بازدید 10778

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۲۹ شهریور/ ۲۵ بیمار دیگر جان باختند

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۶۸۹ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۲۳۳ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۴۱۵۳۱
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹ 20 September 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۶۸ هزار و ۳۴۷ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۴۶۴ هزار و ۷۸۲ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۱ میلیون و ۱۵۶ هزار و ۶۰۰ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۶۸۹ هزار و ۷۲۹ دوز واکسن در ایران که ۲۱ هزار و ۷۱۱ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۹۹۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۱۵۹ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۵۴۰ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۵ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۴ هزار و ۳۴۴ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۲۱ هزار و ۹۷۲ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۲۳۳ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۴ میلیون و ۱۵ هزار و ۱۷۰ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر صفر شهرستان در وضعیت قرمز، ۲۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۵۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۷۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۱.۹ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس