بازدید 25678

طارمی بهانه است اصل نظام نشانه است!

کد خبر: ۸۰۹۰۵۰
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۷ 18 June 2018

روزنامه «رسالت» در یادداشتی به قلم وحید ایمانی نوشت:

حدود دو سال پیش و پس از بیانات رهبر انقلاب مبنی بر سقف عمر 25 ساله رژیم صهیونیستی، این جمله با استقبال کم نظیر کاربران فضای مجازی روبه‌رو شد و همچنان جزء هشتگ های پر کاربرد فضای مجازی محسوب می شود.

اما در میان سلبریتی های توئیتری که اساساً روشنفکری را مغایر با مطالبات دینی و انقلابی می دانند، مهدی طارمی بازیکن وقت پرسپولیس و تیم ملی در حساب توئیتر خود به بازنویسی جمله رهبر عزیز انقلاب پرداخت و نوشت:
امام خامنه ای: اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید.

مهدی طارمی، جوان دهه هفتادی که می توان او را نسل چهارم انقلاب خواند ، در این سالها حواشی زیادی داشته است و این حواشی گاهی آنقدر پر سر و صداست که گزارشگر مسابقه فوتبال ایران و مراکش به هنگام ورود وی به زمین بصورت زیر پوستی و با طعنه او را به باد انتقاد (شاید انتقام) می‌گیرد و او را اینگونه معرفی می کند :
طارمی در این سالها فقط گوش هاش حاشیه نداشته که این روزها گوشاشم حاشیه دار شده !

البته به حکم انصاف بسیاری از حواشی او هیچ وقت اثبات نشد و همیشه در حد حرف و حدیث و حرف های در گوشی فضای مجازی باقی ماند.

اما نکته مهم در خصوص طارمی این است که او قواعد سلبریتی بودن را به هم زد. هیچ وقت با ژست اپوزیسیون خود را مطرح نکرد و در مواضع غیر ورزشی خود همیشه طرفدار آرمانهای انقلاب بود. با مداحی و عزاداری نشان داد که از یک پشتوانه و پیشینه مذهبی خانوادگی برخوردار است و حضور در اینگونه مجالس را موجب فخر خود می داند.
و همه اینها یعنی به هم زدن تمام قواعد سلبریتی بودن!

با نگاه دیگر شاید بهتر این است که بگوییم او قواعد سلبریتی بودن را به هم نزد، او خود را از زمینی که دشمنان برای بازی سلبریتی های ما تعریف کرده اند خارج کرد و حالا باید تاوان انقلابی بودن را بدهد.

او زننده گل ایران نبود ولی حرکت به موقع او و جاگیری ایده آلش در حین بازی موجب گل پیروزی ما در مقابل مراکش شد. اتفاقی که با بازی ضعیف برخی بیشتر به چشم آمد و موجب خشم آنهایی شد که دوست نداشتند او به چشم مردم بیاید و حالا طارمی دروازه‌بان توپ هایی‌است که با هشتگ های آنور آبی ساپورت می شود و مخاطبان را به سوی تحریم و بایکوت شدنش فرا می‌خواند.

طارمی اگرچه دیروز طاقتش طاق شد و پس از دو سال آن توئیت جنجالی را از حساب توئیترش پاک کرد، ولی به‌خاطر رفتار و مواضعی که هیچ وقت در راستای حمایت از افکار و سمپاشی دشمنان انقلاب نبوده، باید از او قدردانی کرد.

رفتار و مواجهه ضد انقلاب با طارمی بهانه ای برای مخالفت با اصل نظام است که دشمن با هر ابزاری که در دست دارد از آن استفاده می کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷
در انتظار بررسی: ۴۲
انتشار یافته: ۲۰
چقدر بی ربط بود..
حتما مقصر محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات هم دشمنان نظام هستند؟؟؟؟؟!!!!!!!!
درود بر طارمی این جوان نجیب جنوبی
خب که چی؟
چرا اصرار دارید فوتبال رو به سیاست بچسبونید
کاری به این حرفا ندارم ولی خدائی خطا رو که قدوس گرفت، سانتر عالی رو هم حاج صفی انجام داد.. طارمی شد همه کاره گل؟.. اینم از انصاف شما. اونوقت از بقیه انتظار دارید. شما یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به بقیه!
الان طارمی مصداق انقلابی بودن شده؟
این نظام را هرچه که هست توسط هر بهانه ای اینقدر کوچک نکنید
با سلام
امید ما جوانان این مرز و بوم به یکسری فوتبالیست ضعیف کش نیست به یکسری هنرپیشه ژست بگیر هم نیست امید ما به مردان شجاعی چون شهید صیاد و فکوری و نامجو و امثالهم است که با دست خالی 8 سال جلوی ابرقدرتهای شرق و غرب ایستادند امید ما آن برادر سپاهی چون جهان آرا و سید موسوی است که با دست خالی صدام را از خرمشهر بیرون کرد.
با سلام،من نمیدونم توی ادبیات شما به چی میگین حاشیه.یهو بی خبر پرسپولیس رو ول کرد رفت ترکیه حاشیه نیست و بعد یهو از ترکیه فرار کرد اومد ایران حاشیه نیست و‌شکایت باشگاه ترکیه برعلیه طارمی و پرسپولیس حاشیه نباشه دیگه من نمیدونم چی حاشیه هست
اي کاش برخي مي فهميدند که بعضي اشخاص خلاف کار براي اينکه تحت تعقيب قرار نگرفته و انگي بهشان وارد نشود با چسباندن خويش به مسائل اعتقادي و برخي مسئولاني که در وادي تقدس هستند مي خواهند گنبدي از امنيت براي خويش بسازند !!!! بازيکني که جزو تيم بازيکناني بوده که داراي فساد اخلاقي بوده اند ممکن است که براي اينکه از دست خيلي از مسائل حاشيه اي فرار کند خود را با يک کامنت و حرفي شعار گونه خويش را در صف به اصطلاح مذهبي ها نشان بدهد. خاوري يادتان نرود.
سلبریتی مذهبی هست که با خانمی که هیچ محرمیتی ندارد چندروز در قطر میزبانش می شود
نه اینها خود واقعیشان را مانند بسیاری دیگر پشت مذهب پنهان می کنند
چرا ملت ایران مظلوم نیست چرا من جوان ۳۴،ساله که هنوز مجردم مظلوم نیستم چرا فلسطین مظلوم است؟چرا تجاوز به دختران در ایرانشهر مظلومیت نیست ؟
دم طارمی گرم
درود خدا بر او باد
دم همه ایرانی های با غیرت گرم
طارمی دوست داریم
بس کنید لطفا
مردم عاقلند و میفهمند
اشاره گزارشگر به ضرباتی بود که طارمی به پرسپولیس زد و گفت خیریت داره
تا اونجایی که من یادمه طارمی به خاطر پیوستن به یه تیم عربی و گل زدنای عقده ای وارش به ایران از چشم ها افتاد ...
فردوسی پور در خصوص شوخی ژوله و طارمی صحبت کرد که جنجال در فضای مجازی راه انداخته لطفا بیخود سیاسیش نکنید
درود بر مهدی طارمی
متاسفانه هر کس که از مواضع نظام دفاع کند و ولایت مدار باشد سریعا به نوعی مورد سرزنش واقع می شود و برایش حاشیه می سازن
با گذاشتن یه جمله شما نمی تونی به درون شخصیت افراد پی ببری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی