بازدید 5199
۱
قلعه‌نویی: هرکس حقش باشد دعوتش می‌کنم

اعلام دومین حریف تیم ملی فوتبال در فیفادی

کد خبر: ۱۱۸۸۰۲۷
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۷ 16 August 2023

حریف دوم تیم ملی فوتبال در فیفادی شهریورماه ،احتمال زیاد تیم ملی آنگولا خواهد بود.

به گزارش تابناک ورزشی؛ امیر قلعه‌نویی در مورد بازی‌های تدارکاتی تیم ملی گفت: فدراسیون فوتبال در حال رایزنی است و یک بازی تدارکاتی ما صددرصد شده است که یازدهم بازیکنان تیم ملی به اردو می‌آیند و روز سیزدهم به سمت بلغارستان حرکت می‌کنیم. مستقیم به آن شهری می‌رویم که قرار است در آن بازی کنیم. 16 شهریور هم بازی با بلغارستان انجام می‌‌شود. روز 17 شهریور هم برمی‌گردیم. بازی دیگرمان نهایی نشده ولی به احتمال زیاد با آنگولا بازی می‌کنیم.

وجدانا بازیکنی که حقش باشد را دعوت می‌کنم

وی در مورد اینکه تلاش می‌کنید تعداد بازیکنان دعوت شده به تیم ملی از پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتور یکسان باشد، عنوان کرد: مگر من هنوز کسی را دعوت کرده‌ام. وجداناً آن بازیکنانی که حق‌شان باشد را دعوت می‌کنیم و نه به مسئله حاشیه‌ای و نه به فضای مجازی کار داریم و اینکه چه اتفاقاتی در فضای مجازی می‌افتد برای ما مهم نیست. ما لیگ را رصد می‌کنیم. نظارت مربیان تیم ملی بر لیگ بی‌سابقه است اینقدر که ما حساس هستیم. هفته اول مربیان تیم ملی همه بازی‌ها را دیدند از همه آنها تشکر می‌کنم، در هفته دوم هم آنها نظاره گر مسابقات هستند. داریم لیگ را بررسی می‌کنیم و به جمع‌بندی می‌رسیم هر بازیکنی که خوب باشد دعوت می‌کنیم برای ما فرقی نمی‌کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
به این میگن بازی تدارکاتی
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری