بازدید 5676
۲

اتهام سنگین مجری تلویزیونی به مدیریت سابق پرسپولیس

کد خبر: ۹۴۱۳۲۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰ 03 December 2019

محمدحسین میثاقی در برنامه زنده فوتبال برتر که محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل پرسپولیس مهمان آن بود، از او درباره قرارداد جونیور پرسید که انصاریفرد در پاسخ به او گفت: برای فسخ این قرارداد جونیوزبراندو مردانگی کرد و در حالی که می‌توانست رقم کامل قرارداد را بگیرد، تنها ۲۵۲ هزاردلار گرفت.

به گزارش تابناک ورزشی، میثاقی در ادامه گفت: خیلی روشن است که از این پول بیش از ۳۰ تا ۴۰ هزاردلار خودش نگرفته و باقی را اشخاص دیگری گرفته اند که این رقم سنگین قرارداد منعقد شده است، در حالی که این بازیکن در فصل قبل ماهانه ۱۵۰۰ دلار دستمزد دریافت می‌کرده و شکی وجود ندارد که اشخاص دیگری هم سهم داشته اند.

این ادعای میثاقی که در نوع خود قابل توجه و بایستی مورد بررسی قرار بگیرد و بایدمدیریت سابق پرسپولیس پاسخگو باشد. مطرح کردن چنین مسائلی آن هم به این صراحت از طرف میثاقی هم مطمئنا می‌تواند برای این مجری بار حقوقی به دنبال داشته باشد، اگر چه او از فرد خاصی نام نبرد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
البته این موضوع کاملا درست است ولی سوالی که وجود دارد اینست که ایا فقط برای پرسپولیس این مشکل پیش امده؟ مثلا پروپیچ مثلا الحاجی گرو مثلا نیومایر از استقلال این مشکلات را نداشتند؟ اقای میثاقی روشنگری بسیار خوب است ولی اگر جهت دار باشد و فقط یک باشگاه را هدف قرار بدهی غرض ورزی بیش نیست. تمایلات رنگی خود را عیان نکنید پسر جان. شما شاگرد خوبی برای عادل نبودی و زیراب استاد خودت را هم زدی. به جه قیمتی؟؟؟؟
کل مملکت همینه
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی
آخرین اخبار