بازدید 3694
سرپرست اورژانس قم اعلام کرد:

۹ کشته در حوادث رانندگی هفته گذشته استان قم

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های اورژانس ۱۱۵ طی یک هفته گذشته پرداخت و گفت: از تعداد 398 تصادف صورت گرفته متأسفانه، 9 مورد فوتی تصادفی در صحنه بوده است.
کد خبر: ۱۱۷۸۵۷۵
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۶ 10 June 2023


به گزارش تابناک از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر عزت الله بهزادی نیا در گفت‌ وگویی به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های اورژانس ۱۱۵ طی یک هفته گذشته پرداخت و اظهار داشت: در این بازه زمانی شش هزار و 94 مورد تماس با اورژانس گرفته‌ شده است.

وی با بیان اینکه از این تعداد تماس، دو هزار و 312 مورد مأموریت داشته‌ ایم، گفت: هزار و 876 مأموریت اورژانس درون‌شهری و 436 مورد مأموریت نیز جاده‌ای بوده است.

وی با بیان اینکه بیشترین موضوعات مورد پیگیری در تماس‌ های گرفته‌ شده با اورژانس مربوط به تصادفات بوده است، گفت: هیچ‌کدام از این مأموریت‌ها با اورژانس هوایی یا بالگرد نبوده و از تعداد 398 تصادف صورت گرفته متأسفانه، 9 مورد فوتی تصادفی در صحنه بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در حوادث صورت گرفته 189 مورد از تصادفات با موتور آمبولانس، دو هزار و 121 مورد با آمبولانس و دو مورد نیز با اتوبوس آمبولانس امدادرسانی شده است.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
وب گردی