بازدید 6170

قاچاق ۷۰ میلیاردی به مقصد نرسید

کد خبر: ۷۴۰۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳ 20 October 2017
فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف یک محموله بزرگ قاچاق شامل مواد نیروزا به ارزش ۷۰ میلیارد ریال در شهرستان عسلویه خبر داد و گفت: در این رابطه دو دستگاه خودرو متوقف شده است.

به گزارش مهر، سردار خلیل واعظی گفت: نیمه‌شب پنج شنبه ۲۷ مهرماه پلیس آگاهی شهرستان عسلویه با اشراف اطلاعاتی خود از قصد قاچاقچیان مبنی بر بارگیری و انتقال محموله بزرگ قاچاق پودر و قرص نیروزا از عسلویه به یکی از شهرستان‌های استان فارس مطلع شد.

وی افزود: این محموله قاچاق پس ازجاسازی در دودستگاه خودرو در محور خروجی عسلویه در طرح عملیاتی پلیس قرار گرفت. خودروهای حامل قاچاق با مشاهده پلیس به سمت یکی از روستاها عسلویه متواری شده که با ادامه تعقیب از سوی پلیس در یکی از کوچه ها ناچار به توقف شدند.

وی بیان کرد: با انتقال محموله قاچاق کشف شده به مقر پلیس و بررسی دقیق تر مشخص شد این محموله شامل ۴ هزارکیلوگرم پودر نیروزا، ۶۲۰ هزار عدد قرص نیروزا و بیش از ۹۵۰هزار نخ سیگار به ارزش ۷۰میلیارد ریال است.

سردار واعظی با بیان اینکه در این عملیات دودستگاه خودرو متوقف و یک نفر متهم دستگیر شده است خاطرنشان کرد: یکی از متهمین که هویتش برای پلیس مشخص شده با استفاده از تاریکی شب در یکی از کوچه‌های روستا با رها کردن خودرو متواری شد که تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

گفتنی است این دومین محموله بزرگ قاچاق کشف شده طی ۲۴ساعت گذشته در عسلویه می باشد که در عملیات اول پلیس موفق به کشف یک هزار و ۶۲ عدد گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش ۳۵میلیارد ریال شده بود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه