بازدید 3514
۱

جام‌جم: تاج پذیرفت بعضی اشتباه داوری عمدی است

کد خبر: ۱۲۳۷۳۱۷
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۹ 14 May 2024

پرونده «فساد در فدراسیون فوتبال» علاوه بر مس رفسنجان دامن دیگر باشگاه‌ها را هم می‌گیرد!

به گزارش تابناک ورزشی؛ اطلاعات تکمیلی حکایت از آن دارد که مشکل حادتر بوده و مهدی تاج به ناچار مجبور شده مدیران فدراسیون را گردهم جمع کند تا تصمیمی برای آینده بگیرند. با وجود حضور حداقل سه مدیر عالی‌رتبه فدراسیون در پرونده فساد، مهدی تاج همچنان بر ادامه فعالیت آنها تاکید دارد!

نهادهای نظارتی به فدراسیون فشار آورده‌اند همان‌طور که چهار ایجنت و دلال فوتبال را تا اطلاع ثانوی از فوتبال محروم کرد، سریعا مدیران درگیر در پرونده را کنار بگذارد و در اطلاعیه‌ای اعلام کند اگر ثابت شود نقشی در ماجرا نداشته‌اند، دوباره به محل کار خود برمی‌گردند. 

منابع خبری در فدراسیون فوتبال فاش کردند موضوع ناپدید شدن مقداری دلار و تعداد زیادی سکه بهار آزادی است. پرونده به مرور اتفاقات این باشگاه در لیگ دسته اول و سپس صعود به لیگ برتر مربوط می‌شود. 

یکی از افراد مطلع در این پرونده گفت: «در این پرونده یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال به طول کامل پذیرفته که در جریان تخلفات و رشوه‌ها بوده است. به همین جهت دادگاه تا حدودی به یافته‌های خوبی رسیده. یکی دیگر از مسئولان سازمان لیگ هم که در‌گیر ماجراست نکته‌هایی را تایید کرده است.» 

معاون سابق تیم مس رفسنجان عامل لو رفتن خیلی از اتفاقات پشت پرده بوده است. او اعتراف کرده رشوه زیادی پرداخت شده و پای آدم‌های زیادی وسط است. البته در لابه‌لای اعترافاتش به این نکته اشاره کرده که در بعضی باشگاه‌ها هم این اتفاقات انجام شده و باید به پرونده آنها هم رسیدگی شود. این یعنی ماجرا گسترده‌تر از این حرف‌هاست و احتمال دارد با تکمیل اطلاعات، پای افراد، مدیران و چهره‌های رسانه‌ای دیگری به پرونده باز شود. در حال حاضر مدیرعامل و معاون سابق این باشگاه رفسنجانی با قید وثیقه آزاد هستند.

فدراسیون فوتبال نیز در شک و تردید است که دستور موقت برای برکناری مدیران خود را صادر کند یا نه؟ دیروز اتفاقا یکی از مباحث مهم در جلسه تاج و بعضی از اعضای هیات رئیسه همین بوده و هنوز به نتیجه مشخصی نرسیده‌اند. موضوع این است که مهدی تاج نیز پذیرفته که مشکلاتی وجود دارد و حتی قبول کرده در بحث داوری، بعضی اشتباهات نه سهوی که عمدی است! به همین دلیل حتی به مسئولان مربوطه گفته برای جلوگیری از فساد بیشتر باید هر چه زودتر زمینه را برای کاهش اشتباهات عمدی مهیا سازند.

منبع: جام جم

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۱
اگه تاج فرمودند که دیه همه چی حل میشه، نمیدونم چرا تا الان دستور نداده؟
برچسب منتخب
# نمایشگاه کتاب # خداداد افشاریان # سد قیز قلعه سی # جلفا # ورزقان
وب گردی