بازدید 2142
۵

آغاز رسیدگی به اعتراضات رتبه‌بندی معلمان

رئیس سنجش و پایش آموزش‌ و پرورش گفت: بازنگری و رسیدگی به اعتراضات معلمان از امروز آغاز شد و مدت زمان آن بستگی به نوع اعتراض صورت گرفته دارد.
کد خبر: ۱۱۷۰۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۷ 08 April 2023

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، محسن زارعی رئیس سنجش و پایش آموزش‌وپرورش در یک برنامه تلویزیونی اظهارداشت: بازنگری و رسیدگی به اعتراضات از امروز آغاز شد و مدت زمان آن بستگی به نوع اعتراض صورت گرفته دارد.

زارعی بیان داشت: رسیدگی به اعتراض درباره مدرک سریع‌تر از رسیدگی اعتراض به نحوه رسیدگی صورت می‌گیرد.

وی افزود: به طور کلی دسته‎ بندی اعتراضات معلمان متفاوت است، به‌طوری که بعضی نسبت به رتبه خود و بعضی هم نسبت به نحوه رسیدگی اعتراض دارند. برخی همکاران هم می‌گویند بخشی از مستندات را نتوانسته اند بارگذاری کنند.

زارعی خاطر نشان کرد: پس از آنکه به اعتراضات افراد توسط هیئت ممیزه رسیدگی می‌شود؛ رتبه استحقاقی تعیین می‌شود. از تاریخ تعیین استحقاق به فرد ثبت می‌شود رتبه استحقاقی تعلق می‌گیرد. رتبه پیش از استحقاق همان رتبه‌ای است که تاکنون برای وی ثبت شده و کسی که به رتبه خود اعتراض دارد اعتراض خود را طبق ماده ۱۴ اعلام می‌کند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۵
دوباره میخوان این معلم های بیچاره بازی بدن ...خدا ازتون نگذره
توی وزارتخانه شما نیروهای اداری و خدماتی سرایدار نگهبان راننده متصدی تاسیات و.... جایگاهی ندارند والا در مورد این چندگروه حرفی سخنی به میان نمی آید بیشترین کار کمترین حقوق و حق اعتراض هم ندارند توی این گرانی و تورم کمی هم به فکرشان باشید بد نیست معلمان هم بلاخره یه مقدار حالا کم زیاد برایشان واریز شد وحتی الان هم منتظر واریزی نیمه دوم 1400 هستند انصاف نیست کسی پشتیبان آنها نباشد اینها هم درد رنج این خرج و گیر گرفتاری ندارند ؟
همش دروغه
رتبه بندی بود یا حقه بندی
آیین نامه رتبه بندی برای بسیاری از معلم ها که سابقه بالا دارند مرجعیت حقوقی ندارد و غیر عادلانه است.
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه