بازدید 10832
۲

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۸ شهریور/ ۴۴ بیمار دیگر جان باختند

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۴ میلیون و ۱۰۶ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش کمتر از ۲ هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۱۱۰۴ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۳۷۸۳۶
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۱ 30 August 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۴ میلیون و ۹۸۹ هزار و ۳۹۷ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۳۶۹ هزار و ۴۵۲ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۰ میلیون و ۷۴۸ هزار و ۱۲۲ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۴ میلیون و ۱۰۶ هزار و ۹۷۱ دوز واکسن در ایران که ۴۱ هزار و ۴۱۸ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.
 

به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، هزار و ۸۷۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۳۷۳ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۲۷ هزار و ۴۹۹ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۴ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۳ هزار و ۸۲۰ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۲۹۲ هزار و ۵۶۶ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۱۱۰۴ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۳ میلیون و ۷۸۹ هزار و ۱۹ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۶۴ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۶۳ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۰۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۴ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.

 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
این موجم تمام شد تقریبا
هریک نفری که با این بیماری از دنیا بره زیاده ، یه جور مردم نسبت به مرگ‌و میر دو رقمی بی تفاوتن که انگار اتفاقی نیفتاده ، نه پروتکلی رعایت میشه نه ماسکی می بینیم حتی توی همایشها ..بنظر بیماری دیگه ماندنی شد ..
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی