بازدید ۶۳۳۳۲
سه هزار و صد و بیست و سومین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند علیرضابیگی: زاهدی وفا با اغماض می‌تواند یک هفته دیگر سرپرست وزارت کار باشد / فعال سیاسی اصولگرا: وقوع چند خطا را نباید نشانه کلافگی دولت تلقی کرد / عباس عبدی: مسئولیت اصلی برجام بر عهده رئیس‌جمهور گذاشته شده / مقام مسئول: اینفلوئنسر‌های بالای ۵۰۰ هزار دنبال کننده باید مالیات بپردازند و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۳۹۹۹۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۸ 11 September 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

مقتدا صدر: توهین به زائران ایرانی ممنوع و حرام است
رهبر جریان صدر در توصیه‌هایی به طرفداران خود گفت که توهین و تعرض به زائران ایرانی امری ممنوع و حرام است. مقتدا صدر، رهبر جریان صدر عراق در بیانیه‌ای طرفداران خود را به مشارکت در راهپیمایی اربعین و رفتن به سمت کربلا دعوت کرد. وی در بیانیه خود توصیه‌هایی به طرفداران خود طی برگزاری این مراسم داده است. مقتدا صدر در بخشی از توصیه‌های خود اعلام کرد که تعرض و توهین دستی و یا زبانی و یا به هر شکل دیگر به زائران غیر عراقی به ویژه برادران ایرانی امری ناپسند، ممنوع و بلکه حرام و در تضاد با عرف است.

علیرضابیگی: زاهدی وفا با اغماض می‌تواند یک هفته دیگر سرپرست وزارت کار باشد
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اغماض می‌تواند یک هفته دیگر سرپرست وزارت کار باشد. احمد علیرضابیگی در گفتگو با ایلنا، درباره این‌که مهلت سرپرستی محمدهادی زاهدی وفا برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به پایان رسیده است و مجلس هم در تعطیلات به سر می‌برد و نمی‌تواند جلسه رأی اعتماد وی را برگزار کند، آیا زاهدی‌وفا برای ادامه کار نیاز به اجازه رهبری دارد، گفت: در آیین نامه مهلت سرپرستی وزارت‌خانه‌ها سه ماه نوشته شده است؛ در حال حاضر مجلس به دلیل ماموریت نمایندگان در تعطیلات است که این یک هفته قابل اغماض است. این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مساله اصلی اینجاست که نباید این اتفاق می‌افتاد و وزیر کار که یکی از اصلی‌ترین اعضای کابینه است، با این همه تأخیر معرفی می‌شد. وی درباره این‌که آیا زاهدی وفا از مجلس شورای اسلامی رأی اعتماد خواهد گرفت، بیان کرد: به شخصه دقیقا در جریان مختصات ایشان قرار نگرفته‌ام و با نمایندگان دیگر هم صحبت نکرده‌ام؛ اما حرف‌ها و موضوعاتی به ما منتقل شده که گذاشتیم کمیسیون مربوطه به این مسائل رسیدگی کند.

انتقاد کیهان از روزنامه‌های اصلاح‌طلب: چرا برای ملکه انگلیس عزادار شدید؟
روزنامه کیهان نوشت:رسانه‌های طیف مدعی اصلاحات همانند صحنه‌گردانان اجاره‌ای مجالس عزا، در غم فقدان ملکه کشوری جنایتکار علیه ملت ایران جامه‌درانی کردند. خطی که این رسانه‌ها در واکنش به مرگ ملکه انگلیس در پیش گرفتند، دقیقاً هم‌راستا با خط رسانه‌ای بی‌بی‌سی فارسی و دیگر رسانه‌های معاند بود.

تاج پارتی خوبی داشته که برگشته است!
همایون شاهرخی، پیشکسوت فوتبال: من نمی‌گویم ورزش از سیاست جداست، من می‌گویم ورزش از سیاسی بازی جداست، با توجه به مسائلی که قبلا اتفاق افتاده بود، نباید از یک نقطه دوبار گزیده می‌شدیم. چطور مهدی تاج بعد از آن همه اتفاقات باز هم برمی‌گردد؟ اگر ایشان با آن پرونده به جا مانده از ویلموتس باز هم می‌تواند به این عنوان برسد، حتما پارتی کلفتی دارد. /خبرآنلاین

پلیس هنجارشکنی که از انحراف دور شود، هم دوست دارد
جانشین فرمانده فراجا با اشاره به آغاز به کار گشت‌های ویژه پلیس در تهران گفت: نمی توانیم نسبت به برهم زدن آرامش مردم توسط عده‌ای قلیل بی‌تفاوت باشیم. این دیگر تمام شده چرا که نیرو‌های انقلابی نیروی انتظامی با همه هنجارشکنان برخورد خواهند کرد و اجازه هیچ ناامنی را نخواهند داد. یگان‌هایی که شب و روز ندارند، همه مردم ایران را دوست دارند و هنجارشکنی که از انحراف دور شود، هم دوست دارند؛ اما زورگیری، سرقت مسلحانه و هر چیزی که باعث رعب و وحشت مردم شود خط قرمز این یگان است و با آن برخورد شدید خواهند کرد. این پیمانی که امروز این دوستان با شهدا بستند، مشابه همان پیمانی است که در ابتدای انقلاب شهدا برای دفاع از مردم بستند. /ایلنا

فعال سیاسی اصولگرا: وقوع چند خطا را نباید نشانه کلافگی دولت تلقی کرد 
انواری نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه:‌ وقوع چند خطا نمی‌تواند نشانه کلافگی در دولت تلقی شود. امروز دولت خیلی قرص و محکم جلو می‌رود، منتها میزان نارسایی‌ها و حجم مطالبات و مشکلات انباشته به قدری است که باید فرصت داد تا مسیر برای گام برداشتن دولت هموار شود. فشارکنونی بر دولت خیلی زیاد است. /نامه نیوز

عباس عبدی: مسئولیت اصلی برجام بر عهده رئیس‌جمهور گذاشته شده
عباس عبدی، تحلیلگر مسائل سیاسی اجتماعی در روزنامه اعتماد نوشت: مسئولیت اصلی برجام بر عهده رئیس‌جمهور گذاشته شده است. اجرای این مسئولیت نیازمند شجاعت در تصمیم‌گیری است. اگر منتظرند که تأییدیه‌ای فراتر از دولت برای برجام برسد، می‌توان گفت که بدون تردید این تأییدیه همچون نوبت گذشته، پس از امضا خواهد بود و نه پیش از آن. در هر صورت برجام توافقی است که حدود آن را قدرت طرفین و نه عدالت، تعیین می‌کند. پس اگر توافق نشد، باید مسئولیت تبعات ناشی از عدم انجام آن را پذیرا باشند. اگر به امید زمستان سرد نشسته‌اید، بدانید که سراب است و هدف آن تأخیر انداختن به امید لغو شدن است. مسئولیت اصلی این وضعیت نیز متوجه آقای رئیسی است، زیرا قدرت امضای برجام یا رد آن را در دست دارد. مطابق اصل مشهور کسی که قدرت دارد باید مسئولیت نیز بپذیرد. / اعتماد

نماینده مجلس: اوضاع اینترنت خراب است
احسان ارکانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: اوضاع اینترنت در کشور خراب است و شاهد کاهش سرعت اینترنت هستیم حتی در برخی روستا‌ها اصلا اینترنت وجود ندارد. وزیر ارتباطات باید اعلام کند، علت این موضوع مرتبط با تصمیمات شورای عالی فضای مجازی است یا از مشکلات شبکه نشات می‌گیرد که اگر این طور باشد باید برطرف شود. / منیبان

خزعلی نه تنها باید استعفا می‌داد، بلکه در معرض پیگرد قانونی هم قرار می‌گرفت
علی مجتهدزاده، وکیل دادگستری در روزنامه اعتماد نوشت: باید افسوس بخوریم چرا در قوانین کشور دروغ، بیان اظهارات کذب و پنهانکاری خصوصا توسط مقامات جرم انگاری نشده است. این افسوس به ماجرای فرزند خانم خزعلی برمی‌گردد. آیا خانم معاون، آن هم در دولتی که بسیار سختگیرانه درباره فضای اینترنت رفتار می‌کند، تولید و ارائه خدمات فیلترشکن را مصداق فعالیت دانش‌بنیان می‌داند؟ ایشان اگر در بسیاری از نظام‌های حقوقی دیگر جهان مسئولیت داشت، امروز به خاطر همین اظهارنظر گمراه کننده و غیرواقعی نه فقط باید استعفا می‌داد، بلکه در معرض پیگرد قانونی هم قرار می‌گرفت. / اعتماد

مقام مسئول: اینفلوئنسر‌های بالای ۵۰۰ هزار دنبال کننده باید مالیات بپردازند
سعید توتونچی معاون سازمان امور مالیاتی درباره نحوه شناسایی اینفلوئنسر‌ها برای اجرای قانون و مالیات‌ستانی از این قشر اظهار داشت: در قانون آمده است که اینفلوئنسر‌های بالای ۵۰۰ هزار فالوور نفر و دنبال‌کننده مشمول مالیات بر درآمد می‌شوند. اطلاعات اینفلوئنسر‌های بیش از ۵۰۰ هزار دنبال کننده در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار گرفته است که این اطلاعات توسط دستگاه‌هایی که مسئولیت حاکمیتی برای کنترل فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را بر عهده دارند، به دست آمده و به سازمان امور مالیاتی ارائه شده است.

وی درباره ردیابی میزان فعالیت اقتصادی اینفلوئنسر‌ها گفت: پس از ارائه این اطلاعات به سازمان امور مالیاتی، باید به سمت اطلاعات مالی و فعالیت اقتصادی این افراد برویم که برای استخراج این اطلاعات مالی از توان شرکت‌های معتبر و معتمد در این زمینه استفاده کرده و به زودی مالیات این قشر هم تعیین تکلیف می‌شود. توتونچی درباره آمار نهایی از تعداد اینفلوئنسر‌های بالای ۵۰۰ هزار دنبال کننده اظهار داشت: لیست این افراد تهیه شده و آمار مشخص و بانک اطلاعاتی جامع و منسجمی درباره این افراد به دست آمده است. وی درباره زمان مالیات‌ستانی از اینفوئنسرها، گفت: براساس قانون بودجه سال گذشته اینفلوئنسر‌ها امسال باید مالیات مشمول شده را بپردازند.

مالیات برای ۱۰۰ تراکنش واریز به حساب در ماه به ارزش بیش از ۳۵ میلیون تومان
به گفته اصغر ابوالحسنی، قائم مقام بانک مرکزی بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار چنانچه حسابی بیش از ۱۰۰ تراکنش واریزی به ارزش ۳۵ میلیون تومان داشته باشد، تراکنش تجاری تلقی می‌شود. ابتدا پیامکی برای افراد ارسال می‌شود که تراکنش‌هایی بالایی که دارد حساب تجاری است و حساب تجاری نیازمند اخذ مالیات است و چنانچه فرد مدعی شود که کار تجاری انجام نمی‌دهد و به اشتباه جزو حساب‌های تجاری شناسایی شده، می‌تواند مدارک مربوطه را به سازمان مالیاتی ارائه کند و مساله حل می‌شود. قائم مقام بانک مرکزی از ارسال پیامک حساب‌های تجاری و غیرتجاری به افراد از ابتدای مهرماه خبر داد و گفت: نه تنها شناسایی حساب‌های تجاری خللی در فعالیت افراد ایجاد نمی‌کند و برای حساب‌های تجاری موارد مشوقی هم در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان بورس: بی‌اعتمادی به بورس میراث دولت قبل است
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه بی‌اعتمادی به بورس میراث دولت قبل است و بازار از آن رنج می‌برد، گفت: بار دیگر اعتماد از دست رفته به بورس بازمی‌گردد و بازار سهام می‌تواند به جایگاه اصلی خود دست یابد.

۶۰۰۰ خانه سازمانی دولت فروش می‌رود
علیرضا فخاری، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن اظهار کرد: با قاطعیت آن دسته از کسانی که به هر نحو ممکن و خارج از قاعده قانونی واحد‌های مسکونی را تحت عنوان خانه‌های سازمانی در اختیار گرفته‌اند، تخلیه خواهیم کرد. این خانه‌ها فروخته شده و وجوه حاصل از آن به خزانه دولت واریز خواهد شد. هیچ قالبی برای نگهداری خانه‌های سازمانی در کشور وجود ندارد و این خانه‌ها همگی فروخته خواهد شد.  حدود ۶۰۰۰ واحد خانه سازمانی در زمان حاضر در اختیار دستگاه‌های دولتی است که در برنامه فروش قرار گرفته است.

نماینده مجلس: کمبود ۷۰۰ هزار خودرو صرفا با واردات حل نمی‌شود
رضا تقی پورانوری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره آیین‌نامه واردات خودرو، گفت: آیین‌نامه واردات با تاخیر بسیار تصویب و ابلاغ شد و یکی از انتقادات جدی موجود در این زمینه روش تدوین و فرآیند تصویب آیین‌نامه بود که متاسفانه هیچ مشورت و نظرخواهی از مجلس و کمیسیون صنایع و معادن دریافت نشد. وی با بیان اینکه مشکل اصلی حوزه خودرو در کشور نبود خودرو‌های اقتصادی است، افزود: در دنیا خودرو‌ها در کلاس‌های مختلف عرضه می‌شوند و کلاسی که اکنون با توجه به شرایط اقتصادی مورد توجه مردم کشور ما قرار دارد، مشخص است. عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه کلاسی که برای واردات خودرو تعیین شده، مناسب است، اضافه کرد: اگر همانند گذشته خودرو‌های خاص و عمدتا لوکس وارد شود، واردات به رفع چالش کمبود عرضه کمکی نمی‌کند. راهکار حل مشکلات بازار خودرو محدود به واردات نیست، در واقع واردات خودرو تنها بخشی از راه حل است و وزارت صمت باید موضوع افزایش تیراژ تولید خودرو‌های داخلی را به صورت صنعتی در برنامه خود داشته باشد، زیرا اختلاف ۷۰۰ هزار دستگاه خودرو که بین عرضه و تقاضا وجود دارد با واردات رفع نمی‌شود.

تخم‌مرغ گران نشده بلکه به قیمت واقعی نزدیک شده است!
مشاهدات میدانی از مغازه‌های سطح شهر تهران گویای آن است که قیمت هر شانه تخم‌مرغ ۳۰ عددی به ۸۵ تا ۹۰ هزار تومان رسیده است. این یعنی هر عدد تخم‌مرغ حدودا ۲۸۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان قیمت دارد. این در حالی است که کمتر از یک‌ماه پیش هر شانه تخم‌مرغ ۳۰ عددی کمتر از ۸۵ هزارتومان قیمت داشت. برخی مغازه‌داران علت این افزایش قیمت را افزایش تقاضا در چند وقت اخیر می‌دانند. در این راستا حمید کاشانی، رئیس هیات مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران، در پاسخ به چرایی این افزایش قیمت به ایسنا گفت: قیمت تخم‌مرغ بالا نرفته بلکه به "قیمت مصوب" و "تمام‌شده تولید" نزدیک شده است. قیمت تخم مرغ در مرغداری کیلویی ۳۵ هزار تومان است. قیمت اعلامی دولت نیز ۳۵ هزار و ۵۰۰ تومان است. در بازار نیز بایستی با قیمت شانه‌ای ۸۰ تا ۸۵ هزار تومان به دست مصرف‌کننده برسد، در حال حاضر نیز چنین است و حتی در میادین نیز این قیمت کمتر است. کاشانی با بیان اینکه اتفاق خاصی در عرضه و تقاضا نیفتاده است، گفت: صنعت مرغ تخم‌گذار کشور در چهار ماه بعد از آزادسازی یارانه‌ها ۶۰۰۰ میلیاردتومان ضرر کرده است، زیرا قیمت تخم‌مرغ در این مدت  ۲۰ تا ۳۰ درصد زیر قیمت اعلامی دولت و ۴۰ درصد زیر قیمت واقعی بوده است.


ضرورت گشت ارشاد از نگاه بادامچیان 
بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی: گشت ارشاد یک نهاد قانونی است و می‌گوید اگر یک زنی رعایت مسائل قانونی را در معابر نکرد و خواست لخت شود، چه کسی باید جلوگیری کند؟ هر کسی دلش خواست وسط خیابان برقصد و به هر کسی که دلش خواست تجاوز کند؟! غرب این است و اگر شما به غرب بروید، وضعیت همین است. ما بیگانه ستیز نیستیم، اما بیگانه پذیر هم نیستیم. آیا امریکایی‌ها واقعا دلسوز بانوان ما هستند؟! این‌ها می‌خواهند بانوان ما آزاد باشند؟! این‌ها کسانی هستند که رضا شاه و محمد رضا شاه را به این مملکت آورده‌اند و در کل دنیا از دیکتاتور‌ها حمایت می‌کنند. قانون این است که در کشور اسلامی حجاب از ضروریات است و باید طبق قانون رعایت شود. /گسترش نیوز

انتقاد شدید میرسلیم از «سوء مدیریت ستاد اربعین»
مصطفی میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: ستاد اربعین باید جوابگوی عدم برنامه‌ریزی مناسب و ناهماهنگی در اجرا و سوء مدیریت خود باشد. با تعلقات معنوی مردم نباید سهل انگارانه برخورد کرد.

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس: زیرساخت‌های درمانی برای زائران اربعین به درستی فراهم نشده
حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت با اشاره به بازدید هفته گذشته خود از وضعیت امکانات درمانی زائران در کرمانشاه ادامه داد: «متاسفانه در این بازدید با درمانگاهی مواجه شدیم که تنها تا ساعت ۱۴ به مردم خدمات‌رسانی می‌کرد در حالی که فعالیت آن‌ها باید شبانه‌روزی باشد و به طور قطع تمهیدات لازم برای خدمات‌رسانی به زائران در حوزه درمانی باید به صورت جدی مورد توجه مسئولان مربوطه قرار گیرد؛ البته وزارت بهداشت در این رابطه به تنهایی نمی‌تواند کاری کند بلکه سازمان امور استخدامی و برنامه و بودجه باید حوزه سلامت را به صورت ویژه ببینند؛ به رغم تمامی تلاش‌ها و زحمات وزارت بهداشت و هلال احمر مردم با مشکل مواجه هستند و این موضوع در‌ شان مردم نیست.»

این که بیماری وزیر راه بهانه بوده درست نیست، ایشان واقعا بیمار بودند
حسینی، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درباره این که برخی از نمایندگان عنوان می‌کنند وزیر راه و شهرسازی باید به مجلس بیاید و در خصوص عملکرد مشاورش که بنا بر اتهاماتی بازداشت شده است، پاسخگو باشد و این بیماری که مطرح می‌شود وی دارد، بهانه‌ای بیش نیست، گفت: خیر چنین چیزی نیست. ایشان واقعا بیمار بودند. وی تاکید کرد: نمایندگان هر سوال و ابهامی داشته باشند ایشان پاسخ می‌دهند، نه تنها ایشان هر وزیری در دولت لازم باشد پاسخگو هستند. اشاره کردم این روز‌ها مجلس تعطیل است و بعد از بازگشایی هر سوالی دارند، می‌توانند بپرسند. معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دولت از هیچ فرد متخلفی حمایت نخواهد کرد.  

گزارش تکان‌دهنده‌ای از مهاجرت اساتید
رئیس دانشگاه تربیت مدرس می‌گوید: هر هفته تقریبا با یک درخواست اعضای هیات علمی روبه‌رو هستیم، برای اینکه از ما مرخصی بدون حقوق بگیرند و برای یک سال از کشور بروند. از هر پنج یا شش نفری که درخواست می‌دهند، ۶۰ تا ۷۰ درصدشان تازه به خارج می‌روند تا ببینند می‌توانند بمانند یا نه. البته ۳۰ تا ۴۰ درصد افرادی که درخواست می‌دهند واقعا برای انجام پروژه از کشور می‌روند و بعد از پایان کار، به ایران برمی‌گردند. رئیس دانشگاه تربیت مدرس گفت: وقتی تحریم باشد، هزینه‌ها اضافه می‌شود و دانشگاه‌ها از این بعد تحت تاثیر هستند و خیلی از تجهیزاتی که لازم بود خریداری کنیم، به این دلیل که تحریم وجود داشته، مجبور شدیم با دور زدن تحریم و با ۲۰ یا ۳۰ درصد افزایش قیمت خریداری کنیم و گاهی هم اصلا نتوانسته‌ایم خریداری کنیم.

نماینده مجلس: زاهدی وفا وزیر پیشنهادی کار به دلیل تابعیت دو فرزندش در مجلس به مشکل می‌خورد
الهویردی دهقانی، نماینده مجلس در پاسخ به این پرسش که تابعیت کانادا داشتن فرزندان محمد مهدی زاهدی وفا، گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت کار، تاثیری بر آرای نمایندگان دارد یا خیر، گفت: «نیازی به نظر مجلس نیست؛ این سوال را باید از خود هیات دولت پرسید. چراکه آقای رئیس جمهور گفتند که "اگر فرزند رفت، پدر هم برود”.» وی ادامه داد: «با توجه به اینکه گزینه پیشنهادی دولت برای این وزارتخانه بعد از رفتن نماینده‌ها به حوزه انتخابیه علنی شد، رسما فرصت بررسی در کمیسیون‌های مجلس نبوده است. یک عده از دوستان شناختی داشتند و اظهار نظراتی شد. با توجه به گزارش‌هایی مبنی بر تعاملاتی که بین نمایندگان و آقای زاهدی وفا در زمان سرپرستی وزارت‌خانه ارائه شده است و همکاران اظهار نظراتی داشتند، به نظر می‌آید که به مشکل بربخورند. همچنین تابعیت دو فرزند ایشان هم به این مشکل اضافه می‌شود. از طرف دیگر هم آقای رئیس جمهور گفته‌اند اگر فرزند رفت پدر هم برود، جای تامل دارد و فکر می‌کنم که در این صورت خود آقای رئیسی هم تجدید نظر کند.»

زائران اربعین در سامرا شبیه نظامیان لباس نپوشند
امین شریعتی، فرمانده قرارگاه اربعین سامرا و بلد می‌گوید: زائران سفر خود را کوتاه کنند و حداکثر هم یک وعده در سامرا حضور داشته باشند. همچنین با توجه به حساسیت در سامرا، آقایان از پوشیدن لباس نظامی برای سفر اربعین بپرهیزند تا دچار مشکل نشوند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۸
در انتظار بررسی: ۳۳
انتشار یافته: ۱۲۸
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
دولت آقای رئیسی کاسبان تحریم و آقازاده ها را مهم تر از مردم دونست و مذاکرات رو به سمت شکست برد و از فرصت استفاده نکرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
کاسب تحریم موافقان برجام هستند که می خواهند تحریم بیشتر را به ایران دامنن بزنند اساسا این مذاکرات هم غیر قانونی هست و هم بهانه ای برای فشار بیشتر بر ایران
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
اربابت تحریم بردار نیست
ناشناس
| United States of America |
۱۳:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
اگر یک زنی رعایت مسائل قانونی را در معابر نکرد و خواست لخت شود، چه کسی باید جلوگیری کند؟ هر کسی دلش خواست وسط خیابان برقصد و به هر کسی که دلش خواست تجاوز کند؟! غرب این است و اگر شما به غرب بروید، وضعیت همین است

امان از تجربه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
به ۱۰:۰۸
کاسبان تحریم اونایی هستن که در تحریم ماشین های داغون خودشون رو ده برابر قیمت میفروشن متوجه شده کاسب؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
ضرر تحریم ها به کشور به طور روزانه هزار میلیارد تومن هست که همه این ضرر و سختی ها برای مردمه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
آقای رئیسی اگر مذاکرات شکست بخوره احتمال تحریم های دائمی، حمله نظامی و نارضایتی های مردم بسیار افزایش و شاید قطعی باشه
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۱۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
انشاالله
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
انصافا بگید چی از جون مردم میخواید؟ چرا باید مردم زیر این همه فشار و تحریم باشن؟ چرا کاسبان تحریم اینقدر قدرت دارند؟ کی جوابگوی این وضعیته؟
ناشناس
|
United States of America
|
۱۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
این دولت از همه بیشتر کانادایی و آمریکای داره ،یعنی میشه قشنگ گفت امریکا و غرب فقط برای چوپانان و گارگران و مردم عادی بد هست ش،همه ماشاالله از قبل خانواده را فرستادن جا پا درست کردن برای دوران بازنشستگی با پول مردم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
فعال سیاسی اصولگرا: وقوع چند خطا را نباید نشانه کلافگی دولت تلقی کرد) بعضی خطاها مثل همین خطاهای دولت در ازاد سازی یکباره قیمتها بدون توجه به تجارب جهانی و به تورم و بدون افزایش حقوق مهلک اند و حاصلش نارضایتی گسترده در همه سطوح و طبقات اجتماعی است با توجه به اینکه دولت روز و شب در تریبونها اعلام می کنه درامدش بیشتر شده!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
مداحان با پاکت های میلیونی و درامدهای میلیاردی مالیات میدن؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
مداح کارش فصلی هست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
تخم‌مرغ گران نشده بلکه به قیمت واقعی نزدیک شده است!) واقعا اگر بخواهیم اون فشاری که به مرغ میاد تا تخم بزاره را قیمت گذاری کنیم تخم مرغ دونه ای 100 هزار تومن هم کمه !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
دانشگاه‌ها از این بعد تحت تاثیر هستند و خیلی از تجهیزاتی که لازم بود خریداری کنیم به این دلیل که تحریم وجود داشته، مجبور شدیم با دور زدن تحریم و با ۲۰ یا ۳۰ درصد افزایش قیمت خریداری کنیم و گاهی هم اصلا نتوانسته‌ایم خریداری کنیم.) بالاخره توافق را امضا می کنید یا باید همجنان از این 20 30 درصدها به کاسبان تحریم بدهیم !!!
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
میرسلیمواین اظهارات را با کفش آمریکایی گفته یا ایرانی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
همین خانم هر روز مصاحبه میکرد و مثلا میخواست خودشو خیلی انقلابی نشون بده درباره استادیوم و مطالبه خقوق زنان خارج... ، مردم عزیز بدونین اینهایی که زیاد سخن میگن حتما یه چیز پنهان دارن که میخوان اونو بپوشونن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
خانم خزعبلی منظورت بود ؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
انتقاد شدید میرسلیم از «سوء مدیریت ستاد اربعین») در تعلقات معنوی مردم دخالت نکنید و به خود مردم بسپارید خودشون بلدند پول بیت المال را بباد این ستاد و اون ستاد ندهید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
فقط دیوانه ها در خیابان لخت می شوند
تعریف لخت را لطفا اعلام فرمائید!
از نظر این حضرات بدون روسری یعنی لخت !
یه پیر زن توی محل ما بود که به زنهای مانتویی می گفت لخت !
از نظر بعضی هاشون بدون چادر یعنی لخت !
مثلا با بلوز و شلوار یعنی لخت !
در تمام کشورهای مسلمان حجاب اختیاری است و اونها که کاملا پوشیده نیستند یعنی لخت هستند !
خلاصه لخت بودن هنوز در مملکت ما تعریف نشده !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
فقط میتونم بگم انقلابی ها

انقلابی ها
انقلابی ها

دیگه سایرینی ها را مسخره نکنید

شما خودتان بهترین بازیگر دنیا کبری خزعلی دارید و انسبع خزعلی، که از بازیگران هالیوود هم بهتر نقش بازی میکنند دارید
ونیز یکی از هدایاش باید به امثال این بازیگران در ایران بدهد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس: زیرساخت‌های درمانی برای زائران اربعین به درستی فراهم نشده) سال اول نیست که غافلگیر شده باشید !!! باید به حرفهای طرف عراقی در میزان امکانات موجود در عراق توجه شود باید به شیوع گسترده بیماری که از یک ماه قبل در عراق بود توجه شود دست از نمایش بردارید
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
واقعا این چه داستانیه که برخی از این حضرات مسوولین که تعدادشان هم کم نیست ماشاالله در اعزام فرزندانشان به خارج از کشور از هم سبقت میگیرند و از آنطرف ادعای غرب ستیزی میکنند ؟!!!!
امیدوارم این سیاست جدید در کنارگذاشتن مسوولینی که فرزندانشان در خارج زندگی میکنند مقطعی نباشه و تداوم داشته باشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
امروز یه فیلم دیدم که مردم را با کانتینر حمل گوشت یا اسباب منزل داشتن حمل می کردند به سمت ایران !
این یعنی عزت ایرانی یا چی ؟
چه کسی باید برای این افتضاح محاکمه شود ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
عزت و حکمت و مصلحتی که اون گفت منظورش همین دولت و مجلس انقلابی محبوبش بود دیگه
حمید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
این انسیه خزعلی نفرت انگیزه .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
بادامچیان :آیا امریکایی‌ها واقعا دلسوز بانوان ما هستند؟! ) فعلا که در ایران هم کسی دلسوز مردم نیست !!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
اتفاقا با تقلید از همین کشورها زن و مرد نامحرم را 30 سال قبل مختلط کردن و گفتند زن ها بیایید در کار مردان و الان نتیجه داده هم در حجاب و هم در......!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
این بادامچیان فکر کرده ما تنها کشور مسلمان جهان هستیم ؟
حتی عربستان مهد اسلام هم حجاب را اختیاری کرده
کل مسلمانان جهان نمی فهمند که باید این همه بگیر و ببند و تنش و درگیری و دوقطبی و گشت ارشاد و جریمه و آبروریزی برای نگه داشتن روسری بر سر زنان ایجاد کنند و فقط شماها می فهمید !
یه نگاه به اوضاع گل و بلبل مملکت بکنید ،!
همه چیز باید به همه چیز بیاد
مسئولان با این سطح توانمندی و سواد حتما از این افکار هم دارند !
وگرنه کشورهای مسلمان پیشرو و مدرن درگیر حجاب زنها نیستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
عربستان افتاد دست بن سلمان متلاشی شد نظامش و رسما گاو شیرده آمریکا شد مثل اوکراین شد مهره آمریکا و به یمن حمله کرد
ناشناس
| United States of America |
۱۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
برای حکم خدا تعیین تکلیف می کنی؟ مگر این ها حکم خدا را اجرا می کنند؟ در ضمن دو قطبی سازی هم خودتان و رسانه هاتون هست که برای قوانین کشور ایجاد کرده اید وگرنه قبلا اینگونه نبود هرچند خود آقایان قانون را اجرا نکردن و اجازه به شما دو قطبی سازان دادن
هرچند باز نمی دانی وقتی از بی حجابی به چیزهای دیگر می رسد و نمیدانی در همان کشورهای دیگر چه فسادهای اخلاقی رخ داده که در ایران هم وقتی بی حجابی بی بیشتر شد آن چیزها هم بیشتر شد
در ضمن نگران نباش وقتی منجی بشریت آمد می روید در پستو و با چند دور پارچه دور خودتان و فعلا خوش باشید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
مقام مسئول: اینفلوئنسر‌های بالای ۵۰۰ هزار دنبال کننده باید مالیات بپردازند) چون اینترنت در ایران در بالاترین قلل جهان است و دولت و حضرات اصلا در کار شبکه های اجتماعی اختلال ایجاد نمی کنند بلکه مردم را به این شبکه ها دعوت می کنند لذا اینها باید مالیات بدهند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
عباس عبدی: مسئولیت اصلی برجام بر عهده رئیس‌جمهور گذاشته شده) یا خدا !!!! پس فقط معجزه کارسازه !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
انتقاد کیهان از روزنامه‌های اصلاح‌طلب: چرا برای ملکه انگلیس عزادار شدید؟) توهماتت پایان نداره ؟!!! خودت شایعه میسازی خودت هم باور می کنی ؟!! هنوز مدارک اثبات ادعاهایت درباره سید محمدخاتمی را بعد از 20 سال به دادگاه ندادی !!!
نعمت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
بنده تابعیت هشت کشور و چهار قاره و سه سیاره را دارم و چون شخص بسیار مهمی هستم
لذا باید خاطرافشان کنم که گرچه که در پس و پیش و گیرودار و زیرویم شرایطهای اقتصادی سیاسی فرهنگی ورزشی نفتی در همه حوزه ها ازجمله سینما و تاتر و سایرهمه کل هنرهای تجسماتی و غیر تجسماتی را مردم و قوه قضاییه در مساله ورود بانوان به استابدیون فوتبال صدوهشتادهزار نفره آیا بهتر است یا جمعیت کمتر یا بیشتر؟! لذا با افزایش فرزندآوری و ایجاد اشتنقال و بیکاری زدایی باید فلافل و همه کارها گسترش کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
رعیصی !
این خانم رو که تز دوستان نزدیک همسرتان میباشد و همسرتان به شما معرفی کرده جهت این تصاحب این سمت و پسرش در بلاد کفر مشغول شغل پردرآمد فروش VPN میباشد را از کار برکنار کن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
آقای احسان ارکانی اگر می توانید به هر زبانی که شده به این جماعت بی سواد بفهمانید که امروزه اینترنت جزء جدایی ناپذیر زندگی مردم است. 90 در صد کارهای روزمره مردم از طریق اینترنت انجام می گیرد. امور بانکداری، تجارت، تبادل های علمی، بیشتر کارهای اداری و....... اگر نمی توانند با پیشرفت علم و تکنولوژی خود را منطبق کنند واقعاً بهتر است به همان حجره های خود بر گردند و دست از سر این مردم بیچاره بردارند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
اینتر نت را بگند کشیده ایدوای بر شما که فکر می کنید اینگونه کشور به پیشرفت می رسد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
خزعلی بازداشت شود.. تابنکاک. خشت های توسعه یک کشور از همین جا ها زده می شود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
هر چیزی عرفی داره توانایی ندارین از راه درست درامد داشته باشین به مردم چه ارتباطی داره ، فیلتر میکنین فیلتر شکن بفروشین ، واردات خودرو و لوازم خانگی ممنوع میکنین که تولیدات بی کیفیت بفروشین و هزاران کار دیگه ، بس کنید و کمتر ادعا کنین و تمام قوانین خدا و بشریت رو زیر پا نذارین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
اگر مدیری کار بلد و متخصص و دلسوز در عین حال دو تابعیتی باشد از نظر ما اشکالی ندارد فقط یک بام و دو هوا را قبول نداریم!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
به قول احمدی نژاد ؛
همونایی که فیلتر میکنن ؛ فیلتر شکن میفروشن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
خزعلی ممنوع الخروج و فرزندش از طریق اینترپل دستگیر شود و به کشور مسترد شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
خزعلی ریاکار دادگاهی گردد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
مجلس گرامی شما اول تکلیف خانم خزعلی را روشن کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
آقای بادامچیان کی گفته تو غرب خانم ها امنیت ندارند و به آنها در خیابان تجاوز می شود اینی که شما تحت عنوان گشت ارشاد درست کردید فقط سر کار گذاشتن ملت ایرانه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
عزیزم اکثر فدزندان مسوولان دو تابعیتی و بیشتر هستند.
آقا زاده ها هم هر چه پدر انجام می دهد را به ....
ملت رو و بدای سرمایه گذاری ....
جالبه به همون غرب می روند. پدر و مادر شعار مرگ بر غرب می زنند و فرزندان صفا.

شما درخواست ویزا از همین غرب کنید کلی به دردسر می افتید.

ولی مسوولان راحت، فارسی هم بزور بلدند ولی ...
نادر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
ببخشید . اقای مجتهدزاده شما فکر کنم فراموش کردید که کجا زندگی میکنید . اینجا ایران است و خودیها از هر گونه اتهامی مبرا هستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
امثال خزعلی ریاکار به اسم صیانت همه چی رو فیلتر میکنن بعد آقازاده هاشون رو میفرستن کانادا فیلترشکن تولید کنن اسمش رو هم میذارن شرکت دانش بنیان رایانه ای.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
بادامچیان دیگه این سفسته گویی ها جواب نمیده.البته در غرب بساط رانت و چپاول و اختلاس رو شدیدا باهاش مبارزه و مقابله میکنند،چیزی که در ایران اصلا و ابدا بهش بها نمیدن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
عججججب.من فکر کردم تخم مرغ گرون شده.تو نگو گرون نشده فقط به قیمت واقعی رسیده.خدایا منو ببخش که اشتباهی فکر کردم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
انتقاد روزنامه كيهان از روزنامه هاي اصلاح طلب : چرا براي ملكه انگليس عزا دار شديد ؟
---------
عرض مي كنم اين طور كه روزنامه كيهان از اين و آن انتقاد مي كند ، نوبت به انتقاد از من و شما و خواجه حافظ شيرازي هم خواهد رسيد !
-- ضرب المثل شيرين فارسي ميگه « آن را كه از حساب پاك است از محاسبه چه باك » شكر خدا ما مصداق اين مَثَل فارسي هستيم انتقادي بر ما روا نيست !! ، اما اين را بفرما كه از خواجه حافظ چه انتقادي مي تواند روزنامه كيهان بكند ؟ بفرما ببرادر ؟
-- خب معلومه ! حتماً خواهد گفت كه خواجه حافظ به چه حقي در اولين بيت ، از اولين شعر خود در ديوانش
مصرعي از يزيد ملعون آورده كه : « الا يا ايها الساقي ادر كاساً و نا ولها » ! اين بيت از يزيد ملعون است ! ...بايد حافظ تنبيه شود و از امروز ديوانش تحريم گرددو خواجه اگر پشت گوش خودش را ببيند ، چاپ ديوان خودش را هم خواهد ديد !!
-- البته بعيد هم نيست برادر ! وبنده متعجبم كه چرا كيهان تا كنون ملتفت اين نكته از ديوان خواجه شيراز نشده تا در اسرع وقت آشي براي ديوان لسان الغيب بپزد كه يك وجب روغن روي آن باشد ، واقعاً تعجبه !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
اوضاع اینترنت بیش از اونی که فکر کنی خرابه.یعنی این وزیر بی لیاقت رو کسی نیست تو اون مجلس عریض و طویل استیضاح کنه؟این بابا خط قرمز کیه؟
کاربر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
تمام آن مسئولینی که آگاه اند که ستاد اربعین در انجام وظایفش کوتاهی کرده است چرا ساکت نشسته و (سبحان الله) و (استغفر الله) میگند!!؟؟؟
با این گفتن ها و تکرار دردها گره ای از مردم باز نمیشه
استیضاح کنید
عزل کنید
تعقیب کنید
دستگیر کنید
بازخواست کنید
این همه زاءر کشته شده است!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
این چه بیماریه که تمومی نداره؟ماشاالله وزیر به این گردن کلفتی چقدر دوره نقاهت و ریکاوریش طولانی شده!!!
اذر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
پلیس محترم مگه به غیر از برخورد با حجاب بانوان کار دیگه ی هم بلد بود ما نمی دانستیم؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
امثال انسیه خزعلی هر چی کوس رسواییشان پر سر و صداتر باشه مقام و منزلتشون بالاتر میره.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
اقای رییسی چند روزه در مورد خزعلی و زاهدی وفا روزه سکوت گرفتی.پس اون دستوراتت رو کی در مورد این افراد صادر میکنی؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
ما هیچی، خودتان باور می کنید مسئولینی که ایران را برای زندگی فرزندانشان قبول ندارند، برای این کشور دل می سوزانند و خدمت می کنند؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
حاجی بادام چیان من بشخصه بارها به غرب رفتم و زندگی هم کردم.خدا شاهده این چیزهایی که میگی در خیابان ها و معابر عمومی و خانواده ها دیده نمیشه.البته مثل هر جای دنیا ممکن است اعوجاجاتی دیده شود اما نه به این غلیظی و ابداری که شما تعریف میکنی.اما بشدت روی اختلاس ها و دست درازی ها به مال و اموال کشورشون حساس هستند و وزیر و وکیل و رییس جمهور هم نداره.
شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
رفتن اساتید دانشگاه فرار رو به جلو است اکثریت در اثررانت و وضع مالی خوب چندین خانه در کانادا دارند و برای رفتن از ایران دنبال بهانه هستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
آیا این فقط زاهدی وفاست
یا 10 هزار نفر دیگر هم هستند که خودشان اینجا پرچم آتش می زنند و فرزندانشان آنجا
به ریش ملت می خندند.
زینال بندری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
بی اعتمادی به بورس و رکود بازار مسکن و بیکاری گسترده و تورم افسارگسیخته و همه مشکلات جامعه قطعا مربوط به دولت قبل است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
این دولت برای رفع این مسائل و بی اعتمادی ها چیکار کرد؟ فقط و فقط شرایط رو به مراتب از زمان روحانی بدتر کرده و در مدیریت به شدت ضعیف تر عمل کرده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
اشتباه مثبت زدم ملیارد منفی
زینال بندری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
بی اعتمادی به بورس و رکود بازار مسکن و بیکاری گسترده و تورم افسارگسیخته و همه مشکلات جامعه قطعا مربوط به دولت قبل است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
کیهان فقط خودت خوبی؟؟؟!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
یک زمانی سازمان ها و وزارتخانه ها و ارگان ها روابط عمومی داشتند که مشکلات و نظرات مردم را پیگیری میکردند.اما ظاهرا این وظیفه از دوش انها برداشته شده چون با اینهمه شکایات و نظرات مردم در رسانه ها کوچکترین عکس العملی نشان داده نمیشود و به عبارتی چشم و گوششان کاملا بسته شده!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
آقای. زاهدی چرادروغ...بچه شما در خارج و بچه مردم در سطل اشعال وای بر این دولت و افسوس بحال مردم خفته و فقیر آقای رئیسی مبارک است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
خخخخه فرزندش رفته خارج آن وقت مادرش مجازات شود خخخخخه
هنوز هم نمیدانی شرکت ها و دستگاه ها از vpnاستفاده می کنند بابت امنیت شبکه؟ وگرنه تا الان تمام vpn را از کار می انداختند تا نتوانی به تلگرام و... بروی؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
زنها لخت بیان توی خیابون ؟
مگه زنهای ایران مجنون هستند که چنین کاری انجام بدهند؟
تمام کشورهای مسلمان حجاب اختیاری دارند و زنها در خیابانهای آنها لخت می گردند ؟
چرا به این افراد اجازه اظهار نظر سخیف در مورد نیمی از جامعه داده می شه ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
هرگونه کم شدن حجاب که شرع آن را گفته مصداق لخی هست و زیاد هم به خودت فشار نیاور
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
طوری میگه خراب هست انگار سال قبل هم اینترنت عالی بوده یا دو سال قبل آن!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
انتقاد کیهان از روزنامه‌های اصلاح‌طلب: چرا برای ملکه انگلیس عزادار شدید؟روزنامه کیهان شریک شما درلبنان سه روز عزای عمومی بخاطر فوت ملکه اعلام کرد اونوقت نعل وارونه میزنی؟
خزعلی نه تنها باید استعفا می‌داد بلکه در معرض پیگرد قانونی هم قرار می‌گرفت اقای مجتهدزاده قانون برای مخالفان هست نه برای خودشان شما درنظر بگیرید فرزند دکترلاریجانی درخارج ازکشور دانشجو وتردد میکردرا رد صلاحیت کردند ولی فرزند زاکانی اقامت سوئیس دارد را تائید صلاحیت ویامطهری را ردصلاحیت ولی فرزند میرسلیم که تفنگدار منافقین وپیکره اعتشاشات بودرا تائید صلاحیت پس خانم خزعلی اولا بخاطر اینکه فرزند ایت الله خزعلی هست مورد بازخواست قرارنمیگیرد دوما دروغگویی دراین طیف ولایتمدار موج میزند پس قانون برای مخالفان هست نه برای خودی هاااااااااا

ضرورت گشت ارشاد از نگاه بادامچیان اقای بادامچیان چرا فرافکنی میکنی احتمالا سفر اروپایی وامریکانداشته ای کجا درکشورهای اروپایی وامریکا هرفردی دلش خواست میتواند درخیابان به بانویی تجاوز کند؟ لطفا دروغ نگوئید من هم امریکا4ماه بودم وهم 6ماه درکانادا اینطوری شماها برعلیه غرب تبلیغ میکنید نیست اگر اینطور باشه لطفا سری به بندر صور لبنان بزن اونوقت متوجه میشوی که دروغ چقدر کار زشتی هست
زائران اربعین در سامرا شبیه نظامیان لباس نپوشند زائری تعریف میکرد درسامراشدیدا برعلیه زائران ایرانی بودند اگر متوجه میشدن زائری ایرانی هست ودرخواست اب میکرد اب را روی زمین مکبی برخوردمیریختن وبه زائر ایرانی نمیدادند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
پسر خزعلی VPNو فیلتر شکن می فروشد بعد مادرش میگوید رفته کانادا برای یک پروژه دانش بنیان .خدایا جهنم تو چقدر جا دارد !!!
امید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
چه اوضاعی داریم اینترنت افتضا ،فرزندان وزرا دو تابیعتی ،اختلاس بی داد میکنه برجام نافرجام ،بورس نابود ،میشه بگن ما کجا داره زندگی میکنیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
چرا تمام مدیران عامل شرکت ها و صاحبان کارخانه ها و مشاغل کل اموالشان را به نام همسر یا پدر و مادر یا فرزندشان سند می زنند ؟
این به دلیل پرداخت مالیات است یا وام گرفته اند و نمی خواهند بانک با مصادره اموال اقساط را برداشت کند یا چی ؟
من یکی را می شناسم که رقم هنگفتی به دلیل وام به بدهکار است و ممنوع الخروج شده و چندین ماه است به کارمندان و کارگران حقوق پرداخت نکرده ولی اطلاع دقیق دارم که تمام اموالش حتی ارث پدرش را به نام همسرش سند زده و حتی ماشین بی ام دابلیو که سوار می شود به نام همسرش می باشد
آیا با این شرایط بانک یا طلبکاران به اموال این شخص دسترسی دارند ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
۶۰۰۰ خانه سازمانی دولت فروش می‌رود!!! در وزارت کشور سازمان شهرداری دهها خانه در اختیار مدیرانی است که حتی در آنجا دیگر کار نمیکنند و از آنجا رفته اند و بدون هیچ قراردادی هنوز مجانی در اختیار این افراداست.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
نه تنها پسر و خانواده پسر خانم انسیه از ۵ سال گذشته در

کانادا زندگی و کار میکنند و( نه چند ماه پیش)

که خواهر زاده او یعنی پسر کبری خزعلی هم با خانواده اش در آمریکا کار و زندگی میکنند

فقط در موقعی که مرگ بر امریکا و کاناداد و اروپا می گویند

مراقب باشند روی سر هزاران فرزندان مسول در دولت و مجلس و نهادها خراب و آوار نگردند !!!؟؟

چه انکه ظاهرا زاهدی وفا هم فرزندانش در ینگه دنیا و دامن

بزرگترین دشمنان جمهوری اسلامی زندگی میکنند

البته برای مردم سوال اینجاست که اولا هزینه های گزاف دلار ۳۲ هزار تومان را مسولان چگونه و با کدام بانک و صراف و از محل کدام درآمدشان حواله کرده و میکنند ؟؟؟

و چگونه است که اکثر مردم سالهاست حتی نتوانستند

هزینه دانشگاه آزاد فرزندان خود را بپردازند

و تا مشهد هم نمی توانیم مسافرت کنیم ؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
جناب مقتدی صدر ما مردم عادی و معمولی ایران هم با شما و عقیده سیاسی شما موافق هستیم، راهتان درست است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
امروز دولت خیلی قرص و محکم جلو می‌رود،
یک نمونه اش ایستادگی محکم در برابر افزایش حقوق کارمندا و بازنشستگان کشوری (باتوجه به گرانی روزبروز) است
والی
|
Japan
|
۰۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
آقای بادامچی در غرب اگر بی اجازه از خانمی عکس بگیری و یا لمس کنی از زندگی ساقطط می کنند، آنوقت می گویی همه آزادند به هر کی خواستند تجاوز کننند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
خیلی دوست دارم دکتر رئیسی خیلی حس آرامش میکنم انگار ایران صاحب پدری دلسوز شده فقط خواهشا فکری به حال کارتن خواب ها و بیماران روانی هم بکنید چرا کسی فکر اینا نیست در هیج دولتی؟ مطمئنم غیرت رئیسی به داد اینا هم میرسه بالاخره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
دکتررررررررررررر
پیما
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
با همه احترامی که برای رئیس جمهور محترم قائل هستم اما وزیر ارتباطات اینکاره نیست به نظرم! یک سال گذشت هیچ کاری نکرده زودتر تغییر کنه بهتره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
در رابطه با وضعیت زائرین اربعین مسئولین مربوطه بایستی استعفا دهند و از مردم عذر خواهی کنند . البته اگر کسی به مردم اهمیت بدهد ( در دولت قبل به راحتی مال مردم و روح و روان مردم را به بازی گرفتن و ازبین بردن . در این دولت هم از تعلقات مذهبی مردم سو استفاده شده و بدون برنامه ریزی و صرفا شعار گونه که ما چند میلیون زائر داریم جان مردم را به خطر انداختن )
بنظر می رسد که جان و مال مردم زیاد اهمیتی نداره .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
کاشی میشد رئیسی جان بهت بگم چقدر صداتو دوست دارم چقدر مثل اون قدیما خدا خداتو دوست دادم رئیس جمهور ما بمون که تا ابد ایرانو با تو دوست دارم
ناشناس
|
United States of America
|
۰۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
به هیچ مشگلی بر نخواهد خورد چون شما دیگه تقریبا غیر ممکنه کسی پیدا کنی که خانوادش در دامن غرب نباشه البته از مسولان انقلابی، ،فقط می توانید بگویید کی کمتر بچه یا داماد و عروس در خارج داشته باشد میتونه وزیر یا معاون بشه،بیچاره کشور من ایران
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
مسئولین از یکطرف مرگ بر آمریکا می گن از مظرات شیطان بزرگ
از آنطرف افتخار می کنند که فرزندانشان در آمریکا تحصیل و زندگی می کنند!!!!
ناشناس
|
Germany
|
۰۴:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
یعنی کسی که فرزندش بعلت سوادزبان خارجی بهتر ونیز استعداد وهوش برترامکان تحصیل درخارج ازکشوررادارد آدم بدی است وآنکه فرزندش ازهوش واستعدادکمتری برخورداراست وفقط امکان تحصیل دردانشگاهای خاصی درکشورعزیزخودمان رادارد آدم خوبیست یعنی بدردفردای کشورمانخبگان نمیخورند وبرعکس آن میخورند بهترنیست که مابه عمل افرادنگاه کنیم تابطرززندگی ومحل تحصیلات افراد کاربعضی ازبزرگانمان بافرمایش کردن درمورداینکه فلان کس فرزندش درخارج تحصیل میکند اخ است مارایادضرب المثل معروف میاندازدکه فلانی دستش به گوشت نمیرسید میگفت گوشت اخ است احتمالاًعزیزانی که به عزیزان دیگری که فرزندشان درخارج ازکشورتحصیل میکند ایرادمیگیرند اگرفرزندخودشان توان تحصیل درخارج ازکشورراداشتند بک لحظه برای استفاده ازچنین موقعیتی درنگ نمیکردند آخرتحصیل درکشورهای پیشرفته دنیاکارساده ای نیست زبان خارجی قوی میخواهد شب زنده داری دارد پارتی بازی خبری نیست وپست ومقام ابوی اعتباری ندارد بیائیم باهم صادق باشیم اسلام تنها دینی است که به علم ودانش اعتبارمیدهد دستورات کتاب آسمانی ماتماماً
علمی وبادانش روزمطابقت حتی پسیارپیشرفته تراست که جای ذکرش نیست وازمعجزات پیامبرما کتاب است ودانش ماطلب علم رابرای زن ومردمسلمان واجب میدانیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
داداش مشکل اینه که رگ گردنشون بیرون می زنه و شعار مرگ بر امریکا و غرب می دهند و بچه هاشونو می فرستند اروپا !
مشکل اینه که با حقوق کارمندی نمی شه از این خرجها کرد ولی این حضرات چندین برابرش خرج می کنند
مشکل اینه که جوانان این مملکت را از انسانی ترین و عادی ترین حقوق اجتماعی محروم می کنند ولی بچه های خودشان را می فرستند و سط انحطاط غرب !
مشکل اینه که مردم باید لنگ بپوشند ولی خودشان در برج عاج شعار مقاومت می دهند
در ضمن در بین مردم عادی هم بچه های با هوش که در همین مملکت زبان انگلیسی را نیتیو صحبت می کنند بسیار بسیار وجود داره ولی بابا مامانهایی که پول بریزند وجود نداره
کسی که شغل دولتی داره و شعار مرگ بر دنیا سر داده نباید بچه هاش تشریف ببرند غرب !
چرا ؟
چون تاوان شعار های این حضرات ا نباید مردم عادی بپردازند !

در بین مردم عادی هزاران هزار باهوش تر و لایق تر وجود داره ولی امکانات نیست - پول نیست - پارتی نیست -
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۱۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
ماعموماًازخودمان بهتررانمیتوانیم ببینیم اگرکسی ازمابهترباشد سعی نمیکنیم باتلاش ازاوجلوبزنیم بلکه تمام تلاشمان رامیکنیم که اوراتحقیرکنیم ولی اگراینهمه تلاشی که برای شکست دیگران بکارمیبردیم برای موفقیت خودمان هزینه میکردیم ازهمه سرترمیشدیم این سرعزیزان وبسیاری ازهم هولایتی های مااست وهیج قومی دردنیا اینهمه که ماباخودمان مبارزه میکنیم باخودشان چنین نمیکنند
احمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
مسؤولین ما چه اصولگرا و چه اصلاح طلب همه فرزندشان در بلاد کفرند ولی از صبح تا شب برای مردم نسخه میپیچن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
تخم‌مرغ گران نشده بلکه به قیمت واقعی نزدیک شده است!
پس چرا حقوق و دستمزد ها به قیمت واقعی نزدیک نمیشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
حقوق و دستمزد ؟ مگه ١٠ برابر نكرديم ؟... ده برابر نشد ؟ ١٠ درصد اضافه شد ؟ خب ده درصد هم خيلي خوبه !! ، ،شما حساب بكن ، ١٠ درصد صد ميليون مي شه چند ؟مگه نميشه ١٠ ميليون ؟ ، ده درصد ٢٠٠ ميليون ميشه چند ؟ مگه نميشه ٢٠ ميليون ؟ پس ١٠ درصد هم رقم كمي نيست ، پول كمي نيست ! ناشكري نكن برادر !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
نماینده مجلس: زاهدی وفا وزیر پیشنهادی کار به دلیل تابعیت دو فرزندش در مجلس به مشکل می‌خورد
چرا اقای زاکانی بخاطر حضور فرزندانش در کشور سوئیس به مشکل برنمی خورد؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
سخن جناب آقای بادامچیان مغلطه و بی اهمیت است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
بادامچیان دروغ تا چه اندازه؟؟؟ باید در این دنیا و آن دنیا به مردم و خدا جواب پس بدید عزت و آرامش و رفاه و برخورداری از اجتماع و کمکهای دولت درباره بانوان و بعضی از کشورهای آسیایی بمراتب عالیترین است و انسانی تر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
مورد اخرخیلی حرف دارد
نشان می‌دهد که اف راد عادی که نمی توانند لباس نظامی به پوشاند
پس نتیجه میگیریم که زائران اکثر برای ماموریت آمده و سپاهی هستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
خیلی خیلی جالب است فرزندان وزیر کار تابعیت شیطان بزرگ دارند و زندگی کردن در اینجا را نمیپسندند..
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
بابا مثل اینکه ما سرمون کلاه رفته فزرند همه مسئول ها که تابعیت خارجی دارند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
تخم مرغ گران نشده ، بلكه به قيمت واقعي نزديك شده است !!
----------------
باور بفرماييد بنده مظلوم تر از حقوق كارمندان و بازنشستگان و كارگران ، هيچ حقوق ديگري نديدم ! چون همه چيز به قيمت واقعي خودش نزديك شد -- و يا رسيد -- غير از حقوق ِ حقوق بگيران !! ... البته واضح و مسلم و بديهي است كه حقوق نجومي بگيران مستثني است ! ايعني اگر نجومي بگيراني باشند و يا هنوز تعدادي مانده باشند !! ما كه با چشم خودمان نديديم ، اما در دولت قبل چه قدر عده اي هي مي گفتند : نجومي بگيران ،! نجومي بگيران .! ...، نجومي بگيران ! ... حالا انگار شكر خدا در دولت فعلي ديگه حرفي از نجومي بگيران نيست ، ! خدا را صد هزار كرور مرتبه شكر !!
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
اخه مرد حسابی 35 میلیون تراکنش شد حساب تجاری؟؟؟؟
من الان میخوام یه ماشین بخرم از دو نفر 40 میلیون قرض گرفتم باید برم چی بگم به امور مالیاتی(اون هم امور مالیاتی زبان نفهم)چرا باید برای یه قرض دادن وو پس گرفتن اون آواره این اداره منحوس مالیاتی بشیم؟؟؟
این چه قانون مسخره و بدون منطقی هستش که درآوردید؟؟؟؟
شما ها اصلا درک قانون نویسی دارید؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
تمام شئونات زندگی مردم ایران از تحریم ها نابود شدن یا در شرف نابودی هستن... بعد با کمال شگفتی و تاسف عده‌ای از مسئولان و ازجمله آقای رئیسی مرتب از بهبود شرایط و عالی بودن اوضاع حرف می زنن و عجیب تر اینکه رییس جمهور بسیارررر هم امیدوار به آینده که برای مردم ساختن هست!!!!
پزشکان و اساتید و سرمایه داران و.. جوانان و هرکس که میتونه از کشور مطلوم ایران فرار می کنند بعد اینها خوشحال و امیدوار شعار فریاد می کشند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
هیچ کامنتی را منتشر نکرده اید !
سانسور چیان مراقب ارزش های اسلامی هستید ؟
بادامچیان واقعا نا اگاه... است : مگر زنان در غرب دیوانه هستند که در خیابان ها برهنه برقصند !؟
با لباس مرتبط در دیسک‌ها و کاباره ها حرکات موزون انجام می دهند و با بیکینی کنار دریا آفتاب می گیرند و تن به دریا می سپارند و گشت ارشاد هم وجود ندارد
سیدمهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
عجیب است عجیب!!! هرچه که به واسطه اون مارو از دولت رئیسی و دارو دستش می ترسوندن به حقیقت پیوست. محدودسازی اینترنت! عدم تعامل با دنیا و تحریم ها بیشتر. افزایش فقر مردم. زدن حرف های پوپولیستی و خلاف واقع و فریب مردم. دستکاری آمارها و وارونه سازی حقیقت. گشت ارشاد و

آقای رئیسی حتی شاخص بورس را هم به چیزی کمتر از روزی که اومد تبدیل کرد و یک سال مردم رو بیشتر در ضرر فرو برد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
به رئیس بورس باید گفت ،عمه من بود شهریور پارسال گفت سهامداران حقیقی مستقیم سهام نخرن،بی وجدانی چقدر
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
تخم‌مرغ گران نشده بلکه به قیمت واقعی نزدیک شده است!!!!!!!
در دولت قبل هچی گرون میشد مقصر دولت و ظریف و اصلاح طلبا بودن و تو نماز جمعه ها تو سرشون میزدن
در دولت جدید به گرونی قیمت میگن اصلاح قیمت و تعدیل قیمت
این وسط هم ملت زیر بازی های سیاسی شما کمر خم کردن و هر روز فقیرتر میشن

تنها چیزی ک شامل تورم نشده قیمت ساندیسه!!!!!!
مازیار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
دلتان خوش است فروش خانه های سازمانی ؟
والله من کارمند سازمان برنامه استان تهران هستم وقراردادی با لیسانس و21سال سابقه وعضو بیماران خاص می باشم الان 10سال است تقاضای خانه سازمانی کردم همیشه می گویند در الویت هستم ولی تمام این خانه های میر عماد ودرکه وهفت تیر را به مدیرکلهایی داده شده که همگی دارای خانه مسکونی وتعدادی رابه دوستان واشنایان داده اند حتی خانه هارا به کسانی داده اند که اصلا در سازمان مشغول به کار نیستند ویا انها همه شان از 7سال به بالا در ان نشسته اند وهیچ رییسی که در سازمان برنامه استان تهران امده نتوانسته انها را جابجا کند !!
قابل توجه وخبرهایی که در ان گفته شده فساد را گزارش دهید ویک میلیارد جایزه بگیرید ؟
فساد از این بالاتر من جایزه میلیاردی ومیلیونی نمی خواهم به من اجازه دهید با شرایط خاصی که دارم مثل بقیه 5سال قانونی در این خانه سازمانی سکونت کنم تا بلکه منهم برای چند سال از کرایه خانه سرسام اور وصاحبخانه ها وجابجایی مدتی خلاص شوم ؟...!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
خانم خزعلی و دوستانش فیلتر میکنن پسرش هم در کانادا فیلترشکن درست میکنه و به مردم میفروشه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
کم کم پیدا کردن یک مسول که خود یا فرزندانش تابعیت آمریکا و اروپا و کانادا را نداشته باشند

مانند یافتن یک سوزن در انبار کاه خواهد شد !!!!!
حسینی زاده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
خداوکیلی تومملکت گل وبلبل دیگه به هیچ کس نمیشه اعتماد کر مسئولین به نوعی یک وابستگی شدید به خارج دارند فایده ندارد
احسان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
دارید با ملت چه میکنید؟
از یک طرف دعوت به حضور در راهپیمایی میکنید و مگید که همه چیز تحت کنترله
وقتی که همه حضور پیدا کردند میگید ممکنه با مشکلاتی مواجه بشید و دیگه نیاید؟!!!!!!!!!!!!!!! پس تکلیف اون هایی که اومدن چی میشه؟
چرا اینقدر بی برنامه شده همه چی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا اینقد راحت دروغ میگید ؟
خانم خزعلی و امثال خانم خزعلی آیا چیزی به اسم خجالت کشیدن در فرهنگ پذیرفته شده از طرف شما وجود داره؟
چند تا مثل خانم خزعلی الان دارای پست هستند در این کشور
نهاد های امنیتی چرا برخورد نمیکنند؟
بابا مراقب اعتماد مردم باشید که وقتی از دست بره دیگه ترمیم نمیشه ها
در مورد مساله بورس هم که خدا داند .............................
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
سقوط آزاد بورس وسرمایه های مردم توسط دولت انقلابی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شماکه بدتر از دولت قبل عمل کردید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
بادامچیان حالش خوبه ؟
گیر دادن به حجاب اجباری چه ربطی به لخت شدن و تجاوز وسط خیابون داره ؟!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
مجلس ...نماینده!؟ نظارت راس امور! شما هیچ کجای امور نیستید!از حرف زدنتان معلوم است که هیچ کاره هستید!فقط حیف پول بیت المال که شما حر.ا...می کنید....
سلام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
من ماندم نماینده های مجلس آیا تابناک را نگاه می کنند و نظرات مردم را می خوانند. وآیا برای آنها این نظرات مهم است یا نه. مطالب ودرد دل مردم در سایت مردمی تابناک که با صداقت وشجاعت عنوان می کند در کشور بی نظیر است که جای تشکر دارد. ولی چیزی که برای من جای تعجب داردکه چرا مسئولان به این مشکلات ونظرات هیچ واکنشی نشان نمی دهند. در صورتی که اگر در یک روزنامه یا سایت گمنام داخلی یا خارجی انتقاد کوچکی از مسئولان ایرانی کند. زمین وزمان را به هم می دوزند که کفر گفته اند. در کشور مشکلات زیادی وجود دارد ولی نماینده های مجلس محترم ومسئولان آن شهر فقط موقع انتخابات مهربان. مردمی. متعهد هستند ولی بعد از انتخاب شدن اکثرا جواب سلام مردم را هم نمی دهند. توی این چند سال گذشته نماینده های مجلس فقط در فکر این هستند که چه جوری به اسم مالیات جیب مردم را خالی کنند. ولی تا حالا دیدید به فکر رونق دادن در آمد مردم باشند. واگر هم صحبت کنند کسی پیگیر نیست.
ناشناس
|
-
|
۰۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
دیروز امید داشتم که فردا یه تومن یارانه میریزن یه چیزی واسه خونه زندگیم میرم می خرم.. به بچه هم قول داده بودم ... صبح اول وقت بانک برای دو تا قسط عقب افتاده برداشتتش کرد... ای خدا لعنت کنه .
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
وا مردم نجیبی هستیم.....زمان جنگ مردم ما چطور از اسرای عراقی استقبال می کردن و مردم عراق چطور....بصورت تاریخی عراقیها نفرت عجیبی نسبت به ایرانیان دارن
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
به گفته مهدی خزئلی دو فرزند دیگر خواهرشان در آمریکا بسر میبرند وتابعیت آنجا را دارند .
اصغر مجاوری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
سرکار خانم دکتر خزعلی یکی از اساتید حوزه و دانشگاه هستند و متاسفانه هر کسی که در این کشور مسئولی دلسوز و کار بلد باشد برایش حاشیه می سازند ما مردم ایران همیشه پشت مسئولین دلسوز و واقعی و مومن مان خواهیم بود و برای ایشان هم توفیق روز افزون طلب می کنیم .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
مقتدا صدر: توهین به زائران ایرانی ممنوع و حرام است!!!!
عجب ! دوتا ون حدود یازده نفر ایرانی رو گشتن.
بانام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
خبر فوری در یکسال آینده: چنانچه کسی بیشتر از 5 بار در روز به توالت مراجعه کند مشمول مالیات می شود چون این امر نشان دهنده درآمد بالای شخص و مصرف مواد غدایی بیش از حد معمول هست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
طرف شیشه‌بُری زده بود مشتری نداشت ، غروبا پسرش رو میفرستاد شیشه ملت رو بیاره پایین که کاسبیش بگیره !

◀️ جریان ما و خزعلی هم همینه ! مامان فیلتر میکنه ، گُل‌پسر از کانادا فیلترشکن واسمون میسازه !
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
مجلس براش ابن چیزا مهمه مگه. فوقش محلس رای نمیده، برای دلجویی یه پست مهمتر بهش میدن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
اینجور که اینا پیش میرن پس فردا شنیدین فرزند فلان مسیول و بمان آقازاده اسراییل زندگی میکنن تعجب نکنید . شعار مرگ بر آمریکا و اسراییل فقط برا مردم عادی هست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
تخم مرغ گران نشده، ارزش تخم مرغ ثابت است این ارزش ریال دست من شما داده اند را دارند کم می کنند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۱
دو فرزند کبری خزعلی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در آمریکا بقول آقای بادامچیان زندگی لختی دارند.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
شهرستان خوی حکومت پهلوی دهه فجر چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر نمازهای ماه رجب
وب گردی