیز آخه کدام ادم عاقل از روزی 10 ساعت کار کردن بدون تعطیلی خوشش می آید؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
چرا هرچی تلاش میکنم آمارهای دوللتی را نمی توانم باور کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
آقای روزنامه دولت یا معنی درصد را نمی دانی و یا اینکه در میان مردم نیستی
صالح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
روایت روزنامه دولت از نتایج یک نظرسنجی در خرداد ۱۴۰۱. به نوشته روزنامه ایران در این نظرسنجی مشخص شده ۶۹ درصد مردم ایران از زندگی لذت می‌برند، ۵۲ درصد از مردم مقصر مشکلات را دولت قبل می‌دانند و ۷۵ درصد مردم در زندگی احساس آسایش می‌کنند!

لابد طبق همین نظرسنجی، ۲۰۰ درصد مردم هم می‌گویند چه کیفی دارد این گرانی بی‌سابقه که تازگی‌ها نصیب ما شده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
لطفا اونایی که شامل این ۶۹ درصد نیستن "مثبت" بدن تا ببینیم درصد واقعی همینقدره!!!!
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
داداش بنظرم اشتباه لپی و تایپی کردیا !!!!!! 96 درصد از زندگی رضایت دارند!!!!!!!! نه 69 درصد
کوروش
|
Denmark
|
۰۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
با فصل تابستان گیر دادن یکسری ... به خانم های این آب و خاک به بخاطر حجاب دوباره شروع شد
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
69 درصد لذت میبرن؟؟؟حنما رفتن از مرفهین ویلا نشین، بالا شهری ها،سلبریتیها و دولتمردان جامعه آماری جمع کردن و 10 درصد مرفهین جامعه نظر دادن که لذت میبرن.و به کل کشور تعمیم دادن این یعنی 90 درصد جامعه ایرانی نیستن و نقشی تو آمارندارن.و این همان نکته ای هست که مردم بیچاره رو نگران و نسبت به آینده نا امید و بدبین کرده.و حالا کار به جایی رسیده که دولت و رسانه هی وابسته به آن دارن نمک به زخم مردم گرفتار شده در بحران وگرانی میپاشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
درسته فقط یک رقم اعشار اشتباه و آن هم 6.9 درصدی خودی هاست!!!!
امیر
|
Germany
|
۰۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
بعضا یا آن‌ها می‌آیند یا ما می‌رویم.
راحت می گفتی خونه خاله است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
فقط اقلیت حاکم از اوضاع راضی هستند نود در صد ملت ایران ناراضی هستند
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
روزنامه دولت شعر نگو
یکی از مردم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
جامعه آماری نظر سنجی روزتانه ایران مسوولین بودند نه مردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
آخ مردیم از لذت!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
اطراف من که همه طوری گرفتار معیشت هستند که لذتی در کار نیست
یعنی ما جزو اون 69 درصد نیستیم ؟
A Mohammadi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
توصیه اسلام به در خانه ماندن زن به معنی "ترک محل مسئولیت" است

