بازدید 12187
۱

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۱۲ شهریور/ ۳۰ بیمار دیگر بدرود حیات گفتند

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۲۷۰ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۹۲۱ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۳۸۵۱۳
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۱ 03 September 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۵ میلیون و ۱۰ هزار و ۵۸۵ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۳۹۵ هزار و ۱۲۸ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۰ میلیون و ۸۶۴ هزار و ۸۴۷ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۲۷۰ هزار و ۵۶۰ دوز واکسن در ایران که ۳۷ هزار و ۸۹۷ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۵۳۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۱۴۶ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۳۱ هزار و ۹۲۴ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۰ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۳ هزار و ۹۴۷ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۳۰۵ هزار و ۱۷۶ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۹۲۱ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۳ میلیون و ۸۳۵ هزار و ۸۸۱ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۸ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۱۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۳۰۲ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۲ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.
 
 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
این پیک هم به پایان راه رسید
بری دیگه بر نگردی
البته شش هفت ماه دیگه میاد ولی خیلی ضعیفتر
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم
آخرین اخبار