بازدید 1991

ژاپن در صدر فوتی‌های روزانه کرونا در جهان

طبق جدیدترین آمار ثبت شده از میزان آلودگی به ویروس کرونا و شمار تلفات بیماری کووید-۱۹ در جهان، تا به امروز ۶۸۱ میلیون و ۴۷۷ هزار و ۶۴ نفر به این بیماری مبتلا شده و ۶ میلیون و ۸۱۱ هزار و ۶۸۱ نفر جان خود را از دست داده اند.
کد خبر: ۱۱۶۷۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۱ 12 March 2023

ابه گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صداوسیما، از ورلد میترز در ژاپن ۹ هزار ۱۰۰ مورد جدید ابتلا و ۱۱۸ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۷۳ هزار و ۱۵۶ نفر رسیده است.

در تایوان ۸ هزار ۶۱۸ مورد جدید ابتلا و ۴۸ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۱۸ هزار و ۴۷۳ نفر رسیده است.

در روسیه روز گذشته ۱۲ هزار و ۲۴۱ مورد ابتلای جدید و ۴۲ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۳۹۶ هزار و ۵۴۹ مورد رسید.

در شیلی روز گذشته ۳ هزار و ۷۸۵ مورد ابتلای جدید و ۱۶ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۶۴ هزار و ۳۰۱ مورد رسید.

آمریکا هنوز از نظر تعداد کل مبتلایان و فوتی‌ها در صدر است. تاکنون ۱۰۵ میلیون و ۶۰۱ هزار و ۴۷۰ مورد ابتلا و ۱ میلیون و ۱۴۸ هزار ۷۸۰ مورد مرگ بر اثر آن را ثبت کرده است. روز گذشته بیش از ۲ هزار ۴۰۵ مورد جدید به شمار بیماران و ۱۵ مورد مرگ به تلفات کرونا در آمریکا اضافه شد.

در ایران ۵۶۹ مورد جدید ابتلا و ۱۵ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۱۴۴ هزار و ۹۵۶ نفر رسیده است.

در لهستان ۳ هزار ۶۳۳ مورد جدید ابتلا و ۱۴ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۱۱۹ هزار و ۳۰ نفر رسیده است.

در پرو ۱۸۶ مورد جدید ابتلا و ۱۴ مورد مرگ ثبت شد و شمار تلفات نیز به ۲۱۹ هزار و ۵۶۲ نفر رسیده است.
در فیلیپین روز گذشته ۱۴۴ مورد ابتلای جدید و ۹ مورد مرگ براثر کرونا ثبت شد و تعداد کل تلفات کرونا به ۶۶ هزار و ۲۰۲ مورد رسید.

اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # دهه کرامت # اسدالله اسدی # موشک خیبر # حقآبه هیرمند # حج 1402
آخرین اخبار
وب گردی