بازدید 4052
۵

بیانیه اسپورتینگ علیه مهدی طارمی

از دید اکثر باشگاه‌های پرتغالی مهدی طارمی یک بازیکن غیرحرفه‌ای است که ساده‌ترین اصول را زیر پا می‌گذارد
کد خبر: ۱۱۹۱۵۱۴
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۳ 05 September 2023

به گزارش تابناک، حواشی تمارض‌های مهدی طارمی در لیگ پرتغال پایان ندارد و حالا در جدیدترین اتفاق رخ داده، باشگاه اسپورتینگ بیانیه‌ای علیه مهدی طارمی صادر کرده است. این باشگاه اعتقاد دارد طارمی چهره فوتبال پرتغال را زیر سوال برده و رفتار‌های او بی احترامی به همه افراد است. گفتنی است برق VAR در دیدار پورتو برابر آروکا قطع شده بود و این موضوع اعتراض باشگاه پورتو را در پی داشت، اما باشگاه اسپورتینگ اعتقاد دارد مهدی طارمی تمارض کرده و در خصوص این موضوع بیانیه‌ای صادر کرده است.

اسپورتینگ در بیانیه خود نوشته است:

 
باشگاه اسپورتینگ پرتغال این بیانیه را به نام نیاز فوری به اقدام برای بازیابی چهره فوتبال پرتغال صادر می‌کند. حواشی که در دیدار پورتو و آروکا رخ داد، فوتبال پرتغال را به سمت یک تمسخر بین المللی برده است که شایسته آن نیست! رفتار‌هایی که تشدید می‌شوند و کسی مقابل آن قرار نمی‌گیرد.  علیرغم کیفیت فنی غیرقابل انکار بازیکن (مهدی طارمی) باز هم شاهد رفتار‌های همیشگی او بودیم و همان شیوه سابق را تماشا کردیم. روز گذشته مهدی طارمی در سه صحنه تمارض کرد که می‌توانست باعث اشتباه تیم داوری شود. این رفتار مهدی طارمی بی احترامی کامل به داوران و سایر بازیکنان است. رفتاری که باید طبق مقررات و قوانین فورا تحریم شود و این رفتار نمی‌تواند در رقابت منصفانه دوام بیاورد و حضور داشته باشد. با توجه به تصاویری که وجود دارد مهدی طارمی باید با کارت زرد جریمه و از زمین مسابقه اخراج می‌شد. ارزش و اعتبار فوتبال پرتغال با این رفتار‌ها زیر سوال می‌رود و همچنین تیم داوری متضرر می‌شود. دلیل قطعی برق VAR باید با جزییات کامل بررسی شود، زیرا این عمل برای تعیین دقیق نتیجه بازی الزامی است. برای جلوگیری از تحت فشار قرار دادن داوران باید با این رفتار برخورد شود. باید مجازاتی برای این رفتار در نظر گرفته شود و این تنها راه محافظت از داوران و داوری است. اسپورتینگ همیشه از یکپارچگی دفاع می‌کند و برای پایان دادن به سرپیچی از قوانین مبارزه می‌کند. این شیوه زندگی و ورزش ماست و باید برای همه به این شکل باشد. وقتی پیشنهاد افشای فایل‌های صوتی VAR را دادیم تنها ماندیم! فوتبال پرتغال از مسیر سایر کشور‌ها عقب ماند، اما ما الان خوشحال هستیم. خوشحال هستیم از اینکه هیات داوری اعلام کرد به صورت ماهانه ارتباطات صوتی با VAR منتشر می‌شوند. ما منتظر هستیم پیشنهاد ما مبنی بر ایجاد یک هیات داوری مستقل مورد قبول واقع شود. امیدواریم روزی شاهد وقت مفید در بازی باشیم، مانند راگبی! (کنایه به ۲۰ دقیقه زمان تلف شده در بازی پورتو) ما از همه کسانی که خود را با بقیه یکسان می‌بینند درخواست می‌کنیم برای یک هدف متحد شوند.

 

منبع:طرفداری

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۵
دقیقا
متاسفانه این بیانیه بوی نژادپرستی میده
با سلام
بنده نیز با نظر بیانیه اسپورتینگ کاملا موافقم متاسفانه در ابتدای فصلل قبل نیز این رویه بصورت کاملا حرفه ای برای این مهاجم ایرانی که اصالتا بوشهری بوده نیز تکر گردیده است. و جالبتر اینکه آقای گل برتغال تاکنون بیشتر گلهای خودرا از طریق این سیاه نماییها به حریف تخمیل گرده است. متاسفانه در ایران خیلی بادش کردند و واقعا در حد و اندازه تیم ملی نیست.
موندن تو پورتو تنها حسنی که داشت سوزوندن دوباره شماها بود
تا قبل از موضوع انتقال طارمی ، بازیکن خوبی بود و هر روز تشویق میشد با منتفی شدن انتقالش و ا حتمالا ناکامی تیمش در بدست آوردن پول خوب مهدی طارمی اخی شده و مورد تنفر واقع شده
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه