بازدید 9375

شرط جدید تمدید قرارداد کی‌‎روش

کد خبر: ۸۲۹۷۷۲
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۷ 01 September 2018

تمرینات تیم ملی در حالی قرار است بعد از بازی های هفته ششم لیگ برتر آغاز شود که هنوز مشخص نیست کی‌روش چه زمانی به ایران می آید.

به گزارش سایت برنامه نود، با ورود دستیاران کی‌روش به ایران، بازگشت این مربی پرتغالی قطعی شده اما زمان امضای قرارداد با او و جزییات آن مشخص نشده است.

تازه‌ترین بحث مطرح شده درباره کی‌روش این است که فدراسیون از نظر مبلغ با کی‌روش به تفاهم رسیده و مشکل مدت قرارداد است.

کی‌روش از قبل جام جهانی تاکنون روی قرارداد چهار ساله و تا جام جهانی بعدی و یا دست‌کم دو ساله و قابل تمدید اصرار دارد و اصرار فدراسیون روی قرارداد شش ماهه را در شان خود نمی‌داند.

در این باره خبرنگار نود مطلع شد که ممکن است چالش اصلی بین کی‌روش و تاج بر سر مدت قرارداد این گونه حل شود که قرارداد شش ماهه کی‌روش با ایران در صورتی که تیم ملی ایران به جمع چهار تیم برتر جام ملت های آسیا راه یابد اتوماتیک وار تمدید شود.

در مجموع کی‌روش امروز یا فردا به ایران می‌آید و تمرینات تیم ملی نهایتا تا دوشنبه آغاز می‌شود و آن طور که پیداست قراردادش تمدید شده و تمرینات تیم ملی نیز با اعلام لیست آغاز می‌شود. اما جالب است که از کادر تیم ملی گرفته تا حتی مدیران ارشد فدراسیون و اعضای هیات رییسه کسی به درستی نمی‌داند کی‌روش چه روز و ساعتی به ایران می‌آید.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022