بازدید 5662

ترافیک‌سنگین درمحور قزوین- رشت / هراز و کندوان برفی

رئیس پلیس راه گیلان از تردد بیش از یک میلیون خودرو در استان خبر داد و گفت: ترافیک در ورودی و خروجی محور قزوین- رشت سنگین و پر حجم است.
کد خبر: ۱۱۶۹۰۸۵
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۰ 28 March 2023

عکس آرشیوی است.

به گزارش «تابناک»، سرهنگ جاور صفاری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت محورهای استان گیلان اظهار کرد: ترافیک در ورودی و خروجی محور قزوین- رشت سنگین و پر حجم است.

وی با بیان اینکه از ابتدای طرح نوروزی تاکنون بیش از یک میلیون خودرو وارد استان شده است، افزود: هم اکنون ورودی و خروجی استان در رودبار، ورودی استان در آستارا، سنگین و پرحجم است.

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به حجم بالای مسافران در این ایام در استان اشاره کرد و ادامه داد: حفظ آرامش در هنگام رانندگی در این ایام ضرورت دارد.

سرهنگ صفاری تصریح کرد: ترافیک در محدوده منطقه آزاد انزلی، خطبه سرای تالش، و لیالستان لنگرود هم اکنون سنگین و پرحجم است.

وی به مسافران توصیه کرد برای جلوگیری از وقوع حوادث مرگبار در رانندگی عجله نکنند، افزود: مسافران با مدیریت زمان، برنامه ریزی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، شرایط سفری آرام و ایمن را برای خود و خانوادهایشان فراهم کنند.

کندوان و هراز برفی و پرترافیک است

ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت جوی محورهای کندوان و هراز را همراه با بارش برف اعلام کرد.

سید محسن هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت تردد در محورهای استان اظهار داشت: در حال حاضر تردد در محور کندوان مسیر شمال - جنوب در محدوده‌های ماسال تا میانک و مسیر جنوب به شمار پل زنگوله تا سیاه بیشه سنگین است.

وی ترافیک محور هراز را نیز سنگین ذکر کرد و گفت: تردد در دیگر محورها از جمله سوادکوه و کناره به صورت عادی و روان در جریان است.

وی درباره وضعیت جوی نیز گفت: شاهد بارش برف در محدوده تونل کندوان و محدوده امامزاده هاشم هستیم و برخی محورها نیز دارای بارندگی است از این رو توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی الزامی است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو