بازدید 18562
چهل و یکمین روز جنگ غزه/ در حال به روزرسانی

تشدید تبادل آتش میان حزب الله و ارتش اسرائیل/ تونل ها و مرکز فرماندهی حماس زیر بیمارستان شفا قرار دارد؟/ تخریب خانه اسماعیل هنیه در غزه

جنگ میان گروه‌های مقاومت فلسطین علیه اسرائیل و بمباران وحشیانه غزه توسط رژیم اشغالگر قدس، وارد چهل و یکمین روز خود شده است؛ جنگی که بی سابقه‌ترین ضربه امنیتی، اطلاعاتی و نظامی را از سوی مقاومت فلسطین به اسرائیل وارد کرده و رژیم اشغالگر قدس برای سرپوش نهادن بر شکست خود، در حال ارتکاب جنایات تمام عیاری علیه مردم غزه است.
کد خبر: ۱۲۰۴۹۰۵
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۶ 16 November 2023

تونل ها و مرکز فرماندهی حماس زیر بیمارستان شفا قرار دارد؟

بین الملل تابناک: جنگ میان گروه‌های مقاومت فلسطین علیه اسرائیل و بمباران وحشیانه غزه توسط رژیم اشغالگر قدس، وارد چهل و یکمین روز خود شده است؛ جنگی که بی سابقه‌ترین ضربه امنیتی، اطلاعاتی و نظامی را از سوی مقاومت فلسطین به اسرائیل وارد کرده و رژیم اشغالگر قدس برای سرپوش نهادن بر شکست خود، در حال ارتکاب جنایات تمام عیاری علیه مردم غزه است.  

نبرد سنگین مقاومت با ارتش رژیم اسرائیل در غزه
۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۲۱:۴۹

ارتش رژیم صهیونیستی امروز پنجشنبه از کشته شدن شمار دیگری از نظامیان خود در جریان درگیری با رزمندگان مقاومت فلسطین خبر داد.

ارتش اشغالگر اعلام کرد که سه افسر و نظامی کشته و چهار نظامی دیگر نیز به شدت زخمی شده اند.

طبق گزارش ارتش اشغالگر، این تلفات در جریان نبردهای امروز رخ داده است.

در همین حال، منابع فلسطینی پنجشنبه شب اعلام کردند که رزمندگان مقاومت هم اکنون در حال نبردی سنگین با نظامیان رژیم صهیونیستی در میدان فلسطین و اطراف تقاطع «السامر» در مرکز شهر غزه هستند.

پیش از این هم، ارتش رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه از کشته شدن دو افسر دیگر در درگیری ها با مقاومت فلسطین در شمال غزه خبر داده و اعلام کرده بود: «آساف میستر» و «کابیر یتسحاق فرانکو» از نیروهای لشکر ۴۰۱ ارتش این رژیم در درگیری های شمال غزه کشته شدند.

روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونت" نیز در این باره نوشت: «میستر» فرمانده یک دسته در گردان ۶۰۱ و« فرانکو» فرمانده یک دسته در گردان ۵۲ بودند.

همچنین گزارش ها از زخمی شدن یک افسر و یک نظامی ذخیره گردان ۹۲۱۷ ارتش اشغالگر و وخامت اوضاع آنها در درگیری های شمال غزه خبر می دهد. در جریان عملیات میدانی در منطقه اطراف محل عملیات، یک سرلشکر ارتش اشغالگر نیز به شدت زخمی شده است.

انهدام ۳۳ خودروی زرهی اسرائیل در ۴۸ ساعت
۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۲۱:۴۸

یکی از رهبران جنبش حماس با اشاره به چتر حمایتی آمریکا برای رژیم صهیونیستی جهت تداوم جنایت های جنگی علیه مردم غزه گفت: کذب ادعاهای آمریکا و رژیم صهیونیستی برای همه آشکار شده است و گردان های القسام در ۴۸ ساعت گذشته موفق به انهدام ۳۳ خودروی زره‎‌پوش دشمن (شامل تانک، نفربر و بولدوزر) شده اند.

 «اسامه حمدان» پنجشنبه شب در کنفرانسی مطبوعاتی گفت: دشمن صهیونیستی با حمله به بیمارستان شفا جنایتی وحشیانه را مرتکب شد. روایت دشمن در مورد اسناد و مدارک ادعایی خود در مورد بیمارستان شفا، سخیفانه و تمسخرآمیز است. کذب ادعاهای آمریکا و رژیم صهیونیستی برای همه آشکار شده است. گردان های القسام در ۴۸ ساعت گذشته موفق به انهدام ۳۳ خودروی زره‎‌پوش دشمن (شامل تانک، نفربر و بولدوزر) شده است.

وی افزود: انباشتن سلاح در کنار دستگاه‌های مغناطیسی در هیچ بیمارستانی آنگونه که اشغالگران ادعا می کنند، عاقلانه نیست. این نیروهای دشمن هستند که سلاح ادعایی را در جعبه‌هایی به بیمارستان شفا وارد کرده‌اند.

حمدان تاکید کرد: روایت دشمن درباره سلاح ادعایی در بیمارستان شفا رسوایی تمام عیار برای آنهاست. مجددا از سازمان های بین المللی می‌خواهیم کمیته نظارت تشکیل دهد تا پوچ بودن ادعای اشغالگران عیان شود. دولت آمریکا پوشش کاملی برای قتل و جنایت جنگی اشغالگران در بیمارستان شفا فراهم آورده است. هدف اشغالگران از حمله به بیمارستان‌ها، بمباران نانوایی، ویرانی مراکز حیاتی، کوچاندن ملت ما از سرزمین خودش است.

وی افزود: با گذشت ۶ روز از نشست سران عربی-اسلامی برای شکستن محاصره و ورود کمکها، همچنان منتظریم.

مسئول ارشد حماس با ارایه سند و مدرک و تصاویری، ادعاهای ارتش رژیم صهیونیستی مبنی بر قتل یک شهروند فلسطینی از سوی حماس پس از همکاری با نظامیان صهیونیست را رد کرد و گفت که دشمن صهیونیست ابتدا تصاویری از کمک نظامیانش به یک پیرمرد فلسطینی ۷۵ ساله را منتشر و سپس وی را به قتل رساند تا اینگونه ادعا کند که این پیرمرد را حماس به قتل رسانده است.

اسامه حمدان بیان کرد: اشغالگران از ابتدای عملیات طوفان الاقصی، ۲۸۰۰ فلسطینی را بازداشت کرده است که تعداد کل اسیران دربند به ۹ هزار نفر رسیده است. اشغالگران ۵ اسیر را زیر شکنجه از هفتم اکتبر شهید کرده اند.

وی در پایان گفت: از کشورهای عربی و اسلامی و همه ملت‌های آزاده می‌خواهیم که به اقدامات خود در مخالفت با جنایات جنگی اشغالگران ادامه دهند.

واکنش عمان به حمله به بیمارستان‌ها در غزه
۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۲۰:۳۷

وزارت خارجه عمان امروز در بیانیه ای به شدت جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه را محکوم و اعلام کرد: حمله نظامیان اسرائیلی به بیمارستان شفا در غزه را شدیدا محکوم می‌کنیم.

این بیانیه تاکید کرد: مسقط اقدامات غیرانسانی اسرائیلی‌ها در قبال بیماران، کادر پزشکی و آوارگان را محکوم می‌کند.

وزارت خارجه عمان در بیانیه خود اعلام کرد: ما خواستار تحرک فوری جامعه جهانی برای پایان دادن به اوضاع فاجعه‌بار امنیتی و انسانی در غزه هستیم.

سازمان ملل: بیماری و گرسنگی گسترده در غزه حتمی است
۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۱

ولکر ترک کمیسیر عالی حقوق بشر روز پنجشنبه به وقت محلی گفت: پایان کامل ذخایر سوخت "در سراسر غزه فاجعه بار خواهد بود و منجر به فروپاشی کامل خدمات آب رسانی، فاضلاب و خدمات مهم سلامتی و توقف کمک های بشردوستانه محدود خواهد شد.

