بازدید 4810

بیمارستان صحرایی ارتش در پلدختر راه‌اندازی می‌شود

کد خبر: ۸۸۹۱۸۳
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵ 04 April 2019

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: بیمارستان صحرایی ارتش از فردا در شهر پلدختر عملیاتی می‌شود.

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم از خرم‌آباد،امیر کیومرث حیدری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چند روز در اینجا مستقر هستیم و تکلیف داریم تا وقتی مردم بزرگوار در این خطه اعلام رضایت نکنند مردم را ترک نخواهیم کرد.

وی افزود: امروز از همه مناطق نه‌تنها بازدید بلکه امدادرسانی کردیم و دستورات تکمیلی جهت ادامه کارها دادیم، به پل‌دختر رفتیم و یگان‌های نیروی زمینی مشغول لایروبی کوچه‌ها و منازل هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش عنوان کرد: تعداد بسیار زیادی نیروی انسانی از اصفهان، کرمانشاه و خرم‌آباد به منطقه فرستادیم که قریب سه هزار نفر الآن در داخل شهر پل‌دختر مشغول لایروبی خیابان‌ها است.

وی بیان کرد: در حال ایجاد بیمارستان صحرایی هستیم، پل هوایی به‌وسیله هوانیروز از پل‌دختر، معمولان و روستاهای اطراف و مرکز برقرار شده است.

امیر حیدری تصریح کرد: چندین روز است که امدادرسانی پیاپی داریم، دیروز خوشبختانه موفق شدیم راهی پیدا کنیم برای ارتباط مردم خوب چم‌مهر که شرایط بسیار سختی داشتند که به آن‌ها رسیدیم و یک پست بهداری در آنجا ایجاد کردیم و راه ارتباط زمینی از یک نقطه به مرکز وصل کردیم و برای نقاط دیگر اردوگاه ایجاد کردیم.

وی خاطرنشان کرد: برای مردم نورآباد بالگرد و وسایل مهندسی فرستادیم، برای مردم دورود و جاهایی که مشکل‌دارند تمام تلاش ما این است که راه ارتباط زمینی را برقرار کنیم که در پل‌دختر موفق شدیم و برای معمولان امروز از مقامات استانداری قول گرفتم که تا غروب این کار انجام شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ملت بزرگوار بدانند که ما در کنارشان هستیم تا زمانی که احساس کنیم نیازمند هستند، بیمارستان صحرایی از فردا در منطقه پل‌دختر عملیاتی می‌شود و امروز بخشدار شهرستان چگنی امروز بخشدار در تماس بود به آن‌ها نیز کمک خواهیم کرد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو