بازدید ۳۶۹۵۸
هزار و سیصد و هفتاد و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛ حق شناس: سخنان جهانگیری نگران کننده است/مقدم فر: حسن خمینی آب در آسیاب دشمن نریزد/برخی فکر می‌‌کنند بیت‌المال صاحب ندارد؛ با خود می‌گویند ببریم و بدزدیم و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۴۸۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۷ 02 November 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

واعظی: رئیس دولت اصلاحات علاقه‌ای به حضور در نهاد ریاست‌جمهوری ندارند

رئیس دفتر رئیس جمهور درباره تهیه دفتر کاری برای رئیس دولت اصلاحات گفت: صحبت‌ها در این مورد انجام شده است و طبق قانون هر آنچه لازم باشد انجام می‌دهیم. سیدمحمود واعظی در پاسخ به این که در چند روز اخیر شاهد بودیم دفتر سید محمد خاتمی از وی گرفته شد و طبق قانون این وظیفه دولت‌ها است که برای روسای‌جمهور پیشین محلی را به عنوان دفتر در نظر بگیرد، دولت در این باره چه اقدامی می‌کند،‌ گفت: بله این وظیفه ماست، با بنده هم در این مورد صحبت شده است. رئیس دفتر رئیس‌جمهور ادامه داد: حجت‌الاسلام مجید انصاری در این مورد صحبت کرد و من گفتم حتما طبق قانون این کار را انجام خواهیم داد. وی تأکید کرد: از آنها خواسته‌ایم که جایی را پیدا کند و هر مکانی را که خودشان بخواهند ما در اختیارشان خواهیم گذاشت. اگر محل خاصی را در نظر داشته باشند و بخواهند اجاره کنند ما مشکل خاصی نداریم. واعظی در پاسخ به این که آیا آقای خاتمی می‌تواند دفتری در محل نهاد ریاست‌جمهوری داشته باشد، گفت:‌ خودشان علاقه‌ای ندارند که به اینجا بیایند و ایشان هم مثل بقیه روسای‌جمهور می‌خواهند دفتری برای مراجعان داشته باشند. وی تأکید کرد: دولت هر آنچه قانون مشخص کرده با نظر خودشان، اجرایی می‌کند.

تهدید علم الهدی برای مصادره نفتکش های عربستان

علم‌الهدی افزود: فردی که استاد دانشگاه است در مقاله‌ای در مجله جنگ جهانی این مسئله را تشریح می‌کند که از تنگه هرمز در هر روز سه کشتی عربستان سعودی عبور می‌کند و اگر قرار باشد نفت ایران صادر نشود، ساعت 5 صبح هر روزی که اراده کنند، سه کشتی عربستان مصادره و سکوی نفتی بسته می‌شود. وی بیان کرد: این استاد جنگ جهانی ادامه می‌دهد موشک‌های قاهر برای تأسیسات نفتی عربستان کافی است که آنها را از کار بیندازد و در صورت دخالت آمریکا و متحدانش این اتفاقات رخ خواهد داد که کل اقتصاد جهان و بانک‌های آنها از کار می‌افتد و قیمت نفت به بشکه‌ای 400 دلار می‌رسد. عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: اینها تحلیل استاد جنگ جهانی است و وی می‌گوید در این جنگ احتمالی فقط دو پایگاه موشکی ایران دخیل است و 110 پایگاه موشکی ایران فعالیتی ندارند. این استاد آموزش جنگ و به قول برخی رئیس اتاق جنگ ناتو می‌گوید اگر تصمیم به تحریم نفت ایران باشد به فاصله یک ساعت و نیمه تمامی کشورهای خلیج فارس و دبی و عربستان نابود می‌شوند و این در حالی است که ما هنوز سراغ اسرائیل نرفته‌ایم و دلیل اینکه می‌گویند موشک‌ها را جمع کنیم همین است.

حق شناس: سخنان جهانگیری نگران کننده است

عضو شورای شهر تهران درباره سخنان اخیر جهانگیری مبنی بر نداشتن اختیار در دولت گفت: گفتن این حرف از سوی معاون اول رئیس جمهور پسندیده نیست چون جهانگیری دومین مقام اجرایی بعد از رئیس جمهور است و باید بالاترین اختیار را داشته باشد.

امکان بازتولید احمدی نژاد وجود دارد

ایمانی در پاسخ به مقایسه شرایط امروز کشور با سال های 81 تا 84 که منجر به پیروزی احمدی نژاد شد و نگرانی از بازتولید احمدی نژاد در انتخابات آینده گفت: ببینید واقعیت این است که اگر مردم مجموعا از شرایط یک دولت ناراضی باشند معلوم نیست که چه فردی در انتخابات بعدی از صندوق آرا بیرون بیاید. ممکن است فردی کاندیدا شود که با یک حرکت هیجانی بتواند آرا مردم را جذب کند که به هیچ وجه به نفع کشور نیست بنابراین امکان بازتولید احمدی نژاد وجود دارد. ایمانی ادامه داد: در دولت دوم آقای خاتمی هم به دلیل برخی رفتارهای دولت و طرفدارانش کشور به نوعی به آشوب سیاست داخلی کشیده شد بنابراین مردم از شرایط احساس نارضایتی داشته و به دنبال کسی بودند که آرامش را به کشور و دولت بازگرداند، در این شرایط شخصی از صندوق بیرون آمد که هیچ کس حتی خودش هم تصور نمی کرد. این اتفاق هر زمان دیگر هم ممکن است رخ دهد بنابراین تأکید می کنم که عملکرد دولت ها و حامیانش برای تشکیل دولت بعدی بسیار موثر است. این فعال سیاسی اصولگرا تأکید کرد: برای حفظ انسجام باید همراهی بیشتری بین دولت و اصلاح طلبان وجود داشته باشد تا در انتخابات ریاست جمهوری آینده شاهد این اتفاق نباشیم. ایمانی با بیان اینکه مشکل اصلی این است که اصلاح طلبان و طیف طرفدار دولت نمی خواهند مسئولیت انتخاب خود را در حمایت از دولت بر عهده گیرند، افزود: اگر اصلاح طلبان و طیف طرفدار دولت مسئولیت حمایت از دولت را برعهده گیرند موضوع تا اندازه زیادی حل می شود، این گروه ها برای فرافکنی و تطهیر خود نزد مردم به پرخاشگری سیاسی می پردازند که در نتیجه آن شاهد به هم ریختگی سیاسی در دولت و نوعی جنگ داخلی بین طیف های مختلف اصلاح طلب هستیم.

درخواست تازه افشانی از شورای شهر تهران

شهردار تهران درخواست کرده که تا مشخص شدن مستثنی شدن شهرداران از قانون منع بکارگیری بازنشستگان در یکی از کمیسیون های مجلس، روند انتخاب و رای گیری برای شهردار جدید را به تعویق اندازند. علی اعطا از درخواست شهردار تهران برای تاخیر در رای گیری اعضای شورای شهر به منظور انتخاب شهردار جدید تهران خبر داد. علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به صحبتهایی که محمدعلی افشانی با اعضای شورای شهر داشته، اظهار کرد: شهردار تهران درخواست کرده که تا مشخص شدن مستثنی شدن شهرداران از قانون منع بکارگیری بازنشستگان در یکی از کمیسیون های مجلس، روند انتخاب و رأی گیری برای شهردار جدید را به تعویق اندازند. سخنگوی شورای شهر تهران در خصوص واکنش اعضا به این درخواست گفت: در حال حاضر مقرر شده تا در این مورد صحبت و جمع بندی کنیم که چگونه درباره این موضوع اقدام شود. طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی شورای شهر تهران فردا باید اسامی 5 گزینه تصدی شهرداری تهران اعلام شود و چنانچه این اسامی فردا اعلام نشوند، این تلقی ایجاد می شود که شهردار تهران در حال تعیین تکلیف برای اعضای شورای شهر است.

مقدم فر: حسن خمینی آب در آسیاب دشمن نریزد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه سید حسن خمینی ادعاهایی را مطرح کرد. حمیدرضا مقدم‌فر در پاسخ به سؤالی درباره موضع‌گیری سیدحسن خمینی به نامه محمد یزدی که آن را "اسائه ادب" به آیت‌الله سیدموسیشبیری خوانده بود، در اظهاراتی مدعی شد: سطح نازل بینش و تفکر سیاسی و اجتماعی، جناب سیدحسن خمینی از عجیب‌ترین مسائلی است که سال‌هاست جامعه سیاسی ایران با آن مواجه‌ است. جبهه مؤمن انقلابی، همواره به‌خاطر عشق عمیق به بنیانگذار کبیر، سعی کرده حرمت جناب سیدحسن خمینی را نیز حفظ کند اما آن‌زمان که ایشان میراث امام(ره) و شخصیت امام(ره) را به ‌حراج می‌گذارد، دلسوزان انقلاب و پیروان واقعی امام(ره) مجبور به انتخاب‌اند. مقدم‌فر ادعا کرد: جناب سیدحسن خمینی با برخی مواضع خود، موضع جریانی را تقویت می‌کند که عملاً امام(ره) را در موزه تاریخ می‌بینند، نه احترامی برای شخصیت امام قائلند و نه شعارهایش و نه آرمان هایش! با توجه به سابقه عمل سیاسی آقای حسن خمینی، اگر نتوان از او انتظار تحلیل عمیق سیاسی داشت، اما از ایشان که همه داشته امروزش به ‌سبب انتساب به روح‌الله کبیر است، دست‌کم می‌توان انتظار داشت با دشمنان خط و آرمان پدربزرگ شریفشان همراهی نکند و آب به آسیاب دشمن نریزد. /اقتصاد نیوز

پاداش های 100 میلیونی برای مدیران!

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گوید، در گذشته حقوق های نجومی پرداخت می شد اما اکنون دریافت های حقوق های ۸۰ تا ۱۰۰ میلیونی بعید است. عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ادعا خجسته مبنی بر دریافت حقوق 80 تا 100 میلیون برخی مدیران و بانک ها، اظهار داشت: در گذشته این اعداد و ارقام بسیار بالاتر بود، در بانک ها پاداش های 100 میلیون تا یک میلیارد پرداخت می شد، اینکه گفته می شود در بانک تجارت نیز 700 میلیون پرداختی وجود داشته جای تاسف دارد چرا که این بانک دولتی است. بعید است که کسی جرأت کند حقوق 80 میلیون تومانی حتی در بانک ها دولت و خصوصی صارد شود. عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس با بیان اینکه نمی توان رقم دقیقی از حقوق های بالا ارائه کرد، ادامه داد: پرداخت حقوق های نجومی در بانک ها و صندوق ها باعث شد که بانک از عهده پرداخت سپرده مردم برنیایند و مردم در اعتراض به خیابان ها بیایند و در نهایت دولت مجبور شد که از بیت المال سیستم اعتباری در نظر بگیرد تا از خزانه خسارت ها پرداخت شود.

آیت الله مسعودی خمینی خطاب به آیت الله یزدی: نامه شما توهین آمیز بود

آیت الله مسعودی خمینی در مورد نامه اخیر آیت الله یزدی به حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی به شفقنا گفت: مرجعیت، مقامی است که او باید بگوید چکار کنیم نه اینکه زیردستان او بگویند این کار که انجام گرفته، خوب است یا بد. او نامه نگاری آیت الله یزدی به این شیوه را توهین دانست و ادامه داد: این نامه به نوعی کوچک شمردن مرجعیت است ضمن اینکه نامه نگاری با یک مرجع تقلیدی که سابقه ۵۰-۶۰ سال لطافت دارد با این ادبیات سبب می شود که دیگران هم جسارت کرده و به خود اجازه دهند هرآنچه می خواهند به هرشکلی بگویند.

برخی فکر می‌‌کنند بیت‌المال صاحب ندارد؛ با خود می‌گویند ببریم و بدزدیم

آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران: بعضی ها خیال می کنند بیت المال صاحب ندارد پس بدزدیم من به این ها هشدار می دهم که دزدی از بیت المال خطرناک تر از جیب مردم است. روایت داریم بعد از ظهور حضرت مهدی(عج) انسان هایی که ذکات نمی دهند مجازاتشان اعدام است. اگر کسی از جیب کسی دزدی کند مجازاتش اعدام نیست. چراکه این آدم پولی را می دزد که حیات جامعه است و امت اسلامی با آن می خواهد روی پای خود بایستد.

نماینده اهواز: طرح ممنوعیت توهین به اقوام ایرانی به مجلس ارائه می شود

نماینده مردم اهواز، حمیدیه، باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق طرح صیانت از اقوام ایرانی، هرگونه توهین و جسارت به اقوام ایرانی جرم است به همین دلیل طرح ممنوعیت توهین به اقوام ایرانی به مجلس ارائه می شود. همایون یوسفی در گفت و گو با ایرنا افزود: ما باید در راستای حفظ انسجام ملی و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی اهتمام بیشتری در صیانت از اقوام ایرانی داشته باشیم. وی تصریح کرد: به عنوان یکی از نمایندگان مردم خوزستان بر خود لازم دیدم با ارائه طرحی به مجلس شورای اسلامی در راستای صاینت بیشتر از حقوق اقوام ایرانی گام بردارم تا خدمتی به تمام اقوام باشد. یوسفی خاطرنشان کرد: حمایت و صیانت از ارزش های اقوام ایرانی می تواند به پر بارتر شدن ظرفیت های اجتماعی و انسانی کشور کمک کند و به طور حتم این صیانت ها سبب پر بارتر شدن درخت نظام جمهوری اسلامی می شود.

امام جمعه شیراز: کسی که حجاب را رعایت نمی‌کند، مستکبر است

آیت‌الله لطف‌الله دژکام، امام جمعه شیراز در خطبه های نماز جمعه 11 آبان شیراز با اشاره به درپیش بودن روز سیزدهم آبان و نامگذاری این روز به نام مبارزه با استکبار، گفت: اصل اسکتبار یعنی قیافه گرفتن در مقابل خداوند؛ هر کس که در مقابل خداوند قیافه بگیرد مستکبر است، کسی که نماز نمی‌خواند، واجبات را به جا نمی‌آورد، حجاب را رعایت نمی‌کند، مستکبر محسوب می‌شودبنابر این در جامعه خودمان مستکبر زیاد داریم؛ حال باید به این سئوال پاسخ دهیم که کسی حق دارد در مقابل خداوند قیافه بگیرد؟/ایسنا

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۱۹
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
حالا مصادره هم نکنیم، ولی میتوانیم متوقف کنیم و ازشون بازجویی کنیم. بعد با تاخیر چند روزه دوباره بذاریم بروند، این باعث میشه نفت گرون بشه
پاسخ ها
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
با فلان وزیر رو عوض کردن و بهمان وزیر را جابجا کردن و احمدی نژاد ستیزی و دلواپس گریزی و سکوت و انتقاد نکردن مردم و رسانه ها و مغلطه و سفسطه و فرار به جلو و بی تدبیری نسبت به جیب مردم و پمپاژ امید واهی و دروغ، مشکلات مردم حل نخواهد شد که نخواهد شد

طبق معمول

ثروتمند، ثروتمندتر خواهد شد

فقیر، فقیرتر

والسلام، ختم کلام
سبوس برنج شمال
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
آخه تا کی تحریم؟



















کی خسته شد؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
خان محمد علی آقا به راه حل ها هم فکر کردی؟ یا فقط عیب و ایرادها را لیست کردی؟.محبت کنید راه حل هم ارائه نمائید.ما که ملت فرهیخته هستیم ،نه ؟
ایول به خودمون
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
یکی از مهم ترین سؤالاتی که ذهن همه کارشناسان و تحلیلگران و اندیشمندان رو بخودش معطوف کرده اینه که چرا در دوران احمدی نژاد که فقط چین و ونزوئلا و برزیل با ایران دوست بودند و اتحادیه اروپا و آمریکا و بقول بعضی ها جامعه بین الملل با ما قهر بودند نهایتاً دلار شد سه هزار تومن و پراید شد هفده میلیون تومن

اما حالا که جز آمریکا و رژیم صهیونیستی و عربستان و امارات، کل دنیا با ما انگار دوستند، دلار میشه بیست تومن سکه میشه پنج میلیون پراید میشه چهل میلیون و خیلی چیزهای دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آنتی سانسور
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
تا وقتیکه ما بمب اتم نداشته باشیم
آمریکا و انگلیس و فرانسه از ما سرترند
ملت ما خیلی در دو دهه اخیر بخاطر اتهام داشتن سلاح اتمی سختی متحمل شده اند
پس بخاطر خون شهدای اتمی و سختی هایی که در این چند ده سال بخاطر چیزی که نداشتیم کشیدیم، باید باید باید داشته باشیم
درسته که طبق فتوای مقام معظم رهبری مدظله العالی، بمب اتم حرام دانسته شده است اما همانطور که همه ما میدانیم در دین مبین اسلام، فتوای یک عالم فقیه دینی باتوجه به زمان و مکان و شرایط قابل تغییر توسط خود صادرکننده آن فتوا است
مثل ماجرای تحریم و حرام دانستن توتون و تنباکو در زمان قاجار
کی به کیه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ما باید به عربستان سعودی اولتیماتوم یکماهه برای پایان جنگ یمن بدهیم و در رسانه های عمومی اعلام کنیم که اگر بعداز یکماه عربستان به محاصره یمن پایان ندهد و نیروهای سعودی و اماراتی خاک یمن را در کمتر از یکماه ترک نکنند با سیلی از موشکهای برافروخته به تمامی پالایشگاه ها و نقاط حساس عربستان(بجزمکه و مدینه) و سرتاسر امارات متحده عربی مواجه خواهند شد
ما بدور از شعار دادن باید در عمل نشان دهیم که چه کسی آقای خاورمیانه ست
کولی بالی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
در جواب جناب آنتی سانسور باید گفت که خود سلاح هسته ای یک تهدید بالقوه برای کشور دارنده آن است
چون بجای اینکه شما بمب اتم داشته باشید فقط کافیست که با موشک های قدرتمند و سنگرشکن به مراکز نگهداری بمب های اتمی و نیروگاه های اتمی
حمله کنید و بدین ترتیب نوعی حمله هسته ای انجام داده اید
بنابراین خود نگهداری بمب اتم در کشورما، یک تهدید بالقوه بزرگ برای ما محسوب می‌شود
کشورهای هند و پاکستان و کره شمالی هم بهمراه رژیم صهیونیستی بمب اتم دارند اما هیچکدامشان در امنیت کامل بسر نمیبرند و در تمام فیلم های خالیوودی هم دزدها بدنبال دزدیدن بمب اتم از این کشورهای نه چندان امن هستند!
احسان
| France |
۰۵:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
حالا دیگه امامان جمعه اقتصاددان و استاد مباحث نظامی و سیاسی و استراتژیک هم شدن؟!
reza
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
من فکر میکنم این شخصی که اقای علم الهدی ازش نقل قول کرده استاد دانشگاه نبوده بیشتر بهش میخوره تو کار ساخت انیمیشن برای بچه ها بوده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
پنج صبح یکم زود نیست ?اگه ده صبح قرار باشه تنگه رو ببندیم اقا منم میام با این متخصص جنگ جهانی یه مشورتی بکنین یکم ساعتو بکشیم اونور
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
چطوره به افغانستان حمله کنیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
جواب اون برادر که ایول به خودمون گفته
آخه نابغه شانس آوردیم زمان احمدی نژاد تموم شد وگرنه میدیدی چه به سرمون ميومد کشور رفیق جونجونیش ونزویلا را ببینید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
از فردا رگ گردن اصلاح طلبان به خاطر تهدید عربستان توسط آقای علم الهدی ، متورم میشه..
پاسخ ها
ناشناس
| India |
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
نه عزیزم ما میگیم؛اگر توانش را دارید ببندید و در بستن لحظه ای تردید نکنید و اگر الان از این موقعیت استراتژیک استفاده نکنید پس کی میخواهید استفاده کنید؟اما اگر توان بستنش را نداریم بجایش حرفی نزنیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
رگ گردن جنابعالی به خاطر حمایت از صحبت های ایشان بدجوری متورم شده شما نگران رگ گردن خودت باش
مهدی
| Germany |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
فکر بکر جناب عم الهدا موجب میشود که اتهام دزد دریایی را هم یدک بکشیم!
ناشناس
| - |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
گل گفتی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
این ها عقده غرب را دارند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
عقده شرق کی داره ؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
کسی عقده شرق ندارد چون مال شرق هستیم
در ضمن وقتی خود غرب دنبال بهانه است طبیعی است شرق سنگین تر می شود
ناشناس
| India |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
تابناک جان اصلاح کردی ممنونم.مودبانه مینویسم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ما نه غربی هستیم و نه شرقی. غرب و شرق ساخته استعمارگران انگلیسی در راستای چپاول بود. دایره استعمارچیان اروپایی غرب را خود و هر که در محور سیاسی و اجتماعی و اقتصادی ایشان قرار نمی گرفت رو شرق می نامیدند. امروز اگرجه ژاپن و کره در شرق جغرافیایی اند ولی در غالب غرب استند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
هارت و پورت بیجا ممنوع !
ناشناس
| United Kingdom |
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
. و احتمالا استاد دانشگاه هم مفسر شبکه نمایش بوده است که موضوع فیلم را بررسی میکرده اند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
دوستان ما ایرانی هستیم نه شرقی و نه غربی
ما صاحب تمدن و فکر و دین و ایمان هستیم ما باید خودمان با هم زیستی بتوانیم کشورمان را بسازیم
در حال حاضر ما در داخل کشور خودمان با هم جنگ و دعوا داریم وای به روزی که این جنگ و دعوا به داخل خیابانها کشیده شود
ما باید فرهنگ مسالم آمیز ودر کنار هم زندگی کردن را یاد بگیریم هیچ دو نفری نیستند که مانند هم
باشند اما باید بتوانند در کنار هم زندگی
تا زمانی که بخئاهیم فکر و عقیده خود را به یکدیگر تحمیل کنیم اختلاف بینمون باقی می ماند و دشمنان و بدخواهان حتما سوء استفاده کرده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
رگ گردن اصلاح طلبان اگر قرار بود متورم شود باید برای مدیریت ضعیف شان متورم می شد که کمر مردم را شکسته اما اولویت آنها مسائل دست چندم جامعه هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
هیهات من الذله
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
علم الهدی نگفته به نقل از یک استاد جنگ پرداخته خبر را درست بخوان بعد . ولی جواب اون استاد دوره بزن و در رو گذشته
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
موضع گیری های جناب علم الهدی و دوستانشان خودش بزرگترین پاس گل به حریف دادنه
اخر این حرفها در این موقع زمانی چه معنی داره ؟ و چه نتیجه ای برای ما داره جز اینکه جو روانی به ضرر ما را بیشتر میکنه
ناشناس
| United Kingdom |
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
این استاد حتما جناب حسن عباسی هستند تهدید فایده ندارد اگر مردمیدان هستید بسم الله کشور را با تمام دنیا در گیر کنید چرا امتحان نمی کنید
بهزاد
| Netherlands |
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
آقایون مرگ یکبار و شیون یکبار. این تهدیدهای تنگه ی هرمز رو اجرا کنید تا بالاخره مشخص بشه حق باکیه. یا شما درست میگید و همه میان به ایران تعظیم میکنن، یا اینکه جامعه جهانی متحد میشن اینقدر دعوا نداره و نیازی به متلک انداختن بهمدیگه نیست. دائم میگن این کارو میکنیم اگه غربگرا ها و ترسو ها بذارن. بابا این شما و این میدان. بزنید ببینیم تهش چی میشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
نمی دانیم این خدمتگذاری به ملت چقدر نان دارد که به زور می خواهند خدمت کنند آخه دست بردارید ملت نمی خواهد بیش از این زحمت بکشید بروید به خانواده خودتان خدمت کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
آفرین ، حرف دل همه رو زدی .

من فقط از این آقای شریعتمداری تعجب میکنم ، آخه عزیز من تو اگه وزیر بودی در وزارتخانه های قبلی یک کاری میکردی !! چرا دست بردار نیستی ؟؟؟
مهندس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
از نمایندگان دستبوس و نمایندگانی که ظرف یک روز از مخالف شریعتمداری به موافق سر سختش تبدیل و 196 رای به او می دهند، نمایندگانی که با شفافیت آرایشان مخالفند، نمایندگانی که چندین بار استیضاح میکنند وبعد استیضاحشان را پس میگیرند، نمایندگانی که هر چه دولت بگوید انجام می دهند هیچ انتظاری نباید داشت. چنین نمایندگانی هستند که قانونی ما بگونه ایست که مجازات گرانفروشی در داروخانه ها 5000 تومان است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اح سنت
صادق
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
افزایش ناچیز حقوق امسال کارمندان دولت را هم برادران طرفدار اصلاح طلب به گردن نمایندگان مجلس می اندازند و می گویند دولت می خواست افزایش بیشتری برای حقوقها درنظر بگیرد اما مجلس نگذاشت
پاسخ شایسته دارید بفرمایید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
جناب علم الهدی فکر کردید اگه کشتیهای عربستان رو به گروگان بگیریم کشورهای دنیا میان فقط نظاره میکنند ؟! یادتون رفته سر قضیه کویت چه بلایی سر صدام اوردند ؟! هنوز ملت دارند چوب بالا رفتن برخی از سفارت عربستان رو میدن ؟! فکر میکنید حادثه منا اتفاقی بود ؟؟؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
کویت؟
جرات ندارن دست به ایران بزنند و اگر این کار را بکنند نیروهای ایران در منطقه و جهان فعال می شود
ناشناس
| - |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
حرف نزن. حرف نززززززززززززززززززننننننننننننننننننننن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
یه اقایی بود زیاد بلوف میزد و چند ملوان انگلیسی رو چند روز گروگان گرفت بعد با سلام و صلوات بدرقه شون کرد و باقی قضایا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
همین ترسیدن برخی غربگراها مارو به این روز انداخنه !!!!!
ناشناس
| Russian Federation |
۰۴:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
خوش بحال شما پسر شجاع
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اتفاقا هدف تند روها هم دنبال تحریم و جنگ هستند و خودشان و آقازاده هاشون که نمی روند جنگ .
بچه های مردم پابرهنه باید بروند و تاوان جنگ افروزی و تند روی را بدهند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
راستی آقای علم الهدی نگفتند این استاد برجسته در مورد وضعیت ملت ایران در این به اصطلاح قدرت نمایی چه فرموده اند
هموطن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
لطفا از تهدید دست بردارید عربستان تنها نیست
123
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
آقا یه فکری به حال حقوق کارمندان دولت بکنید که از کارگران هم بدتر است. کارمندان دولت با کارمندان بخش خصوصی یا همان خصولتی مثل شرکت آبفا یا توزیع برق یا پتروشیمی یا پالایشگاه و مخابرات و نیروگاه و فولادها فرق دارند. حقوق بخش دولتی نصف بخش خصولتی و افزایش سالیانه شان هم نصف است و عیدیشان هم یک سوم است.
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
الان فرض کنید یکی زنگ میزنه به منزل رئیس دولت اصلاحات این میشه مکالمه ایشان:
1. الو الو
2. بله بفرمایید.
1. منزل رئیس دولت اصلاحات؟؟
2. بله درست گرفتین، فرمایش؟
1. آقای رئیس دولت اصلاحات هستن؟
2. نه خیر، رئیس دولت اصلاحات رفتن برای تکرار کردن تکرار ها
1. چه وقت رئیس دولت اصلاحات برمیگردن؟
2. معلوم نیست، بستگی داره چقدر تکرار زمان ببره
1. آهان، خب به رئیس دولت اصلاحات عرض کنید، سال 1400 به کدوم نامزد رای بدیم؟

بوووووووووووووووووووق


1. الو الو ؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
تو خونه بگو برات اسفند دود کنند با نمک ؟!
ناشناس
| India |
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
بزن برقص و کنسرت رو از قلم انداختی
ا....
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
بالاخره فهم هر فردی یک اندازه ای داره .از افرادی که ناشناسن اما پرچم روسیه را یدک می کشند همین رفتارها انتظار میره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
خخخخخخ
عالی بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
حالا اتاق فکر اصلاحات دنبال تهیه شعارهای قشنگ تر در انتخابات سال آبنده هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
مشکلات ما مربوط به اصلاحات و اصول گرایی نیست ما اصل قضیه را رها کردیم و با حاشیه ها بین خودمان مشکلات جدیدی بوجود می آوریم. باید خدمتتان عرض کنم رفیق بازی در هر دو جناح وجود دارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
خیالتون راحت مردم دیگر به اصلاحات و رییسش هم توجه نمی کنند و هردو جناح از نظر اکثر مردم رفوزه شدند و شما برو خوشحال باش
هموطن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
اقای ناشناس مثل اینکه جن ها محاصره ات کرده اند
عادل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
اصلاحات هم دست نشانده خودت هستند مردم از همه خسته شده اند
مهندس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
امیدوارم ایندفعه شریعتمداری اگه خواست هتریک بکنه و از وزارت کار استعفا بده به وزارت پزشکان بره تا شاید برای اولین بار سلطه پزشکان را پایان ببخشد و نمایندگان محترم فعلی هم مطمئنا با اکثریت آرا رای اعتماد خواهند داد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
فقط بی حجاب دشمن خداست ؟ اختلاس گران و کسانی که زندگی اشرافی اقا زادگان که از خون مردم ارتزاق میکنند چی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
کاری که بیحجاب با جامعه میکنه حتی مختلس هم نمیکنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
ناشناس 23:52 شما مثل این که خیلی تحت فشار هستی !!!
ناشناس
| Russian Federation |
۰۴:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
مختلس اختراع خودت بود؟
در تایید کامنت اصلی
| France |
۰۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
متاسفانه همه چشماشونو بستن یا خودشونو بخواب زدن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
همه دنیا بدند و فقط ما خوبیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اگر گوشه از تهدیدات آقای علم الهدی بخواهد اجرا شود 200 هدف استراتژیک در ایران اجرا میشود حتی ممکن است بلایی که بر سر هیروشیما آورده شد بر را بر سر تهران بیاورند.جامعه جهانی ننشسته که ما هر کاری بخواهیم انجام دهیم و نفت 400 دلار شود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ایران هم نظاره گر نخواهد ماند.یک حزب الله برای اسرائیل،سوگولیه غرب،کافیه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
آقای آی کیو. آقای علم الهدی که تهدید نکرده. از قول یکی دیگه گفته. منظور اینه که اونها می ترسن و هیچ موقع صادرات نفت ایران رو صفر نمی کنن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اگر میتوانستند به ایران بمب اتم بزنند در همان دهه شصت میزدند. آن زمان که فاصله قدرت ایران و آمریکا خیلی بیشتر از حالا بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
کسانی از حرف های علم الهدی غرق شادی می شوند که ماهیانهر حقوق فراوان هم می گیرند
هموطن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
اقای علم الهدی این کارشناس جنگ جهانی را از کجا پیدا کردی؟؟؟؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
آقای اعطا از اقوام دور ما هستن، پسر خوبیه چند بار دیدمش، ولی خدایی علی جان شما چه میکنید در این شورای شهر؟ هنوز به دو سال نرسیدیم به فکر شهردار سوم هستین!!!! تهران شهر چند هزار نفری نیست علی جان، زودتر فکری بحال شهردار جدید و البته ماندگار کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
با توجه به شروع دور جدید تحریمهای ظالمانه دیگه تفرقه افکنی تو کشور نوبره ؟! تا دیروز که یه عده ارزوی خروج امریکا از برجام رو میکردند حالا که به ارزوی خود رسیدید از جون دولت و ملت چی میخواهد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
این را اقای مطهری یادت داده یا زیبا کلام
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
دولت خودش از جون ملت چی میخواد؟ دلار گرون شد، خیلی ها بیچاره شدن. در زمان احمدی نژاد اینقدر اوضاع خراب نبود، در حالیکه تحریم آن زمان تحریم سازمان ملل و شورای امنیت علیه ایران بود، الان فقط امریکا تحریم کرده و نه شورای امنیت، ولی اوضاع خراب تره چون دولت نمی تونه مدیریت کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
دوست عزیز وقتی دو جناح راه حلی برای مسائل
کشور ندارند میشود اینکه با تفرقه سعی میکنند بمانند تا به منافع شخصی خود جامعه عمل بپوشانند.هیچکدام از این دو جناح راه حل کامل و جامعی برای اداره ی کشور ندارند به همین دلیل است که کشور دست هر کدام از این دو گروه که می افتد خرابتر میشود..یعنی در هر دور وضعیت موجود در همان دوره را هم نمیتوانند حفظ کنند چه رسد به اینکه برنامه ی مدون دراز مدت جهت برون رفت از مسائل و مشکلات پیش روی مردم و کشور را داشته باشند .باید دعا کنیم جناح سوم دلسوز قد رتمند با برنامه ،وجدان و وظیفه شناس در کشور شکل بگیرد در آن صورت خواهید دید که این دو جناح بی درایت بی تدبیر همه چیز را واگذار خواهد کرد ،یعنی مجبور به واگذاری خواهند شد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
خخخخخخخخخخخخخخ طوری دولت و ملت را با هم نوشتی انگار دولتی هم هست که بفکر ملت باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
تابی جون، به نظرت دلار ارزون میشه یا گرون؟ میان مدت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
دلار برمیگرده به ۷ تومان ؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
خدا کنه برگرده 7 تومان؛ والا 10 تومان هم راضی هستیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
میرسه به همون هزاروپنجاه تومن سابق
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
دلار ارزان به نفع صنایع کوچک و متوسط ایران نیست. دلار باید در نرخ دوازده الی پانزده هزار تومن حفظ بشه. و متناسب با نرخ تورم و حتی کمی بیشتر از تورم باید گرون بشه. اگه دلار رو ارزونش کنن اونوقت همین حرکت کوچکی که الان در صنایع کوچک و متوسط شروع شده باز دوباره رو به زوال میره... با گرون کردن دلار عملاً جلو واردات اجناس غیر ضروری چینی گرفته میشه. بنزین و گازوئیل هم در داخل کشور باید به نرخ آزاد جهانی به مردم فروخته بشه. اینجوری جلوی قاچاق میلیونها لیتر از بنزین و گازوئیل هم گرفته میشه. به جاش برق و آب و گاز رو باید ارزون تر از قیمتهای فعلی به مردم بدهند مخصوصاً در زمستان و در روستاهای محروم که مردم نیاز بیشتری دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اقای علم الهدی ایا شما فکر میکنید دنیا با لبخند مینشیند وتماشا میکند تا تمام کارهایی را که شما گفتید انجام دهیم فراموش نکنیدکه هر سلاحی را خیلی پیشرفته تر از ان را امریکا و اروپا دارد و در ضمن ایران نباید هیچ امیدی به روسیه و چین داشته باشد چون کشورها به فکر منافع خود هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
آره خوب ! چون ما خیلی دوست داشتنی هستیم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
فکر کنم این ماه تورم یک رقمی بشه وکارگران وکارمندان وبازنشستگان بجز 4%درخواست تعدیل یا کاهش حقوق داشته باشند
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
کاشن من فرزند یک امام جمعه بودم.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
قبل از حمله صدام به کویت، از این هندونه ها زیر بغلش زیاد گذاشتند که سرانجام به کویت حمله کرد، مگر در علائم ظهور نداریم که معصوم فرمودند شما در حاشیه باشید تا ظهور اتفاق بیفتد تا در بلایای انزمان گرفتار نباشید؟
ما که هیچ، حتی روسیه هم نمیتواند تنگه خلیج فارس را ببندد و سوخت دنیا را به مخاطره بیاندازد و شب تا صبح موشکهای کروز دنیا، همه مواضع ما، حتی اگر ده هزار تا هم باشد هدف قرار نگیرد انهم با جلسه انی شورای امنیت و همکاری همه کشورها منجمله روسیه،
مسولان باید از دشمن تراشی و سخنان غیر عملی و تنش زا، انهم در سطح جهانی پرهیز کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
آفرین اقا محمد. البته اگه الان انگ امریکایی و اصلاح طلب و .. به ما نزنند. این دوستان تو توهم هستن. زمان جنگ نفتکش ها رو فراموش کردن. وقتی به صورت اتفاقی چند تا هواپیمای مسافربری دیگه رو زدن، وقتی چند تا سکو نفتی رو زدن اون و موقع باید ببینی چی میگن. البته در این شکی نیست که اگه خدای نخواسته کار به بستن تنگه هرمز برسه، قیمت نفت به شدت بالا میره و خیلی از چاه های نفتی و پالایشگاه های کشورهای همسایه هم صدمه می بینه و اتیش می گیرن اما و اما در مقابل چی گیرمون میاد. شاید به دلیل موقعیت جغرافیایی ایران نتونن مثل عراق حمله گسترده زمینی داشته باشن اما بدون شک حملات موشکی و هوایی اون هم با این وضعیت نیروی هوایی ما !!!! خدا رحم کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
برو چرت نگو داداچ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
عراق زمان صدام با چراغ سبز امریکا به کویت حمله کرد و بعد همین امریکایی های نامرد گفتن با اجازه کی حمله کردی. و بعدش اون شد که همگان دانند. عراق محکوم به پرداخت 50 میلیارد دلار هزینه صورت حساب امریکا و شرکاش شد و مردمش هم به مدت یک دهه دیگه در بدترین شرایط اقتصادی که همه اگه یادشون نرفته موسوم به نفت در برابر غذا به زندگی فلاکت بارانه ادامه دادن . بعد هم اسیر امریکا و
داعش و ...
من که دوست ندارم این شرایط تجربه کنم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
عاشق این تحلیل های آبکی دوستان هستم.
عراق با چراغ سبز آمریکا به کویت حمله کرد!
انقدر مسائل کلان را ساده سازی کردیم که همه تو همه مسائل فوق تحلیلگر شدند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
عمو خودت زدی به خواب. خاطرات سفیر امریکا قبل ا از حمله امریکا به عراق برو بخون. سفیر امریکا گفته صدام نماینده ای به سفارت و نزد من فرستاد تا نظر دولت متبوع من رو جهت اقدام احتمالی عراق بر علیه کویت جویا شه. من از وزارت خارجه کسب تکلیف کردم. از وزیر پاسخ امد نه پاسخ مثبت و نه منفی ده. این بی تحرکی امریکا با بر داشت
. مثبت صدام همراه شد
افتاد. این نه من بلکه سفیر وقت امریکا تو عراق گفته. خدا رو شکر اسناد و کتاب های فراوانی در رابطه با نقش امریکا در جنگ ایران و عراق و حمله حمله صدام بهکویت منتشر شده و نیاز به مغلطه نیست.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
جوانان ایران
از ازدواج نترسید. ازدواج کنید و صاحب فرزندان فراوان شوید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
انگلیس روباه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
