بازدید 8901
۳

ووهان رسما از قرنطینه در آمد

دولت چین اعلام کرد، ممنوعیت و محدودیت‌های سفر برای استان هوبئی و در ضمن آن شهر ووهان بعد از دو ماه قرنطینه برداشته می‌شوند.
کد خبر: ۹۶۷۷۹۹
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰ 24 March 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از خبرگزاری رویترز، به گفته منابع محلی، محدودیت‌های اعمال شده بر استان هوبئی در مرکز چین بعد از دو ماه قرنطینه شدن، برداشته می‌شوند.

شهر ووهان در این استان که مرکز شیوع کروناویروس بود، از ۲۳ ژانویه سال جاری میلادی در قرنطینه به سر می‌برد.

به شهروندان غیربیمار اجازه داده می‌شود از نیمه شب سه‌شنبه استان را ترک کنند. در حالی که شهر ووهان از هشتم آوریل شاهد لغو محدودیت‌های آمد و شد خواهد بود.

کمیسیون بهداشت استان هوبئی امروز (سه شنبه) اعلام کرد، قرار است از ۲۵ مارس فردا (چهارشنبه) ممنوعیت سفر برای افراد غیربیمار را بردارد اما این ممنوعیت برای ووهان، مرکز این استان برقرار می‌ماند. این محدودیت و ممنوعیت از هشتم آوریل برداشته می‌شود و مردم می‌توانند بر مبنای استفاده از کد سلامت این منطقه را ترک کنند.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۳
دولت و ملت چین باید تاوان و غرامت سنگینی برای این فاجعه جهانی سلامت و اقتصاد را بدهند.
یک سوال...چین دارای شهرها و بنادر وسیع است که ووهان سومین شهر پرجمعیت این کشور محسوب میشود،تدابیر اتخاذ شده در این کشور در مقابله با بیماری کرونا،سبب شد تا این بیماری در کل کشور چین فراگیر نشود،...این مقدمه را گفتم تا بپرسم چطور این بیماری کشورهای جهان را دربر گرفت.خصوصا در ایران وایتالیا نتایج خوشایندی بهمراه نداشت.درحالیکه کل چین را درگیر نکرد.
خوشبختانه قرنطینه برای قرون وسطی است وما چون هزاران سال از دنیا جلو هستیم به درد ما نمیخورد
چوب خدا بعد این بیماری میاد به سراغ مسئولین تشنه خدمت
و بسیار سخت خواهد بود
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو