بازدید 11320

تصادف شدید در بزرگراه شهید یاسینی تهران

کد خبر: ۸۷۴۵۲۸
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۴ 31 January 2019

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از وقوع تصادف چند دستگاه خودرو در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید یاسینی خبر داد.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، سیدجلال ملکی درباره این تصادف اظهار کرد: ساعت ٢١ و ١٣ دقیقه برخورد چند دستگاه خودرو با یکدیگر در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید یاسینی نرسیده به پل خاقانی به سامانه ١٢٥ آتش‌نشانی تهران اعلام شد و بلافاصله دو ایستگاه از مسیرهای متفاوت به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان در مدت زمان سه دقیقه در محل حاضر شده و مشاهده کردند که شش دستگاه خودرو، از جمله یک دستگاه کامیونت، یک دستگاه خودرو ٢٠٦، یک دستگاه خودرو پراید و سه دستگاه خودرو پژو ٤٠٥ به شدت با یکدیگر برخورد کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران افزود: پیش از رسیدن نیروهای آتش‌نشانی سرنشینان اکثر خودروها خارج شده بودند اما راننده خودروی پراید که یک آقای حدوداً میانسال بود در داخل این خودرو که کاملاً متلاشی شده بود، گرفتار بود.

ملکی با بیان این که بلافاصله قطعات این خودرو برش داده شد و فرد مصدوم از خودرو خارج شد، گفت: این فرد دچار آسیب‌های شدیدی شده بود بنابراین به عوامل اورژانس تحویل داده شد تا همزمان با انجام عملیات پیش‌بیمارستانی برای ادامه روند درمان به بیمارستان منتقل شود. همچنین یک خانم که راننده خودروی ٢٠۶ بود نیز از ناحیه سر دچار آسیب شده بود. بنابراین این فرد نیز برای ادامه روند درمان به بیمارستان منتقل شد.

وی ادامه داد: ترافیک بسیار سنگینی به علت وقوع این تصادف ایجاد شده بود که در ادامه با حضور عوامل راهور در محل حادثه خودروها به محل امنی منتقل شدند و در حال حاضر معبر در حال بازگشایی است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه