بازدید 5049

پیام تبریک دکتر رستمی به مناسبت صعود مس کرمان به لیگ برتر

کد خبر: ۱۱۲۱۳۰۰
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۸ 28 May 2022

دکتر علی رستمی مدیرعامل شرکت ملی مس ایران پس از صعود غرور آفرین تیم فوتبال مس کرمان به لیگ برتر در پیامی این پیروزی را به مردم کرمان، بازیکنان، کادر فنی و خانواده بزرگ شرکت ملی مس تبریک گفت.

به گزارش تابناک ورزشی؛ در متن این پیام آمده است: 

 موفقیت تیم فوتبال مس کرمان در صعود به رقابت های لیگ برتر، با همت مدیریت، کادرفنی، بازیکنان و تمامی عوامل این تیم و حمایت های همه جانبه نمایندگان محترم مردم استان کرمان آقایان دکتر پورابراهیمی و دکتر زاهدی موجب شادی و خرسندی تمامی ارکان شرکت ملی صنایع مس گردید و برگ افتخار جدیدی به عرصه فعالیت های ورزشی این شرکت افزود.

پیام تبریک دکتر رستمی به مناسبت صعود مس کرمان به لیگ برتر
در اواخر دهه 80 همزمان با دوره مدیریت آقای مهندس اردبیلی و حضور اینجانب در شرکت ملی مس با حمایت های مقامات عالی استان به خصوص آقای دکتر پورابراهیمی، تیم فوتبال مس کرمان توانست به جایگاه واقعی خود که همان حضور در بازی های آسیایی بود، دست یابد.
اما، متاسفانه در چند سال گذشته با سوء مدیریت و عدم حمایت و برنامه‌ریزی های لازم این تیم فوتبال ارزنده، جایگاه قهرمانی خود را از دست داده بود.
طی چند ماه گذشته با اتکال به خداوند متعال، سعی و تلاش و با انجام پشتیبانی های لازم و تقویت روحیه همچنین حمایت های مردم ولایتمدار، نجیب و شجاع دیار کریمان این تیم بار دیگر به لیگ برتر راه یافت؛ امیدواریم در ادامه با حضور پرقدرت بار دیگر بتواند در میان تیم های آسیایی، جایگاه واقعی خود را مجددا کسب نماید.
اینجانب به نمایندگی از مجموعه شرکت ملی صنایع مس ایران، این  موفقیت را به مدیریت و مجموعه باشگاه مس کرمان، تمامی هواداران و مردم این استان تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت این تیم در مسیر پیش رو را از درگاه حضرت احدیت مسألت می‌نمایم.

       علی رستمی   مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران 

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی