بازدید 5836

اعزام ارتش، هوانیروز و شهرداری کرمانشاه به لرستان

کد خبر: ۸۸۸۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷ 02 April 2019

پس از فروکش کردن بارش‌های سیل آسا در کرمانشاه و عادی شدن شرایط استان کرمانشاه، نیروهای امدادی این استان با تجهیزات کامل برای کمک به مردم لرستان به این استان اعزام شدند.

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس از کرمانشاه، پس از فروکش کردن بارش‌های سیل آسا در کرمانشاه و عادی شدن شرایط این استان، نیروهای امدادی ارتش، هوانیروز و شهرداری کرمانشاه با تجهیزات کامل برای کمک به مردم لرستان به این استان اعزام شدند.

حسب دستور دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه 150 نفر از نیروهای خدمات شهری ومناطق هشتگانه به همراه نیروهای سازمان خدمات ایمنی وآتشنشانی شهرداری باتعدادی ازخودروهای سبک،نیمه سنگین وسنگین درحوزه سازمات خدمات موتوری ازجمله بیل بکهو ،بیل زنجیری، بیل لاستیکی،کمپرسی،کف کش وخودروهای امدادونجات سازمان آتشنشانی جهت خدمت رسانی به هموطنان آسیب دیده ازسیل دراستان لرستان اعزام شدند.

اعزام 10 فروند بالگرد هوانیروز برای کمک به سیل‌زدگان

ظهر امروز سه فروند بالگرد امداد و نجات پایگاه یکم هوانیروز کرمانشاه، با هدف جابجایی افراد گرفتار سیل در مناطق صعب العبور ایلام و شهرستان صحنه به پرواز درآمدند.

بر اساس اطلاعیه هوانیروز کرمانشاه، هم اکنون 8 فروند بالگرد هوانیروز در شهرستان خرم آباد مستقر هستند و 2 فروند دیگر نیز به یاری هم وطنانمان در استان ایلام به پرواز در آمده‌اند.

نیروی زمینی ارتش هم اقدامات خود را به استان لرستان گسیل کرده است، در همین باره نیروهای تیپ زرهی 181 پادگان الله اکبر کرمانشاه با تجهیزات سنگین ترابری صبح امروز راهی مناطق سیل زده شده‌اند

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو
آخرین اخبار