بازدید 5751
۱

استعفای دبیر کتک‌خورده بعداز حضور ساعی محروم در مراسم پایانی لیگ

کد خبر: ۱۰۳۵۹۰۹
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸ 21 February 2021

دبیر سازمان لیگ تکواندو گفت: طبق گفته دوستان در خصوص حضور ساعی در سالن، طبق مصلحت فدراسیون تکواندو رفتار شده و با این حرمت‌شکنی دیگر با فدراسیون همکاری نمی‌کنم.

به گزارش تابناک ورزشی، مصطفی بابایی در خصوص عدم حضور خود و سرپرست سازمان لیگ تکواندو در اختتامیه لیگ برتر تکواندو اظهار داشت: من و تمجید برای برگزاری مسابقات لیگ‌های تکواندو شبانه‌روز تلاش کرده بودیم، اما توقع نداشتیم با توجه به صدور حکم کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت هادی ساعی شاهد حضور او در سالن باشیم، حداقل دوستان می‌توانستند قبل از آغاز مسابقات این موضوع را به ما اعلام کنند.

وی تصریح کرد: جلسه کمیته انضباطی یک ماه پیش برگزار شده بود و دوستان اگر قصد تغییری در رأی صادره را داشتند، می‌توانستند تا قبل از مرحله نهایی لیگ برتر تکواندو این موضوع را اعلام کنند. اگر ایشان در مدت 72 ساعت بعد از صدور رأی اعتراض کردند، باید رأی به کمیته استیناف می‌رفت تا در کمیته استیناف در خصوص تعلیق، بخشش یا هر اتفاق دیگری تصمیم گرفته می‌شد. تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص گادوین منشا مهاجم تیم گل‌گهر نیز مصداقی در این خصوص اتفاقات است و اعتراض به رأی دلیلی بر تعلیق محرومیت نیست.

دبیر سازمان لیگ فدراسیون تکواندو خاطرنشان کرد: مصاحبه مجید نیری دبیر فدراسیون را خواندم که ایشان عنوان کرده بودند، "با توجه به اعتراض هادی ساعی به رأی صادره، ما محرومیت ایشان را تعلیق کردیم و ایشان می‌توانند در سالن حضور داشته باشند."، به‌گفته خودشان مصلحت فدراسیون تکواندو این‌گونه بوده است و حتماً طبق مصلحت رفتار کردند. وقتی حمایتی وجود نداشته باشد، قطعاً کار برای ادامه همکاری سخت خواهد شد و امیدوارم این موضوع ختم به خیر شود.

بابایی در خصوص وضعیت همکاری خود و تمجید با فدراسیون تکواندو گفت: با اتفاقات رخ‌داده قطعاً دیگر در فدراسیون حضور نخواهم داشت. تمجید نیز در این خصوص خودش باید صحبت کند، اما من دیگر با فدراسیون همکاری نخواهم کرد. حدود 14، 15 سال در سازمان لیگ فدراسیون تکواندو بودم و پیش از آن نیز در کمیته مسابقات در خدمت استاد سهرابی بودم، اما تا به حال چنین چیزی را ندیده بودم. فکر می‌کنم با رفتار فدراسیون تکواندو حرمت‌شکنی صورت گرفت. دوستان می‌توانستند قبل از مسابقات تصمیم خود را اعلام کنند و ما نیز بدون هیچ مشکلی استعفا می‌دادیم، اما توقع حمایت از طرف فدراسیون را داشتیم که این اتفاق نیفتاد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ساعی هر کی هم باشه، بایستی محاکمه بشه. شان قانون بالاتر از هر کسی هست. مصلحت اندیشی، موجب زوال قانون خواهد شد.
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه