بازدید 71921
به دلیل تکرار اتهامات به نظام؛

ذوق و شوق رسانه های ضد ایرانی از یک بیانیه جدید!

هرچند آقای کروبی دانسته یا نادانسته با پافشاری بر دستگیر شدن و محاکمه خود، عملا صفحه دیگری از سناریوی غرب و ضد انقلاب را برای ایجاد تلاطم در جامعه ورق می زند و مجموعه نظام و به ویژه دستگاه قضایی، دقیقا با توجه به همین مسأله فعلا مصلحت را در مدارا می بیند، اما...
کد خبر: ۱۴۰۳۶۸
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۸۹ - ۱۲:۲۰ 04 January 2011
حجت الاسلام «مهدی کروبی»، نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته که با ایراد اتهام تقلب و برخی موارد اثبات نشده، ظلم بزرگی در حق مردم و نظام جمهوری اسلامی روا داشت و با تن ندادن به قانون، در ایجاد و تداوم فتنه 88 نقش موثری بازی کرد، دو روز پیش، آشکارا در اظهاراتی، آمادگی خود برای محاکمه شدن را اعلام کرد.

به گزارش «تابناک»، هرچند آقای کروبی دانسته یا نادانسته با پافشاری بر دستگیر شدن و محاکمه خود، عملا صفحه دیگری از سناریوی غرب و ضد انقلاب را برای ایجاد تلاطم در جامعه ورق می زند و مجموعه نظام و به ویژه دستگاه قضایی دقیقا با توجه به همین مسأله فعلا مصلحت را در مدارا می بیند، اما چنانکه دادستان کل کشور و سخنگوی قوه قضاییه روز گذشته در کنفرانس خبری خود اعلام کرد، آقای کروبی چه آماده باشد یا نباشد، بالاخره محاکمه خواهد شد.

 به گزارش صفحه عربی «تابناک»، اما بیانیه جدید آقای کروبی که بار دیگر، همه مواضع نادرست گذشته در آن تکرار شده است، در رسانه های خارجی و به ویژه رسانه های ضد ایرانی، بازتاب گسترده ای داشته که نشان از خوشحالی آنان از طرح این مسائل دارد.

بنا بر این گزارش، در همین راستا، رسانه ضد انقلابی رادیو فردا، روز گذشته در خبری نوشت: مهدی کروبی با انتشار نامه سرگشاده ای اعلام کرد که از برگزاری دادگاه برای محاکمه خود استقبال می کند، چرا که «ادله محکم» برای همه مواضعش در اختیار دارد.

این اظهارات آقای کروبی در حالی عنوان می شود که برخی مقامات سیاسی و قضایی کشورمان اظهار داشته اند، سران فتنه آرزویشان این است که دستگیر شوند.

از سوی دیگر، برخی مقامات قضایی از جمله معاون اول قوه قضاییه اعلام کرده اند، محاکمه آقایان کروبی و موسوی هنگامی که لازم باشد انجام می گیرد.

گفتنی است، رسانه هایی مانند شبکه خبری «العربیه» که سال گذشته همسو با سیاست های ضد انقلابی آمریکا و رژیم صهیونیستی به سود جریان فتنه خبررسانی می کرد، نیز روز گذشته، خبر آمادگی مهدی کروبی برای محاکمه را به صورت گسترده پوشش داده و از آن به عنوان برگ برنده مخالفین نظام یاد کرده است.
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # انتخابات ریاست جمهوری # انتخابات
وب گردی