بازدید 3539

پیام تبریک فرماندهی کل انتظامی به مناسبت روز کارگر

فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی روز جهانی کار و کارگر را به تمام کارگران زحمت کش ایران اسلامی تبریک گفت.
کد خبر: ۱۱۱۶۶۱۹
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۹ 01 May 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ در پیامی که از سوی فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرا رسیدن هفته و روز کارگر صادر شده می‌خوانید:

در هر جامعه‌ای کارگران؛ ستون‌های اقتصادی به حساب آمده و یکی از ارزشمندترین و سودمندترین اقشار اجتماعی هستند، در حقیقت استقلال و توسعه اقتصادی هر کشوری وابسته به کار و کارگر است.

امام خمینی (ره) کار را از جنس نور و کارگران را عامل آبادی معرفی و زنده بودن روح کار و کارگری را یکی از عوامل شادابی جامعه و پیشرفت و ترقی در ابعاد مادی و معنوی می‌دانستند.

از همان ابتدای مبارزات علیه رژیم ستمگر طاغوت و هشت سال دفاع مقدس شاهد حضور غیرتمدانه و متعصبانه کارگران در تمام صحنه‌های مبارزه و پس از پیروزی انقلاب در عرصه تولید و رونق اقتصادی بوده و هستیم. طی چند سال اخیر نیز که تحریم‌های ناجوانمردانه علیه کشور اسلامی ما صورت گرفته کارگران با تمام توان و جهادگونه در مسیر کار و فعالیت و تولید گام برداشته و در بسیاری از موارد تحریم‌ها را به فرصت و پیشرفت تبدیل و با روحیه‌ای خستگی ناپذیر، موجب یأس و ناامیدی استکبار جهانی شده اند.

اهمیت نقش کارگران از مطالبات جدی چند سال اخیر مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و تاکید ایشان بر «تولید» هویداست؛ چراکه که امر تولید با دستان پرتوان کارگران عزیز محقق می‌شود.

فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن ارج نهادن بر تلاش و همت همه کارگران عزیز این مرز و بوم، آنان را مجاهدان پایه‌های استقلال و توسعه و آبادانی کشور دانسته و با تبریک این روز بزرگ به تمام زحمت‌کشان عرصه تولید و خدمت؛ صحت و سلامت برای آنان آرزومند است و تلاش دارد با امن سازی محیط کار و تولید در کنار قشر عظیم کارگر که از شریف‌ترین طبقه اجتماع هستند در تحقق منویات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» برای رونق تولید و خودکفایی ایفای نقش نماید.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی