بازدید 5052
۲

دستگیری عاملان تیراندازی در مراسم خاکسپاری دزفول

فرمانده انتظامی دزفول با اشاره به تیراندازی منجر به فوت یک نفر در مراسم خاکسپاری گفت: عاملان این تیراندازی در یکی از مناطق دزفول دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۱۲۴۱۵۶
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰ 13 June 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ روح اله گراوندی یکشنبه شب در تشریح جزئیات این خبر گفت: با توجه به برگزاری مراسم فاتحه خوانی در یکی از مناطق دزفول و تیراندازی منجر به فوت در این مراسم، موضوع شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی با بکارگیری روش‌های خاص پلیسی و اقدامات اطلاعاتی، فنی موفق به شناسایی چهار نفر از عاملان تیراندازی در مراسم مذکور شدند و پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی یک عملیات منسجم پلیسی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول بیان کرد: در بازرسی از منازل آنان یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف کردند، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مقامات قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.

سرهنگ گراوندی تصریح کرد: تیراندازی با سلاح مجاز و یا غیرمجاز در مراسم عزا یا عروسی ممنوع بوده و مصداق بارز ناامنی است از این رو پلیس و دستگاه قضا بدون اغماض با عاملان تیراندازی و ناامنی برخورد خواهند کرد.

به گزارش ایرنا رسم غلط تیراندازی در آیین عروسی و عزا در شهرهای مختلف خوزستان از جمله دزفول، حوادث زیادی را رقم زده و لازم است شیوخ و متنفذین نسبت به آگاه سازی طوایف و عشیره‌ها درخصوص حذف این رسم غلط اقدام کنند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۲
هر شب صدای تیراندازی ممتد آن هم با اسلحه کلاشینکف مردم را کلافه کرده. اگر هم کسی به پلیس زنگ بزنه خیلی راخت میگن احتمالا عروسی هست و اصلا عکس العملی انجام نمیشه تازه اگر هم بخوان پیگیری کنن دو سه ساعت بعد یه موتوری می فرستن که از سه محله دورتر برمی گرده.........................
دو صد گفتار کردار اصلا آقا هرکس در مراسم تفنگ دستش بود جریمه زندان قطع یارانه فوری از تمام دادوستد اجتماعی اورا محروم کنید از قبیل گرفتن وام
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم