بازدید 11487

کشف ۸۰۰ سلاح جنگی در ۵۵ روز گذشته

فرمانده مرزبانی فراجا با اشاره به کشف قریب به ۸۰۰ قبضه سلاح جنگی در ۵۵روز گذشته، گفت: میزان کشفیات سلاح و مهمات در مدت مشابه سال گذشته ۴۰ درصد افزایش داشته است.
کد خبر: ۱۱۵۰۹۲۸
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸ 18 November 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، سردار احمد علی گودرزی در بازدید از نمایشگاه کشفیات سلاح و مهمات مرزبانی استان کرمانشاه در قصرشیرین با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جریان اغتشاشات اخیر که منشأ آن کشور خبیث آمریکا و رژیم کودک‌کش اسرائیل است، دشمنان با اغفال تعدادی از افراد فریب خورده داخلی و حامیان آنان در خارج از کشور با هدف برهم زدن نظم و امنیت عمومی جامعه قصد ورود سلاح و مهمات به داخل کشور را داشتند که مرزبانان کشورمان با اشراف اطلاعاتی و همکاری مرزنشینان غیور توانستند مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات را در مرزهای کشور کشف کنند.

وی با بیان اینکه مرزبانان در ۵۵ روز گذشته حدود ۸۰۰ قبضه سلاح جنگی را که نسبت به مدت مشابه با افزایش ۴۰ درصدی روبه رو بوده است، کشف کردند، افزود: در این رابطه ۱۶ قاچاقچی سلاح و مهمات با همت مرزبانان دستگیر شدند.

فرمانده مرزبانی کشور با تاکید بر مقابله جدی مرزبانان با قاچاقچیان سلاح و مهمات خاطرنشان کرد: وارد کردن هر نوع سلاح و مهمات به کشور و بی‌توجهی به قانون حمل اسلحه جرمی سنگین محسوب می‌شود و مرتکب به مجازات‌های تعیین شده، محکوم خواهد شد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی