بازدید 1234

النصر عربستان در اندیشه جذب کاپیتان منچستریونایتد

تیم فوتبال النصر عربستان در ادامه پروژه جذب بازیکنان مطرح فوتبال جهان، در اندیشه استخدام کاپیتان منچستریونایتد است.
کد خبر: ۱۲۳۷۴۷۲
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۰ 15 May 2024


به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، سران باشگاه النصر معتقدند برونو فرناندز، گزینه ایده‌آلی برای تقویت خط میانی این تیم است. بر این اساس، باشگاه عربستانی آماده است تا پیشنهادی جذاب به یونایتد بدهد تا فرناندز را به ریاض بکشاند.

فرناندز تا سال ۲۰۲۶ با یونایتد قرارداد دارد و کاپیتان شیاطین سرخ قبل از آنکه بخواهد آینده خود را در اختیار این باشگاه قرار دهد، به دنبال این است تا اطمینان حاصل کند که آیا اهداف او با یونایتد همخوانی دارد یا خیر. همچنین منچستریونایتد برای فصل نقل و انتقالات خود را آماده می‌کند و قصد دارد فهرست بازیکنانش را اصلاح کند.

رافائل واران پس از پایان قراردادش، جدایی خود را اعلام کرد. کریستین اریکسن که یک‌سال از قراردادش مانده، در فهرست فروش قرار گرفته است. آنتونی مارسیال قرار است با پایان قراردادش در ماه ژوئن این تیم را ترک کند.

انتقال فرناندز به النصر، روند جذب بازیکنان مطرح اروپایی توسط باشگاه‌های عربستانی و تیم‌های نوظهور در فوتبال را افزایش می‌دهد. انتقال رونالدو به النصر بی‌سابقه بوده و اضافه شدن فرناندز، می‌تواند این باشگاه را به هدفش که تبدیل شدن به بهترین تیم قاره کهن است، نزدیک کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# نمایشگاه کتاب # خداداد افشاریان # سد قیز قلعه سی # جلفا # ورزقان
وب گردی