تیتر این خبر با متن اون 180 درجه فرق داره چرا؟

متن : این که می‌گویند مسجد زن، خانه اش است یا توصیه می‌شود زن از خانه بیرون نیاید، به معنای حبس خانم در خانه نیست، بلکه به معنای "عدم ترک محل مسئولیت" است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
وجدانا این نظرسنجی مسخره رو کجا انجام دادین؟ توو جلسه هیات دولت؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
حتی 69 درصد اصولگرایان هم از زندگی لذت نمی برند چه رسد به همه مردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
69 کمه به نظرم 690 درسته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
۶۹ درصد کدوم مروم؟ همون ۴ درصدی ها؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
69 درصد راضی اند و 31 درصدهم که ناراضی اند از وضعیت حجاب و عفاف بعضی از خانم ها ناراضی اند که البته تقصیر دولت قبلی ست ...
حیدری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
چرا دروغ میگی چرا واقعت را نمگین دروغ تا کی بسه دیگه خجالت بکشید کدام ۶۰درصد مردم از زندگی راضی هستند خجالت بکشید مردم سفره هاشون خالیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
تابناک تو رو خدا در مورد رضایتمندی مردم از دولت یه نظر سنجی بذار. تورو خدا. تو رو خدا
تو رو خدا .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
زمان اون رسیده که درخصوص برخی مسائل مثل همین حجاب اجباری همه‌پرسی برگزار بشه
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
احتمالا روزنامه دولت یا سواد نداره یا اشتباه کرده . منظور احتمالا 69 در هزار بوده و ان 69 در 1000 یا روزنامه کیهان بوده یا جوان یا نمایندگان مجلس یا اختلاسگران و ان 931 در هزار مردم معمولی هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
واقعا کارمندی که به حکم خدا در قرآن احترام نمی گذارد چطور توقع داشته باشیم بقیه کارهایش درست باشد. بی احترامی به خواهرانی که کارشان را درست انجام می دهند نمی کنم . اما شاید متوجه نیستند که این حکم خدا بوده که در قرآن آمده و جمهوری اسلامی این را نیاورده محدوده حجاب هم کامل بیان شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
یادم میاد درباره علت نشستن رئیسی پشت میز بزرگ و تحویل نگرفتنش توسط پوتین گفتن پروتکل های کرونا دارن حالا مشکل ندارن و یا اونا میان یا شما میرین؟ بعدش هم این چطور جواب دادن بود میپرسیم چرا رفتی روسیه میگی با همه گپ میزنیم !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
بهتر بود فرمول آمار را به صورتی تغییر دهید تا عددش بشود ۶۳ درصد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
تعداد معلم های ایرانی ایرانی که خانواده های مهاجران به آموزش پرورش ای ایران تحمیل کردند از تعداد مهاجران که در دنیا هستند بیشتر است دانش آموزان پایه اول مهاجران تا این لحظه 250هزار ،،،،ای
ایران 550هزار

الان میخواهید چیکار کنید
چرا باید ورود به ایران اینقدر راحت هست آیا دست هایی در کار است که عمدن مهاجران بیان ایران
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
فقط یه شش کلاسه با اون تیم و وزیرانش که سرجمع سوادشون به زور به دیپلم میرسه میتونن همچی آماری دربیارن.شرط میبندم تک تکشون رو بیارین و بگین از ده عدد مختلف یه میانگین ساده در بیارین حتی با کمک مشاورانشون هم نمیتونن حالا چه برسد به جامعه آماری و نمونه گیری ...این 69 درصد هم فک کنم بین خودشون یه بازی برگزار کردن و بهشون خوش گذشته و گفتن حالا دست خالی جلسه دولت رو تموم نکنیم و همین عدد رو بدیم روزنامه تا چاپ کنن
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
امار گفته شده در روزنامه دولت کاملا اشتباه وبا وضعیت مردم در جامعه هم خوانی ندارد تا کی می خواهید در همه موضوعات به مردم دروغ بگید دروغکو دشمن خداست
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
قابل توجه شش کلاسه و وزرای چند کلاسش همین نظرات تابناک رو بخونین تا حساب کار و آمار واقعی دستتون بیاد .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
یعنی آمارواقعی دستشون نیست ؟؟؟؟ اونا که به رای و نظرمردم نه تکیه دارن نه براشون اهمیت داره . مهم کسان دیگه اند که این دوت رو می پسندن . یه روز به احمدی نژاد نزدیک بودن و حالا هم به این 6 کلاسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
مردیم ازاین همه دلخوشی برای تجربه زندگی سخت یک صباحی بریم سویس یا سعود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
حتما فقط از خانواده مسئولین نظرخواهی کرده اند
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
گزارش روزنامه را اگر از دیدگاه یک پژوهش علمی بنگریم؛ کاملا ساختگی و نادرست است. زیرا یک پزوهش علمی نیازمند یک جامعه آماری با گستره نرمال است تا به آنالیز درستی برسد. طبعا دز یک جامعه آماری غیر نرمال, یافته ها نیز غیر نرمال خواهند بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
آره . ملت از ذوق لذت همش بالا و پایین می پرند. یه جورایی خوشی زده زیر دل ملت ! باور نمیکنی ؟ آمارهای اجتماعی رو ببین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
من جز سختی بدبختی افسردگی چیزی ندیدم هرجا هم که رد میشم صدای ناسزا بلند است
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
69 درصد کاملا نادرست است . اصلا بگید 89 درصد از دولت راض اند! صدا و سیما هم چند تا مصاحبه نمایشی پخش کند! یک رفراندوم بگذارید تا سیه روی شوذ هرکه در او غش باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
روزنامه دولت نظر سنجی شما اشتباه بوده

بلکه
طبق نظر سنجی ما

99و نیم درصد از مردم از زندگی لذت میبرند
و ان نیم درصدی هم که لذت نمی برند

در اصل میبرند ولی نه تحت تاثیر جو تبلیغاتی دشمنان هستند و متوجه نیستند

شما انان را هم درنظر بگیرید
خدا خیرتان دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
رییسی این نظر سنجی رو از زن و بچه خودش کرده ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
چرا حجاب دوباره اینقدر حساسیت برانگیز و نگرانی آفرین شده است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
آمارهای بیخودی و بیجهت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
ما که تو تمام فامیل هیچ رضایتی از زندگی نمیبینیم و همه آرزو مرگ دارن این هم وعدههای این دولت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
باقری کنی چه توضیح قانع کننده ای دادند از گزارش دهی به کرملین !!
صالح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
خدایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
مذاکره تا بینهایت
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
اگر همین امروز انتخابات برای ریاست جمهوری بگذارند با این عملکردی که دولت رییسی ومسولین دررابطه با مسایل اقتصادی وحجاب برروی ملت پیاده نموده ودرحال اجرایی کردن هستند خاطر جمع باشید بیش از 10درصد درانتخابات شرکت نخواهند کرد وان 10درصد هم بادمجان دور قابچینان هستند نه ملت واقعی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
روزنامه دولت غلط کرده آمار پایین میده. مردم ایران صد در صد از شرایط زندگی راضی اند مخصوصا از رفاه و آسایشی که دارند. از ارزانی و آزادی های اجتماعی و امنیت که هزار درصد راضی اند. روزنامه دولت غلط میکنه سیاه نمایی کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
جامعه آماری روزنامه دولت مردم سوئیس بودند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
همه چیز در کشور گل وبلبله وما خبر نداریم آنهایی که دستشان تو کاره وصاحب همه چیز شدهاند باید مدعی باشند که در شهر خبری نیست واکثر مردم از زندگی لذت می برند البته اگر جای لفظ مردم را با مسئولین عوض کنیم شاید آمار صددر صدی بدست آید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
وقتی علم الهدی در تریبون رسمی نماز جمعه آمار میده بالای 85 درصد درانتخابات شرکت کردند دیگه این آمارها تعجبی نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
سکه 100 تومانی سال 1381 الان سال 1401 شده 15 میلیون روزنامه لطفا چاپش کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
پیشنهاد من این است
رفراندوم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
مدیر روزنامه دولت باید برکناربشه . سریع فوری انقلابی . بیش از 99 درصد مردم راضی اند چرا دل استکبار رو شاد می کنید با این آمارها ؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
کی گفته ۶۷ درصد شاد وراجی هستیم؟۱۰۰۰۰ درصد راضی هستیم. دولت باید ۱۰۰ درصد بدونه که اگه صد درصد گرونی رو زیاد کنه من هزار درصد رای ترم.اگه اجاره خونه من مستاجر بشه ۲ برابر من ۱۰۰ برابر راصی ترم. آمار درست بدین. فقط مونده نون و بنزین رو گرون کنین تا من از شادی و خوشحالی بپرم رو خود کره ماه
بی طرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
روزنامه دولت باید می گفت 100 درصد مردم راضی هستند. والله. کی به کیه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
روزنامه ایران امارگیرتون از مردم غزه و ولبنان امارگیری کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
انقدرمارااگیراوردندکه بااین حرفهاماراسرگم کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
تیتر خبر اشکال دارد: " عدم" ترک محل مسئولیت، صحیح است.
علی ر
|
United States
|
۱۹:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۴
احتمالا نظر سنجی ۶۹% فقط از آقا زده‌ها گرفته شده
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
محرم عاشورا روز خبرنگار ماهواره خیام هوشنگ ابتهاج حسین همدانی
وب گردی