بازدید 8919

احضار ۳۵ بازیکن به سازمان نظام ‎وظیفه

سازمان نظام وظیفه کارت معافیت برخی از بازیکنان از جمله علیرضا حقیقی، حسین ماهینی، کریم انصاری فرد، سعید نوروزی و... را تایید کرده است.
کد خبر: ۴۳۰۹۲۷
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۸ 01 September 2014
۳۵ بازیکن فوتبال از سوی سازمان نظام وظیفه برای تعیین وضعیت کارت پایان معافیت خود به مصاحبه دعوت شدند و این بازیکنان می بایست در روزهای آتی به طور جداگانه و در ساعات مشخص شده در سازمان نظام وظیفه حضور یافته و به سوالات مطروحه پاسخ دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، نام بازیکنانی چون سپهر حیدری، مهرداد پولادی، وحید شیخ ویسی، شجاع خلیل زاده، امجد شکوه مقام، احمد جمشیدیان، سینا عشوری، مجتبی رمضانی و... در لیست 35 بازیکن دعوت شده به سازمان نظام وظیفه دیده می شود.
 
البته و بر اساس اعلام رسمی سازمان لیگ برتر مجوز بازی هیچ یک از این بازیکنان باطل نشده و کارت معافیت آنها ابطال نشده است. آنها حتی در صورت صلاحدید باشگاه ها می توانند برای تیم های خود در لیگ برتر بازی کنند منتهی مسئولیت بازی کردن آنها با باشگاه ها است.
 
اگر این بازیکنان به سازمان نظام وظیفه مراجعه نکنند مجوز بازی آنها از سوی سازمان لیگ برتر ابطال خواهد شد و طبیعتا کارت پایان معافیت آنها ازدرجه اعتبار ساقط خواهد شد.
 
تاکنون کارت معافیت سعید حلافی، بختیار رحمانی و یک بازیکن ناشناس به نام نجفی دمیرچی باطل شده اما سازمان نظام وظیفه کارت معافیت برخی از بازیکنان از جمله علیرضا حقیقی، حسین ماهینی، کریم انصاری فرد، سعید نوروزی و... را تایید کرده است.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه