بازدید 3609
۸

معاون وزیر کشور: گذرنامه علی دایی تحویل داده شده

میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با اشاره ضبط گذرنامه برخی از هنرمندان گفت: علی دایی سرمایه این کشور است و وی برای برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی تلاش کرده و بلافاصله گذرنامه به وی تحویل داده شد گذرنامه آقای شجریان نیز گفته شد به وی تحویل داده شود.
کد خبر: ۱۱۴۵۷۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۲ 18 October 2022

به گزارش مهر، معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: سیاست وزارت کشور همدلی است و علاقه نداریم هرکسی که دچار خطا شده است مجازات شود اما آن کسی که بنا دارد همچنان با دشمن باشد حسابش را از ملت جدا کرده است حدود یک ماه دیگر جام جهانی آغاز می‌شود و ما می‌خواهیم تمام ملت با تیم ملی باشند و ما به دنبال این هستیم تا تماشاگران به استادیم ها بازگردند اما نگران کشته سازی ها هستیم و ایجاد خطرات عوامل نفوذی هستیم.

میراحمدی با اشاره به وضعیت کتایون ریاحی گفت: وی احضار شده است اما خود را معرفی نکرده وی باید پاسخگوی جرایم خود باشد و مهلت معرفی وی به اتمام رسیده و از نظر دستگاه قضائی وی باید پاسخگو باشد.

وی گفت: اکنون از ورزشکاران هیچ فردی بازداشت نیست افرادی بوده‌اند که ارشاد شدند و ماهینی نیز آزاد شده است فرصتی خواست تا اشتباهاتش را جبران کند و این فرصت در اختیار وی قرار گرفته است و از بازیگران نیز هیچ فردی بازداشت نیست.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با اشاره به فضای اعتراضات در کشور گفت: این موضوع و ایجاد شرایط قابل قبول برای اعتراضات درحال پیگیری است و انشالله به یک دستور العملی تبدیل شود.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۸
خود علی دایی گفته بود پاسپورت پس داده شده ، شما به همون جمله و سوالش پاسخ بدید : "این پس دادن بعد از بی احترامی ظبط پاسپورت چه معنی میده؟"
یک آبرو ریزی بین المللی که هیچوقت جبران نمیشود. یک سوال ساده: آیا علی دایی بدخواه کشور و مردم هست ؟
فقط خودتون رو ضایع میکنید با این بگیر و ببندها ...
بهتر بود در عملکرد و رفتار خودتان بازبینی می‌کردید البته دیگه دیر شده
چرا گرفتید که آزادش کنید؟ ببین گند زدید. همین
چرا فکر میکنید فقط بقیه باید ارشاد بشن ؟ و فقط شما باید مردم و نخبه ها رو ارشاد کنید ؟
هرکسی خلاف قانون وطرفدار مجرم باشد ونشر اکاذیب کند مجرم هست، علی دایی میلیاردی از باشگاه‌های دولتی شهریار مستضعفین ورنجکشان شد .مرفه بی درد بی اعتقاد
تا حالا گذرنامه آقازاده ائی هم گرفته شده یا خیر؟
این خبر خدود 2 هفته پیش بوده که تو سایت ها گذاشته شده بود .
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی