بازدید 4786

تانکر حامل مازوت در شهر دیواندره حادثه‌ساز شد

فرماندار دیواندره گفت: یک دستگاه حامل سوخت مازوت در حالی که نقص فنی سیستم ترمز داشت وارد این شهر شد و به حدود ۱۰ خودرو خسارت زد.
کد خبر: ۱۱۳۷۹۴۴
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۷ 31 August 2022

عکس آرشیوی است

به گزارش «تابناک»، سید طاهر حسینی بامداد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شب گذشته یک دستگاه تانکر حامل سوخت مازوت که در جاده دیواندره- سقز در حال تردد بود، با مشکل نقص فنی در سیستم ترمز وارد شهر شد.

وی اضافه کرد: راننده تانکر به دلیل عدم توانایی در مهار خودرو، در ورودی این شهر به تعدادی از خودروهای پارک شده در مسیر برخورد کرد و سپس متوقف شد.

فرماندار دیواندره گفت: با توجه به اینکه خودروهای پارک شده فاقد سرنشین بودند، این حادثه تنها سه نفر زخمی داشت و مصدومان برای مداوا به مراکز درمانی اعزام شدند.

وی اظهار داشت: با توجه به این بار این تانکر از نوع مازوت و قابل اشتعال بود، از محدوده مسکونی شهر خارج و به پارکینگی در پنج کیلومتری شهر منتقل شد.

وی یادآور شد: مجوز تردد این تانکر در این موقع شب و علت اصلی این حادثه توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در دست پیگیری است.

دیماه سال گذشته واژگونی یک دستگاه تانکر حامل سوخت مازوت و انفجار آن در حسین آباد سنندج(جاده دیواندره- سنندج)، علاوه بر مرگ راننده، موجب فوت سه نفر و مصدومیت ۱۴ نفر دیگر شد و به ۲۵ منزل مسکونی در این شهر خسارت جدی وارد کرد.

شهر دیواندره در فاصله ۹۵ کیلومتری سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی