بازدید 33106
۵

بخشنامه دورکاری کارمندان ابلاغ شد

سازمان اداری و استخدامی در بخشنامه‌ای به دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با کرونا و حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوع ابلاغ کرد که بر این اساس ارائه خدمات الکترونیکی توسط کارکنان دستگاه‌ها به شکل دورکاری بلامانع است.
کد خبر: ۹۶۳۴۶۶
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴ 03 March 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، در این بخشنامه که به تمام دستگاه اجرایی ابلاغ شد، امده است که دستگاه‌ها باید لوازم بهداشتی (ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده) برای کارکنان خود فراهم کند. تمام مکاتبات بین دستگاه‌ها و ادارات تابعه از طریق اتوماسیون اداری انجام شود و علاوه بر آن دستگاه‌ها باید امکان ثبت الکترونیکی درخواست خدمات و مکاتبات شهروندان فراهم کند و در صورت نیاز به مراجعه حضوری نوبت‌دهی الکترونیکی ظرف مدت سه روز فراهم شود.

 همچنین مطابق این بخشنامه برگزاری همایش، نشست‌های تخصصی، برنامه‌های تخصصی ممنوع است و اعزام کارکنان برای مأموریت غیرضروری خودداری شود و ماموریت‌های ضروری نیز باید با تایید بالاترین مقام مجاز در استان انجام شود.

بر اساس آخرین اطلاعات اعلام شده از ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا تا روز ۱۳ اسفند تعداد کل مبتلایان قطعی به ۲هزار و ۳۳۶نفر، فوتی‌ها به ۷۷ نفر رسیده و ۴۳۵ نفر نیز بهبود یافته است.

در این مدت مسئولان وزارت بهداشت بار‌ها بر لزوم استفاده از اقلام بهداشتی از جمله مواد ضد عفونی کننده و دستکش و شستشوی مداوم دست‌ها تاکید کرده و خواستار خودداری مردم از خروج از منزل شده اند تا به این طریق از سیر صعودی شیوع این ویروس جلوگیری کنند.

به همین منظور نیز طی دو هفته گذشته فعالیت تمامی دانشگاه ها، مراکز آموزشی و مدارس در اغلب استان‌های کشور تعطیل شده است و مسئولان امور شهری نیز اقدام به ضد عفونی مستمر اتوبوس‌ها و قطار‌های مترو کرده اند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۲
انتشار یافته: ۵
مواد ضد عفونی کننده از كجا بياريم؟ سركار گذاشتن مردم رو
تامین اجتماعی یزد فقط مواد ضدعفونی و دستکش رو برای روسا و اداره کل تهیه کرده و کارمندان شعب را تنها گذاشته است و اصلا به آنها اهمیت نمی دهد و باید همه چیز را خودمان از بازار ازاد و با نرخ های نجومی تهیه کنیم.
چرا از روز اول که فهمیدی کررونا وارد کشور شده این تصمیم ها نگرفتی حالا که کار از کار گذشته بفکر افتادی.یعنی کشور ما از پاکستان وافغانستان از نظر بهداشت عقب تر هند چی باآن جمعیت؟؟؟؟؟؟
تعطیلی دانشگاهها فقط برای دانشجویان است و اصلا شامل اساتید و کارکنان نمیشود.چرا؟
من چیزی راجع به دورکاری نمیبینم
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # هفته بسیج # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه