بازدید 2996

‌وضعیت ترافیک صبحگاهی پایتخت در آخرین روز کنکور

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی شهر را در آخرین روز برگزاری کنکور سراسری تشریح کرد.
کد خبر: ۱۱۲۷۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۴ 02 July 2022

تبه گزارش «تابناک»، سرهنگ علی اصغر شریفی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مدیریت سفر یکی از عوامل کاهش دهنده نگرانی برای داوطلبین آزمون سراسری است.

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی معابر شهری و بزرگراهی تهران، در صبح شنبه یازدهم تیر ماه ۱۴۰۱، افزود: بار ترافیکی پایتخت امروز در تمام معابر اصلی و بزرگراهی سنگین و در حال افزایش گزارش می‌شود که در برخی از محل‌های آزمون کنکور سراسری مانند دانشگاه مدرس در بزرگراه چمران-جلال آل احمد، دانشگاه شهید بهشتی در ولنجک، دانشگاه امام صادق (ع) در بزرگراه چمران-پل مدیریت، دانشگاه امیر کبیر زیر پل حافظ، دانشگاه علوم و تحقیقات در حصارک-میدان دانشگاه و دانشگاه شریف در خیابان آزادی، به دلیل حضور و مراجعه داوطلبین و خانواده‌های ایشان ترافیک مقطعی در حال شکل گیری است.

سرهنگ شریفی ادامه داد: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیر غرب به شرق از ایران‌فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیک هستند.

وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای ترافیک هستند.

سرهنگ شریفی افزود: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.

سرهنگ شریفی به داوطلبین و خانواده‌هایشان توصیه داشت: در روز برگزاری آزمون کنکور سراسری حتماً مدیریت سفر داشته باشند و قبل از شروع آزمون و در موعد مقرر و حتی کمی زودتر به محل آزمون رسیده تا بتوانند جای پارک مناسبی پیدا کرده و از استرس و نگرانی تردد خود بکاهند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی