بازدید 13489

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۳ مهر/ ۱۲ بیمار دیگر جان باختند

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۷۴۷ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۱۸۱ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۴۲۲۰۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵ 25 September 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۷۷ هزار و ۷۳۵ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۴۷۶ هزار و ۴۵ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و ۱۹۳ هزار و ۷۱۵ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۷۴۷ هزار و ۴۹۵ دوز واکسن در ایران که ۴ هزار و ۳۵۹ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۴۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۱۴۳ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۴۷ هزار و ۸۹ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۳۹۴ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۲۳ هزار و ۹۸۳ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۱۸۱ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۴ میلیون و ۶۰ هزار و ۱۶۷ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۲۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۲۹ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۹۹ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم