بازدید ۳۲۱۰۴
هزار و ششصد و چهل و یکمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: خاتمی دادگاهی می‌شود/چهار ساعت اتفاقات مشکوک در پرواز استانبول ـ تهران!/جایگاه ایران میان عصبانی‌ترین مردم جهان/کلاهبرداری از فوتسالیست معروف ایران و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۹۵۴۷۴
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱ 29 April 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

واکنش معاون دادستان کل به پست توییتری خانم بازیگر

جاویدنیا در پاسخ به این سؤال که این توییت مربوط به منافقین بوده و مهناز افشار بازنشر کرده است و اینکه آیا قرار نیست پرونده‌ای تشکیل شود گفت: بله متأسفانه. اقدامات لازم در دستگاه قضایی در حال انجام است و بیان برخی موارد باعث می‌شود کار لطمه بخورد و قطعا در این فضا دنبال اجرای قانون هستیم و هر کسی هر اقدامی انجام می‌دهد باید پاسخگوی اعمال و رفتارش باشد. قطعا سلبریتی‌ها تاثیر جدی در این قضایا دارند و باید خیلی در مطالبی که منتشر می‌کنند، دقت کنند. باید سواد فضای مجازی افزایش یابد و هر خبری را منتشر نکنیم، زیرا باید هم پاسخگوی قانون و هم وجدان عمومی باشیم/ تسنیم

کلاهبرداری از فوتسالیست معروف ایران

مصطفی نظری درباره حضورش در لیگ اندونزی گفت: متأسفانه اعتمادی که به برخی کردم پوچ از آب در آمد. آن چیزی که این دوست عزیز قبل از رفتن من به اندونزی می‌گفت، دروغ از آب درآمد و مرا دل زده کرد. من لیگ را به خوبی و خوشی تمام کردم، اما در حالی که قراردادم ۶ ماهه بود، به یکباره قرارداد را پنج ماهه کردند. در واقع باشگاهواموس اندونزی جعل سند کرد تا پولم را کامل ندهد./ایسنا

قیمت‌های شگفت انگیز در بازار خودرو

بازار خودرو کشور این روز‌ها چند نرخی شده است و قیمت‌های مختلفی برای خودرو‌ها (چه داخلی و چه خارجی) از سوی مالکان آن‌ها ارائه می‌شود. اگر نگاهی به سایت‌های فروش خودرو بیندازیم، متوجه خواهیم شد برای یک محصول مشخص، چند قیمت مختلف پیشنهاد شده که گاهی قیمت‌های مربوطه نامتعارف و اغراق‌آمیز به‌نظر می‌رسند. به‌عنوان مثال، برخی مالکان ساندرو استپ‌وی قیمت ۲۰۰ میلیون تومان را برای این محصول (در مدل ۹۸) ارائه داده‌اند، حال آنکه مدل ۹۶ این خودرو ۱۳۵ میلیون تومان پیشنهاد شده است، یعنی بیش از ۳۲ میلیون تومان افت قیمت به ازای هر یک سال./ دنیای اقتصاد

خانه‌دار شدن رویایی دست نیافتنی شد

بر اساس گزارشی که وزارت راه و شهرسازی در سال ۹۳ منتشر کرد، در سال ۱۳۸۹، هر خانوار ایرانی با ذخیره یک سوم درآمد خود برای خانه دار شدن باید ۳۵ سال انتظار بکشد و این میزان در سال ۹۰ با افزایش درآمد به ۳۳ سال و در سال ۱۳۹۱ با افزایش قیمت مسکن به ۳۶ سال رسید. این آمار نشان می‌دهد که رشد بیش از ۱۰۰ درصدی قیمت مسکن در یک سال گذشته قطعا این آمار‌ها را جابجا خواهد کرد، به طوری که اگر درآمد‌ها را به میزان نرخ تورم رشد کرده تلقی کنیم، این رشد قیمت مسکن است که از این نرخ تورم پیشی گرفته و هر خانوار ایرانی که حداقل دستمزد را دریافت می‌کند، حداقل باید چهل سال پس انداز کند تا بتواند صاحب مسکن شود. / فارس

جایگاه ایران میان عصبانی‌ترین مردم جهان

یک پژوهش بین‌المللی عصبانی‌ترین مردم در سطح جهان را به ترتیب لیست کرده است. مؤسسه نظرسنجی بین‌المللی گالوپ در تحقیقی عصبانی‌ترین ملل جهان را در لیستی مرتب کرد که بر اساس آن، ایرانی‌ها جزو پنج ملت اول عصبانی در جهان قرار گرفتند. بر اساس این تحیق، عصبانی‌ترین مردم جهان ارمنستانی‌ها هستند و بعد از آن‌ها عراقی‌ها قرار گرفته و ایرانی‌ها نیز جایگاه سومین ملت عصبانی در جهان را به خود اختصاص دادند، در حالی که فلسطینی‌ها و مراکشی‌ها در رتبه‌های بعدی قرار دارند. بر اساس گزارش این تحقیق که در روسیه الیوم منتشر شد، ۳۴ درصد از مردم جهان روزانه احساس غم دارند، ۴۸ درصد دچار استرس بوده، ۵۰ درصد آن‌ها احساس نگرانی داشته، ۴۲ درصد با دردی دست‌وپنجه نرم می‌کند، ۵۰ درصد خوشحالند و ۷۳ درصد به طور روزانه لبخند می‌زنند.

قیمت قبر در مشهد میلیاردی شد

سید خلیل منبتی معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گت انتشار آگهی‌های فروش و معاوضه خانه‌های ابدی در «مشهد» به قیمت ماشین‌های مدل‌بالا و کاشانه‌های لوکس در فضای مجازی کلاهبرداری است. فروش قبر در حرم مطهر رضوی براساس قیمت‌گذاری سالانه انجام می‌شود و به‌هیچ‌وجه قیمت فروش میلیاردی نداریم. قیمت‌های فروش در دفتر فروش قبور موجود بوده و نرخ‌گذاری سال‌به‌سال متغیر است. چند سالی است که دیگر تعویض قبر نداریم و این مهم نه ‌تنها در حرم بلکه در دیگر آرامستان‌های وابسته به آستان قدس رضوی مانند خواجه ربیع ممنوع است. اگر فردی قبری خریداری کرد و بعد پشیمان شد، باید شخصاً مراجعه کند و مبلغ پرداختی را پس بگیرد، اما اجازه واگذاری و فروش به غیر را ندارد./ فارس

حمله به خودرو علیرضا افتخاری در جاده ساوه

عده‌ای ناشناس به خودرو حامل علیرضا افتخاری خواننده کشورمان حمله کردند و وی را نیز مورد ضرب و شتم قرار دادند. خودرو شخصی علیرضا افتخاری در منطقه روستای آراسنج سفلی در نزدیکی ساوه مورد حمله عده‌ای ناشناس قرار گرفت. در این حمله که به تخریب خودرو این خواننده منجر شد این هنرمند نیز مورد ضرب و شتم قرار گرفت و از ناحیه چشم و صورت آسیب دید. علیرضا افتخاری در گفت وگو با خبرنگار موسیقی ایرنا، ضمن اعلام این خبر گفت: چرا باید در کشور شاهد چنین اتفاقاتی باشیم و افراد غیر بومی و غریب در مناطق روستایی و دور افتاده مورد حمله و ضرب شتم گروهی قرار بگیرند. وی افزود: قبلا نیز شاهد چنین برخورد‌هایی در دیگر نقاط بوده ام و چنین برخورد‌هایی را بی ربط به دوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد و حضور من در مراسم ایشان نمی‌دانم. اما جدای از همه این موارد بیشتر از خودم برای رواج چنین فرهنگ خشونت باری در جامعه متأسفم. وی در ادامه این گفت وگو از امام جمعه منطقه آراسنج سفلی خواست تا نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده و حمله کنندگان را نصیحت کند.

چهار ساعت اتفاقات مشکوک در پرواز استانبول ـ تهران!

در حالی پرواز هواپیمایی ترکیش از استانبول به مقصد تهران با چهار ساعت تاخیر انجام شد که مسائل مختلفی در طول این مدت برای مسافران رخ داد. پرواز شماره ۰۸۴۷ هواپیمایی ترکیش از استانبول به مقصد تهران که قرار بود ساعت ۲۱ شنبه هفتم اردیبهشت ماه به وقت استانبول راهی تهران شود، در نهایت با چهار ساعت تأخیر و با تغییر هواپیما انجام شد. پس از سوار شدن مسافران، هواپیما روی باند قرار گرفت و به یکباره با توقفی نیم ساعته همراه و توسط خلبان اعلام شد که به دلیل مشکل به وجود آمده باید هواپیما را ترک کرد، مسأله‌ای که با واکنش و اعتراض مسافران همراه شد و وقتی آن‌ها قصد خروج از هواپیما را داشتند، متوجه شدند که دور تا دور هواپیما را نیرو‌های امنیتی و آمبولانس و پلیس احاطه کرده و هواپیما نیز در فضایی خارج از باند فرودگاه قرار گرفته است.

به روایت یکی از مسافران این پرواز، مشاهده چنین صحنه‌هایی موجب ترس مسافران شده بود چرا که به آن‌ها اعلام کردند که باید همراه با وسایلشان هر چه سریع‌تر هواپیما را ترک کنند، مسافرانی که برخی از آن‌ها ایرانی و برخی دیگر توریست‌های اروپایی بودند. با خارج شدن مسافران از این هواپیما، آن‌ها را سوار اتوبوس کردند و به نزدیکی یک سالن بردند و به مدت یک ساعت درون اتوبوس با در‌های بسته منتظر ماندند. پس از طی شدن این زمان، مسافران توسط مأموران مربوطه به صورت چهار-پنج نفره از اتوبوس خارج و بازرسی می‌شدند و پس از آن نیز با وارد شدن به سالنی، مجدداً هم مسافران و هم وسایلشان از دستگاه‌های امنیتی عبور کردند. نکته قابل اشاره این که در طول این مدت به سؤال و اعتراضات مسافران پاسخی داده نمی‌شد و مجدداً آن‌ها سوار اتوبوس و به سالن دیگری منتقل شدند و به آن‌ها اعلام شد که با هواپیمای دیگری راهی تهران خواهند شد. اتفاقاتی که حدود یک ساعت زمان برد و در نهایت ساعت یک بامداد نهم اردیبهشت ماه پرواز مربوطه انجام شد و مسافران از استانبول به تهران آمدند.

آمار عجیب و غریب از غیبت نمایندگان در مجلس

به صورت میانگین یک چهارم نمایندگان مجلس در سال گذشته در جلسات بررسی طرح‌ها و لوایح در صحن علنی غیبت داشته و ۳۵ نماینده هم با آنکه در صحن علنی حضور داشتند، اما گویا ترجیح داده‌اند در آرا مشارکتی نداشته باشند. مجلس شورای اسلامی، در راستای سیاست شفاف‌سازی و در چارچوب انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات فعالیت نمایندگان مجلس، اقدام به انتشار گزارشاتی از «اطلاعات حضور و غیاب نمایندگان در صحن علنی مجلس و کمیسیون‌های تخصصی» و «میزان مشارکت در رأی‌گیری‌های جلسات علنی مجلس شورای اسلامی» کرده است. تمرکز بر عملکرد نمایندگان مجلس دهم در سال گذشته حاکی است که ۲۴.۸ درصد نمایندگان مجلس از ۲۹۰ نماینده در جلسات بررسی طرح‌ها و لوایح در صحن حضور نداشته و ۷۲ نماینده که باید در مسائل اصلی که قوه مقننه در خصوص طرح‌ها و لوایح باید تصمیم‌گیری کنند غایب بودند.

عملکرد مجلس در سال سوم هم نشانگر آن است که ۱۲ درصد کل نمایندگان یعنی ۳۵ نماینده در جلسات صحن مجلس مشارکتی در آرا نداشتند. این عدم مشارکت نمایندگان در صحن نشان دهنده آن است که آن‌ها در هیچ یک از رأی‌گیری‌ها شرکت نکردند. همچنین پنج نماینده یعنی ۱.۷ درصد جمع نمایندگان مردم در خانه ملت با رأی ممتنع خود با آرای بی‌طرفی خود را نسبت به طرح‌ها و لوایح اعلام کردند، در حقیقت آن‌ها گرایشی به هیچ کدام از طرح‌ها و لوایح و همچنین اعلام نظر خود نداشتند. ۱۷۸ نماینده هم که شامل ۶۱.۳ درصد نمایندگان بهارستان می‌شود با رای مثبت و منفی به طرح‌ها و لوایح نظرات‌شان را اعلام کردند. بر اساس گزارش منتشره از عملکرد مجلس در سال ۹۷ و همچنین نمودار میزان مشارکت ماهانه نمایندگان در رأی‌گیری‌ها مشخص شده است که مشارکت نمایندگان در ماه اول سال گذشته در رأی‌گیری‌ها ۱۸۳ نفر بوده که در ماه بعدی آن یعنی اردیبهشت ماه به ۱۷۸ نفر تقلیل پیدا کرده است، اما در ماه پایانی فصل بهار این میزان به ۱۹۵ رأی از ۲۹۰ رأی ممکن در صحن علنی رسیده است.

خاتمی دادگاهی می‌شود

وکیل سیدمحمدرضا خاتمی از تشکیل دادگاه دبیرکل سابق حزب مشارکت در روز سه شنبه ١٠ اردیبهشت خبر داد. حجت کرمانی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: جلسه نخست رسیدگی به اتهامات سید محمدرضا خاتمی قرار بود در ١٨ اسفند سال ٩٧ برگزار شود که تشکیل نشد و مجددا در ١٠ اردیبهشت ماه امسال به ما برای تشکیل دادگاه ابلاغ شد.وی اضافه کرد: همان طور که پیش از این نیز گفته شد ما همواره آمادگی کامل برای حضور در دادگاه و دفاع و رد اتهام مطرح را داریم و امیدواریم که در فضای آرام و حقوقی به موضوع اتهامی رسیدگی شود. این وکیل دادگستری در خصوص اتهامات مطرح گفت: اتهام سیدمحمدرضا خاتمی نشر اکاذیب بوده و مربوط به مصاحبه وی با سایت رو در روست که دفاعیات در رد این اتهام در دادگاه کامل ارائه خواهد شد.

واکنش رئیسی به قتل طلبه همدانی

حجت‌الاسلام رئیسی در واکنش به قتل طلبه همدانی توسط یکی از اراذل و اوباش گفت: به عنوان دستگاه قضایی در حدود وظایف قانونی خود در این زمینه احساس مسئولیت می‌کنیم و باید این فضا را برای افراد مستعد ارتکاب جرم و قانون‌گریزان، نا امن کنیم. حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی درباره قتل یک طلبه در همدان توسط یکی از اراذل و اوباش اظهار کرد: متهم این جنایت اخیر در همدان چند روز در فضای سایبری اقدام به تهدید و قدرت‌نمایی می‌کرده است. وی ادامه داد: ما به عنوان دستگاه قضایی در حدود وظایف قانونی خود در این زمینه احساس مسئولیت می‌کنیم و باید این فضا را برای افراد مستعد ارتکاب جرم و قانون‌گریزان، نا امن کنیم.

توصیه‌های رهبر انقلاب در بازدید از نمایشگاه کتاب

قائم مقام نمایشگاه کتاب گفت: رهبر انقلاب در جریان بازدیدشان از نمایشگاه بر لزوم حمایت از نشری که به فرهنگ انقلاب نزدیک است، تأکید کردند. قادر آشنا قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران در گفت وگو با تسنیم با اشاره به بازدید رهبر انقلاب از سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: ما بسیار خرسندیم که ایشان از نمایشگاه بازدید کردند. حضور ایشان در نمایشگاه کتاب پیام‌های بسیاری هم برای بازدیدکنندگان و هم برای نمایشگاه و مسئولان اجرایی آن دارد.وی ادامه دهد: آن چیزی که در فرمایشات معظم له بود این بود که باید حمایت از نشری که به ترویج باور‌ها و اعتقادات ما توجه دارد و به فرهنگ انقلاب نزدیک است و به هویت ایرانی و اسلامی می‌پردازد را در دستور کار قرار دهیم.آشنا تصریح کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در جریان این بازدید به نکته‌های کلیدی مد نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد و گفت، در حوزه بین‌الملل باید کشور‌های همسایه را که در حوزه تمدنی و اسلام ما قرار دارند را مورد توجه قرار دهیم.

همچنین گام دوم انقلاب در سرلوحه برنامه‌ها قرار گرفته است و سوم نیز ترویج برنامه‌های فرهنگی در محور مقاومت در کشور‌های عضو محور مقاومت. وی در پایان گفت: رهبر انقلاب هم چنین به ترویج بیشتر کتاب و کتابخوانی در کشور نیز توصیه کردند. ایوب دهقان‌کار سخنگوی نمایشگاه کتاب هم در گفت وگو با فارس، درباره بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب تهران اظهار داشت: رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز و از ساعت ۹ از بخش‌های گسترده نمایشگاه کتاب که با تنوع ناشران همراه بود، بازدید کردند. وی گفت: این گونه نبود که ایشان تنها غرفه‌های خاصی را برای بازدید انتخاب کرده باشند. در این بازدید معظم‌له نگاه جامع داشتند و با سعه صدر از سالن‌های متعدد بازدید کردند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۷
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۸۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
اقای عبدی !
سلبریتی هاتون با همون مشوق های جنسیتی و کنسرت ،برا حقوق های نجومی و ژن خوباتون « تکرار » می کنند..دیگه لازم نیست بیای و برای تطهیر سلبریتی ها و راضی کردن حامیان خارجی تون مثل بی بی سی ، اسمون ریسمون به هم ببافی و‌ قاتل طلبه رو تطهیر کنی ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
شما هم اگه چیزی نمیدونی نباید به تطهیر هر کسی بپردازی
ناشناس
| United States |
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
مسایل و اتفاقات زیادی در این‌ سالها توسط قشر شما اتفاف افتاده که نه قابل بیان هست نه قابل تطهیر .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
ضد تبلیغ میدونی چیه اگه یه ذره عقل داشتید میفهمید وقتی به یه شخص یا گروه به هربهانه ای حمله میکنید هم ذات پنداری نسبت بهش بوجود میاد شما هم هی بیایید به اصلاح طلبان حمله کنید براتون رای نمیشه ولی برای اونا تبلیغ خوبی میشه ;)
ناشناس
| United States |
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
افراطیون و تندروها در کشمکش سیاسی با مردم داخل کشور و در خارج از مرزها برای دیگر کشورها هزینه های زیاد سیاسی و اقتصادی و فرهنگی برای ایران ایجاد کردند .‌این افراد تفکر سیاسی انها با اکثریت مردم داخل کشور در تناقض هست . یعنی اعتقاد قلبی به نظر مردم و علم و تجربه ندارند و تنها ابزار انها جهت پرس سیاسی نخالفین سیاسی خود تهمت و افترا و تهدید هست . البته این ابزار تا حدی جواب میدهد ولی خرج و چاشنی ان تا چند سال دیگر تمام‌میشود تا کی میخواهند تا وقتی اقتصاد را به روش علمی قبول ندارند به گردن دیگران بیندازند . هزینه ابنهمه گرفتاری برای مردم‌ از برای چیست . عدالت . کدام عدالت . کشاورزی در حال نابودی هست همه زمین های کشاورزی در حال ساخت ویلا شدند شما دنبال عدالت هستی تعریف از عدالت و ازادی هنوز روز و شب بحث داریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
سلام تابناک

موادی که دندانپزشکان برای پر کردن دندان استفاده می کنند دارای کیفیت بسیار پایینی شده و مدت کمی پس از پر کردن دندان می شکند.

این در حالی است که مبالغ بالایی را بعنوان دستمزد دریافت می کنند.

بنظر می رسد مافیای مونوپول واردات مواد دندانپزشکی آشغالترین مواد چینی را وارد کشور می کنند و دندانپزشکان نیز ظاهراً بدشان نمی آید مشتریان به کرات به آنها مراجعه کنند و در برابر این مواد بی کیفیت هیچگونه اعتراض صنفی و حرکتی انجام نمی دهند!

لذا شاهد یک خیانت سازمان یافته توسط مافیفای واردات مواد دندان پزشکی به همکاری دندان پزشکان هستیم. فکر می کنم این خیلی مساله مهمی است و ارزش انجام یک تحقیق میدانی و رسانه ای کردن و پیگیری این موضوع را داشته باشد. از شما خواهشمندم پیگیری . تیتر بفرمایید.

وگرنه استثمار چینی که در زمینه خودرو اتفاق افتاده در زمینه پزشکی نیز در حال رخ دادن است که مستقیماً با جان و سلامتی مردم سر و کار دارد.
با تشکر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
خیلی دلم میخواد بدونم این اصطلاح مشوق های جنسیتی را از کجا یاد گرفتی که هر شب بیربط و با ربط مینویسی ولابد پیش خودت هم فکر میکنی که به به چقدر من دانا و دانشمندم
ناشناس
| United States |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
سلبریتی ها چون مردم را خوشحال میکنند در شادی مردم سهیم هستند و انها اینقدر قدرت دارند که محبوب قلب مردم شده اند . چون در بیت المال مردم دخل و تصرف نمیکنند . مگر در اوکراین یک هنرمند رییس جمهور نشد ؟ . برای نجات اقتصاد و سیاست کشور و روابط خارجی سلبریتی ها بهتر عمل میکنند مردم هم انها را دوست دارند .ایا شما هنرمندی را دیدی که با سلاح کسی را نابود کند ؟ خیر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
این همه آدم می‌میرند یا به قتل می رسند یکیم طلبه مگه چی میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
سلبریتی ها در دل مردم جای دارند . بجای این سخنان‌تکراری کمی محبوبیت سیاسی در جامعه دست و پا کنید . محبوبیت سیاسی شما با شعار و وعده دادن یارانه چند برابر تحقق یافتنی نیست چون هر چی ثروت بود با گفتمان شماها به باد رفت
ناشناس
| Germany |
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
باید بخاطر حوادث اخیر فوتبال ورود تماشاگران اقا به استادیومها تا اطلاع ثانوی ممنوع شود.مگر اقایان ناموسشان به تاراج برود کسی نباید پیگیری کند؟بجای ورود انها و بخاطر حفظ ابروی فوتبال و خدشه وارد نشدن به ناموس اقایان و خانمها فقط بانوان اجازه ورود به ورزشگاه داشته باشند
:)
ناشناس
| France |
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
آیا نمیدانند این طلبه برای چی کشته شد ؟ واقعا خود سایت هم حداقل روشنگری کنند من هر چی سایت های داخل کشور را میخوانم فقط میگویند خشونت محکوم هست وفلان اما دلبلش را نمیگویند کاربران شما جواب بدین .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
یک سئوال ایادرست است که در موقعیت کنونی کشور و اینکه ارز ۴۲۰۰تومانی حتی برای مواد غذایی ضروری مردم داده نمیشود به حجاج ارز ارزان بدهند و اینک چرا اصلآ امسال با این وضع اقتصادی و با این همه دشمنی وتوهین به ایرانی ها از طرف سعودیهاچند ده هزار حاجی بروند
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
افشار و شوهرش رامین از ایران بروند همان آلمان اگر خیلی عذاب میکشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
دیشب کارشناس اقتصادی در برنامه پایش می گفت زمانی که دولت ارز ۳۸۰۰ را از پتروشیمی ها حذف کرد قیمت ان تا نصف هم پایین اومده و بعدش گفت فقط خبر امده که دولت می خواهد ارز ۴۲۰۰ را از گوشت بردارد قیمت گوشت از ۱۲۰ هزار تومان هم رسید به ۹۰ هزار تومان در خودرو هم مثل همین است و بقیه کالاها که رانت ایجاد کرده دولت و باعث شده این واسطه گر ها دپو کنند و ندهند به بازار
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
تابناک فیلم صف شکر یارانه ای در عربستان را هم منتشر کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
دوست عزیز نمیشه نمیشه . این اهدافی که شما گفتی با دولت بی تفنگ شدنی نیست . دولت باید تفنگ داشته باشه که تفنگداران‌مطبعش باشند و ازش حساب ببرند به هر حال یا باید از ملت بترسند یا از دولت . دولت در قانون فعلی بصورت تدارکاتچی هست یعنی هر حرفی میزند باید بگوید چشم . خودت را خسته نکن . اذیت میشی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
شما خود روحانی نیستی احیانا
۰۰:۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
امثال زیبا کلام تا دیروز به دور زدن تحریم فحش می دادند ، حالا به دور زدن تحریم افتخار می کنند..!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
از رییس جمهور یاد گرفتند
ناشناس
| United States |
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
اصلا تحریم نعمت هست پس تحمل کنید زیبا کلام‌چنین گفت فلانی چنان‌گفت .... تحمل کن جانم . برای رسیدن به اهداف باید تحمل کنی . همچنان تحمل کن ولی تحمیل به دیگران نکن
سید حسنی3نیک
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
خاتمی
اشتباه بزرگی است،ا بزرگ ر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
چرا مسئولان محترم. به ثروتهای باد اورده وغارت علنی بیت المال واکنش نشان نمی دهند
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
باد موافقه اون
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
خودشون به خودشون واکنش نشون بدن؟!!!
ناشناس
| United States |
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
غارتی اتفاق نیفتاده چرا سیاه نمایی میکنی .مسئولان که قبل از انقلاب مشکلات زیادی کشیدند از سهم خودشان و فرزندانشان که دوری پدر و سختی را تحمل کردند کمی برداشتند . تو چرا ناراحتی
ناشناس
| Singapore |
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
مسئولان به جای رسیدگی به دزدی های بیت المال دنبال حرف خانم افشار است. در برابر چنین مطالبی از یک طلبه که میگویید جعلی است بانوان باید عکسالعمل شدیدتری نشان دهند زیرا به همه بانوان ایران توهین شده است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
ناشناس ۲۰:۱۹ اونوقت چرا سهم منکه پدرم جانباز شده همین کمی نبوده جانبازان و شهدا که حق بیشتری دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
خدایا شکر ، چقدر شاد هستیم از زندگی
پاسخ ها
ناشناس
| Singapore |
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
همین دیروز ایسنا گفت ما خیلی شادیم.اینم مثل بقیه دروغ ها یک روز هم طول نکشید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
برخی به بعضی برای دروغ پراکنی پول میدن. حق دارند. مال مفت بیت الماله و حساب و کتاب هم نداره. چربی اضافی رو هم به بدن میمالند.
پرویز
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
من که شدیداافسرده شدم
دیگه هیچ چیزی خوشحالم نمیکنه
امیدبه زندگی برای قشرکم درآمدبه صفررسیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
اقای ظریف ! اگه عملی نمی توانی کاری انجام دهی ، لطفا با این توییت های بی موقع و کنایه به ترامپ ، امریکا رو عصبانی نکن که ملت زیر فشارند..
قبلا که دلخوش به کری ، بتن می ریختی باید فکر امروز رو می کردی..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
چه ریتمی قشنگی داریم در کشور
حرف مذاکره می زنند می روند توافق نصف و نیمه می کنند و بعد ان ها می زنند زیرش و بازار داخل را به هم می ریزنند و باز دوباره حرف نو از مذاکره می زنند و بعد دوباره می خواهند بروند توافق کنند و بازار بعد ان شوک اقتصادی ارام می شود و ثبات پیدا می کند توافق جدید صورت می گیرد و باز امریکا می زند زیرش و دوباره بازار به هم می ریزد ( هر چند که این بازار به هم ریخته شده ۸۰ درصد ان داخلی است و فقط ۲۰ درصد به خارج بستگی دارد ولی چون به خاطر اینکه اقتصاد را سرکوب می کنند ان هم چون فکر می کنند قدرت دارند و یک بخشی را سرکوب می کنند و یک بخش دیگر رها می خواهند تقصیر را به گردن امریکا و تحریم بزنند
(
ناشناس
| Germany |
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
باور کنید ظریف اختیاری از خود ندارد، وزارت خارجه دست دولت نیست فقط مجری است
ناشناس
| France |
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
۱۹۰۲۸
دقت کردی این وسط چقدر دلالها سود میکنن؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
وزلرت خارجه باید حرف کلی کشور را بزند و سیاست کلی کشور و اکر نمی تواند مشکل از خودش مانند بقیه دستگاههای دولتی
حتما دولت هم هیچ‌ کاره است از نظر شما؟
اکر بله بگو تا من ده ها مثال بزنم که ببینی چرا دولت در سیاست گذاری مدیریتی و پولی دارد اشتباه می کند و دست خودش است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
اره می دونم ولی هنوز خیلی ها مانند ان پرچم بالایی شما المان فکر می کند دولت هیچ کاره است و با همین نا اگاهی سر ملت را کلاه می کذارند و به همه ما می خندن
ناشناس
| United States |
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
ظریف چکاره هست . سیاست گذاری خارجی را که دولت تعیین‌نمیکنه .ظریف فقط چون زبان بین المللی بلد هست و غیر نطامی هست و زبان دپلماسی را بلد هست بهش اموزش میدهند که این حرف را بزن
ناشناس
| Canada |
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
دوست عزیز ناشناس مشخصه که اقای ظریف به تنهایی سیاست های امور خارجه کشور رو تدوین نمی کنه! آقای ظریف صرفا مجری هست که سیاست های کلی که تدوین شده رو مدیریت کنه. پس لطفا انتظار نداشته باشید ظریف به تنهایی سیاست ها رو تدوین و اجرا کنه. در هر صورت از اتفاقات چند هفته اخیر میشه نتیجه گرفت که قرار است مذاکرات مخفی با امریکا شروع شود و زمانی که ببینن نتیجه لازم رو داره، به یه شکلی که ابرو ریزی نشه موضوع رو سرهم بندی کنند.تابناک منتشر کنید لطفا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
سیاست گذاری خارجی در دولت تعیین می شود پرچم امریکا به غیر از دو مورد امریکا و اسراییل
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
شماهایی که مدعی هستید دولت و وزارت خارجه هیچ کاره هستند بفرمایید پس چرا در زمان انتخابات کاندیداهای مورد علاقه شما اینقدر سر و دست میشکنند که هرطور شده انتخاب بشند و دولت رو در دست بگیرند . خب اگه میدونید که هیچ کاره هستید و نمیزارند کار کنید چرا اینقدر خودتون رو به در و دیوار میزنید و وعده های غیرممکن میدید تا مردم شمارو انتخاب کنند . بعد از این که انتخاب شدید هم که میگید نمیزارند کار کنیم . حتما اگه میزاشتند کار کنید ایران رو گلستان کرده بودید
ده ماه دیگه انتخابات مجلس برگزار میشه ، صبر کنید ببینید این مدعیان اصلاحاتی چه گلستانی رو برای بعد از انتخاب شدن خودشون ترسیم می‌کنند و بعد از انتخاب شدن دوباره مدعی می‌شوند که نمیزارند کار کنیم . خب اگه نمیزارند کار کنید شما هم لطف کنید کاندیدا نشید و اگه کاندیدا شدید وعده های رو بدید که میتونید انجامشون بدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
نشر اکاذیب احمدی نژاد و رفتار و گفتار خلاف مصالح امنیت ملی اش دادگاه نمی خواهد؟؟!!!!!!
پاسخ ها
داریوش
| Netherlands |
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
کدام نشر اکاذیب ؟؟؟عین واقعیته...هرجا کم میارین پای احمدی نژاد و به میان میکشید...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
عزیز مخاطب 20:9
صحبت بر سر این نیست که چرا ایشان را زندانی نمی کند بلکه صحبت این است چرا برای یکی از اینطرف بوم می افتند و برای دیگری از آنطرف بوم
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
آفرین اینها فقط میگویند چرا آقای محمدرضا خاتمی پته روریخته رو آب همین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
عباس عبدی اراذل رو طرفداران اصولگرایان دونسته..
بله ! اونهایی که سال ۸۸ به عابربانک و سطل اشغال حمله
می کردند و عابر پیاده رو کتک می زدند ، همه نخبه بودند..خخخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
فیلمهای اون موقع رو هم ببینی دقیقا همه چی روشنه
مسعود
| Netherlands |
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
این حرف ها فقط برای دور کردن افکار از
ناتوانی دولت اصلاحات در اداره امور کشور است
مهدی
| Germany |
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
مسعد آقا این دولت ، دولت اصلاحات نیست ،گر چه اصلاح طلبان از خود عرضه ای نشان نداده اند ولی این دولت دولت اصولگراها است.
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
من به روحانی رای دادم ولی با قیافه و شکل و شمایل و تفکر اصول گرایی اما با تصرف شعار اصلاح طلبی . کسانیکه که با گفتمان اصلاح طلبی میخواهند آشنا شوند چرا وارد حساب تلگرام و ایسنتاگرام خاتمی و طرفدران اصلاحات نمیشوند که اینقدر بذر افشانی بیخودی نکنند . گفتمان خاتمی در سایت ها هست . بی خودی شلوعش کردید . کاندید اصلاحات در ۱۴۰۰ باشد بهش رای میدم نباشد اگر کسی شعار اصلاحات داد رای خواهم داد .
مهدی م
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
۲۱:۱۳ آقای
مسخره ترین حرفی که در این دو ماه سال جدید دیدم
خیلی وقت بود در تابناک کامنت نگذاشته بودم اما مجبور شدم
بابت این حرف شما بنویسم
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
خوب فیلمهاش که هست معلومه کیا بودن و هر کسی بود معترضین انتخابات ۸۸ و طرفداران میرحسین نبودند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
چی؟؟ ساندرو 200 میلیون؟؟ منتظر باش تا بیام این گاری 4 چرخ را بخرم!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
مفته وقتی چهار تا صفر رو برداشتند بخر میشه 200 هزار تومن هاهاها
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
واقعا خانه فساد خودروسازی های آلوده به خون ایران هستند و در اینها باید تخته شود که با این سودهای به روز و نجومی که برای آقایان دلالها دارد هیچ کس جرات هیچ اظهار نظری درباره اونها رو نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
این ارازل اوباش ستون پنجم دشمن هستند و تا برخورد قاطع صورت نگیرد وضع همین است و باید دست و انگشتان این ها و همین طور دزدان قطع شود و تا نکنید انها پرو تر می شوند و بس است این همه مماشات قضایی و پلیسی با این ها که به خاطر فشار روانی خارجی ها این کار ها راذنمی کنید مردم وقتی ببینند دست این یک عده قلیل و شارلاتان را قطژع کردین و تجاوز و دزدی ها کمتر شد بیشتر پشتیبان شما هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
دوست ناشناس نمی دونم این کلید واژه دشمن از کجا وارد ادبیات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ما مردم ایران شد. اما اینکه هر اتفاقی که تو این مملکت می افته رو نمیشه به دشمن مربوط کرد و روی مشکلات متعددی که مردم با اونها درگیر هستن رو سر پوش گذاشت. حالا شاید مثلا دهه گذشته می شد با این ترفندها که تمام مشکلات داخلی رو به دشمن فرضی ربط داد، مردم رو گول زد، اما دیگه گذشت اون زمان..... مردم از هر کارشناس و رسانه ای دقیق تر مسائل و موضوعات روز مملکت رو تحلیل می کنند و می دونن که بخش بسیار بسیار بزرگی از این مشکلات اصولا ارتباطی به همون جا و یا کسایی که شما دشمن خطاب می کنید، ندارد و ریشه همه این مشکلات در داخل کشور هست.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
پرچم کانادا
اگر گفتم ستون پنجم دشمن منظورم نا اگاهانه دارند برای غیر ایرانی کار می کنند
الان فهمیدی
ناشناس
| United Kingdom |
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
ناشناس از کانادا دشمن نه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
جناب رئیسی عمل کن برادر.
پاسخ ها
علی
| Netherlands |
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
واقعا امیدمون فقط به آقای رییسی هست..انشالله خدا یاریش کند
ناشناس
| United States |
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
جناب ریسی بررسی کن مسله پیچیده تر از بحث اراذل و اوباش است
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
چه چیزی چه موردی را عمل کنه . قانون را عمل کنه ؟
مجید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
اگه مقتول از روحانیت نبود باز هم واکنش نشون می دادن؟
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
امیدتون به خدا باشه تا تو این شرایط نباشیم و اموز ما نتیجه امید بعضیها به غیر خداست
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
مؤسسه گالوپ یک بنیاد اسرائیلیه وگرنه همه میدونن ما تو ایران چقد خوشحال و خندان دارم میریم برا گام دوم
پاسخ ها
داریوش
| Netherlands |
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
کاش ریاست جمهوری 12 سال بود دوباره به
آقای روحانی رای میدادیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
وقتی خودرو سازها به بهانه بی خودی نمی خواهند خودرو به بازار بدهند و دلالان هم دستشان باز است و دولت کاری با انها ندارد معلوم است که قیمت بالا می رود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
دست اونا بازه درست ولی مردم ها نیستن یه کمپین نخریدن بمدت یکسال انجام بشه همشون حساب کار میاد دستشون از ماست که بر ماست
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
سالها پیش وقتی کمپانی های خارجی را فراری دادی آیا فکر اینجا را میکردی . شس سال پیش گفتی که شرکت های خارجی را کاری کنیم پایشان در تولید کشور باز نشه چون با خودش،فرعنگ غربی را هم میاره آیا فکر اینجا را کرده بودی که باید از یخچال و ماشین لگن بخری
ناشناس
|
Bulgaria
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
بی اخلاقی در جامعه بیداد میکنه. امروز صبح مقابل دکه روزنامه فروشی، یک آدمی دوبله ایستاده، ماشین های پشت سرش بهش میگن بیا جابجا کن میخواهیم بریم، خلاصه لجبازی کرد و نیامد ، بهانه اش این بود که میخوام روزنامه بخرم، خب آدم روزنامه خوان، دو قدم جلوتر جای پارک هست برو آنجا و پیاده بیا روزنامه بخر، خلاصه کار به دعوا و فحش ناموسی به همدیگه رسید. یک مساله خیلی ساده که فهمش برای یک آدم دشوار نیست، اما ایرانی ها عادت دارن مسائل رو برای خودشون و دیگران سخت کنند. متاسفانه هر سال هم بدتر از سال قبل، نسل جدید هم بدتر از نسل قبل، آموزش و پرورش و دانشگاه نه تنها انسان ساز نبودن که مدیریت فرهنگی رو کاملا رها کردن. در مدرسه به جز ریاضی و فیزیک، باید دو کلمه درباره احترام به قانون و همنوع و نحوه مدیریت خشم صحبت بشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
وقتی به یه پزشک ۵۰۰ میلسون بدن و یه معلم ۲ تومن تربیت به فنا میره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
ان وقت چرا در امریکا و اروپا که قتل و خود کشی بالاتر از ایران است عصبانی نیستند در این موسسه؟!!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
امیدوارم روزی به این درجه از پیشرفت در کیفیت زندگی و انسانیت برسیم که مثل امریکا فروش و حمل اسلحه ازاد باشد ولی به ان درجه از بلوغ رسیده باشیم که با وجود اسلحه ای مثل مسلسل خودکار در جیبمان با اولین بگو مگو ان را استفاده نکنیم!!بنظر شما چنان روزی برای مردمان سرزمینم فرا میرسد؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
چاقو که هر کس بخواهد می تواند در اینجا بگذارد در جیبش پس چرا به ان مرحله از قتل نرسیدیم؟
خطاب به فرانسه
ناشناس
| United States |
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
چرا انشالاه گفتی . داشتن اسلحه حق مردم در دفاع از خود و متجاوز هست . البته فرهنگ ان هم‌باید باشد در ایران شدنی نیست چون در امریکا تفتیش عقیده جرم هست شما حساب کن در یک کوچه طرف به سبیل مردم‌گیر میدهد و این میشود جنگ‌ واقعی .‌ امریکا این‌موارد را ندارد
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
خودکشی تو ایران رتبه اول جهان رو داره توی قتل هم آمار واقعی رو نمیگن آخه چرا بدون دانش اظهارنظر میکنید یعنی این حرفها که بهتون میگن رو گوش کنید و بهش یه ذره فکر کنید به خود خدا این حرف من نیست این سفارش خداست که توی قرآن بارها و بارها بهش تاکید شده قبل از قبول هر چیزی بهش فکر کنید

یا حق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
من نمیدونم چرا مسئولین وظیفه ذاتی خود را عمل نمیکنند و بعد از تذکر رهبری تازه میخوان به خود بیان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
تازه کامل هم گوش نمی کنند و نیمه کاره رها می کنند
مهدی
| Germany |
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
من که فقط رهبری را میبینم و مسئولان از خود هیچ ابتکاری ندارند.
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
رییس دولت بعد از انتخابات نمیداند به شعار خود عمل کند یا به مطالبه مردم یا دولت در سایه یا فراتر از همه این‌موارد . کلا در ۲۰ سال گذشته مردم مطالبات سیاسی و اقتصادی کلا با کل مسولین کشور عوض شده و این تقابل در رای گیری های متعدد نشان داده شده .
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
منظورتون از تذکر چیه دقیقا؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
نتيجه سال ها بي تخصصي در مديريت رانت و انحصار در بازار آشفته خودرو و گراني کالاهاي ديگر و عصبانيت ملت را رقم زده است
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
یادش بخیر یکی بود میگفت اوایل انقلاب خانه نخرید همه را صاحب خانه میکنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
آیت‌الله خسروشاهی: خانه نخرید، همه را صاحب‌خانه می‌کنیم/ روزنامه کیهان - ۲۱ آذر ۱۳۵۸
پرویز
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
خانه نخواستیم
همین که اجازه بدن دربیابان چادربزنیم
ماخداراشکرمیکنیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
آقای روحانی هم در انتخابات خیلی حرف ها میزد ومملکت را نابود کرد حالا بگو روحانی حالت چه طور است آقا مملکت را رها کن ول کن وبرو که نابود کردی درود بر دولت بلهار که مرد بزرگی در آن بود خدایا احمدی نژاد را بیار تا نفت بشود دوست دلار ومملکت رونق بگیرد روحانی ول کن وبرو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
تازه آب و برق رو هم میخواستند مجانی کنند !!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
خانه‌دار شدن رویایی دست نیافتنی شد

باخره نفهمیدم امسال سال رونق و توسعه اقتصادی است یا رونق افسار گسیخته قیمتها
پاسخ ها
ناشناس
| Singapore |
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
هر سال باید یک شعار بدهند تا معلوم شود خیلی برای ملت کار کرده اند.
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
مگر دستاورد چیزی غیر از شعار بوده و هست؟
ناشناس
|
France
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
بازار خودرو،مثل بقیه بازارها،مثل بقیه موارد در این کشور در اختیار دلالهاست.بهترین شغل و پر در امدترین در این کشور دلالی و همراه شدن با باندهای مافیایی و فساد هست.اضافه شدن یکشبه بعضا ۵۰ تا ۱۰۰میلیونی قیمت خودرو چه دلیلی غیر از بازی دلالها دارد؟؟اینها بخاطر ضعف نظارتی حکومت است و مقصر اصلی؛ چشم بستن به درامدهای نامشروع و نادیده گرفتن یکشبه ثروتمند شدن عده ای و قوانین مبارزه با پولشویی است.هر چه زودتر از کجا اورده ای اجرا شود و من نوعی هر سال اموالی که بنام خود و نزدیکانم هست اعلام کنم تا بساط دلالی و پول یا مفت برچیده شود.البته اگر واقعا خواست و اراده ای هست و دلالان تا ان سطوح بالا نفوذ ندارند!!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
مجلس به دو دلیل کاره ای نیست . اول اینکه کسانی به مجلس راه پیدا میکنند که اصلا سیاسی نیستند بلکه ۹۰ درصد انها از کوچه و محل و مسجد و تکایا با شگرد خاصی خودشان را به ملت تحمیل کردند یعنی این افراد شاخص های خاصی دارند که حاکمیت ایران همین شاخص ها برای انها در اصل هست . یعنی تعهد مقدم بر تخصص هست . و اگر هم سواد دارند با رقابت دانشگاهی نبوده بلکه سهمیه بوده .
م چ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
چه کسی بکار مجلس رسیدگی میکند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
اصلا مجلس کاره ای است؟
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
نمایندگان مجلس هر جور قانون وضع کنند شورای نگهبان باید تایید کند هم بابد خودشان تایید صلاحیت کنند هم قانون مصوب نمابندگان را تایید کنند . حالا سوال این هست که چرا قانون گذار در قانون اساسی فکر چنین جاهای را نکرده بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
عجب مردمی داریم. نمایندگانشون حاضر نیستند بگن در مجلس چی کار می کنند و به چی رای می دهند. رای دهندگانشون هم فکر می کنند نماینده ها کاره ای نیستند. نماینده ای که می تونه رئیس جمهور را برکنار کنه چطور کاره ای نیست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
حمله به خودروی علیرضا افتخاری و ضرب و شتم او ؟؟!
این فرد همونی نیست که سالهای سال از آوازهاش لذت می بردیم و کلی از ترانه هاش خاطره داریم؟ این چه رفتاری است؟ مگه ایشون چه گناهی مرتکب شده؟؟ واقعا شماها انسانید؟ بعضی ها روی حیوانات رو هم سفید کردند!
پاسخ ها
ناشناس
| Spain |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
هنوز روز خو بمونه خدا از آینده به خیر کنه
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
یک کشور 80 میلیونی داریم که50 میلیون آن مستقیم از دولت حقوق یا مستمری دریافت می کنند20 میلیون هم درآمدشان بواسطه پول آن 50 میلیون است . دولت هم که اکثردر آمدش از راه خام فروشی منابع زیر زمینی است و هیچ برنامه تولیدی نداشته. یعنی اگر ترامپ هم نبود ما روزی به این وضعیت می رسیدیم
پاسخ ها
مهدی
| Germany |
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
دمت گرم
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
برای اینکه از اول انقلاب شعار این بوده که پول نفت سر سفره مردم باشه . هنوز هم احمدی نزاد همین حرف را میزنه . یعنی پول سر سفره مردم . بنابراین دولت ها بین اجرای علم و شعارهای انقلاب باید کدام مقدم باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
چند روز قبل کنار خیابان ایستاده بودم یک مرتبه دیدم صدای گاو بلند شد خیلی تعجب کردم وسط شهر میان این همه ماشین گاو کجا بود یک دختر خانمی داشت از خیابان رد میشد یک پراید که اتفاقا راننده آن هم مرد جوانی بود بوقی روی ماشینش گذاشته بود که صدای گاو میداد وقتی دختر از جلو ماشین او رد شد بوق زد شوکه شدم که چرا مردم این همه از نظر معرفت و انسانیت نابود شده اند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
واقعا علتش را نمیدونی ؟ برو از ازغدی بپرس جوابت را میده . از مطهری بپرس جوابت را میده . همه این اقایلن در فصای مجازی پست دارند زیر پست انها کامنت بذار جوابت را میدهند . ایده های قشنگی بهت میدن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
دلش برای گاوی که فرخته و بجایش ماشین خریده،تنگ شده.
ناشناس
| Germany |
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
عجب مشکلی شما دارید!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
پرواز شماره ۰۸۴۷ هواپیمایی ترکیش از استانبول به مقصد تهران که قرار بود ساعت ۲۱ شنبه هفتم اردیبهشت ماه به وقت استانبول راهی تهران شود، در نهایت با چهار ساعت تأخیر در نهایت ساعت یک بامداد نهم اردیبهشت ماه پرواز مربوطه انجام شد و مسافران از استانبول به تهران آمدند. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 این که میشه 28 ساعت تاخیر. کی این خبرهارو مینویسه؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
توفیقی بوده که دیرتر وارد بشی..
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
الان این گرانی ها نتیجه چیست؟ اقتصاد دولتی و خصولتی که سبب تجمع پول در دست عده ایی می شود، یا تحریمها ، یا بی کفایتی دولت ، یا نقش دلالان و سود جوها . گره ی کور آن را چه کسی می تواند باز کند. آیا شفافیت اقتصادی و مبارزه با مفاسد و دلالها کافی است یا استفاده از متخصصین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
جایگاه ایران میان عصبانی‌ترین مردم جهان,, ایران جزو افسرده ترین کشورهای دنیا,, حیوانهای باغ وحشهای ایران افسرده شده اند...قیمت‌های شگفت انگیز در بازار خودرو...خانه‌دار شدن رویایی دست نیافتنی شد...قیمت قبر در مشهد میلیاردی شد....اشتباه از خودم بود روزی که داشتم به دنیا میامدم به جای اینکه بپیچم دست چپ حواسم پرت شد پیچیدم دست راست...اومدم اینجا!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
پس حواست باسه موقع رفتن از این دنیا اشتباها نپیچی دست چپ...باشد در آنجا کامروا شوی
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
وقتی درس خوندیم و پولش رو دادیم و بیکاریم و ازدواج نکردیم و بی پولیم و داریم پیر میشیم و خانه و ماشین محاله داشته باشیم خوب باید افسرده بشیم دیگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
خوشحال و شاد و خندانم
قدر دنیا رو می‌دانم
خنده کنم من
دست بزنم من
پا بکوبم من . . .

همه چی جوره ،همه جا گل و بلبل
گرگ سوار بر گرده میش با هم از یک جوی آب میخورند.
و ملالی نیست، هر گاه جویای احوالات مردم باشی بحمدالله هنوز اشکنه ی بدون پیاز و تخم مرغ پا بر جاست و شاید همین روزها لنگ بسته به جنگ امریکای کثیف جهانخوار برویم و این جان بی جان خود را فدای مسئولان کنیم.
زیاده عرضی نیست. باقی بقایت.
پاسخ ها
kh
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
میبوسمت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
عزیزم خیلی دیر متوجه شدی خیلی وقت است انسانیت و شرافت را میل فرمودیم یک کاسه آب هم روش.
کجای کاری داداش؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
لطفا تمان مسولین و نمایندگان مجلس و وزرا را هر چه سریعتر تا ابد ممنوع الخروج کنید
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
بحث اراذل و اوباش یا هر پدیده دیگری در جامعه مثل طلاق و اعتیاد و امثال اینها باید در حوزه وسیع علوم انسانی مثل روانشناسی و جامعه شناسی بررسی شود که بعضی ها از اساس با علوم انسانی مشکل دارند معلوم نیست این انکار غیر علمی چه مشکلاتی را بوجود خواهد آورد آن شخص قاتل باید مجازات میشد ولی باز هم ادامه خواهد یافت به علم احترام بگذاریم هر چند ناقص باشد
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
چرا گروهی از مردم ارازل و اوباش میشوند ؟ آیا انها در خانواده با ثروت و مال و مقام‌بدنیا میامدند ارازل بودند . من‌میگم بحث فقط سیل و زمین لرزه نیست که به بی حجابی نسبت داد بلکه چنین‌مشکلی زایده در لایه های فقر و جهل و خرافات و بی عدالتی بوجود میاید . شاید فرزندان طلاق . شاید اعتیاد شاید رفیق شاید ......چگونه میشود چنین‌مشکلاتی را کم کرد اما حل شدنی کامل نیست
Allianz
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
خانه دار شدن را تعریف کنید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
آرزویی دست نیافتنی در ایران
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
خانه دار شدن به وضعیت بانوانی گفته میشود که علیرغم تحصیلات بالا، شغلی نمی یابند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
این جامعه بشدت طبقاتی شده وخیلیها برای چاپیدن وغارت مردم دکتر مهندس وکیل نماینده شدن .بخدا هیچ کشوری مثل ایران غارتگر نداره.بی تفاوت نسبت به سلامتی وکار وتامیین نیاز مردم با توجه به منابع عظیم ثروت هستیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
غارتگر ها دیگه تو فیلم ها نیستن که از فضا بیان این ها انسانهای سود جو هستن که با امکانات خاص تربیت شدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
اتفاق رانندگی اقای افتخاری،در سه راهی روستای اراسنج از توابع شهرستان بویین زهرا،در استان قزوین هست،ارتباط این شهر با ساوه چیست؟ چرا اسم شهر دیگه ای رو خراب میکنید؟ انتهای جاده ای که از بویین زهرا رد میشود به اصفهان و شیراز و جاسک هم میرسد! باید بگیم در جاده جاسک؟
لطفا خبر رو اصلاح بفرمایید،هر چند فرمانداری بویین زهرا هم کل روایت اقای افتخاری رو رد کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
ظاهراً اقتصاد و بازار این کشور هیچ متولی ندارد و دلالها هر کاری دلشان می خواهد انجام میدهند دولت هم مثل اینکه از این آشفته بازار بدش نمیاد و به نفعش است.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
دولت ها دخالت مستقیم در تولید و توزیع و اقتصاد ندارند بلکه هر صنفی سندیکا دارد دولت بصورت مستقیم از صنف میخواهد که بازار را بر حسب عرضه و تقاضا کنترل کنند . آیا حاصر هستند مولدین بزرگ که از حمایت مالی دولت پشتیبانی میشوند از اقتصاد خارج شوند و قدرت اقتصادی دست مردم بیفتد ؟
ناشناس
|
France
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
اگه سلبریتی طبق قانون اساسی حرف بزند مردم از او خمایت می کنند . مهناز افشار در چهارچوب قانون حرف زد و بیاین ببینید که در ایران نه فقط تهران چه اندازه دوستش دارن به خاطر این حرفش در رایطه با حشدالشعیبی. قهرمانان نمی میرن . ما جنگ کردیم برای ایران و ناموسمان و برای ایران و ناموسمان خواهیم مرد .
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
چی گفتی دو پهلو حرف زدی منطورت چی بود . منفی بزنم یا مثبت . یکبار دیگر کلمات را درست ردیف کن منطور شما چی بود افشار ‌ . عراقیون و ناموس ....
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
مگر طبق منافع ملی و ملت حرف زده که شما این انتظار رو دارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
سه روز دیگر فقط سه روز دیگر تا بزرگترین تحریم نفی تاریخ ایران فاصله داریم. 72 ساعت و بعد از آن ترامپ رییس جمهور نیمه دیوانه آمریکا جلو دوربین ها ظاهر میشود و آن فرمان لعنتی را صادر می کند و بعد آن امضا که مثل نوار مغز دیوانگان است. این سرنوشت ملتی است که خود هم نمی داند از دنیا چه می خواهد. ملتی که شعار مرگ بر آمریکا می دهد عاشق فیلم های هالیوودی است در صف فست فود میایستد و بستنی با روکش طلا سفارش می دهد
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
دوست عزیز میگویند امریکا با مردم‌ایران دشمنی دارد و شما هم‌میگویید مردم در خیابانها شعار مرگ بر امریکا میدهند و این تا جهل سال بعد ادامه خواهد داشت . کدام‌مردم در خیابان پرچم اتیش میزنند ؟ کارمندان . کارگران و معلمان . دانشجویان . چه قشری هستند بازایان و چرا اگر اینکار را نکنند چی خواهد شد ؟ بهرحال این تقابل با امریکا تا کجا خواهد رفت ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
عاقبت شدیم مثل این کار تن ها سر یک طرف میره دست پا و بدن هم یک طرفه دیگه هیچکدام از سر تبعیت نیم کنه
سالم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
آقای علیرضا افتخاری سبقت غیرمجاز و خطر ساز گرفته و باعث دعوا شده همین .چیزی که روزانه اتفاق می افتد . حالا قصد بهره برداری و مظلومیت نمایی داره. بابا با این وضع اقتصادی و فلاکت اصلا کسی حواسش به شما نیست که بخواهد به مراسم 10سال قبل گیر بدهد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
سبقت چيه ؟
چرا چرت و پرت ميگي؟
مردم عزيز چرا سريع لايك ميكنيد؟
لطفا از صحت و سقم خبر جويا بشيد بعد نشر بديد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
مطمین باشید بزودی ریزش ها شروع خواهد شد چرا گه توانی برای خرید ساندروی ۲۰۰ میلیونی نیست
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
سکانس اول : در سیل اخیر ما شاهد بودیم که روحانیت خیلی خوب پای کار آمد تا جایی که تحسین ، قدردانی و الطاف و احساس عموم مردم را برانگیخت
سکانس دوم: اینکه ورود نیروهای حشدالشعبی و فاطمیون از کشور دوست و همسایه باعث عصبانیت بدخواهان و دشمنان نظام شد

واگر خوب دقت کنید عده ای در داخل قبل کوشیدند تا نارضایتی خود را از اعزام نیروهای امدادی خارجی ابراز کنند و در ادامه موضوع فتوای جعلی را پیش میکشند

به راستی تا کی باید قانون چشم خود را نسبت به خطاهای عمومی و ملی این خانم سلبریتی دیپلمه ببندد و جامعه قربانی تز و دیدگاههای او شود؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
به حشدالشعبی ها بگویید تا مناطق سیل زده کلا بازسازی نشدند از مرز خارج نشوند اگر برای حرکت نمادین بوده هیچ ارزشی ندارد . تمام‌مشکلات ما از حرکات نمادین هست از افعانستان تا عراق و لبنان . باید کمک ها دابمی باشه تا رفع مشکلات .
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
سکانس اصلی معیار نظر مردمه
بشمار نظرات مردمی را
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
این دفعه اولی نیست که خانم مهناز افشار جرم اجتماعی مرتکب میشه اما چرا کسی کاری باهاش نداره؟؟

مگه این خانم دیپلمه و کم سواد به کجا وصله؟؟؟

آهان یادم اومد به کجا وصله

متاسفانه عقلمونو دست مهناز خانم دادیم و چشم بسته انتخاب کردیم که الان توی این وضعیت گرفتاریم و وسط تورم های بی سابقه داریم دست و پا میزنیم

دفعه اولش نیست که امنیت ملی یک کشور رو به بازی میگیره امیدوارم این بار به راحتی از خطای فرد به امنیت ملی مردم صدمه وارد میکنه به راحتی چشم پوشی نکنند چرا که باعث گستاخ شدن بیشتر او و آدمهای امثال او و تکرار خطاهای بزرگتر از او و امثال او خواهد شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
والا تو این کشور همه دکترررررر هستند ولی ملت رو به نون شب محتاج کردن ..مدرک جعلی که دیگه تو سر زدن نداره
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
ظریف دلار ماموریتشو میگیره زیاد به نتیجه امیدوار نباشیم
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
بله دیگه نمایندگان سال ساله انتخابات میرن حوزه انتخاباتی بازدید سوری خخخخخ
جالبه رای که آوردن میرن پشت سرشونو نگاه نمیکنن تا سال انتخابات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
عزیزان مسئول ، سران محترم نظام ، شما رو به جان عزیرانتان به فکر ملت باشید ، خدا رو شاهد میگیرم ۱۰ روز از ماه مودنده حقوقم ته کشیده ،۴ میلیون قسط معوق دارم ،
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
خوش به حالت
ما همون روز اول همش تموم شد
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
نکته اینجاست که دشمن و بدخواهان نظام اخیرا از دو موضوع خیلی مهم به شدت در رنج و عذاب بودند و حسابی خشمگین .

موضوع اول : حضور فعال طلاب و روحانیون در امداد رسانی به سیل زدگان که باعث افزایش محبوبیت قشر روحانیت در بین عموم مردم شد

موضوع دوم هم باز مربوط میشه به خشم دشمن از دیدن همبستگی بین المللی و روحیه برادری دو کشور عراق و ایران و حضور نیروهای حشدالشعبی و فاطمیون برای امداد رسانی ب سیل زدگان کشورمون

موضوع خیلی ساده ست دشمن نادان ما که طاقت دیدن محبوبیت روحانیون و همچنین طاقت برادری ما با کشور همسایه عراق رو نداشته خواسته به خیال خامه خودش با یک تیر دو نشون بزنه و از یک طرف از محبوبیت روحانیت نزد مردم که حالا افزایش هم پیدا کرده بود کم کنه و از طرفی کاری کنه که همبستگی ما و کشور همسایه به هم چندان به چشم نیاد

به همین سادگی . .‏
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
برو ببین هنوز بیل و گلنگ‌میزنن یا نه بعد از چند روز منزل تشریف بردند . باز مزد بوده یا نه مجانی بوده . تحقیق کن بعد چند شب دیگه بیا نظر بده فورا موضع نگیر .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
عزیزم، بهتره این محبوبیتی که ازش دم می زنی رو توی منفی هایی که گرفتی جمع کنی

حرف زدن آسون هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
حالایک حرکتی کردند ها !!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
به خدا خود حضرات نمیدونند با ملت چه میکنند ، ۸۰ میلیون گروگان تفکرات امثال شریعت مداری ؟!!؟
پاسخ ها
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
تفکرات کجا بود تراوشاته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
افتخار از این بالاتر که خرید خونه دست نیافتنی شده ، از این بالاتر که بعد از ونزولا رکوردار ترم و فقر و فساد در دنیا هستیم ، از این بالاتر که روی طلا خوابیدم و مانند گرسنگان افریقایی هستیم ، از این بالاتر که نسل شیعه رو تو کشور داریم منقرض میکنیم ، از این بالاتر که ژن های برتر پستهای مملکت رو غرق کردند و کشور رو خانوادگی اداره میکنند ؟!، از این بالاتر که یه عده در همه شرایط سیرند و ملت گرسنه ؟؟! از این بالاتر که از بس لعن نفرین کردین دیگران رو کشور شد نفرین زده ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
روسفیدی این همه افتخار و دستاورد مال کیه عزیز؟
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
از قدیم گفتن درست هم گفتن که مرگ یک بار شیون یک بار
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
تازه آخرش هم با این موج سوار یها ی گاه بیگاهشون وسط طوفان رها میکن
ناشناس
|
France
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
خشونتی که دهها سال است در کشور کاشته اشده امروز به یک درخت تنومند تبدیل شده است و ثمره اش را در قتل این طلبه دیدیم آنچه از انگیزه قتل این طلبه در فضای مجازی گفته می شود اساسا با آنچه رسانه های رسمی می گویند متفاوت است بارها اعتراض شد که نباید حشد الشعبی را به ایران وارد می کردند گوش نکردند و خودشان را به خواب زدند و مخافلفان ورود حشدالشعبی را مغرض خطاب کردند اما بر طبق اخبار شبکه های مجازی قتل این طلبه کاملا به ورود حشد الشعبی ربط دارد
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
یکی از علل تورمی که گریبانگیر ملت شده تقصیر خود ماست ، وقتی یه عده دیوانه وار اقدام به خرید یه کلا میکنند جو روانی ایجاد میشه و یه عده فرصت طلب از آب گل آلود ماهی میگیرن ؟! شما نگاهی به بورس بیندازید در حالی کشور دچار رکود تورمی افسار گسیخته است ، داره دیوانه وار بالا میره و منتظر روزی هست که یه عده سودشون رو ببرن و از بازار خارج بشن؟؟! و مردم عادی این وسط نابود بشن ؟؟؟؟
ایرانیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
نمایندگانمجلس 25درصد غایب 25درصد خواب 25درصد با موبایل 20درصد درحال گفتگوودر حال تردد...
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
گام اول پیاز ۱۲هزار تومانی دیدیم ، خدا بخیر کنه گام دوم رو ، از اشکنه خوردن هم افتادیم جناب علم الهدی ،دیگه به توصیه جنابعالی هم نمیتونیم عمل کنیم ، این هفته از شهرستان امدم مشهد تو حرم اجازه ندادن زیارت کنم شما رو ؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
شوخی ، شوخی ، با امنیت مردم و جامعه هم شوخی !!؟؟

‏#مهناز_افشار_باید_محاکمه_شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
آمریکا هیچ غلطی نمیتوان بکند و ما همچنان به فتح قله های افتخار و ترقی و پیشرفت و رفاه ملت عزیز ولایت مدار ایران اسلامی در سطح جهان ادامه خواهیم داد .به پیش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
حواست باشه یه وقت از قله سقوط نکنی !!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
فکر می کنم نویسنده این کامنت، آن را به زبان برره ای نوشته است
محمدخانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
تابناک اول صحت و سقم خبر راجع به استاد افتخاری بررسی کنید بعد منتشر کنید:
ماجرای حمله به «علیرضا افتخاری» صحت ندارد

⭕️به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس استان قزوین؛ در پی انتشار خبر حمله به علیرضا افتخاری خواننده محبوب کشورمان این اتفاق از سوی پلیس قزوین مورد بررسی قرار گرفت.

⭕️طبق بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد امروز ساعت 13:30 پس از اتمام برنامه کنسرت خود در شهرستان تاکستان در حین برگشت به سمت تهران، در مسیر متوجه درگیری عده ای در منطقه آراسنج بوئین زهرا می‌شود و برای وساطت و خاتمه دادن به این درگیری از خودروی خود پیاده شده و با یکی از همراهانش به محل نزاع نزدیک می‌شود.

⭕️گفتنی است، در حین وساطت، ضربه ای از سوی یکی از طرفین دعوا به صورت این خواننده کشورمان برخورد می‌کند که منجر به مصدومیت جزئی در صورت وی می‌شود که پس از این اتفاق، فردی که همراه آقای افتخاری بودند با ۱۱۰ تماس گرفته و ماجرا را گزارش می‌دهد که با حضور نیروی انتظامی در محل درگیری، نزاع خاتمه می‌یابد.

⭕️ماجرای حمله به آقای افتخاری صحت ندارد و این خواننده کشورمان نیز شکایتی از این اتفاق نداشتند و پس از خاتمه نزاع پیش آمده با همراهان خود راهی تهران شدند

منبع:خبر قزوین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
الهم العن .............ظالمین .هرکس می خواهد باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
وقتی ادمها در جای خود نباشند همین است ابرخی به مجلس امدند برای ایجاد رانت تحقیق کنید این بظاهر نمایندگان در طول تکیه زدن به این صندلی چند ساعت در مورد امور مملکت فکر کرده اند وچند ساعت حرف زده اند وچند طرح را که به نفع مردم باشد به ثمر رستنده اند واز طرف دیگر ببینید وقتی امدند چه داشتند وفرزندان انها چه کاره بودند وحالا چد دارند وفرزندانشان در کجا هستند ووای بر ما که اینها باید از حق وحقوق من شهروند دفاع کنند پس وقتب میگویند اینها امده اند که هروقت گفتند طرحی را تایید کنند وهروقت گفتند تایید نکند وبراساس این قانون نانوشته دوران را بگذرانند وبا نزدیک شدن به اخر دوره 4ساله جنب وجوش پیدا کنند وحرف بزنند ومقاله بنویسند ودر حوزه خود را نشان بدهند ومیهمانی بگیرند و...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
چندی است که هر کسی هر کاری می خواهد براحتی انجام میدهد و راحت آنکه آن کار خلاف باشد که انجامش سهل تر است .
البته به نظر من ریشه آن را میتوانند جامعه شناسان بررسی کنند اما نظر من بدون تحقیقات این است که جرقه آن از زمانی زده شد که مسئولین هر کاری دوست دارند انجام میدهند و هرگز پاسخگو هم نیستند نهایت در استیضاح چند نماینده را راضی می کنند و رای اعتماد می گیرند . نظارتی هم که نیست و و قوانین هم توجیه پذیرند مثل توجیه وزیر نفت که در مجلس گفت من طبق قانون عمل کردم اگر ایراد دارد شما باید قانون را عوض کنید .
حالا هر کسی دوست دارد اختلاس میکند . عریان در خیابانها قدم می زنند . قمه کشی میکنند . سرقت می کنند . ( میگویند قانونی آمده که سارق را تا دوبار رها می کنند . برادرم سارق مجازی اش را گرفتند آگاهی میگه زندان نداره برید توافق کنید .جوانی که اهل ساری بوده و حساب هک می کند و الآن هم آزادانه به کارش ادامه میدهد ) .اختلاس میکنند . گران فروشی می کنند . کم فروشی میکنند . ( در تلویزیون هم بارها مطرح شده )
موضوع این است که زمانی که خلافکاران حاشیه امن دارند و مستقیم و غیر مستقیم حمایت می شوند قطعا به کارشان ادامه میدهند . بنظرم قبل از برخورد با خلاف کار باید حامیان محاکمه شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
نتیجه آتش به اختیار بودن است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
نواب کی بوده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
آیا این ناراحت کننده نیست که هنوز تنها کالای صادراتی ما همان نفت است؟ آیا این ناراحت کننده نیست که ترامپ مدام ایران را به صفر شدن صادرات نفتش (و نه محصولی دیگر) تهدید میکند؟ اگر ده سال اول انقلاب را به دلیل ترورها و جنگ با عراق و... کنار بگذاریم، کشور ما حداقل سی سال کامل فرصت داشت که به یک کشور صنعتی واقعی (نه وابسته به مواد اولیه دیگر کشورها) تبدیل شود. برای کشوری که از هر نظر در یکی از بهترین و استراتژیک ترین نقاط دنیا واقع شده و دارای جمعیتی تحصیل کرده و با استعداد است، و بخصوص از منابع غنی کانی برخوردار است، سی سال زمان بسیار بسیار زیادی برای پیشرفت بوده که متاسفانه به هدر رفته است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
دیگه یه خونه آخرت هم توی این مملکت نمیشه خرید، چه برسه به خونه برای زندگی. صاحب خونه ها هم که انگار ضرر و زیانی که دولت بهشون می زنه رو می خوان از دماغ مستاجر بکشن. نه راه پس برای مردم مونده و نه راه پیش.
آیا وقتش نشده که برای بازگرداندن سرمایه های اختلاس شده از جیب این ملت که به مفلسی افتادن کاری انجام بشه؟
چطور کشورهای دیگه دم از حقوق بشر می زنن ولی به اختلاس کنندگان یک کشور دیگه پناهندگی می دن؟
این ضعف سیاست خارجی ماست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
این حساسیتی که برای قتل یک روحانی بوجود اومده کاس در مورد سایر پرونده ها هم وجود داشت. مثلا اسیدپاشی اصفهان که بعد از چند سال هنوز هم بلاتکلیفه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
نماينده ها هم به فكر منافع خود هستن عوض اينكه وزير ناکارامد نيرو رو استيضاح كنن باهاش دارن معامله مي كنند و براي افراد خودشون در قبال اشتباهات و سو مديريت وزير و معاونينش پست در توانير و وزارتخونه مي گيرن
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
این سلبریتی های بیسواد و به اصطلاح روشنفکر که سینه چاک آمریکا و انگلیس و آلمان و غرب غیره هستند چرا نمیرن همونجا تا از دستشون ی نفس راحت بکشیم

برن آلمان فعالیت هنری شونو ادامه بدند

برن آمریکا فعالیت هنری شونو ادامه بدند

شما رو بخیر ما رو به سلامت

به اندازه کافی با دانش اندکتون و نخود هر آش بودنتون بر پیکره ی این جامعه ضربه مهلک وارد کرده اید

جامعه ی ما در شرایطی نیست که تاب و توان ضربات بعدی شما را داشته باشد‎ ‎
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
چه سلبریتی چه بیسواد چه فقیر چه خواننده و چه بی حجاب و با حجاب و بی نماز و بانماز . وقتی سجل ایرانی دارد دارد شهروند ایران هست و حق زندگی دارد منتها ایران را باید کسانی ترک کنند که زبان فارسی حرف میزنند اما ایرانی نیستند خون و گوشت و پوست انها ایرانی نیست . خودت برو
ممی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
من ایرانیم ؟
حقوقم کجاست ؟
حق شهروندی کجاست؟
قانون اساسی اجرامی شود؟
قانون به نفع کی تفسیر واجرامی شود؟
واقعا وجودم مفید است در ایران بمانم؟
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
این یک سناریو تکراری هست برای برهم زدن وحدت دو کشور همسایه یعنی ایران و عراق

یادم نرفته شهریور ماه پارسال و خبر کثیف و جعلی و دروغی که یکی از خبرگزاری های متعلق ب جریان چپ در رابطه با صیغه گسترده مردان عراقی در مشهد انتشار داد

متاسفانه هستند کسانی در داخل و خارج که وحدت و دوستی دو کشور همسایه ایران و عراق را مانع اهداف خود می بینند و این وحدت بشدت موجب وحشت آنها شده است

(این حاشیه ها و توطئه ها و تفرقه افکنی ها همگی گواه بر کلیدی و مهم بودن این وحدت است)

اما حرف من با کسانی است که در داخل دانسته یا نادانسته در خدشه دار کردن این وحدت قدم برمی دارند بدانند که در حال همکاری با عربستان آمریکا و اسرائیل هستند و خودشان خبر ندارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۳
وحدت از دید نویسنده این کامنت، یعنی اینکه اقلیت اندک و بی دردی مانند ایشان در جهت منافع شخصی کوتاه مدت متکلم وحده شوند و سایرین فقط بععععععععله گویند
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
طبیعی است افزایش قیمت خودرو درآمد کلانی را نصیب احتکار کنندگان خودرو و در راس آنها خودروسازان که چند صد هزار خودرو را به بهانه کمبود قطعات الکی احتکار کرده اند نصیب خواهد کرد خودروسازان با فروش قطره ای خودرو که غیر مستقیم توسط نمایندگی های و دلالان خود انجام میدهد هر قیمتی را مه صلاح بداند را روی محصولات خود اعمال میکند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
دست نیافتنی شد؟ یعنی دست یافتنی بود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Germany
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
سرنخ همه ی این حواشی ساختگی برمیگرده به شهریور ماه ۹۷ و خبر دروغی که یک خبرگزاری اصلاح طلب انتشار داد

کدوم خبر دروغ رو میگم همون چه میدنم چند هزار هزار خانه برای صیغه با مردان عراقی ب نقل از رئیس اتحادیه هتل داران

گرچه رئیس اتحادیه هتل داران موضوع رو به کل تکذیب کرد اما آب رفته که به جوب برنمیگرده

متاسفانه بعضی از رسانه ها مرتبط با جریانی خاص همیشه با انتشار این اخبار دروغ و کذب اقدام به خود زنی ملی میکنند و نتیجه این اقدام یعنی خود زنی چیزی جز حقارت ملی نیست

سوال اینجاست : زمانی که شهریور ماه سال گذشته یکی از خبرگزاری های اصلاح طلب خبری دروغ مبنی بر صیغه گسترده مردان عراقی در مشهد را انتشار داد به راستی چه برخورد قاطع و محکمی با او صورت گرفت؟؟؟؟

اصلا برخوردی صورت گرفت؟؟؟

از ماست که بر ماست


به هر حال اگر چه همگی تا سال ۱۴۰۰ با این حواشی بسیار داغ سرگرم خواهیم بود و مطمئنا حاشیه های زیادی انتظارمان را میکشند اما برخورد قاطع مسئولین انتظامی با فرد یا افراد مغرض و انتشار دهنده راه تکرار را خواهد بست
ناشناس
|
Germany
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
تعجب میکنم از بعضی از سلبریتی های بیسواد که نه دانشی دارند و نه سوادی اما توی هر موضوعی دخالت میکنند اعم از سیاسی اجتماعی دینی و حتی پزشکی خخخخخخخخخ

چه مرگته آخه؟؟؟
اگر میفهمی خوب بیا در مورد همون حرفه خودت اظهار نظر کن نه بیشتر

در حد مدرک تحصیلی که داری حرف بزن نه بیشتر

مردم دنیا سلبریتی دارن ما هم سلبریتی داریم

راننده وحشی و جانی میاد ماموران حافظ امنیت رو ب طرز وحشیانه ای زیر میگیره اونوقت سلبریتی کم سواد ما اینقدر نمی فهمه که باید از سربازان وطنش حمایت کنه و بجای اینکه از سربازان امنیت کشورش که امنیتش رو مدیون اونهاست دفاع کنه از راننده قاتل و جانی دفاع میکنه

سیل میاد خودشون که کمک نمیکنند هیچ بلکه با توئیت و نیش و کنایه هاشون مخل کمک رسانی بقیه هم میشن

سلبریتی های کجای دنیا اینقدر نادانند؟؟

البته من به همه توهین نمیکنم

بنظر من ما با دو نوع پدیده مواجهیم

یک : سلبریتی ها

دوم : هنرمندان واقعی


درتعریف سلبریتی ها باید بگوییم موجوداتی هستند که کاملا بی درد و حاشیه ساز که عاشق بیگانگان بوده و عشق خارج هستند همان هایی که همراه با جریانی خاص جلو سفارت فرانسه و امثالهم شمع روشن میکنند اما برای دفاع از مظلومیت مردم انقلابی خوشان لال شده و روزه سکوت میگیرند

گفتنی ست این جماعت علاقه خاصی به مخالفین نظامشان دارند و از مجازات اشرار و منافقین بیزارند و همچنین شیفته گرفتن تابعیت خارجی بوده و به دروغ رگ غیرتشان را باد کرده نشان میدهند اما حقیقت امر اینست که برای گرفتن تابعیت حاضرند هر اراجیفی را در جهت تضعیف نظام ابراز نمایند جدای از اینکه از بیسوادی بشدت رنج می برند اما در هر موضوعی خود را صاحب نظر میدانند

‏* * *

گروه دوم هنرمندان واقعی :

این گروه بر خلاف گروه اول ارادت و علاقه شان به میهن کاملا واقعی بوده و از آنجایی که سر سفره پدر مادرشان بزرگ شده اند از عقل ، فرهنگ ، شعور و اصالت ایرانی برخوردار بوده و ضمن داشتن سواد کافی اما خودشان را بازیچه گروههای سیاسی قرار نداده و حاضر نیستند در هر قضیه ای ورود پیدا کرده و حاشیه بیافرینند
ناشناس
|
Germany
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
اگر برخورد قاطع و محکم با مهناز افشار از سوی مراجع انتظامی صورت گرفت که هیچ اگر نگرفت مطمئنا باید منتظر فجایع دیگری از سوی این خانم و افراد امثال این خانم بود

این بار اولی نیست که این خانم مرتکب جرم میشه و آرامش روانی جامعه را بهم میریزه

شاید اگر دفعات قبل برخورد قاطع و بازدارنده تری با این سلبریتی صورت میگرفت ما شاهد قتل یک انسان بی گناه نبودیم

اینکه خانم افشار به کدام جناح وصله را آدم و عالم میدانند و نگاهی به آرشیو دیدارها و حمایت های این خانم گواهی بر این ادعاست

در پایان باید بگم دوستان بحث آرامش روانی جامعه و بحث امنیت ملی شوخی نیست که بخواهیم از این گناه اجتماعی همچون گذشته بار دیگر بگذریم

مسئولان انتظامی لطفا با برخورد قاطع و قانونی راه تکرار مجدد را ببندید‎ ‎
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
در هر نیم ساعت یک نفر در جاده های کشور از دنیا میروند که بیشتر آنها مقصر نیستند . آنها هم خانواده داشتند و انسانهای شرفت و شهروند خوبی بودند . آقای رئیسی بجای بررسی موضوع و حل آن ، از کشته شدن طلبه حرف می زنند
ن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
مسئولان جامعه را طبقاتی کرده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
نمود آشکارذهنیت مسئولین به شهروندان از نوع درجه یک و دو
شهروندان درجه 1 فقط ارزش و حق و حقوق دارند آیااین ذهنیت عین عدالت است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
قتل طلبه همدانى بسيار فراتر از اين حرفهها است علاوه بر انواع شكاف هاى طبيعى ويا مصنوعى از قبل اقوا دهاتى وشهرى شهرى تهرانى پيروجوان زنومرد با سواد وبى سواد پولدار وبى پولى مسلملن وغير مسلمان ديندار وكافر ٠٠٠كه درجامعه وجود دارد اين قتل وعدم واكنش كنشگران سياسى درجهت محكوم كردم قتل يك فرد بى بيگناه نشانگر انست كه يك كسل عميق بين افراد ضد دين وكساني كه ظاهرا ديندار هستند انهم از نوع مذهب شيعه دارد ايجاد ميشود كه بسيار هراس انگىز است وبايد از جميع جهات مورد توجه فورى قرار گيرد
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ونزوئلا نماز عید فطر عید فطر فطریه غیزانیه نفت ونزوئلا صدیقه کیانفر