بازدید 7721
۸

نقص فنی هواپیمای حامل رییس‌ قوه‌قضاییه

پرواز شب گذشته هواپیمایی ایران‌ایر در مسیر بوشهر-تهران به دلیل بدی آب و هوا به فرودگاه اصفهان رفت و قبل از فرود با نقص فنی هم مواجه شد.
کد خبر: ۱۱۳۲۱۵۱
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰ 29 July 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، هواپیمای فوکر ۱۰۰ ایران‌ایر شب گذشته و حوالی ساعت ۲۱ از بوشهر به حوالی تهران رسیده بود و قبل از فرود در فرودگاه مهرآباد به دلیل وقوع طوفان و بدی آب‌وهوا خلبان تصمیم‌ گرفت به فرودگاه اصفهان به عنوان فرودگاه جایگزین برود.

این هواپیما به همین دلیل به اصفهان تغییر مسیر داد اما در حوالی اصفهان با نقص فنی در سیستم ایرکاندیشن یا سیستم هوای فشرده مواجه شد. به همین سبب خلبان بر اساس پروتکل‌ها ارتفاع خود را قبل از فرود کاهش داد و نهایتا به سلامت و بدون مشکل در ساعت ۲۲:۰۶ در فرودگاه اصفهان فرود آمد.

بر اساس اطلاعات بدست آمده خبرنگار ایسنا از سازمان هواپیمایی، این هواپیما ۱۰۷ مسافر داشت که حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای و همراهان او نیز در این پرواز حضور داشتند. نهایتا رییس‌قوه قضاییه با پروازی دیگر به تهران بازگشتند اما مقرر شده تا هواپیمای دیگری از تهران به اصفهان پرواز کند و مسافران باقی‌ مانده این پرواز را به پایتخت بیاورد.

یک مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشوری به ایسنا اعلام کرد: هیچ یک از مسافران و خدمه در این پرواز صدمه‌ای ندیده و به دلیل افت فشار کابین، ماسک‌ها در اختیار مسافران قرار گرفته و هواپیما بدون مشکل در اصفهان فرود آمد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۴
انتشار یافته: ۸
اقتدار قدرت منطقه
به گفته اقای رستم قاسمی ایرباس کشورهای همسایه بازسازی میکنیم خوب ناوگان خودمونو اورهال کنیم
رستم خان که مدعی بود ما همه قطعات هواپیماها را تعمیر می کنید و حتی برای کشورهای دیگر
رستم خان ! یالا زود تند سریع بپر این ایرباس رو تعمیرش کن سر راه هم باد لاستیک هاش رو تنظیم کن صاحبش منتظره
براش پرواز دربست گرفتین ولی بقیه مسافر باید علاف باشن تا پروازی که اژه ای رو برده برگرده سوارشون کنه
رئیس قوه قضائیه اول خودش برگشته بعد گفته حالا خواستید بقیه رو هم برگدونید
به این می گن مسئول مردمی
حتی حاضر نشده بمونه ببینه وضعیت مردم چی میشه
اینجاست که در عمل معلوم میشود که نیروهای بقول خودشان انقلابی و مردمی و میدانی........چطور بین خود و دیگران فاصله ایجاد کرده و دروغ های مردمی بودن را عیان میکند . نهایتا رییس‌قوه قضاییه با پروازی دیگر به تهران بازگشتند اما مقرر شده تا هواپیمای دیگری از تهران به اصفهان پرواز کند و مسافران باقی‌ مانده این پرواز را به پایتخت بیاورد.
ابرقدرت جهان
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی