بازدید ۸۵۶۷
کد خبر: ۹۵۳۵۰۲
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴ 21 January 2020

تور کیش همان سفری است که در اولین خستگی بعد از چندماه کاری اغلب به آن فکر می کنم. از همه مکانهایی که برای بازدید در ایران انتخاب کرده ام ، نمی توانم به یک جزیره جالب توجه استوایی همچون جزیره کیش با وجود ورزش های آبی و مراکز خرید بی نظیرش فکر نکنم. البته من اولین بار تابستان راهی کیش شدم و همانطور که انتظار می رفت ظاهرا انتخابی دیوانه وار منتظرم بود. هوایی شرجی و بسیار داغ که کلافه کننده بود. با من در کیش لندیار هتل همراه باشید تا آنچه در تور کیش برایم زیبا بود را با شما به اشتراک بگذارم.  

غواصی و دوچرخه سواری در تور کیش

تور کیش از تهران یا هر شهر دیگر در ایران هیجان انگیز به نظر می رسد. هرچند انتخاب من در زمان خوبی اتفاق نیفتاد اما من عاشق تماشای لاک پشت های دریایی در حال عبور از امواج در خلیج فارس بودم ، و به خصوص از غواصی لذت می بردم و این باعث شد دمای هوا را نیز تحمل کنم. لازم به ذکر نیست که گرما و رطوبت به سبک آلاباما چیزی نبود که بتوانم با وجود حجاب اسلام در جزره کیش تحمل کنم به همین دلیل وقت گذران در استخر و آب دریا را ترجیح می دادم. بنابراین به شما توصه میکنم اگر در آب و هوایی گرم تور کیش ارزان قیمت را رزرو می کنید، غواصی و شنا و فعالت های آبی همچون شاتل و پاراسل را نیز مد نظر قرار دهید.  

چند نکته از بهترین دانستنی ها در تور کیش

تور کیش بیش از آنکه توری مهیج باشد می تواند توری آرام و برای استراحت رزرو شود. این تور به من فرصت داد تا دوچرخه سوار با امنیت را در حاشیه دریا در طول شب تجربه کنم. صدای امواج دریا در تاریکی مطلق دوردست با مرز روشنایی ساحل در سک