جوانان ایران از ازدواج نترسید چون قراره ناشناس ۲۲و۲۶ خرج عروسی و کرایه خونه وخرج خونه و بعد هم هزینه های بچه ها رو بده پس بشتابید که غفلت موجب پشیمانیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
آقای علم الهدی از این فرمایشات نکن که نفت گران می شود اون موقع اثر برجامی که این همه رویش کار شده خنثی می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
خیلی هم خوب
مردم با یک میلیون تومان و عرق ریختن تو گرما سرما نتونن حقوقشونو برسونن به ته ماه
بعد ی عده بالای 20 میلیون حقوق بگیرن!
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
آقای علم الهدی با تحلیلهای جالبشان می توانند آینده خاورمیانه را رقم بزنند. من نمیدانم آن استاد جنگ جهانی چه کسی است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
فقط کم مونده ادرس سایت های موشکی رو هم بگن. بابا اگه 110 پایگاه داریم که لازم نیست ادرس بدیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اولا بعد از اتفاقات زیادی که در گذشته پیش اومده اکثر کشورهای مصرف کننده نفت، ذخایر استراتژیک برای همجون روزهایی دارن. یعنی اینکه تا چند ماه با بحران های بسیار جدی روبرو نمی شوند. بعد هم خدا می دونه چه بلای سر زیر ساخت های این مملکت بیاد. فقط باید از این دوستان یکی سوال کنه تا کجا و با چه هزینه ای حاضر هستین این خسارت ها رو قبول کنید. بعد هم در برابر اون چی به دست میاریم. اگه ایران همین امروز اعلام کنه که اسرائیل رو به رسمیت می شناسیم و سفارت اونا رو در تهران باز کنه، همه چی تموم میشه. حقوق بشر و موشک و هسته ای و ... همش بهونه اسرائیله.
جوهر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
یکی از اساتید دانشگاه خارجی این تحلیل را ارائه کردند و اقای علم الهدی نقل فرمودند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
در آب های بین المللی؟ان وقت کشتی های که به مقصد ایران می ایند همه توقیف می شوند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ترکیه ازیک تصفیه حساب سیاسی سعودیها نهایت بهره برداری سیاسی راکردوامتيازگيري کرد.اماماازهيچ برای خودمان داستان می سازیم.ظاهراجرياني عمدا درصدد این است که به هرنحوممکن هرروزبرايمردم جریان سازی کند.یک روزفرمان حمله به سفارت سعودی و ... به بهانه ای جديدوواهي.همه دنیا می داند که کنترل تنگه هرمز دراختيارايران است.اما لازم نیست هرکسی برای خودفرمان بدهد.بیایید هرکاری رابه اهلش بسپارید.به نفع کشوراست.احساسی حرف زدن هنربزرگي نیست.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
آقایان هر وقت تونستید مثل من معلم با یک میلیون و هفتصد ، هم اجاره خونه بدید ، هم پوشک بچه بخرید و.....بطور خلاصه بتونید زنده بمونید انوقت یه جهادگر در راه خدا هستید و کشتیهای عربستان رو به گروگان بگیرید به خدا من یک بی صبرانه منتظر ان روزم چون چیزی برای از دست دادن ندارم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
من پدرم معلمه با ماهی یک میلیون و پانصد هزار تومن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
الان باژنشسته ها کفش یک و سیصد می گیرند انوقت شماها چجوری این عدد می گیرید
حتی کارگران هم کمش یک و هشتصد می گیرند
شما ها کمتر از ۲ تومن نمی
گیرید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
ناشناس 23:48
اولا کف حقوق بازنشستگی یک میلیون و دویست هست!
ضمناً خیلیه ا هستند چون سابقه بیمه شان کم است (10 سال یا بیست سال) با 1/3 یا 2/3 این رقم زندگی می گذرانند. حقوق پدرم من الان 400 هست!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
تابی معافیت برخی کشورها مشروط به کاهش خرید نفت از ایران است که قرار است به تدریج از سعودی و عراق و...نفت ایران را جایگزین کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
بله همین طور است . معافیت این هشت کشور به شرطی است که خرید رو از ایران نصف کنن و به تدریج قطع کنن . تازه در دوران احمدی نژاد بیست کشور تونستند معافیت بگیرن ولی الان هشت کشور معافیت گرفته
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اگر مثل هند و چین 1 میلیارد نفر جمعیت داشتیم الان آمریکا و اروپا جرات نمیکردند ما را تحریم کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
در دهه هفتاد برادر یکی از دوستانم مترجم یک هیات چینی که برای مذاکره با رفسنجانی به ایران آمده بودند بود و تعریف میکرد که پس از سخنان رفسنجانی چینیها میگفتند ما تعجب میکنیم که چرا شما میخواهید راهی را که ما پس از سی سال به اشتباه بودن ان پی بردیم ادامه دهید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
نعل وارونه به خودت بزن عمو. ما مار خوردیم افعی شدیم.
این جا نیویورک و لندن نیست که کلم بروکلی با بروکسل اشتباه بگیرن ما ایرونی ها اگر هیچی نباشیم هممون یه پا سیاست مداریم افتاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
چون قدرت داریم و توانش را هم داریم
خطاب به۲۳:۳۱
ناشناس
| Germany |
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
استاد! آب خوردن ۱ میلیارد نفر رو از کجا میخوای تامین کنی؟! الباقی بماند!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
واقعآ خوش بحال بعضیها که تو توهم زندگی میکنند
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
با سالی ۱۵۰ میلیارد دلار درآمد توان مدیریت ۸۰ میلیون جمعیت را نداریم و حالا فکر کنید جمعیت یک میلیارد بود ؟!
به تعداد جمعیت نیست و قدرت به توان مدیریت و سلامت و هوش و کارامدی است .
ژاپن یک لیتر نفت و یک کپسول گاز و معدن ندارد ولی با مدیریت درست و کارکردن منطقی با دنیا توانسته سومین اقتصاد دنیا بشود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
به ۲۳۴۹ توصیه میکنم از حواب بیدار بشود و کمی مطالعه کند و کمی تاریخ معاصر بخواند و تعصب کور را کنار بگذارد
ناشناس
| Canada |
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
آی کیو قدرت چین و هند به جمعیتشون نیست
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
کاواساکی نظریه‌پرداز مدیریت و از مشاوران شرکت Apple، پدیده‌ای را در سازمانهای اداری و صنعتی عنوان می‌کند که استیو جابز از آن به عنوان «انفجار نادانی» نام می برد!
این نظریه می‌گوید: مدیران درجه یک، کسانی را استخدام می‌کنند که از خودشان بهتر و تواناتر هستند؛ اما افراد درجه دو و پایین‌تر، با نگرانی از دست دادن جایگاه خود، افرادی از خود پایین‌تر را استخدام می کنند و همینطور نفرات رده‌های پایین‌تر نیز همین چرخه باطل را ادامه می‌دهند (چون مسلماً آنها هم نفرات درجه یک نیستند)
لذا پس از مدتی با موجی فراگیر از افراد ضعیف و ناتوان در ساختار سازمان مواجه می‌شوید که معدود افراد توانمند را نیز ناامید و فلج می کنند!
این نظریه را می‌شود هم در زندگی شخصی به کار برد، هم در راهبری سازمانی و هم در عرصه کشورداری:
از خودتان بپرسید آیا با کسانی دوست هستم، که از من باهوش‌ترند و مرا به نقد می‌کشند یا کسانی هستند که هم‌رده من یا پایین‌ترند و بیشتر مرا تأیید می کنند؟
در سازمان، از خودتان بپرسید آیا از استخدام و بکارگیری کسانی که از من باهوش‌تر، مطلع‌تر و کاربلدتر هستند ترس دارم؟ آیا تعداد کسانی که از من باهوش‌تر هستند در سازمان من به تعداد انگشتان یک دست می رسد؟
در کشورداری از خود بپرسید آخرين باري كه از منتقدان باهوش خود مشورت یا کمک گرفته‌اید یا وی را به یک سمت کلیدی منصوب کرده‌اید کی بوده است؟ آیا از اینکه من از همه باهوش‌ترم لذت می‌برم یا اینکه می‌توانم از باهوش‌ها بیشترین استفاده را بکنم خوشحالم؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
ممنون نظریه جالبی بود ولی چه ربطی داشت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
ممنون عالی بود . اتفاقا دو سوم اخبار و اظهار نظرهای فوق مربوط به مکانهای مختلف و اشخاص مختلفی که در بالا خبرساز بودند و در مدیریت و سرنوشت ایران دخالت دارند واقعا به این نظریه ربط شدید دارند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
به کدام بخش از مطالب فوق ربط داشت دوست کانادایی؟
ناشناس
| India |
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
بسیار عالی بود.مشکل اصلی کشور را فرمودید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
دنیا آنقدرها هم بی صاحب نیست. همین تحریمها که همه بدبختی آن برای مردم است نشانگر این موضوع است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
درست است ایران یک قدرت نظامی بزرگ است ولی حتی امریکا هم نمی تواند در آب های بین المللی دست به چنین اقدامی بزند.چون فورا مسئله به شوری امنیت سازمان ملل ارجاع داده می شود و قطعا با اجماع همچین اقدامی محکوم می شود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
در مسئله برجام دیده شد که شورای امنیت حریف آمریکا نمی شود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
یه بابایی چند سال پیش همش می گفت این ورق پاره ها که علیه ایران در شورای امنیت صادر می شود الکی است و تاثیری ندارد. همون زمان اقاهه تاثیرش شروع شد و مثلا دوستان ما چین و روسیه هم در بزنگاه پشت ما رو خالی کردن.
مثل اینکه برخی خیلی علاقه دارن ایران وارد جنگ با گردن کلفت های جهان بشه. پیروز نهایی هم نه اسراییله و نه عربستان و نه ایران چون همه دست در دست هم ویران و نابود می شیم و عمو سام که کشورش اون ور کره خاکیه پیروز نهایی می شه.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
مردم عزیز لطفا در دام دلالان نیفتید و از خرید دلار جدا خودداری کنید ، برای حفظ ارزش پول خود بهترین سرمایه گذاری طلاست ، چون باعث میشه صنعت داخل رونق بگیره و جنبه قاچاق هم نداره همیشه طلا کالای امن برای حفظ سرمایه بوده .
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اخوی لابد طلا فروشی وگرنه هیچ فرد عاقلی طلای ساخته شده که تنها ۷۰ درصد پول ان مربوط به طلاست نمی خرد سکه یا شمش می خرند ان هم در حراج
ناشناس
| Germany |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
البته اگر تقلبی نباشند! اکثر طلا فروشی ها مقداری ناخالصی دارن که عملا تقلب حساب میشه
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
دوباره بوی جنگ نفتکش ها میاد . بعدش هم جنگ سوم جهانی . دوستان یه نگاهی به تاریخ بیندازید بینید آن افسران و سربازانی که از برلین آلمان تا ده کیلومتری مسکو در حال جنگ بودند آیا نمیدانستند که هیلتر اشتباه دستور میدهد یعنی میلیونها سرباز در حال جانفشانی بودند کسی فکرش را میکرد که هیتلر اشتباه میکند چرا میدانستند اما راه فراری نداشتند محکوم به سرنوشت بودند تابی جان شما چه فکر میکنی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
خیلی ترسیدی عموجان.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
تابی جان فعلآفکر کردن را گذاشته کنار و سخت مشغول خود سانسوری هست اول مثبت و منفی را برداشت حالا هم یا پیام ها را یا کلا حذف میکند و یا تکه پاره و بی محتوا
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
تحلیل های کاربران محترم در جمع بندی درست هست ولی در عالم سیاست وقتی حاکمان کشورها جلوی دوربین ها لبخند بهم تحویل میدهند ولی در پستوی اتاق فکر سیاسیون مسایل ناگفته هم وجود دارد . از کجا معلوم هست که با اعمال فشار به چنین نتیجه ای برسند که ایران را به انجام کار غیر حرفه ای بکشانند . آیا این دسیسه ابر قدرت ها نیست پس چی هست چقدر از روس و چین اطمینان داریم . یعنی با اعمال تحریمها و موصع گیری که امروز یک امام جمعه گفتند شاید در آینده شرایط جور دیگری شد . گفتگو با دیگر کشورها کارساز هست . اگر فکر خودتان نیستید فکر نیروگاه اتمی بوشهر باشید . بیخودی آب را گل آلود نکنید
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
احترام به اقوام با یک جشن و آشپزی محقق نمیشه بابا زبان اقوام باید به مدارس بیاد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
ضمناً یاد بگیرند زبان فارسی را بدون لهجه و صحیح حرف بزنند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
زبان و فرهنگ اقوام باید به رسمیت شناخته شوند. ولی متاسفانه نگاه محلی به اقوام وجود دارد
ali
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
دقیقا. احترام به قوم های ساکن در این خاک زمانی به وجود میاد که همه به یه اندعازه از موهبت ها و منافعش بهره ببرند. فقط توهین کردن نیست. چون که هزاران بار پیش اومده ه خود صدا و سیما دانشسته یا ندانسته به اقوام توهین کرده. اموزش و پرورش هم همینطور. وقتی جنگی پیش میاد همانطور که ترک و عرب و فارس و کرد و بلوچ کنار هم میجنگند موقع بهره برداری هم باید به یه اندازه سهیم باشند. موقع انتخاب وزرا. موقع تحصیل. موقع استخدام. موقع چاپ روزنامه و زسانه هی صوتی و تصویری. ولی در ایران یه قوم به هر طریقی خودش رو بر همه دیکته کرده و با روشهایی سعی در کوبش و تحقیر سایررین داره و با این کار ه موجودیت خودش رو به مخاطره میندازه و هم تاریخ واقعی این خاک رو.
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
در موقع برجام به هر دری زدند که غیر از حل اتمی به دیگر موضوعات اختلافی هم‌پرداخته شود ولی من یادم هست آقای ظریف گفتند ما فقط در مورد برجام یک صحبت میکنیم . بنابراین تا دیگر اختلافات گفتگو نشود شاید برای همیشه درگیر با آمریکا و سپس همین اختلافات به اروپا هم خواهد کشید . بهترین راه گفتگو هست کدام جنگ دنیا بوده که آخرش صلح نبوده . مگر با عراق صلح نکردیم . گزینه جنگ اصلا برای پیشرفت در تمام زمینه ها خوب نیست . یعنی در جنگ اقتصاد و کشاورزی رشد نمیکند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
مذاکره با تترامپپپپپپپپپپپپپپپپ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
ناشناس
| Finland |
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
ظریف نبود از داخل باد به غبغب انداختند و گفتند فقط هسته ای حالا هم نتیجه اش را می بینیم.
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
چرا میگویی جمعیت یک میلیارد باشه کسی حریفش نیست . من اصلا چنین تحلیلی را نمیفهمم . یک میلیارد جمعیت برابر یک میلیارد تکلیف در بخش سلامت و آموزش و صنعت و کشاورزی داره . با کدام ایده و برنامه . یک میلیارد انسان چین و روسیه با اقتصاد سوسیالیستی عبور کرده اند . یعنی مردم این کشورها با فشار به رهبران خودشان گفتند که ما در ۸۰ سال پیش اشتباه کردیم . برابری در لباس و خوراک و خانه و ماشین نبود بلکه انقلاب انها رسیدن به آزادی د عدالت بود . آزادی در اندیشه و عقیده بود . در حقیت میشود گفت که کل کشورهای دنیا بسمت دمکراسی سیر پیدا کردهاند که اگر چنین باشد تعدد زوجات و فرزند زیاد اصلا در چنین گفتمانی وجود ندارد بلکه عدالت و رفاه مهم تر هست نه گزینه دیگر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
زیر ۸۰ میلیون جمعیت موندیم و داریم له میشیم لطفا از خواب بیدار شوید
تریلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
اخه من متوجه. نشدم جسد خاشقچی اخرش چی شد
پاسخ ها
مهدی
| Germany |
۰۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
جسدی موجود نیست چونکه در اسید حل شده است.
با این هدف که قتل بدون جسد ،قتل نیست!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
از کرامات شیخ ما انگشت در عسل کرد وچشید وگفتا شیرین است
پاسخ ها
ناشناس
| Russian Federation |
۰۴:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
.
سعی کنیم اگر ضرب المثنی را نمیدانیم استفاده نکنیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
و گفتا دشمن دشمن دشمن دشمن ووووووووودشمن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
جوری میگن احمدی نزاد جدید انگار اونهایی که دلار از هفت تومن رسوندن به هزارتومن و دادن به احمدی نزاد رئیس جمهور نبودن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
در مورد بیت المال و تیم دولتی استقلال مسئولینی که۳بازیکن خارجی بی کیفیت به تیم افزودند و به هرکدام۲میلیارد تومان داده اند و اجازه ندادند یک بازیکن با کیفیت جذب باشگاه شود که سودی به فوتبال ایران برساند نباید پاسخگو باشند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
زودتر این کار و انجام بدین (بستن تنگه هرمز و گروگان گیری کشتی های نفتی ) لطفا هر چه سریعتر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
جناب علم الهدی ممکنه بفرمایید اسم این استاد تحلیل جنگ جهانی رو؟ ما هم بشناسیمشون.
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
تو رو خدا برو ببند مصادره کن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
تهدید نکن ! بزن با خاک یکسانش کن ، بعد بگو زدم .
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
حرف عاميانه زدن كه خرج ندارهه، اقاي علم الهدا بعدش كه كشتي رو ضبط كرديد چي ميشه واقعا چي ميشه من نميدونم ما اينده زن و بچه هامون بكجا ميرسه با اين حرفها،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
بهترین راه برای نجات ما ، آمدن یک احمدی نژاد دوم است . چون این بار دیگر فرصتی برای ماله کشی نمی ماند و کار یکسره می شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
پیشنهاد میشود ،آقای علم الهدا بجای تهران ،و مشهد نشینی فرماتدهی یک پایگاه موشکی را در نزدیکی تنگهٔ هرمز عهده دار شوند ،و خود شخصا تنگه را ببندند ؟ برای این کار یک گردان که مخلص ،و فرمانبردار ایشان است را در اختیار ایشان بگذارند ؟ چه اشکالی دارد که ایشان اگر موفق شدند و پوزهٔ امریکا ‌و انگلیس را بخاک مالیدند ،و اسراییل را نابود کردند ،و کشورهای عربی را مطیع کردند ،؟
داود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
لطفا افرادی که بیش از۶۰تا۷۰سال ازخداوندمتعال عمرگرفته اند وبه قول معروف آردهایشان رابیخته والک شان را آویخته اند؛برای این مردم نسخه جنگ نپبچند.
هنوزجوانان وکودکانی هستند که آرزوی زندگی بدون کابوس جنگ ویک زندگی توام باامید رادارند.
ناشناس
|
France
|
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اینهایی که میگن اگر ایران کشتی عربستانی مصادره کنه یا تنگه هرمز را ببندد دنیا بیکار نمیشینه و اینچنین و انچنان میکنند درست میگن ولی یک سؤال: وقتی از کسی مشت و لگد می خورید چکار میکنید؟ اگر جواب ندید وجود ندارید، سلامتی یا ناسلامتی غیرت، ملیت، حق حیات، حق بده بدستان با همسایه یا هر کس دیگر معنی دارد یا نه؟ ما هم آدمیم. دنیا که فقط مال یه عده دزد و اسلحه فروش نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
نگاهی به سرنوشت صدام بیانداز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
به امید خدا خلیج فارس را گورستان آمریکایی ها خواهیم کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
این افشانی آقای محترم شما بازنشسته هستی و طبق قانون باید کناره گیری کنی. چرا یه شهر بزرگی مثل تهران را بازیچه بازی های خودت قرار داده ای تا طرح های عمرانی آن همین طوری معطل بنونه!؟
دانیال
|
United Kingdom
|
۰۵:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
ور پاسخ آقای الم الهدی باید بگم اگر قرار بر مصادره نفتکش های عربستان باشه،خودت برو یکی را مصادره کن تا دولت از شما چگونگی این عمل را یاد بگیره و در پاسخ آقای موحدی کرمانی باید بگویم،دقیقا هم همینطور هست که می فرمائید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
شهردار تهران درخواست کرده که تا مشخص شدن مستثنی شدن شهرداران از قانون منع بکارگیری بازنشستگان در یکی از کمیسیون های مجلس، روند انتخاب و رای گیری برای شهردار جدید را به تعویق اندازند.......نگاه کن چه جوری واسه موندنش تلاش میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
نسنجیده حرف زدن مثل اینکه برای ایشان عادت شده
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
خانم ها لطفا حجاب را رعایت کنند تا مشکلات جامعه حل شود. گرانی، بیکاری، فساد اداری، خشکسالی، تحریم های داخلی، همه به خاطر حجاب خانمهاست!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اقایون ساکت الان دلار میره بالا
mohammad
|
-
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اللهم عجل لوليك الفرج سريعا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
جناب آقای موحدی کرمانی
در حال حاضر با این همه اختلاس و رانت و غارتگری به نظر حضرتعالی بیت المال صاحب داره؟
تابناک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
چند نکته در مورد این اظهارات جناب علم الهدی:
1- قطر که جزو کشورهای دوست ماست چرا آنرا در ردیف دشمنانمان قرار دادیم .
2- در هیچ جای دنیا آمار و اطلاعات نظامی و توانایی هایشان را جزو در موارد ویژه فاش نمی کنند چرا ما براحتی آمار پایگاهای موشکی که به گفته ایشان 110 پایگاه می باشد را آشکار می کنیم
3- این همه دستگاه دیپلماسی و مقامات نظامی اعلام می کنند که ایران به انصارالله هیچونه کمکی نمی کند چرا ایشان براحتی اعتراف می کند که تکنولوژی پیشرفته موشکی را ایران در اختیار انصارالله قرار داده است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
قطر کی دوست ما بوده. جبهه النصره رو همین قطری ها با دلارهای نفتی و فرمان اربابان امریکایی شون تجهیز
کردن. جبر زمانه و بستن مرز زمینی و هوایی عربستان امارات و بحرین بر روی قطر سبب شد توجهی به ایران نشون بده. چون تمامی ارتباط کریدوری قطر با خارج از مسیر هوایی ایرانه. و ترک ها نیرو هوشون از رو اسمون ایران رسوندن قطر.
.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
در حال حاضر که عربستان درگیر قتل خاشقچی است مواظب باشیم تا دوباره مشابه کنسولگری عربستان در مشهد تکرار نشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اگر لج بازی کنه ایران می تونه اقتصاد کل جهان را زیر و رو کنه ، فرض کند کل جهان علیه ایران جمع بشه و بیاد تنگه هرمز را برای کشور های منطقه آذاد بگزارد. و لی ایران هر از گاهی می تواند امنیت را خراب کند همین ترس کلی نظام اقتصادی جهان را متأثر می کند
رضایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
سلام , جناب آقای مقدم فر , آقای حسن خمینی حرف دل مردم را می زند و محبوب دل مردم است ,
آشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
صدام معتقد بود با موشکهایش میتواند ارسرائیل را هدف قرار دهد و شیخ نشینها را نابود کند اگر بخاطر تجاوز به کویت به او حمله شود یه کم بیشتر فکر کنیم بهتر است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
پس چرا نمیبندید؟؟؟؟فقط تهدید؟
مگه به اروپا مهلت یک هته ای نداید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
مردم ایران تا کی باید تاوان حرفهای برخی رو بدن

خودشون که جاشون راحته
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
این امنیتی که داریم بخاطر همین موضع گیری های شجاعانه است والا داعش همون روز اول کار را تموم می کرد پهلوووووون
آرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
جناب علم الهدی اون استاد جنگ احیانا حسن عباسی ینیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علی رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
حرفهای امام جمعه مشهد در این وقت که عربستان گیر کرده نقش نجات بخش را برای بن سلمان دارد. این حرفها برای اعلان جنگ به ایران توسط هر کشوری که از تنگه هرمز استفاده می کند و یا انرژی آن وابسته به این آب راه است کفایت می کند . از آمریکا تا اروپا تا چین و هند و روسیه و کره و ژاپن.
مسیر بین المللی را مین گذاری کرده ایم؟؟؟؟؟؟
Sirous
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
" استاد جنگ جهانی "
منظور حسن عباسی خودمونه ؟
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
دولت با سیاست مناسب در حال خنثی سازی تحریمها است. یک نفر بگوید سیاست خارجی جای جناح بازی نیست. حرفهایی نزنید که هدیه به دشمن باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
خواب دیدی خیر باشه سیاست مناسب اقتدار و شجاعت است نه ترس و وادادگی
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
به فاصله یک ساعت و نیمه تمامی کشورهای خلیج فارس و دبی و عربستان نابود می‌شوند ..... ؟؟؟ لطفن ریز اتفاقاتی که در یک ساعت و نیم اتفاق میفته رو هم اعلام بفرمایید که هیچگونه شبه ای وجد نداشته باشه ؟؟ همچنین مدارک و مستندات مربوط به محاسبه نرخ نفت که به 400 دلار میرسه رو نیز اعلام کنید و در چه مدت نرخ به 400 دلار میرسه در همون مدت یک ساعت و نیم ؟؟؟؟؟ یا بیشتر از یک ساعت و نیم ؟؟؟؟
ناشناس
|
Switzerland
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
تو‌این شهرداری چی‌هست که هرکی‌میاددنمیخواد بره و دودستی چسبیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
رهبری فرمودند جنگ نمی شود ودوره بزن در رویی تمام شده است بدیهی ست فرمانده کل قوا هرانچه اراده فرمایند تابعیم ولی مصادره و جلوگیری از عبور نفتکشها بحث بسیار پیچیده ای است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
انشا الله امکان بازتولید هر کی وجود داشته باشه امکان بازتولید روحانی وجود نداشته باشه :-)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
آقای علم الهدی شما تنگه رو ببند تا ببینیم دلار چند میشه!!!
خب اگه نفت 400 دلار میشه از همین فردا ببندیمش کلی پولدار میشیم! چرا اینقدر تعلل میکنین تو بستن؟؟!!
ما که موشکامون آمادست کل خاورمیانه رو بزنه با خاک یکسان کنه بعدم سر فرصت بره سراغ اسرائیل اونجارو هم بزنیم با خاک یکیشه!!! بعدم آمریکه و اروپا رو بزنیم با خاک یکسان کنیم!!! اوفففف فکرشو بکن ما میشیم ابرقدرت جهان!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
جناب علم هدی واقعا چه پشینهادات عالی می دهد .دزدیدن نفتکش هایی عربستان . ازایشان باید بیشتر در امور کشور سود برد
آشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
من فکر می کنم مشکل ما با غرب بر سر موشک یا انرژی هسته ای نیست بلکه بر سر نوع نگاه ما به جهان و سیاست خارجی ماست پس اصلا خودمان را گول نزنیم حتی اگر غیر از انرژی هسته ای ، برنامه موشکی را هم فدا کنیم و این سیاست را ادامه دهیم یعنی اسرائیل را تهدید کنیم در کشورهای منطقه مانند یمن سوریه و .. حضور داشته باشیم و در کنار روسیه باشیم تهدید و تحریم علیه ما ادامه پیدا خواهد کرد
جوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
سلام.وقتی آقای علم الهدی قول یک خارجی را بدون نقد درستی یا نادرستی آن نقل میکنند واضح استکه شبهه تایید آن قول تقویت میشود.عربستانی ها یکی از خودشان را کشتند و ترکیه با حرفها و اقدامات سنجیده به هزینه خودشان ،کلی آنها را به فشار انداخته و به عقب رانده است.ما با کارهای نسنجیده و کلی هزینه جانی و مالی از خودمان مثل قضیه اشغال سفارت عربستان ودر حادثه منا ،کلی آب به آسیاب عربستان ریختیم.ایکاش ایشان که یک کارشناس مذهبی هستند در ادامه با تحلیل خودشان درستی یا نادرستی قول آن کارشناس را که سعی در ایران هراسی و ایجاد جنگ بین مسلمین کرده ،نقد کرده و پایه های مذهبی نظریات خودشان را تبیین بکنند. هرچند کارشناسان حقوقی کشورمان با تکیه بر کنوانسیونهای بین المللی در اثبات حق ایران برای بستن تنگه هرمز سعی کرده اند ولی چون کشور ما یک کشور مذهبی هست تبیین روشن مذهبی مسله مهمتر هست.روشنگری مشکل تحریمها و مقایسه آن با تحریم مسلمین در ابتدای اسلام در شعب ابی طالب و اقدامات پیامبر در مورد آن هم میتواند مفید باشد.
جوهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
ما در وضعیت نه جنگ و نه صلح هستیم درست در مکان انتظار و اضطراب قرار گرفته ایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
امام زمان که خودشان در غیبت بسر می برند چه کسی این پیغام را از طرف خدا صادر کرده است؟
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
عشق به خدمت يعنى افشانى!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
وای وای از عشق اصلاحطلبا به خدمت وای وای وای
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
مدیریت در یعنی تا می توانی بار خودت را ببند بیشتر وبشتر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
آقای علم الهدی نفرمودند بعد از مصادره 3 کشتی عربستان و نابود کردن امارات و عربستان چه پیش می آید؟ بدیهی است دنیا هم دست روی دست نمی گذارد و ما را تماشا کند.
پاسخ ها
ناشناس
| Qatar |
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
مصادره در ابهاى بين المللى مساويست با همان كارى كه سوماليايى ها ميكنند
نتيجه جنگ و نابودى
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
گفته می شود در بانک تجارت نیز 700 میلیون پرداختی وجود داشته جای تاسف دارد چرا که این بانک دولتی است!!!!!
متاسفم که هنوز رئیس کمیسیون بودجه و محاسبات نمی داند که بانکهای دولتی کدامند
مقروض
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
بخدا كرايه خانه ندادم مامور برق آمده برق خانه را قطع كنه هيچي براي خوردن تو خانه نيست آخه مگر حقوق 1500 جواب ميده روزي 50 تومان !!!!!!!!
واقع بين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
بخدا اگر اين موشكها را نداشتيم الان دشمن تو سالن پذيرائيمان نشسته بود و دستور ميداد !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
عربستان ده برابرش را خریداری کرده پیشرفته تر هستند بعلاوه هواپیماهای رادار گریز
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
اقایان تحلیلگر و کامنگذار...... با انواع و اقسام بلا و گرفتاری دست و پنجه نرم می کنیم و هر روزمان از دیروزمان بدتر شده تازه رسیدیم به اینجا که قراره کلا تحریم بشیم و واژه توهین امیز نفت در مقابل غدا برای ملت بررگ و باستانی ایران بکار برده میشه ! و مدام داریم می بینیم که یک گروه گناه را به گردن دیگری میندازه و همین ... . مگر وظیفه دولت نیست که برای ملت اسایش و رفاه فراهم بکنه ؟! مگر اسایش رفاه ملت در سایه سیاستهای خارجی و داخلی صحیح بوجود نمیاد ؟! ایا سیاست خارجی معنیش این نیست که با دیپلماسی مناسب منافع دنیا را بسوی کشور جذب ومضار دنیا را دفع کنیم و درسایه پلیتیک و نقشه مناسب فضای سازنده و ارام و بدون تنش و اصطرابی در کشور فراهم کنیم تا به یک جامعه سالم برسیم ؟! !!!!! بجای پریدن یه فکری به حال مملکت بکنید که نصف مردمش دارای ناراحتیهای عدیده روحی و روانی هستند !!! نه اینکه طرف فلان کس بیدرد و یا بهمان مسئول بیخیال مردم را بگیرید و یقه بدرانید !!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
افشانی چرا اینقدر دست وپا می زنه ؟
پاسخ ها
جبار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
نمونه بارز يك دولتي تشنه خدمت (نه قدرت!!)خخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
بعضی ها چقدر از آمریکا می ترسند.سالها پیش امام که راستگوترین انسان بودند گفتند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.اگر ما با هم متحد باشیم و خوب برنامه ریزی کنیم می توانیم اقتصادمان راسر وسامان بدیم .آمریکا الان کاملا در تیر رس ماست وجرات هیچ حمله ای را به ایران ندارد مگر ندیدید وقتی داعشی های مزدور آمریکارا موشک باران کردیم هیچ عکس‌العملی انجام نداد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
آقای مسعود ی خمینی شما هم همان حرمت شکنی را در مورد علما در پیش گرفتید کار شما هم اشتباه است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
. قوانین ناقص مهریه از سوی دولت در اجرای ثبت اسناد و همچنین در دادگاه های خانواده میلیون ها پرونده را رو دیت قصات گداشته است و زندان ها را هم مملو نموده است. حالا این متمولان بی درد بی تخصص می خواهند لایحه به اصطلاح توهین به اقوام را قانونی کنند. در کشور توهین به اقوام معمولا اتفاق نمی افتد و با این حرکت بهارستان نشینان دیگر خنده از چهره ایرانیان ناپدید خواهد شد. زیرا عموما یک انسجام ملی در قالب شوخی بین اقوام دوستانه صورت می گیرد که از این به بعد جرم تلقی و دادگاه ها پر و گریبان قوه بیچاره قصائیه را خواهد گرفت.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
لطفا یکی به آقای علم الهدی بگوید که این فرد وجود خارجی ندارد و چنین مصاحبه ای اصلا انجام نشده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
تابناکیهای شماهم متن گفته های آقای علم الهدی رومیدونید.وهم تیتری که برای این خبرتهیه کردید.ووقعافرق شمابابی بی سی.العربیه چیه.خوانندگانتون چه فرض کردید.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
آقای علم الهدی خود را قیم مردم میداند! بهتر است ایشان خود را از تمام امور سیاسی و اجتماعی بازنشسته کند!
کمرخان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
خان محمدعلی آقا|Iran, Islamic Republic of|۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
با فلان وزیر رو عوض کردن و بهمان وزیر را جابجا کردن و احمدی نژاد ستیزی و دلواپس گریزی و سکوت و انتقاد نکردن مردم و رسانه ها و مغلطه و سفسطه و فرار به جلو و بی تدبیری نسبت به جیب مردم و پمپاژ امید واهی و دروغ، مشکلات مردم حل نخواهد شد که نخواهد شد

طبق معمول

ثروتمند، ثروتمندتر خواهد شد

فقیر، فقیرتر

والسلام، ختم کلام_______________خان محمد عزیز تازمانی که چندتا پیرمرد فرسوده در کشور مسئولیت داشته باشند درب برهمین پاشنه میچرخد روحانی مسولین را بهتر از من وتو میشناسد ومیداند این دروغهای انتخاباتی درهیچ محکمه ای رسیدگی نمشود و من باب مباهته است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
اینکه فکر کنند آغاز جنگ بین ایران عربستان برای آمریکا سخت است وباعث بالا رفتن قیمت نفت میشود اشتباه بزرگی است آمریکا به بهانه هسته ای تحریمها ایران را برگرداند و این فقط بخاطر این است که یک رقیب را از صادرات نفت و گاز بیرون بکند حالا که خودش در حال تبدیل شدن به صادر کننده بزرگ گاز وال آن جی شده زمانی را در نظر بگیرد که آمریکا تبدیل به صادر کننده نفت بشود آن زمان زمان شروع جنگ بین ایران اعراب است تا تاسیسات نفتی این کشورها ازبن برود و قیمت نفت هرچقدر هم بشود به نفع روسیه وامریکا وبه ضرر چین وبقيه خواهد بود واگر فکری نکنیم این اتفاق حتمی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
آمریکا هر غلطی برای ایران کرده و میکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
میگم اصلا بریم دزد دریائی شیم !
ناشناس
|
Australia
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
چرا مثبت و منفی ها رو بستید ؟ چقدر آخه تقلب می کنید شما ها . خوب از نظر مردم وجشت دارید کلا کامنت رو بردارید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
"شهردار تهران درخواست کرده که تا مشخص شدن مستثنی شدن شهرداران از قانون منع بکارگیری بازنشستگان در یکی از کمیسیون های مجلس، روند انتخاب و رای گیری برای شهردار جدید را به تعویق اندازند"
- عشق به خدمت به مردم تهران این شهردار را کشته!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
بيت المال صاحب دارد. خوب هم دارد اما صاحبش مردم نيستند. در واقع بيت المال شده است تيول برخي از ما بهتران.
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
چطوره از دزدان دریایی سومالی هم کمک بگیریم؟؟؟؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
خدایا عجب گرفتار ی شدیم
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
سیروس عسگری بیماری کاوازاکی طرح شفافیت آراء مینیاپولیس اعتراض به کشته شدن جورج فلوید
آخرین اخبار