بازدید 4246
۱

رهاشدگی ۸ هزار معتاد متجاهر در تهران

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از نبود ظرفیت برای نگهداری از حدود ۸ هزار معتاد متجاهر در پایتخت گلایه کرد.
کد خبر: ۱۱۱۳۹۹۳
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷ 16 April 2022به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، معتادان متجاهر پدیده جدیدی در شهر تهران نیستند و سال‌هاست که حضور و تجمع آنان در برخی از نقاط، معابر و حتی محلات منجر به حواشی و البته طرح وعده‌های مختلفی در مورد آنان شده است.

در این شرایط یکی از جدی‌ترین وعده‌هایی که در مورد معتادان متجاهر داده شد، وعده علیرضا زاکانی، شهردار تهران بود که از همان روزهای نخست حضور در ساختمان خیابان بهشت اعلام کرد که تمامی معتادان متجاهر شهر تهران را جمع آوری خواهد کرد. از جمله آخرین وعده‌های شهردار کنونی تهران در مورد معتادان متجاهر می‌توان به اظهارات وی در ۲۵ آذرماه سال ۱۴۰۰ و در جریان بازدیدش از یکی از مناطق شهر تهران اشاره کرد که وعده داد طی ۲ ماه آینده تمامی معتادان متجاهر شهر تهران را جمع‌آوری کند.

با گذشت نزدیک به چهارماه از وعده دو ماهه شهردار تهران، موضوع معتادان متجاهر و جمع آوری آنان را از فرمانده انتظامی تهران بزرگ پیگیری کردیم، سردار حسین رحیمی درباره اینکه آیا ظرفیت جدیدی برای نگهداری از معتادان متجاهر در تهران ایجاد شده یا خیر گفت: در تهران حدود ۲۲ هزار معتاد متجاهر وجود دارد و متاسفانه تا به این لحظه ظرفیت جدیدی برای نگهداری از همه معتادان متجاهر ایجاد نشده است.

وی ادامه داد: البته ظرفیت هایی را خود پلیس و همچنین عزیزان در سپاه اضافه کردند که این مربوط به خود آنها بوده و دیگر دستگاه ها که دارای مسئولیت هم هستند، کاری نکرده اند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره اینکه تهران به چه تعداد ظرفیت برای نگهداری از معتادان متجاهر نیاز دارد، نیز گفت: هنوز حدود ۷ تا ۸ هزار معتاد متجاهرِ رهاشده در شهر تهران داریم که جایی برایشان نیست. این‌ها هنوز در سطح شهر تهران هستند که ما امیدواریم و پیگیریم که ظرفیت‌هایی برای نگهداری و بازپروری آنان ایجاد شود.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۱
اولویت شهرداری، زنانه مردانه کردن پارکهاست،
انتصابات فامیلی است،
جمع کردن بساط فروشندگان بینواست.

برای کارهای دیگه وقت بسیار است...
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه