بازدید 9237

تجلیل از عوامل «مختارنامه» با اجرای ضرغامی

کد خبر: ۲۱۵۵۰۸
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۰ - ۲۳:۰۰ 31 December 2011
مراسم تجلیل از عوامل سریال تلویزیونی «مختارنامه» با حضور سید عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صداو سیما که خود اجرای برنامه را به عهده گرفته بود، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سید محمد حسینی و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در تالار همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش  فارس، مراسم قدردانی از عوامل مجموعه تاریخی «مختارنامه» بعد از ظهر امروز در تالار خورشید سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز حضور داشتند.

«کریم منصوری» قرائت آیاتی از قرآن را در ابتدای برنامه بر عهده داشت و گرداننده اصلی این برنامه سید عزت الله ضرغامی بود که شاید بتوان گفت اجرا و تسلط او از بسیاری از مجریان سازمانش منسجم‌تر و بهتر بود.

از جمله مهمانان این برنامه می‌توان به داوود میرباقری (کارگردان سریال)، محمود فلاح(تهیه‌کننده)، فریبرز عرب‌نیا، نسرین مقانلو، فریبا کوثری، جعفر دهقان، ولی‌الله شیراندامی، داوود رشیدی، اکبر زنجان‌پور، ماه چهره خلیلی، محمدرضا شریفی‌نیا، وحید میرباقری، شهرام حقیقت دوست و ... اشاره کرد.

به گزارش فارس، ضرغامی در این مراسم گفت: مجموعه فاخر مختارنامه حاوی ۱۰۴ پیام بسیار مهم اعتقادی، فکری، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی بود که در ۱۳ سرفصل دسته بندی شده و می‌توان مهم‌ترین این پیام‌ها را بصیرت‌افزایی در جامعه دانست.
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی