بازدید 11626
۲

آخرین آمار کرونا در ایران تا ۳۱ مرداد/ ۶۲ بیمار دیگر جان باختند

در ۲۴ ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از ۱۵۳ میلیون و ۶۷۷ هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش بیش از ۴ هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال ۱۳۳۱ تن از ایشان وخیم است.
کد خبر: ۱۱۳۶۴۷۹
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۶ 22 August 2022
تابناک اجتماعیتاکنون ۶۴ میلیون و ۹۳۰ هزار و ۱۲۲ دوز اول و ۵۸ میلیون و ۳۰۸ هزار و ۶۸ دوز دوم واکسن کرونا در کشورمان تزریق شده و همچنین ۳۰ میلیون و ۴۳۹ هزار و ۵۷ نفر دوز سوم و بالاتر را دریافت کرده‌اند؛ تزریق مجموعا ۱۵۳ میلیون و ۵۹۸ هزار و ۲۹۱ دوز واکسن در ایران که ۶۸ هزار و ۸۲۴ دوز از آن‌ها در شبانه روز اخیر تزریق شده است.
 
به گزارش «تابناک»؛ بر پایه اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۴ هزار و ۸۸ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی و از این بیماران، ۸۹۲ مورد بستری شدند. با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۷ میلیون و ۵۱۰ هزار و ۷۰۲ تن رسید.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۲ تن از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۳ هزار و ۴۴۹ نفر رسید. این در حالی است که تا به امروز خوشبختانه ۷ میلیون و ۲۴۱ هزار و ۸۱۱ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.

همچنین ۱۳۳۱ تن از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند و همچنین تاکنون ۵۳ میلیون و ۶۶۵ هزار و ۲۸ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۱۰۶ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۵۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۷۳ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۳ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۲ درصد است و به همین تناسب، «نرخ بهبود» ۹۸ درصد. این در حالی است که میانگین نرخ مرگ در جهان ۱.۱ درصد است.
 
 
 
برای مشاهده آخرین و به روزترین آمار مبتلایان، جان باختگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا و همچنین اطلاع از «نرخ مرگ» و «نرخ بهبود» در کشورمان و جهان، اینجا را کلیک کنید.
 
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲
دراین قریب دوماهی که وارد پیک هفتم شده ایم آمارواکسیناسیون دز سوم وبالاتر روزی کمتر از 2درصد کل آمار است روز دیگر به 50 درصد میرسد. خدا رحمت کند مهندس کیانوش واستادبزرگوارش حاج آقا عبدالسعیدنمکی را.
امروز دزسوم به 70 درصد رسید.اون روز 2 درصد بود.
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو