بازدید ۴۲۴۷۵
سه هزار و دویست‌ و هشتمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند نماینده مجلس: مردم توانایی خرید گوشت با قیمت ۲۸۰ هزار تومان را ندارند /توضیحات فاطمی امین درباره اهدای حواله واردات خودرو به بازیکنان تیم ملی فوتبال / اظهارات فرشاد مومنی درباره نقاط قوت جمهوری اسلامی / داروخانه کلینیک ناباروری شیراز توسط سازمان اطلاعات سپاه پلمب شد ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۵۳۶۰۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۰ 06 December 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

نماینده مجلس: جایگاه تشکیل کمیته حقیقت‌یاب در وزارت کشور نیست
احمدعلیرضا بیگی نماینده مجلس گفت: کمیته حقیقت‌یاب جایگاهش در وزارت کشور نیست، چون وزارت کشور خودش در وقایع اخیر باید پاسخگو باشد. مجلس و دستگاه قضایی باید این کار را انجام دهند.

نماینده مجلس: حساب بانکی افراد بی‌حجاب مسدود می‌شود
حسین جلالی، نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی در توضیح اینکه منظور از تغییر روش دعوت به حجاب چیست، تصریح کرد: منظور از تغییر روش این است که امکان دارد در قالب تذکری از طریق پیامک به افراد بی‌حجاب اعلام شود که شما حجاب رعایت نکردید و سعی کنید به قانون احترام بگذارید. بعد از تذکر، وارد مرحله اخطار می‌شویم بعد هشدار و در مرحله سوم ممکن است حساب بانکی فرد بی‌حجاب مسدود شود.

سید محمد خاتمی: شعار «زن، زندگی، آزادی» به عنوان پیامی زیبای است که حرکت به سوی آینده بهتر را نشان می‌دهد
در پیام سید محمد خاتمی به مناسبت روز دانشجو، با بیان اینکه شانزدهم آذرماه را باید در متن آنچه در بیش از یک قرن بر این مرز و بوم رفته و سیر و صیرورتی که ملت شریف ایران داشته است، دید و ارزیابی کرد، آمده است: مدار حرکت ملّت نفی استبداد، نفی استعمار و نفی عقب ماندگی، تبعیض و فساد و متناظر آن مطالبه آزادی، استقلال، پیشرفت و عدالت و در یک کلام دستیابی به "زندگی" متناسب با شأن انسان و اقتضائات زمان بوده است؛ ولی پاره ای از حادثه ها و ایام جنبه نمادین پیدا کرده است؛ از جمله شانزده آذر که نمایانگر جایگاه والای دانشگاه و پیشتازی دانشجو در تحولات اجتماع رو به آینده است.

فرمانده پیشین نیروی انتظامی: گشت ارشاد در زمان تاسیس قرار بود جنبه ارشادی داشته باشد نه انتظامی و قضایی
سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده پیشین نیروی انتظامی گفت: گشت ارشاد از سال ۸۰ یا ۸۱ در کشور راه‌اندازی شد و از آن زمان براساس همین عنوان گشت‌ارشاد هم که بر روی آن است قرار بر این بود تا فقط جنبه ارشادی داشته باشد، نه جنبه انتظامی و قضایی، ولی فراز و فرود‌هایی داشته و نهایتا الان به نظر می‌آید با توجه به مجموعه فضای کشور و نحوه ارزیابی‌ها و نحوه اجرای قانون حجاب و عفاف و سایر مسائل، ارزیابی جامعی نیاز است و باید روش‌ها و ابزار‌ها نوسازی شود.

توضیحات سخنگوی قوه قضاییه در خصوص اظهارنظر دادستان کل کشور درباره گشت ارشاد
مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی در خصوص برخی اظهارنظرها از جمله اظهار نظر دادستان کل کشور و برخی از نمایندگان مجلس در رابطه با تعطیلی گشت ارشاد و نظر قوه قضائیه در رابطه با حجاب گفت: بحث حجاب بحث یک قوه نیست و فرا قوه‌ای محسوب می‌شود و سه قوه باید بیایند و نشست برگزار کنند، کارشناسانه تصمیم گرفته و در نهایت ابلاغ شود. ستایشی گفت: در سه قوه این جلسات کارشناسی برقرار است و کارشناسان قوه قضائیه در این کارگروه‌ها حضور دارند و در راستای بررسی راهکارهای حجاب و عفاف مواردی هم از سوی دادستانی کل به مبادی ذیربط ارائه شده است؛ اما باید توجه داشت حجاب مساله مورد پذیرش از سوی آحاد جامعه است و بحث حجاب بحث دارای پیشینه است و اعتقاد داریم باید با همفکری و خرد جمعی و یکپارچه از ارزش‌های خودمان صیانت کنیم و نسبت به این ارزش‌ها حساسیت به خرج بدهیم.

عصبانیت زاکانی در دانشگاه شریف: من فاسدم؟
علیرضا زاکانی که به مناسبت روز دانشجو به دانشگاه شریف رفته بود، در برابر جو حاکم بر سالن بارها عصبانی شد و خطاب به دانشجویان با فریاد و عصبانیت سخن گفت. او در واکنش به اظهارات دانشجویان درباره پرونده‌اش گفت: «آنقدر غیرت داشتم بروم دادگاه؛ شما حاضرید یک سیلی بخورید؟ خائن کسی‌ است که از محیط دانشگاه استفاده کرده و به ارکان نظام فحش می‌دهد. من فاسدم؟ مرد حسابی، حرف‌های دلت را در اینترنت خواندی و اینجا تکرار می‌کنی؟ قصه تعریف می‌کنید برای کسی که با واقعیت‌ها طرف است و به جنگ مفسدین رفته؟» او همچنین به معترضان در سالن گفت: «شماها گروه فشارید.»


نماینده اصولگرای مجلس: دولت باید یک میلیون و ۴ هزار واحد مسکونی آماده عرضه به مردم کرده باشد اما هیچ خبری نیست
حقیقت پور نماینده اصولگرای مجلس گفت: بانک مرکزی دولت سیزدهم اگر واقعا سیاستگذار حوزه ارزی کشور است، جواب دهد چطور دلار را به قیمت ۲۳ هزار تومان از دولت آقای روحانی تحویل گرفت؛ اما امروز قیمت دلار حدود ۳۷ هزار تومان است. در واقع طی ۱۶ ماه بیش از ۵۰ درصد سرمایه های ایرانیان پوچ شد. جراحی اقتصادی باید بعد از احیای برجام اتفاق می افتاد، یعنی اول باید فرایند جابجایی پول، تولید و تجارت برای ما تسهیل می شد و سپس دولت به جراحی اقتصادی اقدام می کرد.این دولت نزدیک یک سوم عمر خود را پشت سر گذاشت و هم اکنون باید یک میلیون و ۴ هزار واحد مسکونی آماده عرضه به مردم باشد اما هیچ خبری نیست.

پزشکیان: مردم را عصبانی کرده‌ایم
مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز در مجلس: ما الان طوری عمل کردیم که مردم را عصبانی کرده‌ایم، به جای اینکه خودمان را نقد کنیم می‌خواهیم بگوییم همه تقصیرها از طرف مقابل است. از سوی دیگر تمام شخصیت‌ها را به حاشیه رانده‌ایم و هرکسی هست یک انگی به او چسباندند، مشکل این است که باید اول این انگ چسباندن‌ها را رفع کنیم؛ حالا چه آقای خاتمی باشد چه هر شخصیت دیگری، این‌ها همه پتانسیل هستند. اشتباه ما این است به‌ جای اینکه از این پتانسیل به نفع وحدت کشور و انسجام استفاده کنیم، هر روز داریم شکاف را عمیق‌تر می‌کنیم.ما الان همه جا را آلوده کردیم، تازه فکر می‌کنیم شهر درست کردیم، علت این است که نرفته‌ و ندیده‌ایم که در دنیا چه خبر است، خب قرآن می‌فرماید بروید و ببینید./ ایلنا


داروخانه کلینیک ناباروری شیراز توسط سازمان اطلاعات سپاه پلمب شد
خبرگزاری تسنیم نوشت: داروخانه کلینیک مشهور ناباروی در شیراز به دلیل عدم ارائه خدمات و تحریک به اعتصاب توسط سازمان اطلاعات سپاه پلمب شد.مسئولان این داروخانه روز گذشته ضمن تحریک به اعتصاب از ارائه خدمات به بیماران خودداری می‌کردند. در ایام اخیر برخی از داروخانه‌ها نیز به بهانه‌های مختلف مانند قطعی سایت از ارائه خدمات به طیفی از بیماران خودداری می‌کرده‌اند که برخورد با این داروخانه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

اظهارات فرشاد مومنی درباره نقاط قوت جمهوری اسلامی
فرشاد مومنی استاد اقتصاد دانشگاه علامه گفت: نقاط قوت جمهوری اسلامی در تاریخ ایران بی‌سابقه است. برای نخستین بار در تاریخ ایران یک جنگ طولانی علیه کشور ما راه انداختند، ولی جمهوری اسلامی نه اجازه داد قحطی ایجاد شود و نه یک سانتی متر از خاک کشور جدا شود، آیا این افتخار ندارد؟


واکنشی تند به اتهامات علیه توانگر؛ ذبیحی‌پور، دروغگوست
یکی از مدیران خبرگزاری فارس به انتشار گزارش صداوسیما علیه قائم مقام این خبرگزاری و تهیه کننده بازداشتی بولتن‌های محرمانه هک شده و خبرساز، واکنش تند، نشان داد.علی اکبر غلامی، از مدیران خبرگزاری فارس نوشت: با توجه به شناختی که از حاج عباس توانگر دارم، حتما وظیفه شرعی دفاع از ایشان بر گردنم است و با وجود انتقاداتی که به ایشان در حوزه خبر دارم و داشتم، گزارش صدا و سیما را دروغ می دانم و به ذبیحی پور و هر که به او گفته این گزارش را کار کند، دروغگو می گویم.


لغو سخنرانی معاون رئیسی در دانشگاه امیرکبیر به دلیل عدم توانمندی در تأمین امنیت جانی خزعلی!
دانشگاه امیرکبیر اعلام کرده است که علت لغو برنامه سخنرانی انسیه خزعلی، معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده در این دانشگاه به مناسبت روز دانشجو، عدم توانمندی در تأمین امنیت جانی او بوده است.

شایعه یا واقعیت؛ میرکاظمی استعفا داده است؟
در آستانه تقدیم بودجه سال آینده به مجلس و همچنین تدوین برنامه هفتم که سازمان برنامه و بودجه نقش مهمی دارد، اخباری از استعفای میرکاظمی از سازمان برنامه و بودجه به گوش میرسد. در همین راستا ایرنا در مصاحبه با یک منبع آگاه بدون اعلام نام وی نوشت: این اخبار به هیچ عنوان صحت ندارد و میرکاظمی این روزها به شدت روی تدوین برنامه هفتم و لایحه بودجه سال تمرکز دارد. وی افزود: جای تعجب است در زمانی که با توجه ابلاغ سیاست‌های کلی همه در تدوین برنامه هفتم کمک حال سازمان برنامه باشند، با این شایعات اغراض سیاسی را دنبال می‌کنند.ساعاتی بعد از تکذیب خبر استعفای میرکاظمی این خبر از سایت خبرگزاری دولت ایرنا برداشته شد.


قوه قضاییه: حبس «طبری» به قوت خود باقی است
دفتر حوزه سخنگویی قوه قضاییه تاکید کرد: سایر مجازات‌ قطعیت یافته طبری از جمله حبس به قوت خود باقی و در حال اجرا است و طبری به علت جرم پولشویی به ضبط مال و جزای نقدی محکوم شده است.به گزارش دفتر حوزه سخنگویی قوه قضاییه، اتهام پولشویی اکبر طبری پس از رفع نقص، در دادگاه کیفری یک رسیدگی و وی با این اتهام به ضبط کلیه اموال در موضوع بزه پولشویی و یک چهارم اموال برابر نظر کارشناسی به قیمت روز مطابق قانون حاکم در زمان به عنوان جزای نقدی محکوم شده و سایر جرایم قطعیت یافته وی در حال اجرا و به قوت خود باقی است. در این گزارش اعلام شده است: همان گونه که سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری امروز با خبرنگاران بیان نمود، صرفا در خصوص جرم پولشویی اکبر طبری پس از نقض رای سابق الصدور و رفع نقص صورت گرفته در دادگاه، براساس حکم صادره کلیه اموالی که در موضوع بزه پولشویی بوده است، ضبط و یک چهارم اموال برابر با نظر کارشناسی به قیمت روز، برابر قانون حاکم بر زمان وقوع جرم به عنوان جزای نقدی در نظر گرفته شده است.


رئیسی فردا برای دفاع از «بذرپاش» به مجلس می‌رود
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت، رئیس جمهور فردا برای دفاع از وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در جلسه علنی مجلس حضور پیدا می کند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی اظهار کرد: رییس جمهور فردا ساعت ۹ صبح در جلسه علنی مجلس حضور پیدا می کند؛ لذا قبل از حضور ایشان مجلس وارد بررسی دستورات کاری خود می شود و با ورود رئیس جمهور بررسی صلاحیت مهرداد بذرپاش وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی آغاز می‌شود. نامه معرفی بذرپاش به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در جلسه علنی روز یکشنبه ۱۳ آذر اعلام وصول شده بود.

خط و نشان وزیر اقتصاد برای مدیران بانک ها
خاندوزی وزیر دولت سیزدهم در نشست علنی امروز مجلس گفت: جلسه ای با تمام مدیران عامل بانک های دولتی در وزارت اقتصاد داشتیم و دستورالعملی را مبنی بر اینکه تا پایان سال چه میزان از اموال مازاد باید واگذار شود، ابلاغ کردیم که این دستورالعمل لازم الاجراست و اگر هم جریمه مالیات نداشته باشیم، از اهرم مدیریت استفاده می‌کنیم و مدیری که پای فروش اموال در سال ۱۴۰۱ نیست، نمی‌تواند در سال ۱۴۰۲ در سمت مدیریت بانک‌ها بماند.

توضیحات فاطمی امین درباره اهدای حواله واردات خودرو به بازیکنان تیم ملی فوتبال
وزیر صمت گفت: در اوضاع کنونی ما به عنوان دولت مشتاق واردات هرچه زودتر خودرو هستیم؛ در دولت یعنی میان سازمان ملی استاندارد، سازمان محیط زیست، گمرک و وزارت صمت هماهنگی برای واردات خودرو وجود دارد و اکنون واردکنندگان باید اقدامات لازم را انجام دهند. فاطمی امین در پاسخ به این پرسش که برای متقاضی واردات خودرو مهلت زمانی در نظر گرفته نشده، توضیح داد: خیر؛ از زمان ثبت سفارش شش ماه فرصت دارند که اقدامات لازم را انجام دهند. نکته مهم این است که از سوی ما مانعی برای واردات خودرو وجود ندارد یا در صورت وجود نیز پس از اعلام آن به ما، آن را سریع برطرف می‌کنیم. وی همچنین درباره اهدای حواله واردات یک خودروی خارجی به بازیکنان تیم ملی فوتبال، تصریح کرد: این موضوع بحث دیگری است، این واردات ثبت سفارش و قرارداد با شرکت تولیدکننده ندارند. در واقع این موضوع مورد خاص بوده و بسیار متفاوت است؛ بنابراین، دو مسیر مستقل از هم هستند؛ در موضوع واردات خودرو واردکننده به دنبال واردات تعداد زیادی خودرو به طور مثال ۵ هزار دستگاه خودرو است.

نماینده مجلس: مردم توانایی خرید گوشت با قیمت ۲۸۰ هزار تومان را ندارند
علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: قیمت گوشت بسیار گران شده و مردم قادر به تهیه گوشت با قیمت‌های ۲۶۰ یا ۲۸۰ هزار تومان نیستند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۹۸
در انتظار بررسی: ۳۳
انتشار یافته: ۱۳۹
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
کار و کاسبی علی دایی هم پلمب شد. امروز اداره امار کانادا اعلام کرد که تعداد مهاجر پذیرش شده کانادا از چین در تابستان امسال سه برابر شده که اکثرا جوانان تحصیلکرده چینی و یا صاحبان سرمایه چینی هستن و کانادا بدلیل سیاستهای کوید صفر چین و شی شاهد یک موج بزرگ و جدید مهاجران چینی که از این سیاستها ناراضی هستند هست و کارشناسان اقتصادی کانادا میگن این موج جدید مهاجرت سرمایه از چین یک فرصت طلایی برای اقتصاد کانادا هست. اصولا از حکمرانی های ضد امریکایی و ضد غربی ایران و چین و روسیه و.... بیشترین سود به همان امریکا و کشورهای متحد انگلو ساکیون نظیر استرالیا و کانادا میرسد.

روسیه و پوتین باعث شدند دوباره همه اروپا به سوی امریکا بروند و حالا از نفت و گاز تا تسلیحات از امریکا بخرند. سیاستهای چین و شی باعث شده که جوانان و سرمایه چین دوباره راه امریکا را در پیش بگیرد. تا چند سال پیش بیشتر دانشجویان چینی ام میخواستند به چین برگردند ولی در دو سال گذشته بیشتر انها بدنبال گرفتن اقامت و اجازه کار در امریکا و کانادا هستند. از انطرف شرق و جنوب اسیا از ژاپن و کره تا هند و تایوان و اندونزی و حتی ویتنام به خاطر نگرانی از سیاستهای چین و شی حسابی دارند از امریکا اسلحه میخرند و با امریکا می بندند. در خاورمیانه هم که می بینید اعراب بطور کلی اسراییل را فراموش گردند و نگران سیاستهای ایران هستمد و....

حالا خود را جای یک سیاستمدار انگلو ساکسونی بگذارید. به چه دلیل انها باید نگرانی اساسی از سیاستهای ضد غربی پوتین و شی و ایران داشته باشند. برایشان از این بهتر نمیشود. هم سرمایه و اتحاد اروپا و حاورمبانه و اسیا بطرف انهاست هم چین و روسیه و ایران بدلیل این سیاستها هر روز تحلیل می روند. چین کمی متفاات بود که متاسفانه با غیر چرخشی شدن قدرت و دایمی شدن شی در راس دولت چین هر سال برخلاف گذشته در قیاس و رقابت با آمریکا تحلیل هواهد رفت. افرین به این همه کیاست و سیاست و فرزانگی
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
اقای پزشکیان. اقای زاکانی. چرا مردم عصبانی هستند. حالا خودتون هیچ. ببینید فرزندان شما با چه سهمیه و ارتباطی رفتند گرانترین دانشگاههای دنیا و حالا هم شرکتهای دانش بنیاد! انها با شهرداری و وزارت نفت قراردادهای دهها میلیاردی امضا میکنند. ادرس غلط ندهید
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
اقای زاکانی داشتم اخرین امار حجم اقتصادهای کشورهای دنیا از موسسات مالی معتبر دنیا را مرور میکردم. بر اساس این امار متاسفانه در چند سال اخیر بدلیل تورم بالا و تحریم و سقوط شدید ارزش ریال و البته فاجعه بددانشی مدیریت مزیت ها و منافع ملی ملت ایران حجم اقتصاد قابل رقابت ایران با دنیا به ۲۰۰ میلیارد دلار کاهش یافته که تقریبا برابر با قطر سیصد هزار نفری(شهروندان نه کارگران) رسیده. تمام حجم اقتصاد قطر تنها از نیمی از یک میدان گازی مشترک با ایران یعنی پارس جنوبی می اید. ولی کشور ۸۵ میایونی ایران با صدها میدان کوچک و بزرگ نفت و گاز که در گاز تنها ۳ برابر قطر و در نفت ۱۵۰ برابر قطر ذخیره دارد و ان همه نیروی جوان و دانشگاهی و دانشجو و کارگر و کشاورز زحمتکش حجم اقتصادش بزحمت به قطر میرسد. یعنی تصور نمیکنم هیچ دولت و سیاستمداری در چنین رکوردی حتی بتواند به نزدیکی مقامات و مسئولان و مدیران ایرانی برسد. کاش بررسی شود که ایا میتوان برای این مدیریت چندین ده ساله که کسب و کار یک ملت را با ندانم کاری و لجاجت با علم و خرد جمعی پلمب کردند جرم نگاری صورت گیرد؟ ایا انروز میرسد؟
مفتخری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
آقای پزشکیان اینکه خاتمی یکی از سران فتنه است که در آخرین فتنه در سال ۸۸مملکت را ۸ ماه به آشوب کشید لابد باید به او و امثال او مدال شجاعت و وطن پرستی داده شود ؟
پیروز
|
Canada
|
۲۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
از بالا تا پایین این صفحه را اگر با دقت بخوانیم، میبینیم که انگاری که مردم در یک کشور پر از بحران و تنش زندگی میکنند. فقط به صحبتهای زاکانی با دقت توجه کنیم، کاملاً متوجه خواهیم شد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
جناب زاکانی گروه فشار دیگه چیه ؟مگه داریم ؟از کجا اومدن ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
یعنی در دولت روحانی هر سال ۴ میلیون وجمعا ۳۲ میلیون مسکن ساخته شد ؟
این دروغهای اصلاح طلب ها نشان میده پشت پرده این حریانات که بود
اصلاح طلب ها می خوتهند کودتا کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
فساد بالاتر از این که شرایط قانونی پستی رو نداشته باشی ولی با لابی اون پست رو اشغال کنی
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
جناب زاکانی کسانی درجبهه جان فداکردند کسانی باوجود شیمیایٔی شدم به جوشکاری خود برگشتند شما چه کردید پزشکی وتخصص بارانت گرفتی اما خود میدانستی سواد لازم نداری شهردار شدی بازهم خودرا خادم نظام وطلبکار میدانی کسانی مانند شما باتظاهر ضربه میزنند
فرزاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
زاكاني يك عرزشي بيسوادي بيش نيست!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
به به جناب سلیمی بالاخره در دوران نمایندگی شان یکبار هم به فکر مردم افتادند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
باید از حضرت علی ( ع) درس اخلاق و صبر بگیرد. فقط ادای شیعه بودن را در می آورند .
زینال بندری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
اکبر طبری بی گناه است آزاد باید گردد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
جهت اطلاع شما گشت ارشاد از اولین سالی که حجاب اجباری شد بوده با اسم های مختلف هست و مامور اجرای قانون هستند و نه فقط تذکر
در قانون صراحتا آمده هر کس بی حجاب بگردد اول جریمه و بعد در مراحل حاد زندانی دارد که تا الان درست اجرا نمی شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
شما جناب آقای خاتمی و پزشکیان کشور را دو قطبی سازی می کردید و کردید هیچ عامل این روزهای کشور هم هستید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
یه نفر بفرماید اعتصاب اعتراض قلمداد میشود یا اغتشاش نه مسلحانه است ونه بر ضد مبانی اسلام !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
فکر کردن کشور این قدر هرکی هرکی هست که با جوگیری از شبکه های لندنی و فضای مجازی وابسته انها اعتصاب کنند آن هم در بخش دارو و درمان و قسر در بروند
حتی باید سلب امتیاز انجام دهید برای ها
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
کاش همان 12 مورد خلاف گویی آقای زاکانی که در تلویزیون اتفاق افتاد و فردای آن همین سایت تابناک یک بیک آنها را برشمرد مجددا بازگویی شود آقای زاکانی بسبک بسیار ناشیانه ای دارند از احمدی نژاد تقلید میکنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
شما بفرمایید دختر خانم و داماد جنابعالی به چه دلیل زندگی در سویس را که زنانش حجاب ندارند به زندگی در ایران ترحیح داده اند. تا ما هم بفهمیم چه کسانی فاسدند.
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
دانشجونماها هستند زیاد به دل نگیر وقتی به راحتی بعد آن وحشی بازی ها در محیط دانشگاه همچنان هستند
در مورد آن دانشگاه امیر کبیر باید گفت رئیس دانشگاه باید برکنار شود
خطاب به آن نماینده دلار هم 25 هزار تومان بود در ضمن شما به جای گفتند دلار اول از تورم حرف بزن چون تورم هست که قیمت دلار را می سازد و ساخت مسکن هم آخر 4 سال دولت اگر 3 میلیون ساخته شود کولاک کردن چون برنامه برای ساخت سالی یک میلیون معنی آن نیست که پایان یک سال حتما ساخته شود چون یکی دوسال عقب هست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
اول هشدار بعد جریمه و در صورت تکرارهای متعدد اول قطع خدمات بانکی و بعد دوباره در صورت تکرار قطع خدمات دیگر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
سوال؟ جرا اغازاده هایی که در بلاد کفر زندگی می کنند با دیدن زن بی حجاب به گناه نمی افتند؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
اقای زاکانی میدانید چه کسانی باعث ایجاد این وضعیت شدند
اول کسی که مدعی است خداوند باعث گرانی و تورم است
دوم کسی که مدعی است بعضی مواقع در یخچالشان چیزی نیست و شرمنده نوه هایش هست ولی فرزندش به ترکیه می رود
سوم کسی که بدون مطالعه و فقط از سر عشق به انتخاب شدن وعده نصف شدن تورم در دو سال را داده بود وعده یک میلیون مسکن در سال را داده بود وعده بورس را داده بود وعده تامین انتی بیوتیک وعده کشت ارشاد مسئولان و.. داد
دلواپس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
جناب رییسی ، معرفی بدر پاش که از حسن شهرت کافی برخوردار نیست

و هیچ تخصص و تجربه ای در حوزه وزارت مسکن ندارد اشتباه بزرگی است

نگهداشتن خانم انسیه خزعلی با آنهمه حرفها و حدیث ها و وقایعی که در

مورد فرزندشان و میزان دارایی شان و نبود هیچ کارنامه مثبت و سازنده ای

در حوزه زنان که مشکلات و نابسامانی های بسیار سنگین و متعددی دارد اشتباه

بزرگ و نابخشودنی است .

جناب رییسی حواستون باشد که تندروهای جبهه پایداری که جزو یاران و اطرافیان احمدی نژاد بودند بصورت خزنده ای در حال تصرف کامل کابینه شما هستند
و قبلا نزدیک نیمی از کرسی های مجلس فعلی را نیز بعلاوه نهادهای متعدد حکومتی و بنیادها را اشغال کرده اند و اکثریت مردم بشدت به حرکات و مواضع اکثریت اعضا جبهه پایداری ها دلواپس هستند
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
عصبانیت زاکانی در دانشگاه شریف: من فاسدم؟
شما فاسد نیستید فقط با رانت مدرک گرفتی و فامیل ها را پست و مقام دادی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
زاکانی و چه به دانشگاه شریف ؟؟؟ رفته با نخبه ترین افراد کشور بحث و جدل کنه ؟ خوب معلومه که بلعیده می شه و عصبانی . خوب از یه جای پایین شروع کن بعد برو دانشگاههای بالاتر .
مسعود
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
درود بر زاکانی مر باشرافت و انسان درستکارمرگ بر خائنین وطن فروش
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
عصبانیت زاکانی در دانشگاه شریف: من فاسدم؟
سوال مدرک تحصیلی شما ارتباطش با شهرداری چیست، چگونه دکتری گرفتید، بر چه اساسی به داماد و فامیل پست و‌مقام‌دادی .
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
نماینده مجلس: مردم توانایی خرید گوشت با قیمت ۲۸۰ هزار تومان را ندارند
آقای رییسی و‌جناب علم الهدا خدا را شکر که کانادا هستم در غیر اینصورت با این حقوق بازنشستگی الان بایستی زباله گردی میکردم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
زاکانی باید از یه جای پایین تر شروع کنه . یه مدرسه دوره اول متوسطه تو شهرستان ما هست ایشون بیاد ببینه که می تونه این دانش آموزان رو قانع کنه یانه . سهمیه کنکور شاید برای آدم مدرک جورکنه ولی قدرت تحلیل و استدلال و اقناع و بطور کلی سواد نمیاره .... خوب اینجوری برای خودش هم بهتره نه ضایع می شه نه فشارش می ره بالا .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
دانشجوها خيلي بي أدب شدند
عباس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
آقای دکتر شما بی سواد هم هستید. حاضرم فقط یک سوال دوره لیسانس از شما بپرسم آقای دکتر. سوال تخصصی هسته ای نمی رسم در حد ترم ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
عجیب است که در اخبار امروز هیچ خبر و اثری از " دشمن " نیست !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
حسین جلالی حداکثر کاری که باید انجام بده حل مشکلات شهر رفنسنجان است چکاره است که ملت و دولت دوباره بندازه روبه روی هم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
خزعلی ول کن خواهشا میخوای بری دانشگاه امیر کبیر چی بگی ؟ خودت بخشی از مشکل هستی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
از نظر روانشناسی کسی که از خودش مطمن باشه عصبانی نمیشه زاکانی هنوز آرام بودن باید تمرین کنه بعد بره سخنرانی
سيد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
واي واي به حال اين مملكت كه امثال بذر باش نامزد ي وزرات اين مملكت هستند و بدتر از ان اين هست كه نماينده هاي مجلس كه ميدونن اين ادم كي هست بهش راي اعتماد بدهند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
آقای ستایشی از خودت حرف نزن و نسبت به مردم نده تمام محجبه های اطراف من مخالف حجاب اجباری هستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
قطر با چین و روسیه قرارداد گازی امضا کرد تا آخرین بقایای گاز پارس جنوبی را هم استخراج کنند بعد ما اینجا هنوز گرفتار پروفسور جلالی و بستن حساب دختران بی حجاب هستیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
زاکانی وقتی نمیتونی مستدل جواب بدی چرا انگ میزنی؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
با اینکه اصلاح طلبان مثل قبل نفوذی ندارند ولی پیام خاتمی بد نبود. ما نیروهای نظامی را فقط برای دفاع از کشور می خواهیم و آزادی را داخل کشور.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
آقاای زاکانی

سویس چه خبر؟
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
وکیل الدوله بودن مجلس انقلابی با رای اعتماد به بذرپاش100 درصد ثابت میشه. همه ی خلق الله میدونن بذرپاش از کجا و چطوری بزرگ شده و مدیر نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
آیا تعطیلی داروخانه یا واحد صنفی باید توسط اطلاعات سپاه صورت گیرد یا قوه قضائیه و تعزیرات ؟ چرا جایگاه نهادها مشخص نیست ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
اونوقت اون هشت سالی که نه خاک دادیم نه دچار قحطی شدیم!!!نخست وزیرش چه کسی بود؟؟؟؟!!
صفورا
|
Canada
|
۲۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
خيلى مايل بودم که از زاکانى اين سئوال مى شد که نظرش چيه راجع به اينکه قالى باف گفته : ما هنوز از ظرفيت هاى قانون اساسى استفاده نکرده ايم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
بله اکثر مردم توانایی خرید گوشت را ندارن،اما در مقابل مدیران یک گوسفند درسته را یک جا میل میکنند!!
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
بافرض اینکه آقای زاکانی شهردارتهران فرددرستکاری باشند وفاسدنباشند ولی بدبختانه درشهرداری تحت مدیریت ایشان چنین نیست شمابرای انجام کاری قانونی تا پولی زیادو بیدلیل وغیرقانونی پرداخت نکنید کارتان راه نمی افتد ولی برعکس اگراهل پرداخت پولهای کلان و غیرعرف وقانون وشرع باشی هرچه بخواهی میگیری حتی اجازه تصرف معبرعمومی شهربرخلاف طرح های تفضیلی وفروش تراکم غیرقانونی وخیلی چیزهای دیگراگرآقای زاکانی که معمولاًاهل ملاقات بامراجعین شهرداری نیستند شک دارندنظری به پرونده های شکایات واردبه شهرداری بیاندازنددراکثرمناطق الی الخصوص شهرداری منطقه یک درهرحال برای جامعه چه فایده ای دارد که مثلاًشهردار شهرش فرددرستکاری باشدولی مجموعه شهرداری خیر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
آفرین به زاکانی، مردمردانه پاسخ درست و منطقی داده و روی دانشجوی سیاست زده را کم کرد. آفرین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
اولا هدف از این شومن بازی مسئولان با حضوردردانشگاه برای چی هست؟ اگر برای شنیدن صدا دانشجویان هست پس چرا تا نقدی میشود از کوره درمیروید وتوهین میکنید اگر صرفا برای تبلیغات هست که هست مکرتان بخودتان برمیگردد ازانجاییکه هدفتان برای رضای خدا نیست عصبانیت شمابروز میدهد زاکانی براخلاق ترین بی ادبترین مسئول فعلی هست
ناشناس
|
Sweden
|
۲۳:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
تابناک ،آدم با خواندن و شنیدن صحبتهای مسئولین ، فقط دوست داره دودستی بزنه توسرخودش و گریه کنه
دنیای و کشور اونها با مردم فرق داره،واقعا فرق داره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
آخه زاکانی برادر چی بگم ناراحت نشی شما که کنترل روی اعصابت نداشتی چرا رفتی تو دانشگاه . شما که میدونستی کسی برات فرش قرمز پهن کنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
آقای زاکانی بله هم شما و هم کسانی که بدون شفافیت نحوه عملکرد شما در مجلس شما رو نشوندن رو صندلی شهرداری
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
جناب آقای پزشکیان نماینده شهر ما نیست اما ایشون انسان منصف و دلسوزی ست اما آقای دکتر تو این مجلس کسی نیست که به سخنان شما گوش بده.یعنی نفعشون در کر بودنه نمیشنوند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
بذر پاش مردی برای تمامی فصول!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۵
عجب مسولین دلسوزی داشتیم و خبر نداشتيم!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Korea (Republic of)
|
۰۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
اگر قرار بود پیشینه ملاک باشد اکنون کسی مسلمان نبود نه به حجاب اجباری
ناشناس
|
France
|
۰۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
زاکانی
هزینه اقامت دخترت در سویس چقدر است و پولش از کجا آمده است؟
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
متاسفانه مخالفان اقای رییسی اعم از جناح مقابل ایشان و یا هم جناحی های رقیب ایشان ادعاهای خاص دلاری راه انداخته اند مبنی بر اینکه دولت رییسی دلار ۲۳ تومانی تحویل گرفته و الان قیمت دلار فلان و بهمان است
آقایون سخنان اشتباه نگویید
دلار ازاد ۲۶ تومان تحویل به اقای رییسی شد و امارها معلومه و یکی از حسنهای دولت رییسی عدم نوسانگیری با بازار ارز بوده کاری که همتی هزاران بار با بازار ارز انجام داد ، در زمان دولت روحانی ،آقایون خودشان را برای دلار ۳۲ به بالا آماده کرده بودند و در آبان ۹۹ ،دلار ۳۲ را هم رد کرد منتهی، بایدن امد و تیم ارزی دولت یک مقدار فیتیله دلار را آورد پایین و بعد هم دروغ درمانی های برجام و نیز بازارها را با تعطیلی های کرونا و مذاکرات برجامی به حالت فریز درآوردند و رکود ایجاد ، حالا آقایون این تکنیک کثیف بانک مرکزی قبلی را خوششان امده مدام میگویند چه وضعی است
در دوره روحانی دلار ۳ هزاری تا ۳۲ هزار هم رفته یعنی ۱۰ برابر ولی حالا نگران ۳۸ درصد گرانی ارز شدند آقایون و ادعاهای خاص
بازار خودرو ظاهرا به مذاق همه جناح های خوش امده که هیچ کس راجع به ان حرفی نمیزند
مهران
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
با سلام
برادر عزیز دکتر زاکانی، شما از عزیزان این کشور ما هستید. اصلاح طلبهای از شما چوب خورده اند به همین خاطر بدنبال انتقام از شما هستند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
نماینده مجلس: مردم توانایی خرید گوشت با قیمت ۲۸۰ هزار تومان را ندارند
نماینده مجلس: حساب بانکی افراد بی‌حجاب مسدود می‌شود

ای کاش یک شاخصی با نام درآمد به هزینه وجود داشت تا مسئولین بهتر می فهمیدند که چه بلایی بر سر مردم در طول زمان آورده اند و سیر نزولی آنرا مشاهده می کردند
و ای کاش یک شاخصی وجود داشت که مسئولین بهتر می فهمیدند که وقتی یک شخصی از کشور دیگری مثل کشور اروپایی وارد ایران می شود با درآمدش چقدر آسان می تواند خرید کند اما یک ایرانی حتی توان رفتن به اروپا را ندارد چه برسد به اینکه بخواهد آنجا آسان خرید کند

نماینده ای که می خواهد با بستن حساب بانکی موضوع حجاب را درست کند اگر درایت داشت می نشست فکری به حال درست کردن این دوشاخص می کرد و بعد سراغ حجاب می رفت تا دو ریال باقیمانده ایمان مردم نابود نشود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
سید محمد خاتمی: شعار «زن، زندگی، آزادی» به عنوان پیامی زیبای است که حرکت به سوی آینده بهتر را نشان می‌دهد

سید بزرگوار درست است به عنوان یک فردی که زمانی ريیس جمهور بودی به اندازه کافی اظهار نظر و آزادی بیان به تو نمی دهند و رسانه ها تو را محروم کرده اند اما میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا اسمان است

منظور از زن و زندگی و آزادی از نگاه برخی معترضین و بهتر است بگوییم آشوبگر زن و آزادی به معنای آزادی در بی بند و باری است که به همجنس بازی و شهوت رانی بی حد و حصر ویا چشمه ای از آن ختم می شود آیا شما هم چنین برداشتی داری؟ که گمان نکنم
آقایان معترض (و شاید آشوب گر) بهتر است تصور واضحی از شعار زن زندگی و آزادی و دیکتاتور به نمایش بگزارند تا ما هم مفهوم آنرا بفهمیم و اگر منطقی باشد همراهیشان کنیم و بی مبالاتی و کم کاری و بی سوادی را پای دیکتاتوری ننویسیم و به جای اصلاح کردن مشغول خراب کردن نباشیم و به جای فدا کردن اشخاص اصل موضوع را فدای شخص نکنیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
زمانی که در زمان جاهلیت زنان بیوه را جزء املاک و دارایی ارث قرار داده و با اجبار خودش و مهرش را تقسیم می کردند قرآن آنرا حرام و به زن کرامت عطا کرد و به آن زندگی و آزادی مستقل و با انتخاب خودش بخشید
«یـاَیُّها الَّذینَ ءامَنوا لا یَحِلُّ لَکُم اَن تَرِثوا النِّساءَ کَرهـًا»
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
شما زا کانی دانشگا رفتی چه بگویی کمتر صحبت کنی بهتر است
مهدی قریشی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
"نماینده مجلس: حساب بانکی افراد بی‌حجاب مسدود می‌شود" حساب بانکی محتکرین، گران فروشان، اختلاس گران و... چطور!!!
"داروخانه کلینیک ناباروری شیراز توسط سازمان اطلاعات سپاه پلمب شد" چرا اطلاعات سپاه در مقابل منکرات اقتصادی مانند گرانی و احتکار انحصار و اختلاس ، هیچ اقدامی نمی کند
"نماینده مجلس: مردم توانایی خرید گوشت با قیمت ۲۸۰ هزار تومان را ندارند" یک وزیر باید اینقدر غیرت داشته باشد که اجازه ندهد در حوزه کاری خودش به مردم فشار اقتصادی وارد شود.
ناشناس
|
United States of America
|
۰۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
تو یه مملکت آزاد و بدون اقتصاد دستوری یه فوتبالیست که چه عرض کنم یه آدم متوسط هم میتونست ماشین دلخواهش رو با قیمت خیلی کمتر بخره. اینجا منت میزارند که میتونین وارد کنین
ناشناس
|
-
|
۰۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
اگر گوشت باشه می گوییم نمیخریم بقیه چی قصاب میگه چون مردم گوشت نمیخرین کشتار هم کم شده دولت مردمی رئیسی فقط شعار میدهد مثل روحانی احمدی نژاد و..........
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
با معدل 13 و 6 ترم مشروطي شدي شهردار/
ناشناس
|
Canada
|
۰۷:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
زاکانی جان نتیجه تحقیقات سرطان که با بودجه رضا مطالبی کاشانی انجام نمودید نتیجه اش را لطفا در اختیار جامعه جهت رفع مشکلات بیماران قرار بدهید.
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
ایران با نسلی روبروست که پای ماهواره بزرگ شده تربیت این نسل نتیجه مدیریت مدیران خودکامه ای مثل عزت اله ضرغامی و مدیران رسانه و فرهنگ در کشوره - این آش رو اونها پختن
نسلی که اعتقادی به دین، قانون و سنت و فرهنگ ایرانی نداره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
از سخنان مسئولین کاملا مشخصه که اصلا حرف مردم را نشنیده اند و هیچ درکی از مشکلات و خواستهای مردم ندارند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
آقای ستایش اگر حجاب مساله مورد پذیرش از سوی آحاد جامعه است پس مشکل چیست و برای چه بفکر تغییر برخورد با مخالفین آن افتاده اید؟!
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
نماینده گرامی گوشت در شهرستان صدوشصت است بیا اینجا بگیز تورو کی گذاشته نناینده بشی تومرکز چهارتا دلال بازی میکنن گران میشه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
سطح فکر یک استاد اقتصاد را ببینید که با این همه ثروت در کشور، بخاطر عدم قحطی افتخار می کند! با اینها میشه دانشچوی اقتصاد تربیت کرد؟!!!!
ناشناس
|
Canada
|
۰۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
آدمی که نمی تواند عصبانیت خود را کنترل کند(زاکانی ) بدرد مدیریت نمی خورد پس باید از شهرداری تهران برکنار شود .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
آقاي حسين جلالي نماینده مجلس حساب بانكي اختلاسگران چندين ميلياردي هم بسته مي شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
علیرضازاکانی چرا بارابطه بازی وپارتی بازی ولابی شهردارتهران شد بازرسی کشور چون مدرک تحصیلی زاکانی نامرتب بود نامه زده بود وگفته بود که زاکانی صلاخیت شعردلرتهران را ندارد پس، انتصاب زاکانی بارانت بودبا لابی بود دوم زاکانی اقوام خودش،را به شهرداری اورد این هم فساد اداری بود ای کاش یکی بلند میشد وفساد ورانت زاکانی رابهش،میگفت دوست همکارمن بخاطر مدرک تحصیلش،که مرتبت نبود ده سال پستی که میخواست بهش،ندادتد تابیچاره رفت ومدرک مرتب،ت گرفت ولی زاکانی چون لابی داشت چون پارتی داشت شهردار شد وپست وسنت دلخواه خود را گرفت زاکانی حق ندارد دم از مبارزه با فساد بزند چون چطوردیکران اگر مدرکشان مرتبت نباشد پست بهشان نمیدهند اما زاکانی پست میگیرد پس افرادی امثال ایشان چون با مدرک غیر مرتبت شهردار شده نباید دم از مبارزه با فساد بزند ای کاش یکی جواب مرا بدهد چون من خودم نیز مدرک نامرتبت داشتم وبخاطر همین مدرک نامرتب حقم پایمال شد اگر مدرک نامرتبت باعث میشود که افراد پست نگیرد این بلید برای همه باشد نه برای امثال افرادی مثل زاکانی تافته جدا بافته شودمردم وقتی اینگونه تبعیض،ها وبی عدالتیها را می بیتد ناراحت وخشمگین میشوتد ای کاش،یکی از همین حامیان زاکانی جواب مرا بدهد چطورمن نونی چون مدرک من نامرتبت است پستی که میخواستم بمن ندادند اما افرادی مثل زاکانی که بنابه قول سلزمان بازرسی کل کشور مدرکش هم نامراب،بود پست وسنت مورد دلخواهش را به زاکانی دادند این دور از انصاف ومروت وحوانمردی درخصوص من بود اگر هست برای همه باشد اگر نیست هم برای هم نباشد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
زاکانی فقط با سر و صدا کارهایش را پیش می برد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
زاکانی ادبیاتش در حد چاله میدونه نه مسئول بعد هم مگه شهردار نیست به امور شهر رسیدگی کنه که همه جا گندزده حتما دلیلش نداشتن پوله که دولت بهش بدهکاره ، پولی که از مردم میگیره مواجبه بجای این حرفا کار کنید فقط حرف میزنید اون دولتی هم که میگید پایگاه رسانه ای دشمنه یک هیچ از شما جلوتره حداقل رفاه اجتماعی و بافت شهریش از شما جلوتره وگرنه جفتتون تو بگیر و ببند مثل همید.
کاربر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
آقای زاکانی
جایگاه تو شهردار نیست تو باید در بیمارستان باشی سوابقت برای ملت کاملا واضحه دخترت کجاست الان
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
وای بر اونی که با کلیدش اقتصاد کشور رو قفل کرد و رفت.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
مسدود کردن حساب افراد بی حجاب کافی نیست . چون حسابش را خالی می کند و فایده ندارد.
باید همه اموالش توقیف و مصادره شود و خودش راهم اگر پررویی کرد زندان کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
زاکانی یک عنصر اشتباهی است . هرجا رفته اشتباه رفته و باعث آشوب و تشنج شده .شهرار شدن او نیز از همین مقوله است . مدیریت با هوچیگری فرسنگها فاصله دارد .
الفی آرآآم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
بقول اون دکتر
آب رو بریز اونجایی ......

چرا عصبانی
آروم باااااش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
نحوه صحبت آقای زاکانی در حد یه مسئول نبود و کوچه بازاری بود .فرزندانشان کجا اقامت دارند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
جناب پزشکیان!
کجای حرف و عمل و عملکرد آقای خاتمی بوی وحدت می دهد؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
یه خبر خوب هم نیست.
گرانی، پلمپ، زندان، اعدام و ....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
به جان خودم هیچ امیدی به آیند ه نیست روز به روز تاریک تر میشه .خوب بیایند برنامه آینده رو که شعار نباشه واسیه مردم بگن
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
مسئولین صدای اعتراضات را نشنیده اند یا خود را به نشنیدن زده اند!
سامان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
حسین جلالی، نماینده مردم رفسنجان یادت باشه همیشه، مردم ایران مثل عربستان و قطر و کشورهایی از این دست نیستند. یا می پذیرند یا نمی پذیرند. صفر و یک. اگر حجاب اجباری نمی خوان یعنی کوتاه بیایید.
محسن
|
Belgium
|
۰۹:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
اقای زکاتی ننه من غریبم در نیار؟ همه مردم تو را بخوبی می شناسند؟؟؟؟
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
گوشت چیست ما که دو ساله سویا می خوریم ولی زنده هستیم جای بسی تعجب است خارجی ها ورزش می کنن تا لاغر بشن ما از نخوردن لاغر شدیم متشکرم دولت عزیز نه قند دارم نه چربی و توان حرکت کردن هم ندارم
کجل خان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
محمد خاتمی از سران فتنه حق هیچ اظهارنظری ندارد
ناصر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
اقا چرا کسی صدای مارو نمیشنوه ؟ ما چه گناهی کردیم ؟ چطور با حقوق ماهی 6 تومن کرایه 4 تومنی بدیم و زنده بمونیم ؟ چطوری گوشت کیلویی 250 هزار تومنی بخوریم ؟ چطوری مرغ بخوریم ؟ چطوری هزینه اب و برق گاز بدیم ؟ اصلا میشه لباس خرید ؟ 2 سال بیشتره نتونستم یه لباس واسه خودم بخرم .... هوا سرد شده .... چرا کسی به ما کمک نمیکنه ؟ چرا کسی مارو نمیبینه ؟
سامان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
رئیسی فردا برای دفاع از «بذرپاش» به مجلس می‌رود. اگر وکلای مجلس مردمی باشند بذرباش را تایید نمی کنند و چه بسا پرونده های او هم رو شود. ولی اگر تایید شود، پایان کار مجلسیان است و
ناشناس
|
-
|
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
فقط انتخابات زود هنگام مشکل را حل می کند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
به زاکانی توصیه میکنیم از گل گاوزبون بیشتر استفاده کنه
کمال فراهانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
سلام
قبل از خبر دیشب سخنرانی زاکانی پخش شد
اثاری از عصبانیت ندیدیم
گزارش گل وبلبل ارایف داد
پس مشخص شد که سانسوریم
ناشناس
|
United States of America
|
۰۹:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
آقای زاکانی عزیز. آیا گماردن شخصی که تخصص در حوزه مزبور ندارد و هنوز بعد از یک سال هیچ خروجی مشخصی جز شعار نداشته است نوعی فساد می تواند باشد یا خیر؟ یعنی فساد فقط مالی نیست.
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
زاکانی فقط بیاید توضیح دهد که چگونه متخصص رادیولوژی شده!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
حرفات درست ولی زاکانی عزیز نیست
سعید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
حالا قبلیا تو این هشت سال گذشته چه گلی به سر تهران زدن؟ غیر از خرابکاری و فساد هم کاری کردن مگه؟ باز صدد رحمت به زاکانی یه کارایی انجام داده.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
سعید جان دلبندم چهار تا کارش رو بگو ببینیم چیکارکرده . نه نمی خواد دو تاشو بگو . نه بابا یکی هم کافیه
ناشناس
|
Singapore
|
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
مسعود پزشکیان، نماینده مجلس: طرح ساخت بیمارستان مخصوص نمایندگان مجلس و خانواده ها شون کلید خورد!!!
پاسخ ها
مهدی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
من تبریزی هستم و از داشتن چنین نماینده ای شرمنده هستم چون همیشه حرفهای تکراری میزند.
---مهدی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
مهدی جان . من هم تبریزی هستم و از داشتن همشهری ای مثل شما شرمنده هستم که فرق بین دوغ و دوشاب رو نمی داند و اظهار نظر هم می کند . شما مجلس یک دست به دردتان می خورد
ناشناس
|
Singapore
|
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
مسعود پزشکیان، نماینده مجلس: طرح ساخت بیمارستان مخصوص نمایندگان مجلس و خانواده ها شون کلید خورد!!!
ناشناس
|
Singapore
|
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
آیا من فاسدم؟
سوالی که زاکانی از دانشجویان پرسید!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
توسط سازمان اطلاعات سپاه پلمب شد؟؟!
سازمان اطلاعات سپاه از کی تا حالا قدرت پلمب کارگاه های خصوصی مجوز دار رو داره؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
مجوز از قوه قضائیه می گیرند
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
حرف کسی که 40 سال از تو کوچکتر هست رو حتی به ظاهر هم تحمل نمی کنی و سعی میکنی جلو جمع به تصور خودت تخریبش کنی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
اول احترام بزرگتر را باید نگه داشت
این را یادت ندادن؟
منوچهر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
زاکانی منفورترین شخص , مسئول هست .وتندروترین وافراطی ترین شخص دربین مسئولان هست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
حق بهت میدم چون کارش درست هست در ضمن اخلاق ایشون همین هست که در جمع دانشجوها همیشه همین گونه هست و مانند خود دانشجوها رفتار می کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
زاکانی اگر خود را فساد ستیز میداند لازم نیست این را به رخ دانشجویان بکشد ، ساز و کاری تعریف کند که جلو آبشار مستمر فساد شهرداری تهران را بگیرد ولازم نیست که منزل 92 متری خود را به رخ بکشد
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
آقای زاکانی جنابعالی رشته تحصیلیت متناسب شهرداری نیست شغلی را بطورغیر قانونی اشغال کرده ای هم جنابعالی متخلفی وهم وزیر کشور اول خودتون قانون رو رعایت کنید بعد عصبانی بشید !
هادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
آقای زاکانی را دعوت میکنم به مناظره . اگر راست میگه بیاد با من و امثال من که وسط معرکه زندگی و اقتصاد و مشکلاتش هستیم و نه دانشجویی که از جیب باباش خرج میکنه مناظره کنه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
عصبانیت زاکانی در دانشگاه شریف: من فاسدم؟
هر هفته داره بیلبورد های کلانشهر تهران رو عوض می کنه، ولی دولت خط کش میزاره برای کسایی که شامل حال یارانه هستند و نیستن
با همین هزینه بیلبورد مشکل یارانه مردم حل بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
وزیر صمت گفت: در اوضاع کنونی ما به عنوان دولت مشتاق واردات هرچه زودتر خودرو هستیم؛
مشتاقم یعنی حالش رو ببرید
کل برخورد و حرکت دولت در همین حد هست
مرد کهن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
این خطوط تلفن ثابت بیرون داخل خیابان محله ما را هم دزدیدن نزدیک به دو ماهه مخابرات امروز فردا میکند از آن طرف هم ماهی 15 هزار تومان هزینه مکالمه و نگهداری میگیرد از سازمان اطلاعات سپاه تقاضا داریم که مخابرات را برای قصور در خدمت به مردم هم را پلمپ کرده تا شاید فرجی شود!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
تندرو تر از زاکانی پیدا نکردید که به دانشگاه برای سخنرانی بفرستید؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
زاکانی باید برای پی بردن قدری در برابر آینه ایستاده و این پرسش را از خود بپرسد. سپس به عملکرد سال های دور خود بپردازد. ورود به دانشگاه با سهیمه، استفاده از رانت های ویژه خواران، قرار گرفتن در جمع خودی ها و اندک سالاران، بهره مندی فرزندان از امکان خاص آقا زادگان، کسب سمت شهرداری بدون داشتن هیچ تخصص و سررشته در این زمینه فقط به واسطه شرکت در انتخابات و تخریب دیگران، برگماردن نزدیکان و خودی ها و .... چنان چه کارنامه قابل قبولی گرفت؛ پاسخ خود را خواهد دریافت. البته مواظب آینه نیز باشد تا شکسته نشود..
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
زاکانی سهمیه ای حرف نزنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
تا قدرت دست امثال زاکانی هست تورم و فقر و الودگی هوا و بیکاری و غیره صعودی خواهند بود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
یک مسئول درجه پنج نظام اصلا نباید حرف بزند وظیفه آت را انجام بده.
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
یک جنگ طولانی علیه کشور ما راه انداختند، ولی جمهوری اسلامی نه اجازه داد قحطی ایجاد شود و نه یک سانتی متر از خاک کشور جدا شود، آیا این افتخار ندارد؟

ببخشید که از رژیم قبل هم مانده بود و خرج کردیم ولی بعد از جنگ اقتصاد رو به اینجا رسوندید. الان هم اگر جنگ بشه فکر میکنید میتونید مدیریت کنید؟؟


لیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: قیمت گوشت بسیار گران شده و مردم قادر به تهیه گوشت با قیمت‌های ۲۶۰ یا ۲۸۰ هزار تومان نیستند.

به کی داری میگی این ها رو ؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
یکی دو تا از صحبت های زاکانی رو تو فضای مجازی رو گوش کردم این‌اقا باید قرص اعصابش رو می خورد و می امد سخنرانی. این که تو با دانشجوی شریف مثل لات ها حرف بزنی هنر نیست.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
سلام
بله ملت هم میگویند اعتراضات راباید شنید منتهی فقط شنیدن کفایت نمیکند بلکه مسئولان نظام نسبت به اعتراضات مشروع یعنی گرانی وتورم ونبود داروبرای بیماران ومخصوصا بیماران خاص واوضاع بد معیشت وبیعدالتی وتبعیض ورانت عدم مبارزه جدی با مفسدان اقتصادی وزمین گیر کردن کشاورزان علی الخضوص ضالیکاران دواستان شمالی و....... باید جامع عمل بپوشانند و درحل انها بعضی ها درکوتاه مدت وبعضی از مشکلاتهارا درمیانمدت وبلندمدت سعی کنند جناب اقای رئیسی من ازاینکه دراین یکماه باب شده که مسئولان نظام برای فروکش کردن اعتراضات به جمع دانشجویان میروند به فال نیک میگیرم ولی میدانم این یک شوی عوام فریبی هست مثلا دیروز اقای زاکانی برای گفتگو به دانشگاه شریف رفت ایکاش کلیپ برخورد ایشان را نسبت به دختر معترض گوش ویا میدیدید کسی که بعنوان مسئول به جمع دانشجویان میرود اولا باید ازوزرا ومدیران اجرایی دردولت باشند تا بتوانند راه حلی برای اشکالات پیدا کنند صرف نظر اینکه سخنگوی دولت ویا شهردار تهران ویا فلان سردار به دانشگاه برود دردی از دردهای دانشجویان براورده نمیشود ولی اگر سران قوا ویا وزیر علوم و..... این روند راادامه دهند شاید اثرگذاری ان خیلی بیشتر باشد دیروز اقای زاکانی که خودش را انقلابی وجهادی ومنتسب به ولایت فقیه ورزمنده وفرمانده 8سال دفاع مقدس میداند وازانجاییکه جراحات 8سال جنگ نابرابر برپیکرایشان مشهود هست از ایشان وامثال ایشان توقع میرود دربرابر معترضان خیلی با صبر وبا تامنینه به پرسشهای دانشجو پاسخگو باشند نه اینکه با تندی وبا بی ادبی نسبت به دختر برخورد کنند قطعا اینگونه برخوردها نه تنها معترضان را نسبت به نظام کاهش نمیدهید بلکه با برخورد غیراسلامی ودینی واخلاقی مسئولان میشوند اعزام نیروی منافقین
بنده از بابت برخورد اقای زاکانی که باعصبانیت وهمراه با توهین بود واقعا شرمسار شدم چرا؟ کسی که خودش را مذهبی/ولایتمدار.جانباز/ دکتر/ مقام مسئول نظام/ وکسی که خدا وپیعمبر ومعصومین ع رهبری وشهدا و...... به نفع خود ثبت وضبط میکند باید درهمه زمینه ها ازنظر اخلاقی دینی تقوا وکار سرامد دیگران باشد تا اینگونه وی را الگوی مرد انقلابی وجهادی واقعی تجسم کنند انقلابی وجهادی بودن به دومتر چفیه برگردن انداختند نیست
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
زاکانی منفورترین و بی ادب ترین مسئول هست. و البته در مناظرات همه دیدن چطور با آن ادبیات سخیف مناظره می کرد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
اقای زاکانی تو جلساتی که واقعیت درونت رو میریزن بیرون نرو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
افرادی مثل زاکانی ، بذرپاش و احمدی نژاد تخصص ویژه در امر فرافکنی و رشد بی ضابطه و تخریب طرف مقابل دارند.
متاسفانه رشد و پیشرفت چنین افرادی در نظام مایه ی وهن کشور و موجب عصبانیت مردم است و هزینه ی آن نیز به گردن نظام خواهد افتاد..
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
بذر پاش !!!!!؟؟؟؟؟
مریم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
میشه یکی منو روشن کنه؟ آقای زاکانی چه سمتی در کشور دارند که میرن برای دانشجویان سخنرانی سیاسی می کنند؟ چرا تو این کشور هیچی سرجاش نیست؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
دمت گرم زاکانی با ادبیات خودشان حرف می زنی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
اقاي زاكاني چرا مسكن از زمان شما در عرض يكسال متري 15 تا 20 ميليون در منطقه متوسط تهران گران شد؟جواب بده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
امثال زاکانی ها هستند که فقر نسبی وفقر مطلق را ایجاد کردندگرانی تورم فقر بدبختی براساس افکار امثال زاکانی است شاهکار دولت که ادعای جراحی اقتصادی کرد ده درصد به حقوق ها اصافه کرد منتها صددرصد قیمت کالاهارا گران کرد ان مقاماتی که باعث این بدبختی وفقر نسبی ومطلق مردم هستند باید مجازات شوتدمتاسفانه بااین وضفیت که پیش میرویم وصرار به قطع اینترنت دارد وصعیت خوبی از نطر معیشت وگشایش اقتصادی برای کشور ومردم وجود ندارد
مهدی
|
Canada
|
۱۵:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
ناسا دروغ میگه ، من راست میگم ، جیمز وب هم اسباب بازی سرکاری فیک هست خودم بهترش رو درست میکنم میزارم شهر بازی اگه شهردار تهران بشم،
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
آقای زاکانی بجای این کارها به کار خودت برس کمی برف آمده تو پیاده روهای تجریش نمیشه راه رفت لجن تا فرق سر آدمی از لای سنگ فرشها جهش میکنه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۶
۱۶ آذر، روز دانشجو، روز بزرگی است، این روز نماد مبارزه با استبداد است و باید به بهترین شکل ممکن پاس داشته شود.
باید سخن دانشجو شنیده شود و پاسخ منطقی و در خور شخصیت دانشجو داد زیرا دانشجویان امروز معلمان و استادان آینده این مرز و بوم هستند و تعلیم دهنده نسل آینده کشور.
بسیاری از دانشجویان دیروز ایران زمین، جزء برترین دانشمندان دنیای امروز هستند و مایه افتخار ایران و ایرانی.
دانشجویان ایرانی در اکثر المپیادهای علمی می درخشند و جزء برترین های دنیا هستند و این نشان از هوش و ذکاوت آنها در عرصه های علم، دانش و فن آوری است و باید به آنها افتخار کرد و تا جایی که ممکن است، امکانات در اختیار این قشر فرهیخته قرار داده شود تا با همت و تلاش آنها، تئوری های علمی شان به عمل تبدیل شود و کشور در زمینه تکنولوژی های نو، روز به روز به پیشرفت بیشتری برسد.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
شهرستان خوی مصوبه مولدسازی حکومت پهلوی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر نمازهای ماه رجب دهه فجر
وب گردی