بازدید ۳۲۴۸۷
هزار و ششصد و سی و هشتمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند قرائتی: زکات پرداخت کنید تا شاهد سیل و زلزله و ملخ نباشیم/برخورد با «تخلفات فضای مجازی» به آیین‌نامه انضباطی دانشجویان اضافه شد/علم‌الهدی: آمریکا کجا توانست به ما لطمه زند؟ و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۹۴۷۰۶
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۶ 26 April 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

قرائتی: زکات پرداخت کنید تا شاهد سیل و زلزله و ملخ نباشیم

قرائتی با اشاره به اینکه سیاست نظام جمهوری اسلامی همچون آیات قرآن است، تأکید کرد: امام خمینی (ره) فرموده اند که حفظ نظام یکی از مهمترین و واجب‌ترین فرائض است و در قران نیز بر حفظ نظان اسلامی تأکید چند باره شده است. وی در ادامه بر تقویت حضور مردم در مساجد تأکید کرد و گفت: منبر‌ها نباید زمان زیادی طول بکشند، برای هر منبر باید دو ساعت مطالعه کرد و تنها پانزده دقیقه سخن گفت. قرائتی با تأکید بر اهمیت پرداخت زکات در جامعه گفت: برای این که در جامعه شاهد سیل، زلزله و ملخ نباشیم باید به پرداخت زکات در جامعه اهتمام شود. وی افزود: تنها چهار درصد از مردم در کشور زکات خود را پرداخت می‌کنند با این حال زکات پرداختی سال ۹۷ در کشور افزون بر ۴۰۰ میلیارد تومان شده است.

حامد همایون ممنوع‌التصویر شد؟

سردبیر برنامه «دلصدا» که از شبکه ۵ پخش می‌شود، تصویری منتشر کرده است که خبر از ممنوع‌التصویری حامد همایون می‌دهد. حامد همایون که چندی قبل تور کنسرت‌هایش را در آمریکا برگزار کرد و حضور بهروز وثوقی در اجرای لس‌آنجلس او حسابی مورد توجه قرار گرفت، حالا احتمالا با چالشی جدی روبه‌رو شده است. برگه‌ای که روی تابلوی اعلاناتی در جام جم نصب شده و تصویر آن را بهمن بابازاده (سردبیر برنامه دلصدا) توییت کرده، نشان از این دارد که این خواننده با ممنوعیت تصویر و صدایش در صداوسیما مواجه شده است. محسن رجب‌پور، مدیر برنامه‌های حامد همایون هم در استوری اینستاگرام خود به این خبر واکنش نشان داد و دو دلیل را برای این اتفاق ذکر کرد. علاوه بر حضور بهروز وثوقی در کنسرت حامد همایون، دیدار از مزار هایده، خواننده پیش از انقلاب که سی سال پیش درگذشت، به زعم محسن رجب‌پور، دیگر دلیل این ممنوع‌التصویری است. / خبرآنلاین

برخورد با «تخلفات فضای مجازی» به آیین‌نامه انضباطی دانشجویان اضافه شد

مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: رسیدگی و برخورد با تخلفات دانشجویان در فضای مجازی به اصلاحات آیین‌نامه انضباطی دانشجویان، اضافه شد. جاماسب نوذری روز جمعه در گفت وگو با ایرنا، در مورد تغییرات جدید در آیین‌نامه انضباطی دانشجویان، اظهار کرد: آیین‌نامه انضباطی دانشجویان با اصلاحیه جدید تغییرات زیادی نکرده است، برخی اصلاحات در حد تغییر کلمات بود و در واقع اصلاحات پیچیده‌ای در آن اعمال نشد. وی خاطرنشان کرد: برخی موارد مانند رسیدگی به تخلفات در فضای مجازی یا پژوهشی و مواردی که از سال ۷۸ تاکنون در این آیین‌نامه تغییر نکرده بود، اصلاح شد. این مسئول سازمان امور دانشجویان در مورد تخلفات دانشجویان در فضای مجازی به برخی موارد اشاره کرد و گفت: انتشار عکس‌های غیراخلاقی یا مرتکب شدن کار خلاف اخلاق در فضای مجازی همچنین انتشار تصاویر نامناسب در کانال‌های اطلاع‌رسانی، شامل برخورد‌های انضباطی با دانشجویان می‌شود.

فرد خاطی در دستکاری آرای مردمی معرفی شد

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات درباره نتیجه بررسی دستکاری در نظرسنجی صداوسیما نوشت: بر اساس گزارش بررسی وقایع فنی، دستکاری در نظرسنجی صداوسیما توسط احدی از کارکنان اسپانسر یکی از برنامه‌های حاضر در نظرسنجی صورت گرفته است که آرا را به سود خود تغییر داده است. انگیزه این فرد یا امر باید در بررسی‌های پلیسی مشخص شود.

علم‌الهدی: آمریکا کجا توانست به ما لطمه زند؟

سید احمد علم‌الهدی، نماینده، ولی فقیه در استان خراسان‌رضوی، در خطبه‌های نماز جمعه مشهد اظهار داشت: حرف‌های بنده از طریق آمار و اطلاعات صورت گرفته و از پیش خودم چیزی نگفته‌ام، آقایان شما نیز این محاسبه را دارید و سال ۹۷ را تجربه کرده‌اید و وارد هستید که چطور از طرق غیررسمی می‌توان نفت را فروخت، چرا از عطسه آمریکا لرزه بر اندامتان می‌افتد؟ چرا جریان اقتصادی کشور یک مرتبه زیر و رو می‌شود و یک عده نیز شروع به تبلیغات سوء می‌کنند. آمریکا کجا توانست همه چیز را تمام کند؟ کجا به ما لطمه زد؟ در همه عرصه‌ها، قدرتمندتر، عزیزتر و پولدارتر شده و زندگانی بهتر داریم. در کدام حادثه مردم به صحنه نیامده‌اند؟ در کدام عرصه مردم در صحنه حضور نداشتند.

توضیحات سرافراز درباره انتشار یک فیلم جنجالی

به تازگی فیلمی از محمد سرافراز رئیس سابق سازمان صدا و سیما و شهرزاد میرقلی خان در فضای مجازی منتشر شده است که در آن به نظر می‌رسد سرافراز پرونده‌های را به میر قلی خان تحویل می‌دهد. محمد سرافراز در گفت وگو با خبرنگار ایلنا درباره این فیلم و پرونده‌های موجود در آن گفت: اسنادی که دو هفته پیش تحویل خانم میرقلی خان دادم، مربوط به پنج سال زندان و مکاتبات ایشان با دادگاه‌های آمریکا به اتهام تلاش برای خرید دوربین‌های دید درشب است. وی ادامه داد: درسال ۱۳۹۴ پیش از آنکه اتهام جاسوسی به ایشان وارد کنند، خودروی خانم میرقلی خان مورد سرقت قرارگرفت و فقط لپ تاب و چمدان اسناد زندان که در صندوق عقب خودرو قرار داشت، ربوده شد. قاعدتاً تصور می‌کردند. به این ترتیب سندی برای اثبات زندان رفتن در آمریکا ندارد. سرافراز افزود: توجیه آن‌ها برای اتهام جاسوسی به خانم میرقلی خان این بود که پنج سال در زندان‌های آمریکا به سرنبرده است. سرمنشأ شایعات اخیر همان کسانی هستند که اتهام ساختگی جاسوسی را به این خانم وارد کردند و هیچ مدرکی برای ادعای خود نتوانستند ارائه کنند.

توضیح ضرغامی درباره حذف پوسته‌های تلگرام

عزت الله ضرغامی در صفحه شخصی خود درباره دلیل اصلی حذف پوسته‌های تلگرام توضیحاتی ارائه کرد. عزت الله ضرغامی عضو شورا‌های عالی فضای مجازی و انقلاب فرهنگی در صفحه شخصی خود درباره اینکه چرا پوسته‌های تلگرام یک سال پیش حذف نشد، توضیحاتی ارائه کرد.

متن این توضیح بدین شرح است: مدیریت تلگرام می‌توانست یک سال پیش پوسته‌ها را حذف کند، ولی نکرد! چون قرار بود پیام رسان‌های نوپا و پرانگیزه، در آغاز کار منفعل و ناامید شوند. حالا که خیالشان از تداوم «بلاهت‌ها» (خوشبینانه) راحت شد، از طریق گوگل اپلیکیشن‌های پوسته‌ها را از روی گوشی‌ها حذف کردند! به همین سادگی؟!

نکته‌ای جالب در دست‌ نوشته سردار سلیمانی خطاب به جوانان لُر

در دست‌نوشته فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران خطاب به جوانان لُر نکته‌ای جالب وجود داشت که در این مطلب مشاهده می‌کنید. سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مدتی است با حضور مستقیم خود در روند امدادرسانی به مردم مناطق سیل‌زده بیش از پیش در دل و قلب مردم جای گرفته است؛ فرمانده‌ای که در برهه‌های مختلف در سنگر اسلام و انقلاب خدمت کرده است.در ادامه متن و تصویرِ دست‌نوشته سردار سلیمانی خطاب به جوانان لُر را مشاهده می‌کنید که حاوی نکته‌ای جالب است و نشان می‌دهد سردار سلیمانی دارای نَسَب لر هست.

«بسمه تعالی

دست تمام لرها مخصوصا بسیجیان را می‌بوسم و افتخار می‌کنم نَسَب لُر دارم. التماس دعا»

چرایی رادیکالی‌شدن ادبیات نمایندگان در سال انتخابات مجلس

حمیدرضا ترقی عضو حزب مؤتلفه نوشت: اصولا پایان هر دوره مجلس و خصوصا سال اخر، آن نمایندگانی که از موقعیت و سرمایه اجتماعی مناسبی برخوردار نیستند، برای حفظ کرسی نمایندگی دست به اقدام متفاوتی می‌زنند تا در بین مردم به عنوان یک نماینده‌ی پیگیر مستمر مطالبات عمومی و آشنا به مسئله‌ی قانون‌گذاری شناخته شوند. از جمله این اقدامات اصلاح قوانین انتخابات است، به گونه‌ای که به نفع نماینده‌ی حاضر در مجلس باشد و زمینه‌ی ماندن او را فراهم کند. اقدام دوم استفاده از تریبون مجلس برای مطرح و رسانه‌ای شدن در بین مردم به ویژه مردم شهر و استان است بنابراین موضوعات مختلفی اعم از منطقه‌ای و ملی را در قالب تذکر، سوال و نطق بیان می‌کنند. روش دیگر طرح مسائل محلی و کشوری است. این مواضع به ظاهر جنبه‌ی حمایت از منافع مردم را در خود دارد، اما در واقع شعار‌های مردم پسندی هستند تا نظر افکارعمومی را جلب کنند. این شعار‌ها در پایان هر دوره‌ی انتخابات از طرف برخی نمایندگان مطرح می‌شود که در آن منافع و مسائل ملی وجود ندارد و تنها اهداف و منافع شخصی مورد توجه است.

حداد عادل رمز رابطه با چین را افشا کرد

غلامعلی حداد عادل در گفت وگو با رادیو بین المللی چین دربارۀ اهمیت حضور ایران در دومین اجلاس بین المللی «یک کمربند، یک جاده» در پکن گفت: «یک کمربند، یک جاده» اسم رمزی برای حضور دوبارۀ چین در خارج از مرز‌های این کشور است و فعالیت فرامرزی چین در حوزه اقتصاد با بهره گیری از خاطره و تجربۀ جادۀ ابریشم می‌تواند با سرعت و کیفیت به پیش رود». رئیس هیأت عالی رتبه مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به الگوی تازه چین در روابط بین الملل افزود: «تا به حال رابطه کشور‌های در حال توسعه با کشور‌های پیشرفته، رابطه استعمارزده و استعمارگر بوده است، یعنی یک طرف به قصد غارت می‌آمده و طرف دیگر غارت می‌شده است، در حالی که چین قصد پیروی از این الگو را ندارد و می‌خواهد از قدرت اقتصادی خود برای ارتباطات تجاری سالم با دیگر کشور‌ها استفاده کند».

مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: «بسیاری از کشور‌ها برای به دست آوردن پول و منفعت بیشتر حاضرند بین دو کشور جنگ به پا کنند و به هر دو طرف سلاح بفروشند، اما چین این گونه روش‌های غیرانسانی و نادرست را در سیاست خارجی اش نمی‌پذیرد».

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به نقش فعال ایران در جادۀ ابریشم قدیم و اهمیت همسایگی ایران امروز با ۱۵ کشور اشاره کرد و گفت: طرح «یک کمربند، یک جاده» نقش مهمی در پیوند چین و کشور‌های مسیر جاده ابریشم داردو رابطۀ خوب ایران و چین انگیزه‌ای مضاعف است تا ایران در این طرح حضور بهتر و فعال‌تری داشته باشد. رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی همچنین در پاسخ به اهمیت همکاری و تبادل فرهنگی بین دو کشور باستانی ایران و چین و برنامه‌های آینده ایران برای شرکت در طرح «یک کمربند، یک جاده» گفت: هر چه ایران و چین مبادلات فرهنگی بیشتری با هم داشته باشند، رابطۀ سیاسی و اقتصادی دو کشور هم بیشتر می‌شود، زیرا رابطۀ فرهنگی زمینه را برای دیپلماسی عمومی آماده می‌کند و دیپلماسی عمومی، سکویی است که دیپلماسی رسمی بر آن قرار می‌گیرد.

نظر بروجردی درباره پیشنهاد تبادل زندانیان ایران و آمریکا

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد وزیر امور خارجه کشورمان؛ اقدامی مناسب و دیپلماتیک برای دفاع از حقوق و آزادی اتباع ایرانی است که به ناحق در آمریکا زندانی شده‌اند و امیدواریم از طریق مذاکره بتوانیم این زندانیان را مبادله کنیم. علاء‌الدین بروجردی روز جمعه با بیان اینکه نخستین بار نیست که ما در زمینه مبادله زندانیان با آمریکایی‌ها مذاکره، توافق و عمل کرده‌ایم، به خبرنگار سیاسی ایرنا گفت: با توجه به مسئولیت وزارت امور خارجه در دفاع از اتباع ایرانی و اینکه آمریکایی‌ها، تعداد قابل‌توجهی از افراد تحصیل‌کرده ما را به بهانه دور زدن تحریم‌ها و با فشار به کشور‌ها به آمریکا مسترد و آن‌ها را زندانی کرده‌اند؛ پیشنهاد دکتر ظریف گامی در جهت احقاق حقوق ایرانیان است. وی ادامه داد: اقدام آمریکا در مورد اتباع، نخبگان و ملت ایران، ظالمانه بوده و آمریکا سال‌هاست که این رویه را دنبال می‌کند. بروجردی با بیان اینکه اصل اقدام و پیشنهاد دکتر ظریف یک ضرورت برای دستگاه دیپلماسی کشور است، تصریح کرد: دفاع از حقوق ایرانیان از وظایف مسلم وزارت امور خارجه است؛ چهارچوب و چگونگی اجرای این تصمیم در شورای عالی امنیت ملی به تصویب می‌رسد؛ این پیشنهاد زمینه‌ساز اقدامات مناسب و راهگشای بعدی و در راستای آزادی اتباع ایرانی خواهد بود که با ادعا‌های واهی آمریکا مبنی بر دور زدن تحریم‌ها به ناحق در زندان‌های این کشور زندانی شده‌اند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۰
در انتظار بررسی: ۳۷
انتشار یافته: ۱۴۳
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
پس نباید از برجام و تصمیمات دیگر مسئولان انتظار بیشتری داشته باشیم . مسئولان ما فکر میکردند هاتگرام و تلگرام و ... دست این هاست نگو که تلگرام دست بالاتری از این ها داره و این ها خبر ندارند .

تصمیم عجولانه و بی حساب و کتاب بیشتر از این نمیشود و فقط بین مردم خودشون را بد کردند . تلگرام دید که کاربرانش بیشتر شدند دید که کابران قبلی همه از فیلتر شکن استفاده میکنند و تلگرام را از گوشیشون حذف نکردن گفت الان وقتشه .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
نتیجه سهل انگاری مسئولان همین است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
فرضا صدسال مذاکره بشه ترامپ هیچی به روحانی امتیاز نمیده
ناشناس
| France |
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
در اینترنت و تلگرام و فضای مجازی و رسانه سانسور خصوصا سانسور سیاسی بی فایده هست اگر اتفاقی یا حرفی یا درستی یا حقیقت و غیر واقعیت بودن پدیده ای باشد مردم اخر خواهند فهمید و دوم اینکه موارد زیادی در کشورهای که مخترع فصای مجازی بودند جرم محسکب نمیشود ولی در ایران و دیگر کشورهای جهان سوم جرم تعریف شده .
تهرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
در هر کشوری بود وزیرارتباطات عزل و محاکمه میشد بخاطر این افتضاح و رسوایی امکان دستبرد شبانه به گوشی مردم و حذف اپلیکشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
افزایش 18 درصد حقوق کارمندان خلاف قانون مجلسه. اگر قراره دولت هر کاری میخواد بکنه پس مجلسو تعطیل کنیم بهتره.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
مگه بود و نبود مجلس فیلتر شده فرقی هم بحال ملک وملت داره؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
کلا با تعطیل کردن مجلس موافقم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
حداد عدل از کدام چین صحبت می کند؟ همین تازگی چین بندر سریلانکا را بابت وام برداشته است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
طبق نظر مجلس باید 400 هزار تومن به علاوه 10 درصد به حقوق پایه کارمندان اضافه بشه. البته با این مجلسی که دیدیم هیچکی تره هم خورد نمیکنه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
دوست عزیز اون 10 درصد در اختیار دولته میتونه ده درصد بده میتونه یک درصد بده میتونه اصلا نده و کلا اختیاریه نه اجباری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
نه عزیز دلم چهارصد هزار تومان به اضافه ده درصد .البته این ده درصد پلکانی هست که نوبخت مخالفه و مانع اجرا هست.مثل همیشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
دولت توضیح بده چطور برای پرداخت کارانه های پزشکان که تا رقم 750 میلیون هم ثبت شده پول داره بده ولی برای حقوق کارمندان هر سال بامبول در میاره.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
دوست عزیز کارانه با این مبلغ اصلا غیر قابل پرداخت هست ،ثانیا کارانه که توسط دولت پرداخت نمی شه و گرنه اسمش کارانه نبود.کارانه فقط به درامد بیمارستان بستگی داره که عمده این ئرامد از محل اعمال جراحی هست.و دولت با توجه به خودگردانی بیمارستان ها هیچ پولی پرداخت نمی کنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز مرده آنست که نامش به نکویی نبرند
پاسخ ها
زهره
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
تابناک متوجه منظورت نشد وگرنه عمرا نظرت رو منتشر میکرد.. خخخخ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
با خودمون چه که نکردیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
اون موقع هیچکس نفهمید منظورش چیه .
شهرام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
این ادعای 13 سال متاسفانه یک دروغ تاریخی است.کمی جستجو کن در اینترنت متوجه میشی.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
رفتار و کردار نیک سالهاست که از وجود ایرانی ها پاک شده

الان طوری شده اگر کسی وظیفش رو هم انجام بده پیشرفت میکنه اینقدر که همه ناکارامد شدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
400 هزار تومنی که نوبخت گفته بود هنوز به کارمندان پرداخت نشده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
قبلا گفتم، الان هم عرض میکنم، باید یک تلنگری به آمریکا بزنیم، تهدید به خروج از برجام، و آغاز غنی سازی بدون محدودیت، دنیا باید بفهمد، کارشکنی را امریکا انجام داده، چرا ما باید مجددا تحریم شویم و تاوان وفای به عهد (برجام) را بدهیم؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
امریکا هم دقیقا منتظر همین تلنگر شماست عزیز دل تا بهانه درست کند برای اقدامات بعدی.

چرا فکر می کنید دنیای سیاست بین الملل به همین سادگی است که می پندارید؟
ناشناس
| France |
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
شعار فقط صلح امیز هسته ای بود . اختلاف ایران و امریکا را بی زحمت انقلابیون بروند حلش کنند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
باااااووش
احسان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
چون در خیلی از زمینه ها ضعیف عمل کرده ایم و نه خودمان قدرت مقابله با کلیه تحریم های امریکا را داریم و نه متحد استراتژیک متعهدی داریم که بتوانیم به آن تکیه کنیم و از قدیم هم گفتند که پلو یزید چرب تره؟!! و با این استدلال تقریبا تمام کشور های دنیا در عمل با آمریکا همراهی میکنند.
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
داداش صبحا میای تابناک چی میزنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
کشتی بابا هر دفعه اینو میگی هنوز متوجه نشدی توش سیمان ریختن تموم شد رفت. اون موقع هم ۲ سال طول میکشید به بمب اتم برسیم الان دیگه فایده نداره فقط دلیل دست اسرائیل میدیم که به خاک ایران حمله موشکی کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
ممنون که قبلا فرمودید الان هم میفرمایید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
عزیزم کلاس چندمی
چندسالته
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
نظر بنده را بپرسید، من فکر میکنم باید یک توافق استراتژیک با روسیه انجام بدهیم، مثلا تاسیس یک پایگاه مشترک نظامی در جنوب ایران، و حضور ناوهای جنگی روسیه در خلیج فارس و دریای عمان به توازن قدرت در منطقه علیه امریکا کمک میکنه. به چینی ها قول همکاری بدهیم برای فروش نفت با تخفیف ویژه ، اینطوری ما از این گردنه دشواری که امریکا ایجاد کرده عبور میکنیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
اونوقت چند سال بعد باید به همین روسها التماس کنیم از ایران خارج شوند.در ضمن اگر امریکا از حضور روسها می ترسید، الان توی سوریه چکار میکنه؟
مجید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
داریم به صد سال پیش برمیگردیم.با این پیشنهادت.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
نابغه فوری برای خودت اسپند دود کن چشم نخوری یه وقت سازمان ملل تورا ندزده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
روسیه درخواست کرد اما مسئولین نپذیرفتن.
ایران در مقابله با آمریکا به چین و روسیه نیاز داره.
در ضمن روسیه در صنایع نظامی فوق العاده قوی هست و می توتیم ازشون جنگنده و چیزهای دیگه بخریم.
ناشناس
| United States |
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
بزرگوار لطفا از چیزی اطلاع ندارید تز ندهید اساسا آمریکا اجازه حضور روسیه در خلیج فارس را نمیدهد چرایش را هم بهتر است کمی مطالعه بفرمایید
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
به روحانی میگم بهش فکر کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
بعد کدام ناو جنگی روسیه جرات دارد بدون اجازه امریکا وارد تنگه هرمز شود ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
اینکه بد نیست...ببینید چقدر برایشان جذاب بوده که در کنسرت همایون شرکت کردند...دیرار از مزار هایده هم می تواند صرفا از سر کنجکاوی بوده باشد....با این رفتارهای متحجرانه فقط جوانان را فراری می دهیم مثل گل شیفته فراهانی.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
در کشوری بیکاری باشه . گرانی باشه . اختلاس و پارتی بازی باشه . اعتیاد سرسام اور باشه ولی شادی نباشه واقعا اسم اینکار چی هست . زمین لرزه در کشوری میاد که عمگین ترین کشور جهان هست . اخه کف و دست و سوت زدن و نواختن اهنگ هم جرم داره ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
خوب کردن جلوی این خواننده را گرفتند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
آقای قرائتی چی می گی ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
دقیقا درست گفته.احادیث فراوانی در این باب از ائمه وجود دارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
سلام خوبم تو خوبی؟
ناشناس
| France |
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
حالا شهرهای که زکات دهدند چی ملخ انجا هم امده یا نه . سیل و زلزله تحقیق کنید ببینید افرادی که زکات دهدند خانه هایشان اب گرفته یا نه مثل حجاب نباشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
سخت نگیرید
ناشناس
| Germany |
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
مردم را نااگاه حساب میکنند
حمیدآقا
| United States |
۰۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
واقعا" از آقای قرائتی انتظار بیشتری نبود.
علی
| United Arab Emirates |
۰۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
خشکسالی میشه میگن علتش بدحجابی و ندادن زکاته ، سیل میاد باز هم علتش همینه ، زلزله به همین دلیل میاد ، خلاصه هر بلایی سرمون بیاد علت ثابتی داره : بدحجابی و ندادن زکات. حالا چرا ۹۹ درصد دیگه دنیا که اصلاً نمی‌دونن زکات و حجاب چیه این همه بلا سرشون نمیاد؟ الله اعلم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
مگه غیر از این انتظاری داری بگه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
تو که نه گوش میدی نه انجام چه فرقی به حالت می کنه چی می گه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
آمریکایی ها زکات نمی دهند اما با علم و دانش و مدیریت را از شر ملخ ها خلاص کرده اند. .
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
يعني هر جا كه سيل امد علتش ندادن زكات است ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
طبق روایات اثر گذار است ولی دلیل اصلی نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
می تواند یکی از علل باشد..حدیث داریم دادن زکات سبب حفظ محصول از آفات است
ناشناس
| France |
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
علت زدن سیلی در گوش جوان مردم‌هست که سرشار از انرژی و توان هست .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
پس حجاب چی بود قضیش؟
احسان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
پول...؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
جناب قرائتی چنین فرمودند پس حتما همینطوره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
خودتان خمس و زکاتت را به جا میدید؟؟؟ مالیات میدی؟؟؟؟؟
ناشناس
| Netherlands |
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
دوستم میگه اینجاهم سیل هستش (از کانادا) احتمالا بخاطر زکاتشونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
بله برای مسئولان وضعیت تغییر نکرده علم الهدی. ما هر روز بدبخت تر میشیم.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
1- تا حالا شده مسئولین اعلام کنند برای اینکه مردم دچار بلایای طبیعی نشوند مورد کمکهای مالی قرار میگیرند تا بناهای مقاوم در مقابل زلزله و سیل بسازند؟به هر بهانه ای شده مردم باید پول بدهند؟
2- چینی ها حتما برای خیرات کردن سرمایه های کشورشان ، میخواهند جاده ابریشم احیا شود!!! سگ زرد برادر شغال است .
3-اگر مردم بگویند نمایندگان با استفاده از تریبون مجلس برای خودشان تبلیغ میکنند مورد شماتت قرار میگیرند ولی میبینید که عضو مؤتلفه هم همین را میگوید.!!!
4-صفحه شخصی ضرغامی در کجا ؟ توییتر فیلتر شده ؟ یا در پیام رسان همه گیر شده داخلی مانند سروش.ظاهرا که مسئولین توییتر را بیشتر مورد توجه قرار داده اند.در واقع مرگ خوب است ولی برای همسایه.
اینکه چرا ایشان سال قبل نیت خوانی نکرده اند و هشدار نداده اند خودش جای سوال دارد ؟
5-آقای علم الهدی هم درست میفرمایند ما هم چیزی ندیدیم ،نه گرانی چند صد درصدی ،نه یک سوم شدن ارزش دارایمان ، نه به هم ریختگی اقتصادی ، نه قیمت لحظه ای دلار تا مرز 19000 تومان ،نه پیاز 11000 تومان.اصلا هیچی ندیدیم و آنچه دیدیم گل و بلبل بود و بس.
حاج منصور ولایتی
|
United Kingdom
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
امریکا و یا مردک ترانپ احمق و صهیونیست کاره ای نیستند
بحمدالله از اول انقلاب در همه عرصه ها قدرتمندتر، عزیزتر و پولدارتر شدیم و زندگانی بهتری داریم.
این گرانی ها، بیکاری ها، فقر و اعتصابات همه القائات دشمن است. ما که قبل از انقلاب اشکنه نداشتیم، حالا بی آنکه بدانیم ، خداوند متعال سفره های رنگین برای ما از طرف بندگانش آماده میکند.
بیکار نداریم. بحمدالله فرزندان ما پس از 18 سالگی در اداره جات ( با تمرکز به اداره نفت چون امکان خدمت بیشتر است) استخدام می شوند و مشغول خدمت به مردم اند.

فقر نداریم. به جرات می توانم بگویم ما به همراه چند کشور کوچک اروپایی؛ تنها کشوری در جهان هستیم که گرسنه نداریم. همه با شکم سیر سر به بالین می گذارند.

اعتصاب نداریم. اعتصاب کننده نداریم. این ها فریب خورده اند. خوشی زیاد زیر دلشان زده است و لایق زندان اند.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
اول باید اختلافات سیاسی با امریکا حل بشه بعد مذاکره کرد وقتی دوازده مورد اختلاف چشمگیر حتی در حوزه اقتصادی و سیاسی و بین المللی و وو وجود دارد . خوب معلوم بود باید بعد از برجام این اتفاق میفتد .
بهرام
| United Arab Emirates |
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
اما آی گفتی
مهدی
| Germany |
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
این شوخی را خیلی ها جدی میگیرند!
خواهشا روشن بنویسید ،حد اقل اگر هم شوخی میکنید با علامت تعجب جمله را مشخص کنید.
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
ادراه نفت رو بچسب و باقی دیگر هیچ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
با تجربه برجام دیگر نباید به اقدامات بین المللی دولت خوش بین باشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
مردم گول حرفهاي مسولين رانميخورند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
چرا وقتی از چیزی اطلاع نداری جناب ضرغامی حرف میزنی؟
سرویس امنیتی فروشگاه نرم افزاری گوگل (گوگل پلی) که با نام پلی پروتکت (Play Protect) شناخته می شود، برای امنیت تلگرام طلایی و هاتگرام خطا می دهد و به شما پیشنهاد لغو نصب یا پاک کردن آن را می دهد.

در این خطای امنیتی پلی پروتکت درباره تلگرام طلایی مشخصا گفته می شود:
" این نرم افزار تلاش دارد تا از اطلاعات شخصی شما جاسوسی کند. این اطلاعات شخصی شامل لیست تماس ها، پیام ها، عکس ها یا صداهای ضبط شده است."

چند وقت پیش مجتبی ذوالنوری، از نمایندگان اصولگرا و عضو فراکسیون ولایی مجلس با انتقاد از دولت حسن روحانی تایید کرده است که دو شبکه پیام‌رسان هاتگرام و طلاگرام (تلگرام طلایی) از سوی “یک دستگاه امنیتی در داخل کشور” راه‌اندازی شده‌اند و به طور طبیعی یک نسخه از اطلاعات کاربرانی که از طریق این دو شبکه وارد تلگرام می‌شوند، از سوی این دستگاه امنیتی ذخیره می‌شود.
---------
جالبه که عده ای سود جو دارن جاسوس افزارهای دیگری رو تبلیغ میکنن یا میگن Play Protect یا سپر امنیتی رو غیر فعال کنید که اینکار باعث هک و ویروسی شدن سریع گوشیتون میشه و هم اطلاعاتتون مثل رمز عبور بانکی و ... بدست افراد میفته و هم باعث هزینه های سنگین تعمیر گوشی.
پس حتما فقط از نسخه اصلی تلگرام استفاده کنید و فقط اون رو از گوگل پلی یا فروشگاه خود گوگل دانلود و نصب کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
اقای قرائتی ۹۶ درصد مردم حتی برای خوردن اشگنه هم مشکل دارند و ان ۴ درصدی که فرمودید همانهایی هستند که حق ۹۶ درصد را میخورند ۰شکر خدا بعد از خشکسالی که مسببش بی حجابان هستند مسببین سیل و ملخ هم مشخص شد و این بلایا هیچ ارتباطی با ظلم و اختلاسهای کلان و خوردن حق مظلومان به خصوص کودکان ندارد۰
پاسخ ها
مازیار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
قرائتی جان بخوان //
کفر نمی‌گویم، خدایا

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم اسیر زندگی ‌کردی.

خداوندا!

اگر روزی ‌ز عرش خود به زیر آیی

لباس فقر پوشی

غرورت را برای ‌تکه نانی

‌به زیر پای‌ نامردان بیاندازی‌

و شب آهسته و خسته

تهی‌ دست و زبان بسته

به سوی ‌خانه باز آیی

زمین و آسمان را کفر می‌گویی

نمی‌گویی؟!

خداوندا!

اگر در روز گرما خیز تابستان

تنت بر سایه‌ی ‌دیوار بگشایی

لبت بر کاسه‌ی‌ مسی‌ قیر اندود بگذاری

و قدری آن طرف‌تر

عمارت‌های ‌مرمرین بینی‌

و اعصابت برای‌ سکه‌ای‌ این‌سو و آن‌سو در روان باشد

زمین و آسمان را کفر می‌گویی

نمی‌گویی؟!

خداوندا!

اگر روزی‌ بشر گردی‌

ز حال بندگانت با خبر گردی‌

پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بودن، از این بدعت.

خداوندا تو مسئولی.

خداوندا تو می‌دانی‌ که انسان بودن و ماندن

در این دنیا چه دشوار است،

چه رنجی ‌می‌کشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است .”
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
خمس بی زحمت از همان ۴ درصدی بگیرید که هر روز کنار همدیگه کپ و گفتگو میزنند و تصمیم گیری سیاسی و اقتصادی برای مردم انجام میدهند . با ثروت همان چهار درصدی که در واگذاری شرکت های احداث شده بود نیازی به این سخنان طلب کارانه از مردم نیست . یا باید اقتصاد کشور مبنای علمی باشد یا ایده پردازی یا دستور دینی . الان تکلیف مردم چیست ایا برمبنای علمی باشد یا تفسیر شما باشد . در بحث خمس یک مورد اخلاقی و قلبی هست کلی در بحث اقتصادی اجباری هست باید اینقدر درصد مالیات بدهی .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
جناب ضرغامی حذف تلگرام طلایی و هاتگرام از گوگل و حتی کافه بازار چه ربطی به خود تلگرام داره؟
اگر تلگرام میخواست میتونه اجازه دسترسی به سرور هر کدام از تلگرام های غیر رسمی رو بگیره و اصلا کاری به خود گوگل نداره، گوگل کارش پایش امنیت کاربراش هست که دارن از گوشی اندروید استفاده میکنن و متخصصان گوگل تشخیص دادن این دو برنامه داره اطلاعات کاربران را میدزده
واقعا چرا تو کاری که علم نداریم وارد میشیم و نظر میدهیم؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
پاسخ شما منطقی و کارشناسی هست . دم‌گوگل گرم اینهمه اطلاعات در تمام زمینه ها به تمام ملل دنیا داده حداقل میگیم ۹۰ درصد اطلاعاتش درست هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
جناب علم الهدی لطفآ دستور غذایی دیگری برای ملت تجویز بفرمایید چون با پیاز و روغن و تخم مرغ که هر روز گرانتر میشود دیگر قادر به خوردن اشگنه هم نیستیم ۰
پاسخ ها
مازیار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
اقای علم الهدا جان بخوان شاید روشن شوید دنیا دست کیست؟کفر نمی‌گویم، خدایا

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم اسیر زندگی ‌کردی.

خداوندا!

اگر روزی ‌ز عرش خود به زیر آیی

لباس فقر پوشی

غرورت را برای ‌تکه نانی

‌به زیر پای‌ نامردان بیاندازی‌

و شب آهسته و خسته

تهی‌ دست و زبان بسته

به سوی ‌خانه باز آیی

زمین و آسمان را کفر می‌گویی

نمی‌گویی؟!

خداوندا!

اگر در روز گرما خیز تابستان

تنت بر سایه‌ی ‌دیوار بگشایی

لبت بر کاسه‌ی‌ مسی‌ قیر اندود بگذاری

و قدری آن طرف‌تر

عمارت‌های ‌مرمرین بینی‌

و اعصابت برای‌ سکه‌ای‌ این‌سو و آن‌سو در روان باشد

زمین و آسمان را کفر می‌گویی

نمی‌گویی؟!

خداوندا!

اگر روزی‌ بشر گردی‌

ز حال بندگانت با خبر گردی‌

پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بودن، از این بدعت.

خداوندا تو مسئولی.

خداوندا تو می‌دانی‌ که انسان بودن و ماندن

در این دنیا چه دشوار است،

چه رنجی ‌می‌کشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است .”
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
همین طیف سیاسیون اینقدر هر هفته از برجام انتقاد کردند و از انطرف هم گروه ترامپ اینقدر فشار وارد کردند و گفتند وقتی دو طرف از برجام ناراصی هستند پس بهتر هست خارج بشوند . چون اگر قرار دادی فوایدی نداشته باشه برای چی امضا میشه . حالا هم فکر کنم ایشان طلب کار هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
چه گویم که ناگفتنم بهتر است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
. چرا حرف نگفته می گذاری؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
بگو عزیزم . دردت را بگو .‌من پزشکم و محرم اسرار شما هستم . مشکلت چی هست ؟سیاسی هست ؟در ایران و خاورمیانه سیاست حل شدنی نیست .....
ناشناس
|
Ireland
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
آقای قرائتی فکر کنم پیش گیری از اختلاس و محاکمه دزدان دانه درشت و مجازات آنها و جلوگیری از دست درازی به اموال مردم و عدالت اجتماعی و یکسان شدن همه در برابر قانون و ... خیلی بهتر می وتاند جلوی سیل و بلا و ملخ را بگیرد در ضمن این همه نفت و گاز و مس و طلا و سنگ ها قمیتی کشور و خاک کشاورزی و ... دهها سال است دارد داده می شود
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
پس چرا کشورهای دیگر اصلا خمس نمیدن ککشان هم نمیگزه . پس با این تفسیر قرایتی دیگه کشور درست شدنی نیست چون برای فرار از حل مشکلات تفسیر سیاسی میکنند . خودمان مقصر هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
آقای قرائتی
لطفا برای دین جاذبه ایجاد کنید نه دافعه .
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
زندگی در رویا که دوستشان دارد
ناشناس
|
France
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
من ارز سخن‌سرافراز چیزی نفهپیدم کسی بیشتر میداند برام توضییح بده
پاسخ ها
مخمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
فکر کنم یه برنامه فلسفی که مخواد هوش مخاطبین را بسنجه البته فکر می کنم ......
ناشناس
|
France
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
زکات پرداخت کنید تا شامل سیل و زلزله و ملخ نشوید .
پاسخ ها
مهدی
| Germany |
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
چرا شاکی هستید؟
سیلاب همه سد ها و دریاچه ها را پر کرد و چند تا قربانی گرفت ،بد است!؟
زلزله هم موجب مشود که مردم در چادر بخوابند و در سلامت بمانند!
ملخ هم نعمتی از آسمان است ،بهترین سالمترین پروتئین موجود ،بجای گوشت بخورید و خوشمزه هم هست من شخصا امتحان کرده ام

زکات هم که وظیفه دینی است ونپرداختنش راه مستقیم بدون جواب و سوال به جهنم است!.
افرین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
قرائتی از طریقی درست می گوید .! اگر ما مردمانی دیندار بودیم و اصول و فروع خودمان را رعایت می کردیم لاجرم در جامعه مان نمیگذاشتیم اینقدر فساد پیش بیاید .. اراده مبارزه با فساد وجود داشت ولی ما مردمانی دیندار نیستیم وقتی بهمان رشوه پیشنهاد شود می پذیریم و از خطاهایی که می توانیم جلو انها را بگیریم می گذریم ! همه مقصر هستیم ! پس لاجرم مشمول مجازات می شویم چون این قانون الهی و طبیعی ا ست و در قران هم امده است اینطور نیست که مردم چند هزار سال پیش مشمول این قوانین بودند ما نیستیم ! خیر قوانین الهی لایتغیر است ! و سنت الهی همان قوانین طبیعی هستند اگر حتی دشمنان ما این بلاها را به سر می اورند علتش این است که ما لیاقتش را داریم ! شما جنگ احد را به یاد بیاورید خدا وعده پیروزی داد ولی چون مسلمانان خلاف کردند وعده پیروزی مبدل به پیروزی کفار شد ! اینها درس است ولی ما قبول نمی کنیم و از این من و تو یاد گرفته ایم همه چیز را مسخره کنیم در حالی که دین خدا مسخره نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
چشم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
با کسورلتی که در چند قبض هر ماه شمامل اب و برق و گاز و تلفن شامل ارزش افزوده . مالیات .عوارض میشود به مردم خدمات رسانی کرد نیازی به توجیه بیشتر اقتصادی ندارد وقتی کل ثروت کشور دست مسولین هست وقتی جان و مال مردم طبق تفسیر اقای قرایتی در دست مدیران هست دیگه این سخنان توجیه ندارد با ثروت نفت و گاز ایران الان ایران بقدرت امریکا رسیده بود علتش زیاد هست و حوصله کم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
بله یاد موشکهای کرم ابریشم چین بخیر که هم دست عراقی ها بود هم دست ایرانیها اقای حداد
ناشناس
|
France
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
تنها ۴ درثد مردم زکات پرداخت میکنند که مبلغ آن ۴۰۰ میلیارد تومان هست . حالا که بی حجابی برای توجیه سیل و زلزله کافی نبود ندادن خمس هم اصافه شد . حاجی جان اول تکلیف پولی که مردم بابت گاز و اب و برق و تلفن و عوارض و مالیات و صادرات و واردات و شخص ثالث وووو را مشخص کنید که چندین تریلیون توپان در سال کجا خرج میشه تا بعد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
آقای قرائتی عزیز. اون آبی که خوزستان رو فرا گرفته سیل نیست، آب پشت سده،،در ضمن.کاری سر پول ملی آوردن، که هیچ کس دیگه مشمول خمس و ذکاوت نمی شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
علم الهدی امام جمعه مشهد چند سال پیش پیشنهاد دادن مرغ نمیتونین بخورین بجاش اشکنه با پیاز بخورین
ولی الان به جایی رسیدیم که فکر کنم اشکنه با موز ارزون تر درمیاد تا اشکنه با پیاز و باید اشکنه با موز تبلیغ بشه برای غذای مستمندان
واقعا به کجا چنین شتابان؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
آقای قرائتی اگه خدا داره باسیل، ملخ و زلزله مجازاتشان می کنه بخاطر ندادن ذکات و خمس پس چرا ما به اونای که مجرم ن وخدا داره مجازاتشون می کنه، باید کمک کنیم، مگر ما دشمن خداییم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
م
ناشناس
|
Switzerland
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
آقای قرائتی پس مالیات دیگه چیه؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
حق با ایت الله قراعتی است متاسفانه مردم خیلی کم خمس و زکات میدن باید امسال منتظر زلزله باشیم
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
گیرم زکات دادیم بلایای طبیعی رفع شد' بلای مسئولین چه جوری رفع میشه???
حتما درست میگی مگه نه.؟
|
Germany
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
حمل اسناد توسط رئیس سابق صدا و سیما برای خانم میرقلی خان خدا شانس بده.
امید وارم که همین که میگی باشه و اسناد دیگه ای نباشه.
ناشناس
|
Canada
|
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
واقعا نظرات کارشناسانه آقایان روحانی شنیدنیست،
محسن
|
Germany
|
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
یا کسانی که در ایران زندانی هستند جرم مرتکب شده‌اند که باید مجازاتشان را تحمل کنند. و یا جرم مرتکب نشده‌اند
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
ما دانشگاه امن میخوایم نه دانشگاه امنیتی
از بیانات پریزیدنت روحانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
آقای علم الهدی همه بدبختی به فروش غیر رسمی نفت برمیگرده که فساد آوره و باعث بوجود آمدن بابک زنجانی ها شد!
وقتی غیر رسمی باشه پول به کشور وارد نمیشه باید تخفیف های کلان بدیم! مردم ایران چه گناهی کردن که ثروت ملیشون رو با تخفیف های بالا بفروشن و پولش رو بالا بکشن؟!
مهدی
|
Canada
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
آقای قرائتی ...شما خودت زکات میدی...مالیات چطور
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
آقا یا کشورهای پیشرو که براساس حاکمیت قانون بر مبنای خرد جمعی اداره می شوند درست می گویند
یا دکترین امثال آقایان صدیقی و قرائتی و امید بستن به نصرت الهی درسته .....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
جناب علم الهدی ! حتما وضع خودتان را که خوب است با وضع مردم اشتباه گرفته اید !!!!!!
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
عجیبه من فک میکردم که ما در بیشتر زمینه ها پیشرفت زیادی نداشتیم عجیبه ها؟!!! البته من فقط فک میکردم؟!!!

دستتون درد نکنه مرسی...

آمریکا هم که هیچ... کلا عقب موندس بیچاره......
ناشناس
|
Switzerland
|
۰۷:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
آقای قرائتی شغل شما چیست؟!!!!! یعنی بابت چه کار مفیدی پول به شما می دهند؟!! به عبارت دیگر بودجه ای که می گیرید دقیقا چه نتیجه مثبتی برای مردم و کشور داشته است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
به نظر من با داشتن يك حكومت اسلامي كه بخش بزرگي از درآمد مردم را بابت ماليات بر درآمد ‏ ماليات بر ارزش افزوده و ... دريافت ميكند دادن زكات و خمس معني پيدا نميكند . زكات و خمس در صورتي بايد دريافت ميشد كه ماليات دريافت نميشد . در صورتي كه زكات و خمس میخواهید مالیات نگيريد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
تا قبل ازسيل بي حجابي عامل خشكسالي بود حالا عدم پرداخت زكات.راه حلي هم براي بدبختي و نداري كارگران ارائه كن حاج آقا قرائتي!!!!!!
ناشناس
|
Turkey
|
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
جالبه ،اون کسی که کامنت گذاشته و فقط خودش را زحمت داده ،گفته : «قرائتی چی میگی » از همه بیشتر لایک خورده !!!
تو خود حدیث مفصل بخوان . . .
افرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
من مایلم در هجوم ملخها به ایران مطالبی را به شما بگویم . حمله ملخها عمدی است ! این حرفها را که تو مطبوعات لق لقه دهن ها می کنند همش مفت است و برای رد کم کنی است ! ببینید ملخها با سائیدن بالهای خود به پاهایشان که شاخکهای ریزی هم روی انها هست انها را به ارتعاش در می اورند این ارتعاشها دارای فرکانس خیلی زیادی است که به گوش انسان شنیده نمی شود ولی دیتکتورها انرا ثبت می کنند . طبق بررسی دانشمندان زیست شناسی ملخها می توانند تا 50 نوع ارتعاش مختلف را تولید کنند که مشخص شده هر یک نه فقط یه اوا بلکه کلمه هستند و حتی گاهی به صورت جمله در میاید ! ملخها با این روش با یکدیگر نوعی ارتباط کلامی دارند ! ولی می توان فرض کرد که اولا کلامشان محدود است ( شامل 50 کلمه بیشتر نیست ) و در ضمن این کلام فطری است و اکتسابی نیست ! ملخها هنگام مهاجرت با دادن پیام گروهی مهاجرت می کنند اگر شما این فرکانس مشخص را ایجاد کنید بدون توجه به منبع مصنوعی ملخها انرا پیغام مهاجرت می گیرند و به دنبال گله راه می افتند ! حالا صدای فرکانس بالا که به گوش انسان هم شنیده نمی شود هرکجا برود ملخها هم همان راه را طی می کنند ! البته در مسیر خودشان هم همین صدا را ایجاد می کنند و هر دسته ملخی در سر راه انرا دنبال می کند ! شما حتما تا به حال شنیده اید که به کمک ماهواره ها می توان در یک منطقه صدا ایجاد کرد ! با تاباندن نورهای زاویه دار می توان تصاویر سه بعدی در اسمان ایجاد کرد ! بنا بر این حمله ملخها می تواند عمدی باشد . ولی راه چاره غیر از مبارزه های سنتی همین است که ان فرکانس مهاجرت را کشف کنیم . اگر دولتها و مردم ما اینقدر تنبل نبودندتحقیقات میکردند همانطور که خارجی ها می کنند ! حتی وقتی از ما ثروتمندترند ! ما می توانستیم با ایجاد این صدا نه از طریق ماهواره بلکه محلی ملخها را به دشت و بیابان لم یزرع بکشانیم و بعد با اتش بسوزانیم که خیلی بهتر از بکار بردن سم هم می باشد . این که قرائتی گفته زکات نمی دهید در اصل درست است اگر مردمانی دیندار بودیم اینهمه در جامعه مان فساد نبودی و به جای رانت خواری پیشرفت می کردیم و مال از راه درست کسب می شد نه از راه دزدی ! به نوعی سخنان قرائتی اشتباه نیست !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
آقای قرائتی قهر خداوند دلایل دیگر دارد که بهتر است همه بیشتر دقت کنیم و فکری برای فسادها و رانت ها و پارتی بازی ها و رابطه بازی ها و آقازاده ها و دلایل اصلی کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
بجای افزایش حقوق کارمندان حقوق مدیران را کاهش دهند تا بلکه انها هم طعم تلخ تورم و گرانی را بفهمن...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
بله مسولین پولدارتر شدند
برمنكرش لعنت
مردم چي؟؟؟؟؟؟؟؟
قرائتي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
قرائتی: زکات پرداخت کنید تا شاعد سیل و زلزله و ملخ نباشیم
چي ميگي اقا شما از پستي كه داري كناره گيري كن تا بفهميم به مال دنيا تكيه نداري
من جايي زندگي ميكنم كه هنوز مردمش بعد از درو كردن گندم اول سهم زكاتشونو كنار ميزارن ميتوني تحقيق كني(فراهان اراك ) چي داري ميگي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
این که سر انجام آقای علم الهدی خودشان اقرار فرمودند که " درهمه عرصه‌ها، قدرتمندتر، عزیزتر و پولدارتر شده و زندگانی بهتر داریم" جای سپاسگزاری دارد، میتوانستند بفرمایند اشکنه می خورتد
نعمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
باید ذکات را ده برابر افزایش داد و با از حساب یارانه های مردم برداشت شود تا دیگر سیل نیاید. همچنین پیشنحاد میکنم همه مردم هر ماه 500هزار تومن هر نفر نذر کنند تا امریکا نابود شود
سیروس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
«تا به حال رابطه کشور‌های در حال توسعه با کشور‌های پیشرفته، رابطه استعمارزده و استعمارگر بوده است، یعنی یک طرف به قصد غارت می‌آمده و طرف دیگر غارت می‌شده است، در حالی که چین قصد پیروی از این الگو را ندارد >>>>

آره به همین خیال باشید ،
داود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
چرا در خبر مربوط به آقای قرایتی آنقدر غلط املایی فاحش دیده می شود؟ از تیتر خبر تا خود خبر پراز غلط املایی است. بگذریم محتوای خبر هم چندان دلی به چنگ نمی زند اما لطفاً فارسی را پاس بداریم.
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
همین قضیه پوسته های تلگرام این نکته رو ثابت میکنه که ما بین خودمون آدمهایی داریم و ضربه ای که دشمن نمیتونه بزنن برخی بر پیکره اجتماع وارد میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
یکی نیست به این آقایان بگوید یک چیزی به اسم علم هم هست که خیلی ساله پیدا شده و می تونه این حوادث و پیش بینی کند و علم مدیریت هم می تواند این حوادث را مدیریت کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
چرا سرافراز با یک خانم بی حجاب دیدار داشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
مگر آقای حداد عادل از اقتصاد هم سر رشته ای دارد که بعنوان ریس هیت ایران پکن تشریف بردنند.یا رفتن................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
لر بودن یا کرد یا ترک بودن به خودی خود افتخاری نداره. انسان بودن افتخار داره حالا چی لر باشی چی کرد یا ترک یا ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
آقای علم الهدی احتمالا در مورد خودشان صحبت میکنند و نه مردم!!!!!
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
اکثر سرداران شجاع ایران زمین یک رگ لر دارند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
اسنادی که سرقت شده چگونه به دست آقای سرافراز رسیده؟ آن هم نسخه اصل؟
سیدمحمد نواب
|
United States
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
ناشناس|Iran, Islamic Republic of|۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
2
69 پاسخ
آقای قرائتی
لطفا برای دین جاذبه ایجاد کنید نه دافعه .____________آقای قرائتی بعنوان روحانی باسواد ومفسر قرآن و مورد تایید نظام که تمام عمر جمهوری اسلامی را درصدا وسیما انجام تکلیف کرده خواستم بازتاب حرفهایش را ببینید آنهم درسایت اصولگرای تابناک 2رای مثبت به ازای 69 نظر منفی مشکل ازکجاست _________مشکل ازاینجاست که ما نظرات گذشتگان را مطالعه وبعنوان نظراسلام وآسمانی مطرح میکنیم دراوائل غیبت متن روایت را بعنوان رساله عملیه داشتیم بعدا ابن ابی عقیل وابن جنید اجتهاد را وارد فقه کردند تازمان ابن ادریس کسی جرات نظر درباره آرای شیخ طوسی رانداشت وبعداز ابن ادریس هم جواهر اقوال علمای سلف را درفقه جواهری جمع کردیم واقای قرائتی بعنوان مبلغی امین ومجتهد مطالبی میگوید که انعکاسش اینست خب من بعنوان یک طلبه قدیمی عرض میکنم مگر اسلام تمام دین الهی نیست _____مکر ذروه احکام الهی را باخود همراه ندارد __مگردین ________حقیقت عقل و علم نیست _چه شد که ماعقل وعلم را له میکنیم واینگونه پاسخ میدهیم _پس بایستی بامنطق سلونی وحضرت رضا ع از کرسیهای فهم وآزاداندیشی وگفتگوی بین نحله های فکری وعقیدتی استقبال کنیم امروز زمان آن نیست که کتابی را بعنوان ضاله معرفی کنیم وبرای عوام مرثیه بخوانیم امروز همان کتب ضاله باسرعت الکترونیک دربین غیرعوام تبلیغ وتکثیر میشوند آیا منطق اسلام هماورد طلبی قرآن کریم و نهج البلاغه و گفتگوهای امام صادق ع وعلامه حلی ومطهری است و_______یا نقل خواب ومکاشفات ومعجزاتی که باقرآن وسنت مخالف است چرا ما دانشمندان وگویندگان حق را ممنوع التصویر والقول والفعل ودرگیرباعوامشان میکنیم حوزه اکنون چند ده برابر ازنظر کمی بزرگ شده ولی ازنظر کیفی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من درزمان کودکی با یکی از همسالانم برای اثبات وجود خدا دلائل کودکانه می آوردم دونفری به نزد یکی ازبزرکترای مومن جهت قضاوت رفتیم آن مرد مومن یک جمله گفتند خدارا به دلیل عقل باید شناخت بدون ارائه هیچ دلیلی _________حالا من عرض میکنم دوستانی که درکسوت اهل علم هستند درمورد اجرام سماوی وبلایای طبیعی وعدم استجابت دعا مجبور نیستند نظر خدا وقرآن را از قول خود بگویند تا با ادبار افکار عمومی روبروشوند بگویند من نمیدانم خدامیداند کسی ازهیچ کس توقع ندارد جواب هرسوالی را بدهد درغیراینصورت جهانخواران بی آئین این جملات ونظرات مارا دررادیو وتلویزیونهای جهانی انعکاس بد میدهند اینکه نشد ما بگیم به تکلیف عمل کردیم اگر حق گفتیم اجر مضاعف میبریم واگر ناحق تنها یک اجر داریم واینکه باایمان جوانان واهل علم چه میکنیم کاری نداشته باشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
ضرغامی با کارنامه‌ی درخشانش لازم نیست تحلیلگر مسائل سیاسی بشه.
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
اینکه آقای همایون رفته ینگه دنیاجوزده شده ورفته زیارت قبرهنرمندقدیمی برای دعاو شفاونیزملاقات باهنرمندقدیمی دیگرجهت کسب فیض گناه ایشان نیست این دقیقاازعقب ماندگی شدیدفرهنگی بخش عظیمی ازهموطنانمان است که فکرمیکنندهرچه ماداریم اخ است وهرچه آنورآبست خوب است آنهم نه چیزهای ارزشمندش بلکه افرادی معمولی حتی هرگز آقای بهروان مشتاق ملاقات باایرانیان مشهوردنیامثل دانشمند فضائی ویاپزشکان ایرانی طرازاول دنیا که نامشان درتمام جهان شناخته شده است ویامخترعین ایرانی معروف جهانی نبوده بنابراین بایستی پی بردبه ضعف فرهنگی وزبانمان لال هوشی این قبیل هموطنان، آنهاباندازه کافی بیچاره هستندحالاباممنوع التصویریشان بیچاره ترشان نکنید آگاهشان کنید هرچندنصویرآنچنان زیبائی ندارند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
زکات بدیم تا سیل و ملخ نیاد؟
یعنی میگین سیل و ملخ دست ماست اگه ذکات بدید جلوشو میگیریم؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
بندگان خدا از ترس اینکه مبادا آقازاده هاشون رو از آمریکا بندازن بیرون احساس خطر کردند دارند برای دفاع از حق مردم ایران دارن مذاکره میکنن.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
در همه عرصه‌ها، قدرتمندتر، عزیزتر و پولدارتر شده و زندگانی بهتر داریم. جناب علم الهدا مردم در آن ما قرارندارند.ما شما با ما ما فرق دارد!
nader
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
درهمه عرصه‌ها، قدرتمندتر، عزیزتر و پولدارتر شده و زندگانی بهتر داریم
بر منکرش لعنت
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
آقای قرائتی
واقعا و حضرت عباسی ، شخص خودتون هم به این فرمایش خودتون یقین و حتی باور دارین و دقیقا ،فقط این مطلب رو ، بزرگترین دلیل بروز بلایای طبیعی میدونین؟؟؟
در صورت جواب مثبت شما ،، جواب امثال من ،فقط سکوت است !!!!!!
سعید
|
Germany
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
جناب بروجردی آنها از *گروگان گرفته شدن اتباع خود* سخن میگن!!! شما از زندانی شدن ایرانیان!!! چرا از همان کلمات *گروگان گیری* و یا حتی ابتدا به ساکن با همان لهن محکم و محکوم کننده سخن نمیگید؟!؟!؟!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
احسنت به حاج آقا قرائتی. اما چه کنم بعضی سواد دینی ندارند و این مسئله با مغز فندقیشان جور در نمی آید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
حامد همایون یک خواننده خوب ازنظرما مردم است و آن کسانیکه این اشتباه راکردند بسیار کج سلیقه ای کرده اند.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ونزوئلا نماز عید فطر عید فطر فطریه غیزانیه نفت ونزوئلا صدیقه کیانفر