یونیسف روز سه‌شنبه اعلام کرد که گزارش‌هایی مبنی بر افزایش سطح کم‌آبی در بدن و بیش از ۳۰ هزار مورد بیماری گوارشی در غزه دریافت کرده است.

کمیسر حقوق بشر سازمان ملل همچنین از تشدید خشونت و تبعیض شدید علیه فلسطینیان در کرانه باختری اشغالی از جمله قدس شرقی انتقاد کرد.

ترک گفت که درخواست های دفترش برای کاهش تنش، به ویژه در غزه، نادیده گرفته شده است.

او گفت: " احترام به ارزش های انسانی از بین رفته است. کشتن بسیاری از غیرنظامیان را نمی توان به عنوان خسارت جانبی درنظر گرفت. تنها برنده چنین جنگی افراط گرایی بیشتر است."

حملات جدید حزب‌الله به ۳ موضع دیگر نظامیان اسرائیل
۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۷

 مقاومت اسلامی لبنان از حملات جدید به مواضع نظامیان رژیم صهیونیستی و ضربات وارده به آنها، خبر داد.

به گزارش شبکه المیادین، مقاومت اسلامی لبنان از حملات جدید خود به مواضع نظامیان رژیم صهیونیستی خبر داد.

مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد که با سلاح مناسب مرکز نظامی «هرمون» وابسته به اشغالگران را هدف قرار داده و ضربات مهلکی به آنها وارد کرده است.

همچنین حزب الله لبنان در بیانیه دیگری از هدف قرار دادن مرکز پیاده نظام رژیم در «تلة الکرنتینا» در نزدیکی مرکز «حدب یارون» با سلاح مناسب خبر داد.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین در بیانیه دیگری از حمله به مرکز تجمع نظامیان صهیونیست در «شتولا» با سلاح مناسب و ضرباتی که به نظامیان اشغالگر وارد شده است، خبر داد.

تشدید تبادل آتش میان حزب الله و ارتش اسرائیل
۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۹

منابع لبنانی از حملات موشکی مقاومت به مواضع نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی و حملات هوایی و توپخانه ای ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق جنوبی لبنان خبر دادند.

 خبرنگار المیادین در جنوب لبنان گزارش داد: جنگنده های رژیم صهیونیستی اطراف منطقه «اللبونه» را هدف قرار دادند.

همچنین اطراف منطقه «عیتاالشعب» در جنوب لبنان هم هدف حمله هوایی رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

توپخانه رژیم صهیونیستی هم دشت «خیام» را گلوله باران کرد.

همچنین رژیم صهیونیستی اطراف شهرک «عیترون» را هم هدف قرار داد.

این در حالی است که خبرنگار المیادین در جنوب لبنان از حمله مقاومت به مرکز نظامی «مسکاف عام» از جنوب لبنان خبر داد.

همچنین مرکز نظامی «البیاض» در منطقه «بلیدا» در مرز با فلسطین اشغالی هم به شکل مستقیم از جنوب لبنان هدف قرار گرفت.

طبق گزارش خبرنگار المیادین، امروز چهار مرکز را در منطقه الجلیل در شال فلسطین اشغالی هدف قرار گرفت.

مقاومت اسلامی لبنان یک موشک ضدزره به سمت منطقه «یفتاح» در شمال فلسطین اشغالی شلیک کرد.

خبرنگار المنار هم از حمله به مرکز «المطله» در فلسطین اشغالی و گلوله باران مناطق «کفرکلا، الخیام و برج الملوک» از سوی توپخانه رژیم صهیونیستی خبر داد.

حزب الله لبنان نیز در بیانیه ای تایید کرد که دو موضع نظامی البیاض و مسکاف ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی را هدف حمله با سلاح مناسب قرار داده و تلفاتی به این رژیم وارد کرده است.

بازداشت شماری از کارکنان بیمارستان شفا در غزه توسط رژیم صهیونیستی
۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۴

مسئول دفتر اطلاع رسانی در غزه اعلام کرد ارتش رژیم صهیونیستی شماری از کارکنان بیمارستان شفا در غزه را بازداشت کرده است.

 «اسماعیل الثوابته» در این باره گفت: ارتش اشغالگر صهیونیستی با ورود به همه بخش های بیمارستان شفا باعث نگرانی و آزار و اذیت بیماران بستری در آن شده است.

الثوابته افزود: در صورت وقوع هر گونه اتفاق ناگواری برای بیماران و کادر پزشکی بیمارستان شفا، اشغالگران را مسئول سلامتی آنها می دانیم.

مسئول دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه تصریح کرد: ارتش اشغالگر اسرائیل هر شخصی را که برای خروج از بیمارستان شفا تلاش کند مورد تیراندازی قرار می دهد و این بیمارستان به قبرستانی برای همه افراد حاضر در آن تبدیل شده است.

در همین راستا، رئیس بخش ارتوپدی بیمارستان شفا در غزه گفت: بولدوزرهای اشغالگران اقدام به حفر و تخریب در داخل محوطه بیمارستان کرده اند.

چند شب گذشته نیز دکتر محمد ابو سلمیه رئیس بیمارستان شفا در غزه در خصوص سوخت مورد نیاز این بیمارستان گفت: ما روزانه دستکم برای سرپا بودن بیمارستان نیاز به هشت هزار لیتر گازوئیل داریم، این درحالی است که رژیم صهیونیستی از ۳۰۰ لیتر سخن می‌گوید.

ابوسلمیّه گفت: میزان سوختی که رژیم صهیونیستی برای اعطا به بیمارستان شفا از آن سخن می‌گوید، در مجتمع پزشکی شفا حتی قادر نیست که یک دستگاه را راه بیاندازد.

وی افزود: ما خواهان دریافت سوخت از طریق سازمانهای بین‌المللی مانند صلیب سرخ و آن هم به مقدار کافی برای راه اندازی بیمارستان هستیم.

رئیس بیمارستان شفا شرایط بیمارستان را اسفبار توصیف کرد و گفت که این بیمارستان بدون آب، غذا و برق است.

ابوسلمیه در پایان گفت: بیمارستان به صورت کامل خارج از خدمات رسانی است و به یک قبرستان تبدیل شده است.

رهبر اپوزیسیون اسرائیل: نتانیاهو باید برکنار شود
۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۳

 «یائیر لاپید» رهبر اپوزیسیون اسرائیل امروز (پنج شنبه) طی سخنانی «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم را آماج حملات خود قرار داد و گفت که ضعیف‌ترین حلقه در جنگ در غزه، او و کابینه‌اش هستند.

به نوشته وبگاه شبکه المیادین، یائیر لاپید البته گفت که اکنون زمان مناسبی برای برگزاری انتخابات نیست و باید فرد دیگری از حزب لیکود سکان کابینه را در دست بگیرد و نتانیاهو نیز به جای تلاش برای حضور در انتخابات باید به خانه‌اش برود.

رهبر اپوزیسیون اسرائیل در ادامه پیشنهاد کرد که کابینه‌ای متشکل از حزب لیکود، حریدیم‌ها، لیبرمن و ائتلاف اردوگاه ملی تشکیل شود. او تأکید کرد: «مشکل امروز این است که دولت به وظایف خود عمل نمی‌کند».

او افزود: «ارتش و مردم اسرائیل پس از حمله هفت اکتبر مقاومت نشان داده‌اند، اما ضعیف‌ترین حلقه، دولت و به ویژه نخست‌وزیر است».

از سوی دیگر «میراو میخائیلی» رئیس حزب کار، پس از سخنان یائیر لاپید گفت از اینکه لاپید نیز مانند او خواستار برکناری نتانیاهو شده، خوشحال است.

تخریب خانه اسماعیل هنیه در غزه
۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۱

 ارتش رژیم اسرائیل امروز (پنج‌شنبه) در چهل و یکمین روز جنگ از بمباران خانه «اسماعیل هنیه» در اردوگاه «الشاطی» در غزب غزه و تخریب کامل آن خبر داد.

به نوشته روسیا الیوم، سخنگوی ارتش اشغالگر قدس گفت که جنگنده‌های این رژیم شب گذشته خانه اسماعیل هنیه را بمباران کردند؛ هرچند هنیه سال‌هاست که در خارج غزه به سر می‌برد با این حال به ادعای او خانه اسماعیل هنیه محل برگزاری نشست‌های مقامات حماس بوده است.

سخنگوی ارتش اسرائیل همچنین مدعی شد که نیروهای ویژه تیپ «ناحال» در جریان ورود به اردوگاه الشاطی، مقادیری سلاح و مهمات وابسته به نیروی دریایی حماس و همچننی تجهیزات غواصی کشف و منهدم کردند.

او افزود: «تیم رزمی تیپ چتربازان ارتش اسرائیل طی درگیری‌ها، ابزارهای مختلفی از جمله کمربند انفجاری، بشکه‌های انفجاری، گلوله‌های آرپی جی، گلوله‌های ضد تانک و اسناد اطلاعاتی را پیدا کردند».

اشغالگران تاکنون دو مرتبه دو خانه اسماعیل هنیه را در غزه بمباران کرده‌اند؛ یکی در ۲۵ مهر ماه که جنگنده‌های اسرائیلی خانه او را در محله «الشیخ رضوان» در غزه، بمباران کردند که در این حمله هوایی، ۱۴ نفر به شهادت رسیدند و چند نفر هم زخمی شدند.

دیگری نیز در تاریخ ۱۳ آبان رخ داد و  پهپادی از ارتش رژیم صهیونیستی منزل «اسماعیل هنیه» را در اردوگاه «الشاطی» غزه با موشک هدف قرار داد.

در تاریخ ۱۹ آبان نیز منابع فلسطینی خبر دادند به دنبال حمله رژیم صهیونیستی به یک مدرسه در نوار غزه، نوه رئیس دفتر سیاسی حماس به شهادت رسیده است.

بهانه رئیس رژیم صهیونیستی برای حضور نظامی در غزه پسا جنگ
۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۰

رئیس رژیم صهیونیستی به این بهانه که تل‌آویو نمی‌تواند خلاء قدرت در غزه باقی بگذارد مدعی شد: برای جلوگیری از ظهور مجدد حماس در این منطقه محاصره‌ شده، اسراییل باید در آینده نزدیک «نیروی بسیار قوی» را در این باریکه حفظ کند.

«اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی در مصاحبه با فایننشال‌تایمز گفت که کابینه تل‌آویو در حال بحث درباره ایده‌های زیادی در مورد چگونگی اداره غزه پس از پایان جنگ میان این رژیم و حماس است و افزود که او فرض می‌کند که ایالات متحده و «همسایگان ما در منطقه» تا حدودی در این طرح پسا درگیری مداخله خواهند داشت.

هرتزوگ گفت: «اگر عقب‌نشینی کنیم، پس چه کسی زمام امور را به دست خواهد گرفت؟ ما نمی‌توانیم خلاء قدرت ایجاد کنیم. ما باید به این فکر کنیم که مکانیسم آن چه خواهد بود. ایده‌های زیادی وجود دارد که مطرح می‌شود.»

اظهارات این مقام صهیونیست در حالی بیان می‌شود که فشارهای بین‌المللی بر رژیم صهیونیستی به دلیل افزایش آمار شهدا در غزه و تشدید بحران انسانی در این منطقه تحت‌محاصره که محل زندگی ۲.۳ میلیون نفر است و از سال ۲۰۰۷ تحت کنترل حماس است، افزایش یافته است.

مقامات غربی همچنین نگران این هستند که تل‌آویو پس از طرح وعده پوچ «نابودی حماس» که عمیقا در جامعه فلسطین محبوبیت دارد و دارای شاخه‌های سیاسی و نظامی است، هیچ برنامه روشنی برای آنچه بر سر غزه خواهد آمد، ندارد.

از هفتم اکتبر بیش از ۱۱ هزار فلسطینی در بمباران‌های رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند؛ هرتزوگ در مصاحبه خود ادعا کرد: «من به مرگ فلسطینی‌ها اهمیت می‌دهم... این قلب مرا می‌شکند! اما من همیشه به یاد دارم، قبل از هر چیز باید امنیت را برای دفاع از مردم خودمان تضمین کنم.»

آمار شهداری غزه به حدی بالاست که حتی نزدیک‌ترین متحدان این رژیم دهان به اعتراض گشوده‌اند. آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا به تازگی گفت که «تعداد خیلی زیادی از فلسطینیان کشته شده‌اند.» امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه هم گفت تل‌آویو باید بمباران‌ها را متوقف کند. جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا هم از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواسته تا از کشتار کودکان غزه دست بردارد.   

هرتزوگ در این رابطه گفت که رژیم صهیونیستی «به متحدان خود احترام می‌گذارد و با دقت به حرف‌های آمریکا گوش می‌دهد، اما در نهایت، ما وظیفه داریم از مردم خود محافظت کنیم.» رئیس رژیم صهیونیستی افزود: «اول و مهم‌تر از همه، اسرائیل می‌خواهد آزادی حدود ۲۴۰ گروگانی را که حماس در حمله هفت اکتبر خود به جنوب اسرائیل دستگیر کرده بود، تضمین کند.»

او مدعی شد: جامعه بین‌المللی این را «درک» می‌کند و از آنچه «حق» صهیونیست‌ها برای «دفاع از خود» خواند، حمایت می‌کند.

هرتزوگ، حماس را به دلیل عدم توافق برای آزادی اسرا مقصر دانست و گفت: «ما حتی یک ذره اطلاعات درباره گروگان‌های خود دریافت نکرده‌ایم. بنابراین ما باید بجنگیم و آنها را بگیریم.»

او گفت، رژیم صهیونیستی که غزه را محاصره کرده و تنها به مقدار محدودی از کمک‌ها اجازه ورود به نوار غزه را داده و همین باعث کمبود شدید غذا، آب و سوخت شده است، در تلاش است تا اجازه ورود کمک‌های بشردوستانه بیشتری را به این منطقه تحت‌محاصره بدهد.

اسحاق هرتزوگ افزود که کابینه تل‌آویو در حال گفت‌وگو با قبرس در مورد «یک تلاش بزرگ» برای ارسال کمک از طریق دریاست و گفت که مقامات قبرسی روز پنجشنبه برای پیگیری این ابتکار به سرزمین‌های اشغالی فلسطین سفر خواهند کرد.

او گفت: «این مساله در دست مذاکره جدی با دولت قبرس است. درست است، مناطقی در غزه وجود دارند که در وضعیت بسیار بدی به سر می‌برند. این به این دلیل است که این منطقه، یک منطقه جنگی است. اما ما تلاش می‌کنیم!»

عملیات استشهادی در نزدیکی قدس اشغالی
۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۰

رسانه‌های اسرائیلی، صبح امروز (پنجشنبه، ۱۶ نوامبر)، از یک عملیات ضدصهیونیستی جدید در یک مرکز ایست بازرسی در نزدیکی قدس اشغالی و تیراندازی به سوی نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیست خبر دادند. 

کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی ابتدا اعلام کرد که عاملان این عملیات سه نفر بودند که به سمت اسرائیلی‌ها تیراندازی کردند و هر سه به شهادت رسیدند و موجب زخمی شدن ۵ اسرائیلی شدند که حال یکی از آنها وخیم است. 

لحظاتی پس از انتشار این خبر، برخی رسانه‌های اسرائیلی جزئیات جدیدتری گزارش دادند و اعلام کردند که چهار جوان فلسطینی، صبح امروز خود را به ایست بازرسی میان قدس و بیت‌لحم رساندند و به سوی شهرک‌نشینان صهیونیست و نظامیان اسرائیلی تیراندازی کردند که موجب زخمی شدن شش اسرائیلی شد که حال یکی از آنها وخیم است. نظامیان صهیونیست نیز به سوی عاملان این عملیات استشهادی تیراندازی کردند و موجب شهادت سه نفر از آنها شدند و یکی از فلسطینی‌ها موفق به فرار شد.

تونل ها و مرکز فرماندهی حماس زیر بیمارستان شفا قرار دارد؟

 شبکه آمریکایی CNN، امروز (پنجشنبه، ۱۶ نوامبر)، با اشاره به یورش نظامیان اسرائیلی به بیمارستان «الشفاء» در غزه، اعلام کرد که هیچ مدرکی دال بر کشف شبکه تونلی حماس در زیر این بیمارستان وجود ندارد.

این شبکه آمریکایی گزارش داد: «مطمئناً هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که نیروهای اسرائیلی یک تونل چند سطحی با اتاق‌های زیرزمینی را کشف کرده‌ باشند. چیزی که در نقشه‌های ارائه شده توسط سخنگوی ارتش در کنفرانس مطبوعاتی تقریباً سه هفته پیش خود آن را نشان داد».

 

 

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، حدود سه هفته پیش با انتشار ویدئوهایی مدعی وجود یک شبکه چند سطحی از تونل‌های حماس و استفاده مقاومت از آن برای اهداف نظامی در زیر بیمارستان الشفاء شده بود. 

شبکه المیادین با بازنشر این خبر نوشت: بامداد چهارشنبه (دیروز، ۱۵ نوامبر)، نظامیان صهیونیست در یورش به بیمارستان الشفاء، تفتیش اتاق‌های مختلف آن و بازجویی از کادر درمان و آوارگان فلسطینی که در این بیمارستان پناه گرفته‌اند، مدعی شد که «سلاح و مرکز فرماندهی عملیات حماس را در داخل بیمارستان الشفا» کشف کرده است. 

اما «منیر البرش» مدیر کل وزارت بهداشت غزه، شامگاه همان روز، این ادعا را رد و تاکید کرد که نیروهای رژیم صهیونیستی بعد از ورود غیرقانونی به مجتمع پزشکی «الشفاء» در نوار غزه هیچ سلاحی در این مجتمع پیدا نکردند.آنها در این یورش، مجتمع پزشکی الشفاء را تخریب و تجهیزاتی را که تنها در این مجتمع وجود داشت، از بین بردند. تنها چیزی که در بیمارستان دیدند، بیمار و پناهجو بود. اسرائیلی‌ها دو مهندس از کارکنان بیمارستان الشفاء را دستگیر کرده‌اند و تعداد زیادی از تانک‌های اسرائیلی در حال حاضر مقابل مجتمع پزشکی الشفاء مستقرند».

شمار زیادی از نیروهای رژیم صهیونیستی، بامداد چهارشنبه، با ادعای وجود تونل‌ها و تسلیحات نیروهای مقاومت زیر مجتمع پزشکی الشفاء به صورت غیرقانونی و ناگهانی وارد این مجتمع پزشکی شدند و پس از چندین ساعت بازجویی و تفتیش، این بیمارستان را ترک کردند و در مجاورت آن مستقر شدند. 

اما اسرائیلی‌ها همچنان بر انتشار اخبار گمراه‌کننده افکار عمومی اصرار دارند و حاضر به پس گرفتن ادعای خود در خصوص این بیمارستان نیستند.

فلسطین: قطعنامه شورای امنیت درباره غزه باید عملی شود

نماینده فلسطین در سازمان ملل متحد چهارشنبه شب (به وقت محلی) در سخنانی در شورای امنیت گفت که قطعنامه این شورا درباره غزه نباید تنها حرف باشد بلکه باید واقعیتی عملی برای مردم فلسطین باشد.

ریاض منصور، افزود: قطعنامه شورا که خواستار وقفه بشردوستانه در نوار غزه شده، بمباران بی رویه غزه و کشته شدن حدود ۵ هزار کودک فلسطینی را محکوم نکرده است.

وی گفت: وزارت خارجه رژیم اشغالگر اسرائیل این قطعنامه را رد کرده و از آن تبعیت نخواهد کرد.

نماینده فلسطین با تاکید بر اینکه بشریت به دلیل آنچه در غزه اتفاق می‌افتد به شدت شکست خورده است، افزود: بمباران و تهاجم باید همین الان متوقف و کمک‌ها وارد نوار غزه شود.

منصور با بیان اینکه در بیمارستان‌های نوار غزه آب سالم وجود ندارد، گفت: توقف بمباران (رژیم) اسرائیل باعث آزادی اسرا و درمان مجروحان می‌شود.

وی در پایان تاکید کرد که طرح کابینه کنونی (رژیم) اسرائیل ادامه آوارگی مردم فلسطین است.

شورای امنیت سازمان ملل سرانجام پس از ۴۰ روز از آغاز درگیری‌ها میان گروه‌های مقاومت فلسطین و رژیم اسرائیل در هفتم اکتبر و ۴ پیش‌نویس قطعنامه پیشنهادی که به بن بست رسیده بودند، قطعنامه وقفه بشردوستانه درگیری‌ها در غزه را تصویب کرد.

حملات هوایی رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند، جنگنده‌ها و توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی مناطقی در جنوب لبنان را هدف قرار دادند.

به گزارش المنار، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مناطقی را در جنگل‌های اللبونه در جنوب ناقوره هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش، پهپاد رژیم صهیونیستی نیز اطراف شهرک حولا واقع در جنوب لبنان را هدف قرار داد.

این گزارش می‌افزاید، توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی نیز شمال منطقه حمامص در روستای الخیام واقع در شهرستان مرجعیون را گلوله باران کردند.

کشته شدن ۲ نظامی صهیونیست دیگر در رویارویی با مقاومت فلسطین

 ارتش رژیم صهیونیستی ازهلاکت دو افسر این رژیم در رویارویی با مقاومت فلسطین در شمال غزه خبر داد و بدین ترتیب شمار کشته های صهیونیست از زمان تجاوز رژیم اشغالگر به نوار غزه، به ۳۶۸ تن افزایش یافت.

ارتش رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه از کشته شدن دو افسر دیگر در درگیری ها با مقاومت فلسطین در شمال غزه خبر داد و اعلام کرد: آساف میستر و کابیر یتسحاق فرانکو از نیروهای لشکر ۴۰۱ ارتش این رژیم در درگیری های شمال غزه کشته شدند.

پایگاه عبری یدیعوت آحارونت نیز در این باره نوشت: میستر فرمانده یک دسته در گردان ۶۰۱ و فرانکو فرمانده یک دسته در گردان ۵۲ بود.

همچنین گزارش ها از زخمی شدن یک افسر و یک نظامی ذخیره گردان ۹۲۱۷ ارتش اشغالگر و وخامت اوضاع آنها در درگیری های شمال غزه خبر می دهد. در جریان عملیات میدانی در منطقه اطراف محل عملیات، یک سرلشکر ارتش اشغالگر نیز به شدت زخمی شده است.

وزارت بهداشت فلسطین: ۲۰۲ نفر از کادر درمان غزه شهید شدند

وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد، از آغاز حملات رژیم صهیونیستی به این باریکه ۲۰۲ نفر از کادر درمان این شهر به شهادت رسیده‌اند.

به گزارش خبرگزاری سما فلسطین، وزارت بهداشت غزه افزود: ۳۶ نفر از نیروهای دفاع مدنی نیز در حملات رژیم صهیونیستی به غزه شهید و بیش از ۲۰۰ نفر از کادر درمانی زخمی شدند.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد: ۲۵ بیمارستان و مرکز درمانی از ۳۵ مرکز درمانی که در غزه وجود دارد، به دلیل بمباران و کمبود سوخت تعطیل شدند.

بر اساس این گزارش، ۳ هزار و ۶۰۰ غیرنظامی از جمله هزار و ۷۵۰ کودک همچنان در زیر آوارهای بمباران رژیم صهیونیستی مفقود هستند.

بنا بر آخرین آمار وزارت بهداشت فلسطین، شمار شهدای غزه بر اثر ادامه تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه به بیش از ۱۱ هزار و ۵۰۰ شهید افزایش یافته است.

 

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷۷
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۱۵۷
اینها میخواهند آدم بکشند و شهرها را نابود کنند. خودشون هم صراحتا گفتند. حالا اگر با بهانه باشه چه بهتر. اگر هم نباشه باز اینها جنایت خودشون را انجام میدن و هیچ قدرتی فعلا جلودار اینها نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
حماس بود که گول روسیه و همدستاش رو خورد و اون حمله رو انجام داد. حالا همه پشتش رو خالی کردن و اسراییل هم داره جواب اون حمله رو میده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
چرا از مسئولین در مورد شارژ نشدن کالابرگ نمی پرسید و خبری منتشر نمی کنید
فقط اخبار غزه مهم است
متخصص مغز
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
مغز براندازان هم اکنون
درسته که زیر بیمارستان تونلی نبوده ولی چون حماس تونل داره، تخریب بیمارستان مشروعه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
این که از شرایط کشور ناراضی هستیم دلیل نمی شود که
طرف ناحق باشیم
اسراییل در حال نسل کشی و جنایت هست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
به ۱۲:۵۶
پس کدام رژیم بود که ۷۵ سال غصب کرد؟
پس کدام کودک کشان بودند که ۱۶ سال غزه را محاصره غیر قانونی کردند؟ ۷۵ سال به کنار این ۱۶ سال خواب بودی، ۱۶ سال هم به کنار این چند سال که صهیونیست ها شهرک سازی غیر قانونی می کردند و حتی از روی مصلحت صدای بایدن هم در آمد باز هم خواب بودی؟ پس کی بیدار بودی حتما همین چند روز که مقاومت مردمی فلسطین در برابر این بی عدالتی ها عملیات طوفان الاقصی به راه انداخت بیدار شدی.
ناشناس
| Netherlands |
۱۵:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
۱۴:۰۵
۱۴۰۰ سال پیش بود که عمر این منطقه رو اشغال کرد پس نخستین اشغال گر عمر بوده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
ناشناس 14:05
پس کدام رژیم بود که فلسطین را غصب کرده بود؟ پس کدام رژیم بود که 75 سال در حال کشتن مردم مظلوم فلسطین بوده؟
کدام رژیم بود که جنایت صبرا و شتیلا را رقم زد؟؟؟؟؟
کدام رژیم بود که آرزوی نابود و محو کردن ان را از روی نقشه داریم؟؟؟
پس کدام رئیس جمهور ایران بود که به قطعنامه سازمان ملل برای تقسیم فلسطین به دو کشور اسرائیلی و فلسطینی حدود20 روز پیش رای مثبت داد؟
کدام رئیس جمهور بود که توی اجلاس کشور های مسلمان حدود 1 هفته پیش مجددا به قطعنامه تقسمی فلسطین به دو کشور رای مثبت داد و در اخبار به مردم خودش در مورد قبول موجودیت اسرائیل هیچ چیزی نگفت؟؟؟؟؟؟؟
خودت دچار دوگانگی نشدی خداوکیلی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
آفرین به حماس شجاع که پس از 70 سال زندانی شدن برای شرف خود قیام مرد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
علی کریمی کجاست؟
چیز ببخشید
هنیه کجاست.؟
ناشناس
| Germany |
۱۸:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
مسئله فلسطین دیگه از داستان جنگ بر روی سرزمین خارج شده و یک مسئله انسانی هستش امروز فارق از دین و سیاست و کرایش های سیاسی انسانیت افراد در حال آزمایش هستش و چه جالب که کسانی که ادعای انسانیت و حقوق بشر می کردن امروز رسوای عالم شدن . چه شد انسانیتی که قرار بود بالاترین دین باشه . کجا رفت حقوقی که قرار بود تضمین کننده انسانیت باشه . کجان کشورهای پیشرویی که با ادعاهای فراوان ضامن امنیت جهانی و مصلحت اندیش تمام عالم خودشون رو می دونستند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
آدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
اسرائیل برای کل جهان خطر است و باید با ان مبارزه کرد نابودی اسرائیل نزدیک است در اینده نزدیک
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
تو خوزستان یه بارون الکی زد تموم خیابونهه رو نجاست و فاضلاب گرفت نتونستیم تردد کنیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
بعضی ها هنوز از رو نرفتند
تا الان فیلمی از کشف تونل زیر بیمارستان منتشر نشده ، یا اصلا تونلی وجود نداره یا اینکه ورودی تونل های زیر بیمارستان از داخل خود بیمارستان نیست و جای دیگه ای قرار داره که شاید بعدا کشف بشه

فقط سلاح های مورد استفاده توی بیمارستان کشف شده که احتمالا حماس از داخل بیمارستان نیروهاش رو سازماندهی میکرده و یا به نیروهای اسراییلی شلیک میکرده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
خداوند حافظشان باشد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
این میشه سو استفاده از افراد ضعیف
سعید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
اسرائیل یک قانون جدید در رفتار بین المللی وضع کرد: شما مجاز هستید در تعقیب دشمن خودتان بیمارستان را نابود کنید. شما براي دستگیری دشمن خودتان می توانید 5000 کودک را بکشید.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
فلسطین اشغالی کردند
مردم فلسطین کشتند یا آواره کردند
حق سلاح و مقاومت ازشون گرفتند
بعداًچند نفر مزدور نژادپرست از جنایت آنها حمایت می کنند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
اینکه چون حماس از داخل بیمارستان به سربازان اسراییلی شلیک می کرده دلیل بر سوء استفاده از بیماران بوده ادعایی کاملا غلطه! چون هر رزمنده ای حق داره از خاکش در هر نقطه دفاع کنه ! !!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
تا چند وقت پیش می گفتید حضور نظامی های حماس در بیمارستان دروغ و شلیک ها به عمد به سمت غیر نظامی هاست‌. حالا هم می گیرد برای دفاع از خود نیروهای حماس می توانند از هرجایی استفاده کنند . نه جانم اگه اسراییلی ها براشون جان مردم غزه مهم نیست برای حماس هم ابزاری برای مظلوم نمایی بوده پس هر دو طرف مقصرن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
اگر واقعا تونلی زیر بیمارستان شفا نیست حماس باید پیش قدم بشه و از خبرنگاران و مجامع بین المللی بخواد تا نمایندگانی رو برا بازدید از بیمارستان و اثبات دروغگویی اسراییل به این بیمارستان بفرستن !! چون اگر ثابت بشه ادعای اسراییل دروغ بوده طبق قبل قوانین بین المللی بمباران وکشتن بی گناهان رسما یک جنایت جنگی محسوب میشه !!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
آقا یا خانم ۱۷:۵۲ تا کی می خوایم خودمون رو فریب بدیم که قوانین بین المللی هست و حقوق بشری وجود داره و ۵ کشور فاتح ضامن اون هستن . آیا کشتن ۵۰۰۰ کودک ویران کردن پناهگاه ها و مدارس بمباران بیمارستان کافی نیست . این داستان امروز و دیروز نبست حرف ۷۵ سال تجاوز به حقوق انسانی یک ملت هستش .
آنچنان که از روایات تاریخی بر می آید مهمترین ویژگی ظاهری قوم یهود قامت بلند آنها می باشد همانگونه که در بین یهودیان ضد صهیونیست و همچنین در بین خود صهیونیست‌ها آنها را مشاهده می کنیم با موهای بلد و بافته شده و قامت ترکه ای ، اما افرادی با تیپ ظاهری نتانیاهو با آن کله بزرگ و بدن گوشتی به احتمال زیاد از بنی اسرائیل نیستند و بعدا یهودی شده اند اینها در واقع دین یهود را ابزار دنیا طلبی و ارضاء خصلت خونخواری خود قرار داده اند
پاسخ ها
محقق تاریخ
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
یهودی ها همچون اعراب در جزیرالعرب و اطرافش

تماما از یک نژاد مشترک سامی هستند و پسرعموعای

یکدیگر میباشند و شما اطلاع ندارید داستان نگویید

فقط یک سری یهودی هستند که اسلاو تبار و روس تبار

هستند و از قفقاز و در زمان حاکمیت کاترین کبیر بر

روسیه بخاطر اینکه نزولخواری میکردند و بنام یهودیان

اشکنازی هستند به اسراییل کنونی کوچ داده شدند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
روایات
ما را گرفتی از کجا معلوم که این روایات درست باشه
ناشناس
| Germany |
۱۷:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
به گمانم اگر بعنوان مفسر دینی - سیاسی به استخدام شبکه افق در بیایید ، آینده درخشانی در انتظار شما خواهد بود
ای‌کاش خودمان در جنگ با اسرائیل شرکت می‌کردیم، حماس جنگیدن بلد نیست و پارلمانش را دو دستی تقدیم اسرائیل کرد!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
احسنت اتوبوس منتظر هست تا فقط شما بروید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
طرز فکر اسرائیلی دشمن همه بشریت است. قلب ما با مردم مظلوم غزه است.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
,داداش پاشو برو بهونه نیار
ناشناس
| Romania |
۱۵:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
پس چرا نشستی ما هم منتظر حضور شما هستیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
راه غزه بسته اما از جنوب لبنان و سوریه امکان جنگ با اسراییل هست بهانه نیاور مثل پناهیان بسم الله
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
احسنت. بزن بریم...کدوم دشت همون دشتی که آهو...
احمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
تا اونا نیومدن برو
امیر 114
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
حماس نسبت به جنگ افزارهایی که داره عملکردش خوب بوده و شهر غزه رو به گورستان خودرو های زرهی رژیم صهیونیستی تبدیل کرده
تونل‌های حماس نباید به اشغال رژیم صهیونیستی بیاید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
فتح شد تمام شد رفت پی کارش
ویر خبردار شدی
ناشناس
| Germany |
۱۶:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
جلوی تونل ها عوارضی بگذارید تا مانع دخول اسراییلی ها بشوید
ناشناس
| Germany |
۱۷:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
چرا زودتر نگفتی ؟
تا وقتی که تونل‌ها تحت کنترل حماس هستند رژیم صهیونیستی در این جنگ شکست خورده‌است.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۶:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
بعد که تونل ها به تصرف اسراییل در اومد، اونوقت چی؟
ناشناس
| Germany |
۱۷:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
مگه ارتش رژیم صهیونیستی به تونل ها نزدیک شده است؟
چرابا این شایعه پراکنی ها، روحیه مقاومت فلسطین را تضعیف میکنید؟
بیاد پاس‌های رونالدینیو افتادم. با کمال تاسف عوض نابودی صهیونیست ها حماس نابود شده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
حدود 300 سال است که غربی ها پول خرج می‌کنند که وجه مثبتی به دولت های خود بدهند و خود را طرفدار حقوق بشر اعلام کنند. ولی این جنگ نشان داد که واقعیت در عمل چیز دیگری است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
پاسخ ۱۴:۲۳: خب نتیجه اش در عمل چی می شه؟ غرب نابود یا ضعیف می شه؟ ضمناً همه چیز نسبی است. هنوز هم غرب و شرق در رعایت بسیاری مسایل تفاوت جدی دارند که اگر ظاهر نیست به دلیل تفاوت میزان قدرت و سیطره است. تصور کنید بسیاری کشورهای مخالف غرب قدرت امریکا را داشتند، عملکردشان چگونه بود؟
تونل های حماس حکم دروازه‌بان قوی در برابر ضربات پنالتی اسرائیلی ها را دارند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
سطح رو نگاه :)
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
رژیم کودک کش اسرائیل با به شهادت رساندن هزاران کودک و زن بی دفاع، گل به خودی زد و توسط جوامع بین المللی مردود شد ولی این وسط داور بازی را آمریکایی انتخاب کرده اند و فکر می کنند که این داور آمریکایی می تواند زوال شان را به تاخیر بیاندازد، نه این طور نیست مال غصبی را باید دیر یا زود پس داد و شهرک نشینان صهیونیست باید راهی واشنگین و پاریس و لندن شوند.
علی بهروزی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
جناب ۱۴:۰۰
داور مسابقه هم آمریکا است و هم روسیه روسیه‌ای که رئیس جمهورش رفیق فابریک نتانیاهو جنایتکار است.
ناشناس
| Romania |
۱۵:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
تو اگه دلت خوشه به خبر سازی های تخیلی تابناک و الجزیره با همین دلخوش باش تونل های حماس داره یکی یکی فتح می شه و بلای جان خود حماس شده چون از همه طرف ورودی های این تونل ها در دست اسراییله و دیر یا زود یا باید همه تسلیم بشن یا کشته که یقین دارم تسلیم شدن رو انتخاب می کنند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
تا الان که گل حماس آفساید از آب در آمده...
بهانه رئیس رژیم صهیونیستی برای حضور نظامی در غزه پسا جنگ !!!!!!!!!!!!!
این چه تیتری است که زده اید؟؟ !! فرماندهان ارتش رژیم کودک کش اسرائیل باید در دوران پسا جنگ به دلیل جنایت جنگی ای که در غزه انجام داده اند آماده محاکمه در دادگاه های کیفری ذی صلاح باشند حضور نظامی در غزه پیشکش.
حتی حامی اصلی شان آمریکا دیگر نمی تواند به دادشان برسد چون در این صورت خود نیز متهم به دفاع از این جنایتکاران بین المللی می شود هر چند که رژیم آمریکا با ارسال تجهیزات نظامی به این رژیم غاصب از جمله موشک های لیزری و ... خود در کشته شدن زنان و کودکان بی دفاع غزه متهم اصلی است و خودش هم باید در آینده به جوامع بین الملل پاسخگو باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۶:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
لطفا عصبانی نشوید و تابناک را عفو کنید چون این رسانه به اشتباه تصور کرده بود که سربازان صهیونیستی توانسته اند وارد شهر غزه بشوند
Zeous
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
خب داداش الان ک پوتین محکوم شده ب جنایت علیه بشریت اونم دزدیدن کودکان اوکراینی چکارش کردن؟؟؟؟؟ وقتی پوتین محاکمه شد اسراییل هم میشه
یک رژیم کودک کش با حمایت آمریکا بیش از ۸ هزار زن و کودک بی دفاع را در غزه شهید کرده و بیمارستان الشفاء غزه را در محاصره نظامی خود قرار داده بعد می گویند چرا در این بیمارستان سلاح بوده!!!!!! سلاح ها برای دفاع از بیماران بیمارستان و همراهان آن ها بوده وقتی این رژیم موقت زن و کودک بی دفاع را می کشد و به سمت پزشک و پرستار و امدادگر شلیک می کند خب طبیعی است که باید آن ها هم برای دفاع و مبارزه با این جانیان اسلحه داشته باشند.
اسرائیل در تله حماس افتاده‌است، حماس این جنگ را شروع کرد تا مدیریت غزه به دست اسرائیل بیفتد و همین مدیریت کردن غزه برای اسرائیل معزلی شود و در بلندمدت موجب ضعیف شدن اسرائیل و نهایتاً نابودی کامل آن شود مانند فردی که خود را طعمه کوسه می‌کند و سپس با خنجری که در لباس خود پنهان کرده‌بود شکم کوسه را از داخل شکاف می‌دهد و بیرون می‌آید و آزادی خود را جشن می‌گیرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
خوشمان آمد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
اینو نگی چی بگی فیلم هندی زیاد میبینی؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
خوبه کل فلسطین بهش بدید بعد ایشالا از تو دل اسراییل بیاین بیرون خخخ
ناشناس
| Netherlands |
۱۵:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
خیلی کارتون و انیمیشن نگاه می کنی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
خودت هم می دانی بی ربط میگی
سبحان
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
خیلی بامزه بود.خخخخخخ
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
با كارگرداني : كامران باليوود
ناشناس
| Germany |
۱۶:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
جناب کامران، پیش بینی شما اشتباه است چون تا زمانی که سردار رشید اسلام، حسین شریعتمداری در جبهه های جنگ حق علیه باطل شرکت دارد، اسراییل قادر نخواهد بود که حتی یک سانتی متر از سرزمین غزه را تصرف نماید
ناشناس
| Germany |
۱۷:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
فکر میکنم با داستان حضرت یونس اشتباه گرفتی
اینگونه توهمات، نشانه های اولیه بیماری آلزایمر است
زیزیگولو
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
عالی بود تحلیلت . خداییش یه ربعه دارم میخندم
کیهان عزا گرفته
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
واقعا ذبح شدن 5500 کودک عزاداری دارد و اگر کسی خوشحال است باید در مورد خودش فکر کند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
کیهان تنها نیست کل مدعیان که سالها سنگ فلسطین را به سینه زدند و از قبل آن نان خوردند مثل جلیلی حسن عباسی رایفی پور خانم جلسه پناهیان وخیلیهای دیگر که موقع امتحان مردود شدند
ناشناس
| Germany |
۱۷:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
ناشناس ۱۴:۲۵ ،تو اصلا معنای ذبح رو میدونی؟ آیا سر کودکان غزه بریده شده است؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
منظورش عزا برا کشته ها نیست عزای حماس رو گرفته
'تخریب خانه اسماعیل هنیه در غزه'
آیا فکر می کنید مال و منال دنیا برای انسان های آزادی خواه ارزش دارد؟
مال و منال دنیا هزار بار از کفش های وصله شده پست تر است زمانی که می بینند ۱۶ سال حقوق بشر در غزه توسط غاصب صهیونیستی پایمال می شود و به مسجد الاقصی بارها و بارها هتک حرمت می شود پس برای دفاع از خاک و ناموس و آرمانشان (آزادی قدس شریف) عملیات طوفان الاقصی می آفرینند و هیبت گنبد آهنین را فرو می ریزند تا به دنیا ثابت کنند اراده انسان های آزاده بر هر گنبد آهنینی پیروز است.
در آینده هم خواهید دید که پیروزی نهایی با جبهه حق است چون حق ماندنی و باطل رفتنی است و روز پیروزی خون بر شمشیر نزدیک است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
الهی هنیه نه جانش براش مهم ونه مالش الانم توی یک کپر تو غزه داره رو در رو میجنگه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
پارسال از این حرفها نمی زدید امثال بفکر خدا و انتقام الهی و از این جور حرفها افتادید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
هنیه به جز یه حمله غافلگیرانه چه هنر دیگه ای از خودش بروز داد ؟! ۴ تا موشک داشت اونا رو زد و دیگه هیچ !! والانم نشسته کشته شدن مردم غزه رو تماشا می کنه !!
شک نکنید سران حماس مسئول این جنگ خونین هستند باید پاسخگوی مردم غزه باشند .۱۶سال بجای ساختن زیر ساختها ی شهر. تونل وحشت ساختند .کاش مترو می ساختید و بجای موشک ها واگن قطار می ساختید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
کسانی که یهودی ها را از سراسر دنیا فرامی‌خواند و به آنها زمین های فلسطینی ها را می‌دهند که به آنها شهرک نشین می‌گویند، مسئول نیستند؟ اگر کسی منزل شما را اشغال کند، شما حق دفاع نداری؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
در آینده خواهی فهمید که حماس چه کار بزرگی انجام داده است و چگونه فلسطین از شر اسرائیل رها خواهد شد

پاسخ خون مردم غزه را باید سران جنایتکار اسرائیل و آمریکا بدهند و اگر پاسخ ندهند خدا خودش منتقم و خونخواه آنها خواهد بود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
تو دیگه چه ... هستی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
وقتی برا مردمت رفاه ایجاد کنی و مدرن بشی کسی جرات نمی کنه بهت نگاه چپ بکنه هم مردم خودت وهم دنیایی که دارن باهات تجارت می کنن احازه غلط کردن اضافی به کسی نمیدن که راحت بیاد وسرمایه هاشون رو یه شبه نابود کنه !
حمله حماس با نقشه روسیه انجام شد تا کل منطقه درگیر شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
در این صورت باز هم کشتار زن و بچه و حمله به بیمارستان غیر انسانی است
علی ش
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
روسیهون متجاوز و قاتل زنان و کودکان اکراینی بزودی .شکست خواهد خورد.مرگ بر روسیونیسم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
مرگ بر پوتین سوراخ
مجتبی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
روسیهون رو خوب اومدی
دمت گرم
تموم مصیبتهای عالم رو افراطی ها انجام میدن. اگر کشور فلسطین طبق معاهده اسلو به پایتختی قدس شرقی تشکیل شده بود اینهمه کشتار و آوارگی نبود الان
پاسخ ها
علی ش
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
وقتی هیچ توافقی رو قبول ندارن وخواهان نابودی هستن.همین میشه دیگه
اون تیتر مسخره و تکرای را حذف کنید خیلی خندیدیم
هنیه چند تا خونه داره؟؟ شما که دو هفته قبل گفتید خونه هنیه تخریب شد!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
هنیه هم به نجومی بگیر بی درد
در عجبم از کسانی که حماس را مقصر می داند و می‌گویند به جای تونل زیرساخت های غزه را درست می کرد. فکر می کنید غزه یک کشور آزاد است که اگر حماس به اسرائیل کار نداشته باشد اسرائیل هم کار به آنها نخواهد داشت. بیش از دو میلیون جمعیت محاصره شده جز مقاومت در برابر اسرائیل چه می تواند انجام دهند
پاسخ ها
علی ش
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
محاصره شدن تقصیر کی بوده؟هی موشک میزنن انتظار دارن طرف مقابل دستاشو ببره بالا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
اگر حماس حمله نمی کرد اسرائیل بهانه جور می کرد
چون چند هزار میلیارد دلار گاز در ساحل غزه وجود دارد
اسرائیل از چند اسلحه کلاشینکف و نارنجک در بیمارستان شفا رونمایی کرده است

به احتمال زیاد حماس با همین کلاشینکف ها نارنجک ها را به تلاویوو پرتاب می کرده است و تلاویوو فکر می کرده است اینها موشک هستند
مگه حزب الله مریضه چوب تو لونه زنبور میکنه؟ لابد فردا بلای غزه سر بیروت اومد میگن اسرائیل مقصره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
لبنان هم شخم دوس داره
اسرائیل دروغ نمیگه قطعا تونل‌های حماس زیر بیمارستان احداث شده وگرنه اسرائیل اینهمه هزینه نمیکرد که بره سراغ بیمارستان
هیچگاه حامیان حماس فکرشو هم نمیکردند اسرائیل تا این حد عصبانی بشه و کوتاه نیاد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
تا کمتر از یکماه دیگه حماس تمام خواهد شد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
دروغ نمیگه؟
امیدوارم هیچ جنگی در جهان نباشد
میشه بگی نارنجک و کلاشینکوف زیر بیمارستان چیکار میکنه؟؟؟؟نگران نباش حالا فیلم راکتاشم میاد تا حالا که میگفتین زیر شفا چیزی نیست حالا میگی کلاش بود و نارنجک اینا که بدرد نه ریس بیمارستان میخوره نه بدرد بیمارا؟؟؟ پس مال حماس بوده میشه بگی حماس زیر بیمارستان چیکار میکنه ؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
قایم باشک بازی می کرده
حماس قطعا پیروز شده است
غزه اندازه یک منطقه تهران هم نیست اما چهل روزه جلوی تمام امکانات نظامی و اقتصادی دولتهای غرب و حکام اعراب (بیش از 100 کشور) ایستاده.
دست خدا همراهتان
تابناک حتی بلد نیست خبر بنویسد از طرف می‌گوید اسرائیل بیماران را می‌کشد و از طرف دیگر می‌نویسد به آنها روزانه 300 لیتر سوخت می‌دهد دم خروس را باور کنیم یا قسمت را. البته ما خودمان می‌دانیم چه خبر است فقط میخواهم بگویم خبرت تناقص دارد
خداحافظ تونل های مخرب زیر بیمارستانها و مدارس و مساجد و مهدکودک ها
ارتش رژیم صهیونیستی علاوه بر اهداف اعلام شده از یورش گسترده زمینی به نوار غزه در پی محقق کردن اهداف پشت پرده دیگری است که ایجاد منطقه حائل و بلعیدن 30 درصد از اراضی حاصلخیز فلسطینیان در نوار غزه و الحاق آن به سرزمینهای اشغالی 1948 میلادی یکی از این اهداف است.
حماس تموم شد رفت پی کارش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
علی برکت الله
این فتنه را روسبه به پا کرد !! الانم خفه خون گرفته و هیچی نمی گه !
هنیه کجاس ؟
کو جبهه مقاومت ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
تو هنوز دنبال هنیه میگردی اینجا نیست برو قطر دنبالش بگرد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۳:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
تو را با هنیه چکار جلوی بنیامین را بگیر که افسارش پاره شده است
اسرائیل زن و کودک بی دفاع غزه را شهید می کند و به قطعنامه سازمان ملل مبنی بر آتش بس و ارسال کمک های بشر دوستانه به غزه بی توجهی می کند آخر این غاصبان صهیونیستی این گونه جنایت جنگی می کنند و برای قطعنامه های سازمان ملل هم ارزشی قائل نیستند این ها دیگر چه نوع بشری هستند؟؟؟؟ و اما مقصر اصلی آمریکا است که با ارسال تجهیزات نظامی این رژیم آپارتاید را در اعمال جنایتکارانه اش این گونه وقیح کرده و حال هم دارند به مرزهای کشور لبنان تجاوز و تعدی می کنند وظیفه کشورهای اسلامی است که در برابر این بی قانونی ها محکم و قاطع بایستند چون که این رژیم کودک کش هیچ قانونی حالیش نمی شود.
این هنیه شغلش چی بوده که ۱۸ تا از خونه هاش توی این ۳۵ روز منهدم شه ؟
هان ؟
چی بوده شغلش ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
مدیر ارشد ساخت تونل های غزه زیر مساجد و بیمارستانها
ناشناس
| Germany |
۱۹:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
حتما بساز و بفروش بوده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
توفیق خدمت داشته. مثل خیلیها که می شناسید
حماس چرا دیگه موشک نمیپرونه ؟
چرا مقاومت موشک ول نمیکنه ؟
حوثی ها چرا پهپاد نمیپرونن ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
شما چرا اینقدر خود تحقیری؟
حماس چرا از تونل ها برای حفظ جان غیر نظامی ها استفاده نمیکنه؟
مرگ بر اتش بس
جنگ باید ادامه پیدا کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۹:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
من هم بهیچوجه با توقف جنگ موافق نیستم و حاضرم خودم هم به غزه بروم تاباصهیونیست ها بجنگم، البته در معیت رائفی پور
حماس چاله خود را کند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
اسرائیل هم با این جنایات جنگی علیه بشریت، قبر خودش را کند.
ناشناس
| Germany |
۱۹:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
چاله که چه عرض کنم، بفرمایید چاه عمیق
این فیلم توی فضای مجازی حقیقت داره که یارو حماسیه کفن پوشیده و خودشو به مردن زده تا از بیمارستان شفا با امبولانس بره بیرون ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
آره حقیقت داره
منم دیدم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
بله حقیقت داره و حتی گریمور های زیادی داشتن و یک

فیلم متعدد از یک دختر بچه رو با یک لباس از زیر ۴ تا

آوار مصنوعی بیرون کشیدن که سوژه مسخره شده

فیلم لو رفته تونلهای چند طبقه و بسیار بزرگ و مجهز

حماس زیر غزه را در سایت انتخاب در دسترس است
حسین
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۵
خودشونو مرده جا میزنن یه نوع ترفند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
اسرائیل 2000 تا رسانه داره تا امثال شما احمق ها باور کنند
مسئولین آن راه ها رو باز کنند تا عزیزانی چون پناهیان و رائفی پور و آقازاده های علما و مسئولین زودتر خودشون را به میدان برسانند، اجرشان با اقا امام حسین، برونند زودتر دعای امام زمان نگهدارشون خواهد بود.
پاسخ ها
llll
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
دعا خیر ما بدرقه راهشون زودتر بروند تا درهای بهش را نبستن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
لعنت به فرانسه که خون آلوده به مردم ایران داد
هر کس واقعا دلش می‌خواهد با اسرائیل بجنگد از طرف لبنان وارد جنگ بشه، اینقدر دنبال بهانه نگردید.
قرار بود اعلم الهدی تل آویو رو با خاک یکسان کنه ؟؟ الان وقتشه این گوی و این میدان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
ان‌شاءالله به زودی صاحب الزمان ظهور خواهند کرد و زبان درازی های شما به ضررتان خواهد شد.
حماس باید از بین برود تا مردم غزه آرامش داشته باشند.
خط قرمز پ چی شد؟؟؟ مگر امیرعبدالهیان نگفت حمله زمینی خط قرمزه و حدود نه میلیون برای اعزام ثبت نام کردند؟؟ بسم الله. از طریق سوریه که مرز زمینی داره حمله کنید بهانه ای برای مرز زمینی نداریم. نه میلیون نفر فقط پیاده روی هم کنند اسرائیل شخم زده میشه.
پوتین طراح این جنگ نابرابر هست.چرا باید مسلمان و سرزمینی کوچک و تحت محاصره قربانی امیال پوتین شود؟
واقعیت با اخبار شما فرق داره. رژیم غاصب متاسفانه شهر رو گرفته و ما کاری نکردیم چرا؟ به شخصه آماده نبرد بودم اما. حتی فیلم خاصی از نابودی روزی چهل تا تانک ما ندیدیم.پرچم زدن وسط شهر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
فوتوشاپه / دروغه
ظریف بپرسید میگه تونل کجاست. اگراسراییل بخواد بتن کند. ظریف وارده
می گویند در زیر بیمارستان غزه حماس یک تونل بسیار طولانی کنده که تا زیر خانه بایدن راه داشته است و بایدن این رو از قبل می دونسته و بخاطر همین سلاح های خطرناک به حماس فرستاده تا این تونل را خراب کنند
حماس و حزب اله و ... درچهارچوب یک توافق بزرگتر ، در حال محدود شدن هستند . فرماندهان ارشد حماس در جایی مثل قطر که زیر سیطره آمریکاست چه می کند؟
همه در این توافق شرایط را به همین شکل پذیزفته اند.
این جنگ اسرائیل و غزه هم بهانه ای شد که کلا مشکلات داخلی خودمون به فراموشی سپرده یشه. خدا را شکر تورم و گرونی و هزار مصیبت خودمون به فراموشی سپرده شد و هیچ حرفی از مشکلات خودمون زده نمیشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
جنگ نعمت است
خیلی جالبه که روسیه هم به قطعنامه شورای امنیت علیه اسرائیل رای ممتنع داده. حالا بازم بگین روسیه خوبه. روسیه خائنه خائن.
هرچند هنیه سال‌هاست که در خارج غزه به سر می‌برد
چند بار احمد خاتمی در نماز جمعه با قدرت اعلام کرد حیفا و تل آویو را با موشک با خاک یکسان می کنیم . پس چرا ؟؟؟؟؟؟
اسراییل محکوم به شکست است فعلا دست و پا می زند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
به همین خواب و خیال خوش باش
همه ابزار تبلیغاتی در دست اسراییل است وگزارش خبرنگاران مستقل هم نیست
تمدن غرب عجینه با کشت و کشتار و وحشگیری. همیشه هم طرف مقابل رو بربر و وحشی میخونه چون خودش شیکتر جنایت و وحشیگری میکنه!
ما درایران عدهای اندک داریم که ازرژیم غاصب اسراییل حمایت می کنندانشااله که بخودبیایندواین سران زنازاده اسراییل رابشنایند
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو